Звіт щодо проведення Дня безпечного Інтернету в Донецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №108. За традицією на початку лютого в нашій школі проводиться день безпечного ІнтернетуСкачати 19.81 Kb.
Дата конвертації02.04.2017
Розмір19.81 Kb.
Звіт

щодо проведення Дня безпечного Інтернету

в Донецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 108.

За традицією на початку лютого в нашій школі проводиться день безпечного Інтернету. Тема Дня цього року "Давайте зробимо кращий Інтернет разом". В ДЗОШ № 108 були проведені заходи щодо безпечного користування глобальною мережею – Інтернет. Мета цих заходів - формувати уявлення учнів та їх батьків про правила безпечного використання Інтернет ресурсів, розвивати пізнавальний інтерес, виховувати в учнів інформаційну культуру.

Учні 11 класу підготували виступ лекторських груп з інформацією для молодших школярів та їх батьків про небезпеки, що зустрічаються в глобальній мережі: це комп’ютерні віруси, хробаки, троянці, хакери та зломщики; підготували пам’ятки щодо запобігання цим неприємностям ( Крахмаль М., Коваленко І.,

Ісаєв Б.). Учні 2-4 класів прийняли активну участь в обговоренні різних ситуацій, пов'язаних із спілкуванням у соціальних мережах тощо.

Батькам нагадали про необхідність контролю дій дітей за допомогою сучасних програм, які відфільтровують шкідливий зміст, допоможуть з’ясувати, які сайти відвідує дитина і чим там займається.

Учнями 11 класу були підготовлені комп'ютерні презентації «День безпечного Інтернету» (Крахмаль Марія, Ісаєв Богдан, Рязанцев Олександр), які були використані під час лекції для учнів 5-8 класів.

Учням середніх класів розповіли про створення мережі Інтернет, її послуги, про що можна дізнатися з її допомогою, правилами безпечного використання Інтернету, як захистити свій комп’ютер від всіх неприємностей, які можуть зустрітися в глобальній мережі. Учні 5 класу підготували виставку малюнків «Мій друг Інтернет» (Шаталова Катерина, Ревенко Ірина, Лаврова Дар'я та інші).

Учні 9 класу працювали над створенням пам'ятки «Правила етикет-спілкування в Інтернеті» (Станіславська Аліна, Хлєбнікова Анастасія, Коваленко Анастасія).Учні 11 і 10 класів (Гопка О., Рязанцев О., Зеленська К.) підготували стіннівки «Що таке Інтернет», «День безпечного Інтернету», комп’ютерні листівки про небезпеки в Інтернеті. Учнів дуже зацікавила виставка стіннівок та листівок.

Каулавічуте І.Л.,

вчитель фізики та інформатики,

База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка