Здоров’я молоді здоров’я націїСкачати 60.63 Kb.
Дата конвертації22.02.2017
Розмір60.63 Kb.
Здоров’я молоді – здоров’я нації”

ЛЕКЦІЯ

   Державна політика в галузі вищої освіти спрямована на збереження здоров’я молоді. У Національній доктрині розвитку освіти в ХХІ столітті зазначено, що пріоритетним завданням системи вищої освіти є навчання людини відповідальному ставленню до свого здоров’я і здоров’я оточуючих як до найвищих індивідуальних і суспільних цінностей. Тому тема нашої сьогоднішньої розмови “здоров’я молоді – здоров’я нації”.

Проблема здоров’я стала настільки актуальною, що навесні 2003 року Президент видав Указ про впровадження здорового способу життя. А міністр освіти України на нараді в Запоріжжі відзначив, що надалі заняття з фізичної культури будуть починатися з інформації про загартування, раціональне харчування та інші складові здорового способу життя.
   Серед споріднених навчальних закладів лише у нашому коледжі працює інформаційно-методичний центр здорового способу життя. Його робота при підтримці дирекції спрямована на:

- утвердження здорового способу життя як невід’ємного елемента загальної культури особистості;


    - зміцнення здоров’я, гармонію тіла і Духу, людини і природи;
    - повноцінний фізичний розвиток особистості, формування її фізичних здібностей;
    - виховання любові до рідної землі, родини, свого народу;
    - виховання поваги до батьків.
   Робота нашого центру спрямована на донесення до студентів та викладачів основ здорового способу життя. Одним із напрямів роботи є проведення лекцій в студентських групах на теми:
   · “У здоровому тілі – здоровий дух”;
   · загартування організму;
   · масаж і самомасаж;
   · використання продуктів бджільництва;
   · народні методи відновлення здоров’я;
   · використання засобів гомеопатії;
   · консультації та перегляд відеопрограм гуманітарного центру Іванових.

БЕСІДА З БАТЬКАМИ СТУДЕНТІВ
“Фізіологічні методи і засоби оздоровлення”

   Щаслива молодість батьків, якщо вони народили здорових дітей. Щасливі батьки у зрілому віці, якщо вони виростили своїх дітей чесними, добрими і здоровими.
   Шановні батьки! Ваші діти стали студентами нашого коледжу. У нас працює інформаційно-методичний центр здорового способу життя. У процесі навчання наші студенти мають змогу отримати інформацію про здоровий спосіб життя, а ми хочемо поговорити з вами про те, як зберегти і відновити своє здоров’я.
   Природне бажання кожної людини – бути здоровою – дуже часто не реалізується через просту причину – немає необхідних знань про природу людини та мало інформації про прості методи оздоровлення. На щастя є такі люди і такі методи оздоровлення, які дозволяють людині обходитися без ліків. Наша мета – збільшити життєвий ресурс, бути здоровим, навчитись жити еволюційно і свідомо в Природі, творити досконалість Людини, Землі та Всесвіту.
   У сучасній медицині інтенсивно розвивається валеологічний напрям, який акцентує увагу передусім на профілактиці хвороби, намагаючись зберегти ще не втрачене здоров’я людини. Тому зараз з’явився новий термін – третій стан організму.
   Медики позначають ним проміжний стан між здоров’ям і хворобою, в якому перебуває зараз майже 90% населення нашої країни. Це означає, що більшості загрожують хвороби. Відомо, що повноцінне збалансоване харчування – основа нормальної життєдіяльності організму людини, запорука його здоров’я й довголіття.
   В умовах економічної кризи більшість населення не зможуть забезпечити собі нормальні умови життя, у тому числі повноцінне харчування. Через це порушується обмін речовин в організмі, послаблюється імунітет, знижується опір несприятливим факторам навколишнього середовища, що зрештою призводить до розвитку найрізноманітніших хвороб.
   В Україні ситуація ускладнюється ще й несприятливим екологічним становищем, спричиненим Чорнобильською катастрофою. Тому так гостро постає питання про біологічно активні добавки до їжі. За їх допомогою та враховуючи фізіологічні властивості організму в різні періоди життя можна поповнити нестачу життєво необхідних харчових рослин, індивідуалізувати харчування, і цим допомогти зберегти здоров’я.
   Майже тринадцять років тому подібні проблеми стояли і перед нами. Та на моє щастя мені потрапила невелика публікація в газеті “Київська правда” про систему Учителя Іванова. До цього у мене було безліч хвороб, офіційна медицина пророчила майбутнє зі щорічним дворазовим лікуванням у стаціонарі. Мене це не влаштовувало, і я шукав інші шляхи оздоровлення. Прочитавши статтю в газеті, я в той же вечір облився холодною водою, що роблю і донині. Я настільки повірив у цю чудодійну систему, що вона стала моїм способом життя.
    Учитель Іванов залишив нам свої поради, дотримуючись яких можна жити і не хворіти, а також відновити втрачене здоров’я.
   За своєю природою я експериментатор, і тому весь час удосконалюю свої знання з будови організму людини, веду пошук ефективних методів оздоровлення, щоб допомогти своїм родичам, близьким та колегам по роботі. Інформацію я черпаю з багатьох джерел і в першу чергу користуюся напрацюваннями добровільного товариства “Витоки”, яке знаходиться на батьківщині Учителя Іванова – в селі Оріхівка, Луганської області. Проте я застосовую сам і рекомендую іншим тільки природні препарати та фізіологічні методи оздоровлення.
   Особливо слід відзначити гомеопатію. Це стародавня, але мало відома у нас галузь медицини. Принцип гомеопатії – подібне лікується подібним. Це означає, що хворому дають надзвичайно малі дози ліків, в яких навіть часто ліків немає, а є інформація про них, або пам’ять про цілителя.
   Гомеопатичні ліки виводять з нашого організму не тільки шлаки, але й важкі метали, певні отруйні хімікати, радіонукліди.
   Також ця фірма випускає дуже дієві препарати, що допомагають при епідемії грипу та інших захворюваннях. Зокрема пігулки “Хепель”, які з успіхом використовуються при проблемах з печінкою.
   Зі свого власного досвіду я можу сказати, що з метою оздоровлення необхідно в першу чергу навести лад у шлунково-кишковому тракті, оздоровити свої внутрішні органи. Добрі результати дає використання “Аргелавітів”, основою яких є голуба кембрійська глина.
   “Ні один живий організм не може жити без кремнію”, – писав В.І. Вернадський. Нестача кремнію в організмі призводить до серйозних порушень в обміні речовин і неможливості контролю мозком життєвих процесів.
   Склад земної кори:
         Кисень – 47%
          Кремній – 29,5%
         Алюміній – 8,05%
         Залізо – 4,65%
          Кальцій – 2,965%
         Натрій – 2,5%
         Калій – 2,5%
         Магній – 1,87%
         Інші елементи – 1%
   Такий приблизно і склад тіла людини.
   Кремній – елемент життя, його оптимальний вміст в організмі людини – природний ключ до здоров’я. За даними спектрального аналізу, в щоденних продуктах виділення здорової людини міститься до 5% кремнію. Саме таку кількість необхідно ввести для збалансування зрівноваженої системи життєзабезпечення. Глина є найбільш доступним і дієвим засобом поповнення кремнію і дуже швидко допомагає довести вміст кремнію до оптимальної кількості.
   Кремнієва вода має в своєму складі гомеопатичні дози сполук двоокису кремнію з водою і за своїми параметрами вона близька до плазми крові. Кремнієва вода поєднує в собі смак і свіжість джерельної води із кремнієвих порід, чистоту і структуру талої води та бактерицидні властивості срібної. Раніше таку воду люди пили із природних джерел.
   Залежно від призначення до складу “Аргелавіту”, крім глини, входять інші складові.
   Для оздоровлення внутрішніх органів найкраще підходить “Аргелавіт з топінамбуром”, тому що в народній медицині топінамбур застосовується для нормалізації рівня кислотності шлункового соку, регулює функцію кишечнику, допомагає під час запорів, тамує печію, нудоту й біль у шлунку та кишечнику, має протизапальні властивості та сприяє загоюванню виразок і невеликих ран. Він також допомагає при головному болю та цукровому діабеті.
   Для оздоровлення печінки та підшлункової залози використовується “Аргелавіт з розторопшею”. Ліки з розторопші можна застосовувати при гострих і хронічних гепатитах, цирозі печінки, жировій дистрофії печінки, лікуванні у післяопераційний період. Під час лікування хвороб печінки і гепатиту, цирозу й жовтухи розторопша є найефективнішою лікарською рослиною.
   Тим, хто має серцево-судинні захворювання, можна застосовувати “Аргелавіт з глодом”. Лікувальні властивості цієї рослини були відомі дуже давно. Збереглися стародавні травники, які повідомляють про те, що глід використовували для лікування різних захворювань, особливо під час порушення серцевої діяльності. Експериментально доведено, що глід посилює кровообіг у вінцевих судинах і таким чином подає діючі речовини до серцевого м’яза. Значно знижується артеріальний тиск і в серцево-судинній системі, що у свою чергу запобігає виникненню набряку легенів.
   Вам відомо, що про стан свого організму можна довідатися за допомогою діагностики. Це можна зробити за допомогою складної апаратури і за великі гроші, а можна самостійно й безкоштовно. Доведено, що кожна ділянка шкіри перебуває у відповідному зв’язку з певною ділянкою мозку, певним органом, що контролює цю ділянку і кістково-м’язову систему. За станом шкіри людини можна провести діагностику стану організму і діючи на певну ділянку шкіри, можна вплинути на той чи інший внутрішній орган з метою оздоровлення.
   А на підтвердження своїх слів я хочу продемонструвати вам рефлексогенні зони Захар’їна–Геда, також ступнів ніг, рук, вух, обличчя.
   Якщо у вас є бажання – ви можете самостійно продіагностувати свій організм за станом вушної раковини. При виявленні больової точки ви можете знайти на відповідному малюнку назву того органу, який на даний час не повністю виконує свої функції.
   Проте найкращу діагностичну і лікувальну дію виконує холодна вода. Під час обливання вода діє на всі рефлексогенні зони одночасно, а ті місця, де є проблеми, реагують на холод у першу чергу. Тому після обливання корисно виконати оздоровчий самомасаж. Його методика подана в літературі, яка є в читальній залі у розділі “За здоровий спосіб життя”.


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка