Звіт про роботу відділу культури райдержадміністрації за березень 2014 року культурно-масова роботаДата конвертації05.03.2017
Розмір24.1 Kb.
ЗВІТ

ПРО РОБОТУ ВІДДІЛУ КУЛЬТУРИ

РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗА БЕРЕЗЕНЬ 2014 РОКУ

КУЛЬТУРНО-МАСОВА РОБОТА

Начальник відділу Людмила Войтович провела оперативні наради: 3,10,17,24, 31 березня 2014 року з директорами районних підзвітних установ з розгляду питань виконання доручень начальника відділу, а 4 березня з працівниками сільських установ культури - по підсумках роботи галузі у 2013 році та перспективи на 2014 рік.

Протягом місяця у історичному музеї для відвідувачів проводились екскурсії по тематико-інформаційній виставці «Шляхами Кобзаря».

З метою гідного вшанування 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка 6 березня відбувся круглий стіл «Мистецька спадщина Т.Г.Шевченка», за участю керівництва відділу освіти, місцевого поета-аматора Я.Г. Гиця, педагогів шкіл району. Бібліотекар читального залу ЦРБ виступила перед присутніми з інформаційним повідомленням про волинян-митців, які носять звання Лауреатів національної премії Т.Шевченка.

9 березня на центральній площі смт Іваничі щирою молитвою та покладанням квітів до пам’ятника Великому Кобзарю розпочалися урочистості, що продовжилися у районному домі «Просвіта» літературно-мистецькою годиною «В поколіннях я озвуся». У фойє відвідувачі мали змогу ознайомитись з репродукціями картин Тараса Шевченка. Ряд культурно-мистецьких акцій відбулись в сільських установах культури: Литовеж, Топилище і Старий Порицьк - літературно-мистецьке свято «Єднаймо душі словом Кобзаря», Бужанка, Мовників і Гряди - літературно-тематичний вечір «Молімось правді на землі», Грибовиця і Соснина – літературна година «Ми тебе не забудем Тарасе», Завидів та Біличі – літературний вечір «Шлях Кобзаря – це шлях народу», Радовичі і Орищі літературно – музичний вечір «З Тарасовим словом вставала з колін Україна», Стара Лішня і Древині - вечір – портрет «Живе у пам’яті Тарас».

10 березня у дитячій музичній школі проведена лекція-концерт «У вихорі вальсу», присвячений 210-ій річниці від дня народження Й. Штрауса.

12 березня у читальному залі ЦРБ відбувся вечір поезії "Садок вишневий коло хати", у якому взяли участь учні 10-А класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія» смт Іваничі.

14 березня у районній дитячій бібліотеці відбувся 2-й етап конкурсу дитячого читання "Найкращий читач року", у якому взяли участь користувачі із 12 бібліотек. На базі аматорського театрального колективу «Богема» РД «Просвіта» та з метою вдосконалення професійної майстерності проведений семінар клубних працівників «Театральне мистецтво, як ефективний засіб культурного розвитку та організації дозвілля у клубних установах».

В рамках заходів обласного фестивалю мистецтв «З Кобзарем у серці» у Іваничівській дитячій музичній школі 15 березня відбувся творчий звіт учнів та викладачів цього навчального закладу. 19 березня учнями і педагогами ДМШ підготовлена лекція-концерт «Слава Шевченка – слава України».

У період з 17 по 31 березня у історичному музеї проводились оглядові екскурсії по виставці «Поетичні доробки Прибужжя», яка присвячена Всесвітньому дню поезії.20 березня у районі відбулось відкриття тижня дитячого читання «Він серце українського народу – пророк і геній рідної землі», з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, а працівниками центральної районної бібліотеки для читачів – учнів спеціалізованої школи-інтернату смт Іваничі проведена година духовності «До істини іду, як до причастя».

26 березня аматор РД «Просвіта» Уляна Лобода стала призером (зайняла ІІ-ге місце) обласного конкурсу читців «Єднаймо душі словом Кобзаря», а народний аматорський театральний колектив БК с. Гряди був учасником обласного фестивалю театрального мистецтва «З ім’ям Великого Тараса».


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка