Заява на участь у Конференції громадських об’єднань та асоціацій для обрання члена Наглядової ради нсту найменування об’єднанняСкачати 67.75 Kb.
Дата конвертації02.04.2017
Розмір67.75 Kb.


Додаток 1

до Порядку проведення конференцій

громадських об’єднань та асоціацій,

обрання членів Наглядової ради

Публічного акціонерного товариства

“Національна суспільна

телерадіокомпанія України”

та припинення їхніх повноважень

(пункт 3 розділу ІІ)

ЗАЯВА

на участь у Конференції громадських об’єднань та асоціацій

для обрання члена Наглядової ради НСТУ
Найменування об’єднання: Громадська організація «Українська мережа енергетичних інновацій «ГРІНКУБАТОР»
Статус об’єднання: Місцева громадська органызація
Сфера діяльності: захист інтересів дітей та молоді (відповідно до статті 8 Закону України “Про Суспільне телебачення і радіомовлення”)
Дата реєстрації: 22 березня 2011
Місцезнаходження та контактні дані:

юр. адреса: м.Київ, вул. Фрунзе, 19/21

веб-сайт: greencubator.info,

ел. пошта: roman@greencubator.info

тел. 044 5392876

(у т.ч. адреса електронної пошти, номер телефону)


Прізвище, ім’я, по батькові членів наглядових, виконавчих та контрольних органів об’єднання:

Зінченко Роман Арсенович, Голова правління

Зінченко Андрій Арсенович, Заступник Голови правління

Тимошенко Олексій Олександрович, Секретар правління


Опис діяльності об’єднання упродовж трьох років, що передують дню подання заяви на участь у Конференції:
Завдання Мережі енергетичних інновацій Greencubator – пробуджувати в молодих людях віру в те, що вони можуть бути творцями змін в енергетиці. Ми прагнемо поєднувати людей та ідеї, які відкривають нові енергетичні горизонти. Освіта, підприємництво, соціальні інновації та медіа-ініціативи для сталої енергетики - наші ключові сфери спрямування зусиль.

Мережа Greencubator реалізовує ряд проектів, учасниками яких є молоді люди, студенти, розробники енергетичних рішень на стику енергетики, IT, урбаністики, транспорту, робототехніки та соціальних мереж.


Greencubator організовує:

 • Табори під відкритим небом EnergyCamp та TeslaCamp, які повністю живляться від «зеленої» енергії та є майданчиками для неформальної освіти та розробки енергетичних стартапів.

 • Хакатони енергетичної свободи Hack4energy, який покликаний на практиці показати молодим людям, як спільними зусиллями можна справлятися з енергетичними проблемами України

 • Конференції «Енергоефективні Універистети», що покликана об’єднати зусилля освітян, промисловців та комунального сектору для підготовки кращих фахівців, які будуватимуть енергоефективну Україну. Саме тому важливим тематичним блоком конференції стане “Енергоефективність промисловості та комунальної енергетики”.

 • Конференції “EnergyTorrent: енергія спільнот та співдій”, присвячена тому, як самоорганізовані спільноти впливають на енергетику, а часом і творять цілком нові моделі її функціонування.

 • Школу Greencubator Media School - освітній захід для журналістів та блоггерів, які цікавляться темою сталого розвитку, енергетичних та соціальних інновацій.


Перелік реалізованих проектів:
TeslaCampщорічний, з 2013 року табір-містечко під відкритим небом для молодих людей, який повністю живиться від «зеленої» енергії та надає усе потрібне для роботи команд «енергетичних хакерів» – розробників нових енергетичних рішень на стику енергетики, IT, урбаністики, транспорту, робототехніки, соціальних мереж. Програма Greencubator TeslaCamp охоплює теми від ефективного транспорту, розумних мереж і відновлюваної енергетики до звільнення від енергетичної диктатури та досягнення Україною енергетичної незалежності. TeslaCamp пропонує молодим учасникам взяти участь у хакатоні з розробки проектів що сприяють ефективному розподілу та використанню енергії, скороченню викидів парникових газів, стимулюють позитивні поведінкові зміни у споживачів. Переможці хакатону отримують грошові призи та сертифікати на навчання, а також увагу потенційних інвесторів у енергетичні стартапи. Greencubator TeslaCamp відбуваєтсья у партнерстві з Shell, Cisco, Event Envoy, O2PR, IMC, Спільно TV, WiseTech, ERC, Activ Solar, Bionic Hill, фундація Futura, «Інтерфакc-Україна», «Українська правда. Життя», «Платформа», KHakerSpace, Комп’ютерна академія «Шаг» та DeWalt, а також великою спільною волонтерів. У серпні 2015 відбудеться вже третій TeslaCamp.
Хакатон енергетичної свободи Hack4energy – це хакатон зі створення технологічних та поведінкових рішень, які дадуть сотням тисяч українських родин можливість економити на енергії, спільно боротися з енергетичною окупацією, стабілізувати енергосистему, знизити тиск енергетики на довкілля та навчитися простими кроками змінювати енергетичні звички та якість життя. Hack4energy покликаний на практиці показати молодим людям, як спільними зусиллями можна справлятися з енергетичними проблемами України: шаленими енергетичними втратами, монополізацією, непрозорістю, імпортом енергії з країни-агресора та іншими викликами.

Hack4energy проходить паралельно в кількох містах зі зв’язком у режимі відеомостів. Завдання – залучити молодих і не тільки споживачів до боротьби за енергетичну свободу. У 2015 році другий хакатон Hack4energy пройшов в рамках Європейського тижня сталої енергетики у Києві, Вінниці, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Кривому Розі, Львові, Луцьку, Одесі, Тернополі, Харкові та Чернівцях.

Учасники Hack4energy створювали рішення для розумної енергетики, поведінкових змін та енергоосвіти. Команда з Одеси CatsKnead розробила гру для Android, яка навчає дітей основам розумної генерації та споживання енергію. Дніпропетровці Smart Energy працювали над екосистемою для розумного будинку, яка об’єднує електроприлади для дистанційного керування, економії та контролю споживання електроенергії. Львівський стартап uMuni створив сервісне рішення для моніторингу та аналізу енергоефективності за допомогою даних з лічильників – і вже працює з комунальними будівлями у Львові. Кияни Save energy – save Ukraine (SESU) розробили додаток із лайфхками та порадами для виховання культури енергозбереження у звичайного споживача. Команда із Тернополя Virtual Heat Meter створила віртуальний лічильник тепла, який дозволяє порівняти вартість теплової енергії нарахованої за принципом “за м2″ та реальну вартість енергії, яка необхідна за температурних умов довкілля.
Конференція «Енергоефективні Універистети» - покликана об’єднати зусилля освітян, промисловців та комунального сектору для підготовки кращих фахівців, які будуватимуть енергоефективну Україну. Саме тому важливим тематичним блоком конференції стане “Енергоефективність промисловості та комунальної енергетики”.

Учасники конференції представляють і обговорюють сучасні програми і методики енергоменеджменту, які допоможуть університетам та промисловості скоротити енергетичні втрати, проекти «зелених студмістечок» та студентських проектів енергоефективності, інноваційні технології вітчизняних та зарубіжних компаній в сфері нової енергетики.

Конференція збирає у Києві освітян, представників місцевої влади, бізнесу, комунальної сфери та громадського сектору. Партнерами проведення Конференції “Енергоефективні Університети – Київ” є Інститут енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ КПІ та Асоціація Енергоефективних Міст України.
Проведені заходи:


 • Табір для молодих розробників «TeslaCamp» від Greencubator з дитячою програмою EnergyKids, организованная у партнерстві з Асоціацією відновлюваної енергетики «Альтернатива», 23-25 серпня 2013

 • Табір для молодих розробників «TeslaCamp 2014», 29-31 серпня 2014

 • 1-й хакатон енергетичної свободи «Hack4Energy», 13-15 березня 2015

 • Greencubator Media School, 27-29 березня 2015

 • 2-й хакатон енергетичної свободи «Hack4Energy», 19-21 червня 2015

(назви заходів, дати проведення)
Друковані та електронні видання:

Веб-сайт організації http://greencubator.info/

(найменування, бібліографічне посилання, посилання в мережі Інтернет)
Інформація про керівника об’єднання:

Зінченко Роман Арсенович

1977 року народження, голова правління і співзасновник ГО «Грінкубатор”, співорганізатор та ведучий конференції TEDxKyiv, запрошений лектор Київської школи економіки та Львівської бізнес-школи, консультант з комунікацій та презентаційного мистецтва. Магістр міжнародної інформації, бакалавр міжнародних відносин, закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університетут імені Тараса Шевченка.
Інформація про інших членів об’єднання:


 • Зінченко Андрій Арсенович, заступник Голови правління організації, менеджер групи «Енергетична реформа» Реанімаційного Пакету Реформ

 • Чоні Ксенія Володимирівна, керівник проектної групи ГО “Грінкубатор”

 • Трутень Ольга Михайлівна, менеджер з комунікацій ГО “Грінкубатор”.


Посилання на матеріали засобів масової інформації, у мережі Інтернет, в яких висвітлювалася діяльність об’єднання упродовж попередніх трьох років


 • BBC | Ukraine's energy tech start-ups blooming in the fields

http://www.bbc.com/news/business-29840214

 • «Українська Правда. Життя» | Під Києвом розпочався енергетичний марафон TeslaCamp

http://life.pravda.com.ua/technology/2014/08/29/179085/

http://life.pravda.com.ua/technology/2014/09/4/179616/

 • Громадський Простір | 10 українських міст об'єднає Хакатон енергетичної свободи Hack4energy

http://www.civicua.org/news/view.html?q=2494319

 • Весела Наука | "Веселая наука" приняла участие в TeslaCamp

http://www.veselanauka.com/ru/novyny/tesla-camp-2013.html

 • Телеканал "Рівне 1" | Енергоефективні університети

https://www.youtube.com/watch?v=GoivNs9qPcM

 • Platfor.ma | Андрій Зінченко: «Все, що ми повинні зробити з енергетикою – привнести в неї здоровий глузд»

http://platfor.ma/magazine/text-sq/rpr/energozinchenko/

 • «Українська Правда. Життя» | Енергетичні "хакери", які розвивають "зелені" технології в Україні

http://life.pravda.com.ua/person/2013/10/30/142098/

 • Новий Канал | Спецрепортаж із TeslaCamp

https://www.youtube.com/watch?v=LkA-6_8bRJk

 • Більше матеріалів про діяльність організації можна знайти на веб-сайті http://greencubator.info/

Зінченко Р. А.

Керівник організації ______________ ____________________

(підпис) (ініціали, прізвище)


Дата 10.08.2015 М. П.База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка