Затверджую” Декан Тимчик Г. ССкачати 180.41 Kb.
Дата конвертації26.12.2016
Розмір180.41 Kb.


Національний технічний університет України

Київський політехнічний інститут”Приладобудівний факультет

Затверджую”

Декан
________________Тимчик Г.С.

______“____________2012


ЗВІТ

з міжнародної діяльності

Приладобудівного факультету у 2012 році

Київ 2012

 1. Навчальна сфера.

Магістри кафедри ПБ Шалагацкий В. і Саналатій М. продовжуть навчання в Франції.

На кафедрі ВП навчаються студенти іноземці 2 курсу:

(денна форма навчання)

Амір Сдири громадянин Туніса.

(заочна форма навчання)

громадяни Азербайджану

Салаєв Шахмар Міргашим Огли

Салаєв Туран Міргашим Огли

Саядзаде Фарід Вагіф Огли
Розробляється Угода про співробітництво між кафедрою НАЕПС та німецьким Університетом прикладних наук м. Трір (Fachhochschule Trier).

Університет прикладних наук м. Трір (Fachhochschule Trier) на сьогодні є одним із провідних світових центрів наукового розвитку інформаційних технологій. В рамках проекту Угоди про наукове співробітництво провадяться спільні дослідження в галузі архітектури та оптимізації однорангових комп’ютерних мереж. Результати досліджень опубліковані в престижному журналі International Journal on Advances in Networks and Services (Poryev G. V., Schloss H., Oechsle R. A distance estimation method for internet nodes and its usage in P2P networks. //— 2010.— Vol. 3, no. 3,4.— Pp. 114–128), а також були представлені на вітчизняних та міжнародних конференціях, зокрема, дістали високу оцінку на конференції «The Sixth International Conference on Networking and Services (ICNS 2010 — Канкун, Мексіка)».


Кафедра ООЕП має наукові та освітні зв’язки з багатьма провідними закордонними університетами, професійними асоціаціями та оптичними компаніями. Співробітники та студенти кафедри виконували наукові дослідження, читали лекції або проходили стажування в Університеті Леман (м. Леман, Франція), Університеті ім. Шіллера (м. Йена, Німеччина), Університеті Хайдельберга (м. Хайдельберг, Німеччина), Університеті AILUN (м. Нуоро, Італія), Центрі Оптики та Фотоніки (м. Барселона, Іспанія), Університеті Пуєбло (м. Пуєбло, Мексика), Харбінському технологічному інституті (м. Харбін, Китай), Оптичному центрі Ухань (м. Ухань, Китай) та інших. На кафедрі активно працює студентське відділення міжнародного товариства інженерів оптиків SPIE (м. Беллінгем, США).
2. Міжнародне науково-технічне співробітництво

На кафедрі ПБ організовано разом з компанією сучасних аерокосмічних оптико-електронних технологій (Beijing Aerospace Times Optical-Electronic Technology Co., Ltd ) Китайської Народної Республіки на кафедрі приладобудування сумісного навчально-наукового центру сучасного приладобудування «Нові датчики і вимірювальні системи» для перепідготовки співробітників даної компанії в області сучасного приладобудування і інформаційних технологій.

В 2012 р. кафедрою проведено прийом 5-ти делегацій компанії сучасних аерокосмічних оптико-електронних технологій (Beijing Aerospace Times Optical-Electronic Technology Co., Ltd ) Китайської Народної Республіки.

Перші три делегацій компанії сучасних аерокосмічних оптико-електронних технологій (Beijing Aerospace Times Optical-Electronic Technology Co., Ltd ) Китайської Народної Республіки перебували на кафедрі приладобудування з ціллю проведення переговорів про організацію перепідготовки співробітників даної компанії в області сучасного приладобудування і інформаційних технологій на основі роботи сумісного навчально-наукового центру сучасного приладобудування «Нові датчики і вимірювальні системи» кафедри приладобудування і його офіційного відкриття, а также з метою ознайомлення з можливостями навчання китайських аспірантів і студентів, та проведення переговорів про науково технічне співробітництво.

Дві останні дві делегації делегації (перша 14 спеціалістів і друга 16) були прийняті для перепідготовки співробітників на базі образованого сумісного навчально-наукового центру сучасного приладобудування «Нові датчики і вимірювальні системи» кафедри приладобудування.

Назва тематики - “Мероприятия по стандартизации и гарантии качества в оптической индустрии и медицинской технике в Армении и на Украине” при поддержке q GmbH Partner der deutschen Wirtschaft (Германия),; № договору - № 2010/604/2009- ГИУА – SEQUA: 488; Дата - 28.04.2012. Дата реєстрації в університеті - 28.04.2012


Аспірантка кафедри ООЕП Чорна В. В. та магістр кафедри ООЕП Фесенко А. В. виграли стипендію Уряду України на проведення наукового стажування в Université du Maine (м. Леман, Франція). На протязі декількох місяців вони виконували дослідження у галузі оптичної мікроскопії та цифровій обробці зображень у лабораторіях проф.. Оссерре та профю Бретто.

Два французьких студента Charly Fouilleux та Camille Trottier проходили стажування на кафедрі ООЕП. Під час цього стажування вони під керівництвом проф. Боровицького В. М. спроектували, зібрали та випробували діючий зразок цифрового спекл-корелятора. Також вони розробили програмне забезпечення для моделювання роботи та цифровій обробці його зображень. Під час цього стажування був проведений семінар, на якому проф. Брєтто Ж, відповідальний за магістерську програму з подвійним франко-українським дипломом від Université du Maine, розповів про наукові здобутки французьких науковців.

Чотири українських студентів – В. Ковальов, Д. Поздняков, Ю. Власенко, І. Голюк проходили стажування в оптичних лабораторіях Université du Maine (м. Леман, Франція). Під час цього стажування вони під керівництвом проф. Мулена та проф. Яккобі вони проводили наукові дослідження у галузі оптичних вимірювань та мікролітографії.

На кафедрі навчається аспірант з Ірану. Сферою його наукових досліджень є застосування тепловійної техніки у медицині.


3. Міжуніверситетське співробітництво.

В 2012 році кафедра ПБ отримала 6 грантів від міністерства освіти Польщі (Polish Ministry) для участі в 6th Eastern Europe Summer School - EESS 2012. В даній міжнародній школі приняло участь 4 магістри і керівник з НТУУ «КПІ». Робота школи проходила в Технологічному університеті в Глівітці.


З 2010 року на кафедрі ООЕП працює франко-українська магістерська програма з оптичної інженерії та фотоніки Université du Maine та НТУУ «КПІ». Ця програма є вкладом у побудову європейського освітнього простору згідно рекомендаціям міждержавних угод, які підписані представниками України та Франції у Болоньї (1999), Празі (2001) та Берліні (2003 р.). Метою програми є підвищення якості вищої освіти, що надається в НТУУ «КПІ» та Université du Maine, підвищення рівня мобільності студентів та викладачів, ініціалізація спільних наукових проектів у галузі оптичної інженерії та фотоніки та розширення наукового та культурного обміну між Францією та Україною. Створення цієї програми дозволяє НТУУ «КПІ» за підтримки академічної установи Франції CNRS підключитися до європейських міждержавних наукових програм у галузі оптики та фотоніки. Навчальна програма магістерської підготовки складається з чотирьох семестрів та виконується на протязі двох років. Перший та другий роки містять по 2 семестри кожний. План прийому на перший курс магістерської програми складає 5 українських та 5 французьких студентів.

У магістерській програмі можуть брати участь випускники українських університетів, які мають диплом бакалавра за напрямком 0911 «Оптотехніка» та випускники французьких університетів, які мають диплом бакалавра за спеціальностями, які пов’язані з фізикою та оптичною інженерією. Зарахування громадян України на магістерську програму здійснюється згідно правил вступу до магістратури НТУУ «КПІ», включаючи процедуру оцінювання рейтингів вступників за середньо - зваженим балом диплома бакалавра, екзаменаційною оцінкою зі спеціальності та іноземної мови та показників творчих досягнень. Обов’язковою умовою вступу до програми є наявність сертифіката володіння французькою мовою, який необхідний для навчання в університетах Франції. Навчальна програма для українських студентів включає вивчення дисциплін спеціальності «Оптотехніка», які зараховуються як відповідні дисципліни на фізичному відділенні факультету науки та техніки Université du Maine. Оцінювання знань проводиться виключно за європейською системою ECTS. Після першого року навчання студенти повинні пройти двомісячне стажування в лабораторіях Université du Maine. Після другого року навчання вони повинні пройти переддипломну практику в Université du Maine або на французьких підприємствах, вивчити дисципліни, які необхідні для отримання французького диплому, але не входять в навчальну програму в НТУУ «КПІ», та здати відповідні екзамени. Після цього вони повинні підготувати магістерську дисертацію на англійській або французькій мові та захистити її в Université du Maine. Після повернення вони повинні підготувати та захистити магістерську дисертацію відповідно до вимог НТУУ «КПІ». Кожний студент після успішного закінчення магістерської програми отримує український диплом магістра за напрямком 0911 «Оптотехніка» за спеціальністю 8.091101 «Лазерна та оптоелектронна техніка» та французький диплом магістра з фізики за спеціальністю «Оптична Інженерія та Фотоніка». Зараз у цій програмі беруть участь чотири українських магістрів другого року навчання НТУУ «КПІ», два французьких магістра другого року навчання. Подали документи на конкурс до цієї програми чотири українських магістрів. Відповідальним за франко-українську магістерську програму від НТУУ «КПІ» є проф. Боровицький В. М.Зараз участь у цій програмі приймають 4 магістра НТУУ «КПІ» другого року навчання, 2 магістри Université du Maine другого року навчання та 4 магістра НТУУ «КПІ» першого року навчання.
4. Праці науковців факультету, які вийшли за кордоном.

 1. Tymchik G.S, Diorditsa A.M., Vysloukh S.P., Diorditsa I.M., Skytsyuk V.I. Research of properties of surface of detail. Innovations and Technologies News, 2011, №3(12), p.14-25.

 2. Tymchik G.S, Tymchik R.G., Murakhovskyy S.A., Diorditsa I.M. Co-ordinate position of sensor in mass of cutting tool. XIV International PhD Workshop OWD 2012, Poland, Wisla, 20 - 23 October 2012, p.163 - 167.

 3. Tymchik G.S, Tereshchenko M.F., Rudyk V.U. The temperature metod of control in a magnetotherapy. XIV International PhD Workshop OWD 2012, Poland, Wisla , 20 - 23 October 2012 , p.318 - 323.

 4. Подолян А.А., Пудрий С.В., Томашук А.И., Тымчик Г.С. Способ неразрушающего контроля качества работ при муфтовом ремонте трубопроводов (патент Российской Федерации)Пат. на изобретение 2430293 Российская Федерация, МПК (2006) F16L 55/175, заявл. 18.11.2010,опубл. 27.09.2011, бюл. №27.

 5. Merezhany A., Antonyuk V. Genetic algorithms application for the computer-aided design engeneering of mechanical treatmemt of details // Оралдын fылым жаршысы. Орал каласы: Уралнаучкнига – ЖШС (Орал к.) - № 3 (28) 2011. с.73 – 77

 6. Y. Merezhany, V. Antonyuk Automotive indoor climate control for the precision instrument assembly workrooms. / Y. Merezhany, V. Antonyuk // Nauka i studia (Poland). - Przemysl: Sp-ka zo.o. "Nauka i studia", 2011. - NR 14(45). - p. 57-63.

 7. Vovk Y., Antonіuk V. Ensuring stability and transition moment resistance of current collector // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. - Минск. БНТУ 2012. – С. – 14.

 8. Antonjuk V., D.E., prof., Vyslouch S., PhD, assoc. prof., Filippova M., PhD, assoc. prof., Voloshko O. The increasing of initial data informativenes in solving technological tasks / V. Antonjuk, S.Vyslouch, M. Filippova, O.Voloshko // Nauka i studia (Poland). - Przemysl: Sp-ka zo.o. "Nauka i studia", 2011. - NR 3(49) - 2012. – p. 114 – 120.

 9. Выслоух С.П. Волошко О.В. О новой методике определения обрабатываемости конструкционных материалов. // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.94

 10. Безуглая Н.В., Пономаренко А.С. Методы исследования дыхательных путей человека. // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.125

 11. Безуглая Н.В., Печена М.Р., Стецькая А.В. Анализ диагностики и лечения патологии газодвигательного аппарата // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.123

 12. Безуглая Н.В., Чмырь Ю.В. Метод пространственной спектрофотометрии биологических сред. // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.232

 13. Зубарев В.В, Коцур Я.А., Безуглый М.А. Определение шероховатости поверхностей с помощью зеркального эллипсоида вращения// Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.25

 14. Кузьменко А.В., Безуглий М.А. Использование информационно-измерительных технологий при оптической диагностике биологических тканей с сильным рассеянием // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.30

 15. Барандич Е.С., Выслоух С.П. Технологическое обеспечение эксплуатационных характеристик деталей приборов// Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.15

 16. Лапига А.С., Выслоух С.П. Методика получения исходных данных для проектирования технологии механической обработки детали. // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.115

 17. Роговой А.Н., Выслоух С.П. Система автоматизированной обработки технололгической информации// Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.127

 18. Дуплавый И.В., Выслоух С.П. Система таргетной доставки нанокомпозита. // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.155

 19. Сагайдак С.П., Выслоух С.П. Моделирование технологических параметров методами искусственных нейронных сетей// Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с. 310

 20. Диордица И.Н., Скицюк В.И. Контроль и управление процессом касания // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.21

 21. Заєць С.С. Гегеля Г.А. К вопросу проведения испытания по проверке адекватности // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.97

 22. Матвеева Т.О., Мережаный Ю.Г. Подогрев приточного воздуха в системах вентиляции. // Научно-теоретический и практический журнал "ОРАЛДЫН FЫЛЫМ ЖАРШЫСЫ". ЖШС "Уралнаучкнига". Республика Казахстан. - Белгород: ООО "Руснаучкнига", 2011. - №9 (36). - с. 74-78.

 23. Антонюк В.С., Мережаный Ю.Г., Пономаренко А.И. Автоматизированный контроль микроклимата производственных помещений для сборки прецизионных приборов. // Сборка в машиностроении, приборостроении. - Москва: ООО "Издательство Машиностроение", 2012. - 2(139) - с. 38-43

 24. Merezhany Yury; Місце проведення. Materialy VII mezinarodni vedecko - prakticka konference "Dny vedy - 2012". - Dil 22. Technicke vedy; Назва держави - Чехія; Назва доповіді - Influence of the microclimate of industrial rooms on the resource of work of precision assembly mechanisms; - Praha;

 25. Скрупский Ф.В., Мережаный Ю.Г. Особенности конструирования прибора для тестирования каналов измерения инвазивного давления в медицинских мониторах // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.82

 26. Осадчий О.В. Параметры для определения магниточувствительности пациента // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.79

 27. Симута Н.А. Влияние акустического тракта ТОС при виброакустической диагностике токарной обработки // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.80

 28. Лычко С.Н., Симута Н.А., Румбешта В.А. Анализ причин вибрационных процессов ТОС при механической обработке. // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.78

 29. Даценко М.А., Усачов П.А. Особенности контурного фрезерования в углах // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.101

 30. Филиппова М.В., Савченко С.В. Применение метода при проектировании технологических процессов сборки изделий. // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.81

 31. Филиппова М.В., Демченко М.а. Обеспечения технологичности сборочных единиц с использование стандартов ISO. // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.337

 32. Филиппова М.В., Шарабура С.М. Повышение эффективности производства в приборостроении на основе использования стандарта ISO 10303 STEP. // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.375

 33. Катрук О.В., Рябокрис Н.В. Стандартизация процессов производство печатных плат. // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с. 359

 34. Шевченко В.В., И.В. Ревенко. Контроль качества деталей приборов на основании электромагнитного метода. // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.41

 35. Шевченко В.В., И. В. Ревенко. Диагностика технологического оборудования на основе инфракрасной. // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.42

 36. Шевченко В.В. Система контроля процесса обработки деталей приборов // Сборник материалов международной научно-практической конференции. Достижения и перспективы естественных и технических наук. г. Ставрополь, 2012 г. / В. В. Шевченко, И. В. Ревенко. С.: 2012 г. – с.128

 37. Филиппова М.В., Матвиенко С.Н перспективные направления повышения эффективности процедур КВЧ-терапии. // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.116

 38. Яковенко И.А. Евченко Д.Г. Использования лазера для облучения крови; // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.103

 39. Яковенко И.А., Попович С.С. Проблемы искусственной вентиляции легких. // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.126

 40. Яковенко И.А., Климов Д.О.; Лазерные технологии в стоматологии // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.208

 41. Ткаченко И.Р., Румбешта В.А.; Эффективный контролдь заготовок- отливок акустическим методом // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.50

 42. Олейник Е. Терещенко Н.Ф. Диагностико- измерительная система оценки зрения // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с 121

 43. Мишук Н., Румбешта В.А. контроль физических параметров пружин, работающих в приборах // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с 33

 44. Педько К. И.А., Заец С.С. система диагностирования состояния оборудования в процессе изготовления деталей приборов // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с 38

 45. Приходько А.В. Антонюк В.С. Контроль точности микроперемещений микроманипуляторовм с пъезоелектричесом двигателе // Сб. «Достижения молодых ученых в развитии инновационных процессов в экономике науке, образовании». IV Международная научно-практическая конференция, 8-10 октября 2012 г. [Тест]+ [Электронный ресурс] /под ред. И.А. Дагерева. – Брянск: БГТУ, 2012. - С. 52 - 53. http // www. mnto.tu-bryansk.ru.

 46. Терещенко М.Ф., Татарчук М.М. Диагностико-измерительная система оценки зрения. // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.121

 47. Диордица И.Н. Обеспечение точности обработки валов. // Сб. «Достижения молодых ученых в развитии инновационных процессов в экономике науке, образовании». IV Международная научно-практическая конференция, 8-10 октября 2012 г. [Тест]+ [Электронный ресурс] /под ред. И.А. Дагерева. – Брянск: БГТУ, 2012. - С. 42. http // www. mnto.tu-bryansk.ru.

 48. Барандич Е.С. Технологическое обеспечения необходимых значений эксплуатационных свойств деталей приборов. // Сб. «Достижения молодых ученых в развитии инновационных процессов в экономике науке, образовании». IV Международная научно-практическая конференция, 8-10 октября 2012 г. [Тест]+ [Электронный ресурс] /под ред. И.А. Дагерева. – Брянск: БГТУ, 2012. - С. 37. http // www. mnto.tu-bryansk.ru.

 49. Терещенко М.Ф., Татарчук М.М. Диагностико-измерительная система оценки зрения. // Сб. “Новые направления развития приборостроения” Материалы 5-й Международной студенческой научно-технической конференции, 18 - 20 апреля 2012 г. Минск, БНТУ - 2012. с.121

 50. Диордица И.Н. Обеспечение точности обработки валов. // Сб. «Достижения молодых ученых в развитии инновационных процессов в экономике науке, образовании». IV Международная научно-практическая конференция, 8-10 октября 2012 г. [Тест]+ [Электронный ресурс] /под ред. И.А. Дагерева. – Брянск: БГТУ, 2012. - С. 42. http // www. mnto.tu-bryansk.ru.

 51. Барандич Е.С. Технологическое обеспечения необходимых значений эксплуатационных свойств деталей приборов. // Сб. «Достижения молодых ученых в развитии инновационных процессов в экономике науке, образовании». IV Международная научно-практическая конференция, 8-10 октября 2012 г. [Тест]+ [Электронный ресурс] /под ред. И.А. Дагерева. – Брянск: БГТУ, 2012. - С. 37. http // www. mnto.tu-bryansk.ru.

 52. Антонюк В.С., Свиридова О.В., Бондаренко М.А. Исследование структуры рабочей поверхности слаботочных контактов токосъемников гироскопических приборов в процессе их эксплуатации методом атомно-силовой микроскопии // Сб. Х-я Международная конференция «Методологические аспекты сканирующей зондовой микроскопии (БелСЗМ-2012)» 13-16 ноября 2012. г. Минск. - 2012.

 53. Pryhodko A.V., Antonyuk V.S., Research of parameters of lineal guides positioning in microspace // Сб. Повышение качества, надежности и долговечности технических систем и технологических процессов 20 – 27 ноября 2012 г. Эйлат (Израиль) - 2012.

 54. Антонюк В.С., Приходько А.В. Моделирование движений микроманипулятора с пьезоэлектрическим приводом // Сб. «Технический науки- от теории к практике» Труди ХІV Международной заочной научно-практической конференции 10 ноября 2012 г., Новосибирск.

 55. Билоконь С.А., Свиридова О.В., Антонюк В.С., Бондаренко М.А., Бондаренко Ю.Ю., Рева И.А. Повышение точности и срока эксплуатации зондов для атомно-силовой микроскопии // Наноинженерия. М. Машиностроение. 2012. - № 12

 1. I.M.Kovalyova I.M., Taraborkin L/A/ The project of the re-introduction of Schreiber’s bent-winged bats (Miniopterus Schreibersii, Chiroptera) in the peninsula of Crimea // Veterinary, Agricultural, Biological and Chemical Sciences: State and prospects of Development in the XXI century: Materials digest of the XIX International Scientific and Practical Conference London, 15-20 Feb. 2012. – London: IASHE. – 2012. – P.19-20

 2. G.V.Poryev. Direct observation of performance improvement in filesharing p2p networks using carma techniques // Journal of Qafqaz University.—2011(12).— no. 31.— Pp. 16–22.

 3. Volodymyr Borovytsky, Digital optical microscope as a sampled imaging system: mathematical description, camera selection, and focusing . // Proc. SPIE 8486, Current Developments in Lens Design and Optical Engineering XIII, 84860D (October 11, 2012); doi:10.1117/12.928955.

 4. Leonid Mikheenko, Volodymyr Borovytsky, Metrological advantages of the light source based on optically connected integrating spheres. // Proc. SPIE 8511, Infrared Remote Sensing and Instrumentation XX, 851113 (October 24, 2012); doi:10.1117/12.928942.

 5. V. Avrutov. On scalar calibration of an inertial instrument cluster. Innovation and Technologies News. No. 2(11), 2011, p. 22-30. *

 6. Аврутов В.В., Головач С.В., Мазепа Т.Ю. О скалярной калибровке инерциального измерительного модуля// ХIХ Санкт-Петербургская международная конференция по интегрированным навигационным системам.: Сборник материалов. СПб.: ЦНИИ "Электрoприбор", 2012, с.113-118.

 7. V. Avrutov, S. Golovach, T. Mazepa. On Scalar Calibration of an Inertial Measurement Unit// The 19th Saint Petersburg International Conference on Integrated Navigation Systems. Proceedings. Saint Petersburg - Concern Central Scientific and Research Institute Elektropribor, JSC, 2012, p. 117-121

 8. Аврутов В.В., Штурма И.Ю. Инерциальный измерительный модуль с USB-портом// ХIХ Санкт-Петербургская международная конференция по интегрированным навигационным системам. Сборник материалов. СПб.: ЦНИИ "Электрoприбор", 2012, с. 178-179.

 9. V. Avrutov, I. Shturma. Inertial Measurement Unit with USB-Port// The 19th Saint Petersburg International Conference on Integrated Navigation Systems. Proceedings. Saint Petersburg - Concern Central Scientific and Research Institute Elektropribor, JSC, 2012, p. 194-195

 10. N. Bouraou, S. Ignatovich. The evaluation of the crack-like damage parameter of blades at the vibroacoustical diagnosis of the gas-turbine engines.// Vibrations in Physical Systems : Vol.25 (2012), р. 83-88.

 11. N. Bouraou, A. Pavlovskiy, L. Yatsko. Multilevel vibration control system of aviation gas-turbine engines. Vibrations in Physical Systems. Vol.25 (2012). р. 323-328.

 12. Бурау Н.И., Игнатович С. Надежность обнаружения трещин при неразрушающем контроле авиационных конструкций. //Дефектоскопия. № 11, т. 9 (2012) с.17-26.

 13. Лазарев Ю.Ф., Ерошенко В.А. Реология и динамика репульсивных клатратов //Прикладная механика и техническая физика 2012. – Т. 53. – №1. – с. 114-131.

 14. Мелешко В.В., Нужный А.В. Физическое гирокомпасирование по датчику угловой скорости// Информационные системы. Механика и управление. 2012. – №7, с. 9.1-9.8.

 15. Мелешко В.В. Определение параметров магнитного поля судна // Навигация и гидрография. 2011. – Вып. 32, с. 23-30.

 16. Yu.F. Lazarev, M.D. Geraimchuk, A.I. Lazarenko.On stability of the centers of forced pendulum oscillation at base vibration.CONTROL OF UNSTABLE MECHANICAL SYSTEMS WITH RESTRICTED MEASURING INFORMATION. XIV International PhD Workshop OWD 2012, 20–23 October 2012. Conerence Archives PTETIS, vol. 31, 2012, р.448–455.

 17. Bogdan M. Shevchuk, Michail D. Geraimchuk, V. I. Bovsunivskiy, Oleksandr I. Petrenko. Construction information and effective video coding tools for user systems of sensor networks. XIV International PhD Workshop OWD 2012, 20–23 October 2012. Conerence Archives PTETIS, vol. 31, 2012, р.353–357.

 18. Antonenko Anton, Geraimchuk Michail, Dubrovka Fedir. Electro-Mechanical Phase Shifters Based On MEMS Structures. XIV International PhD Workshop OWD 2012, 20–23 October 2012. Conerence Archives PTETIS, vol. 31, 2012, р.448–455.

 19. Киричук Ю.В. Взаимное вибрационное влияние динамически настраиваемых гироскопов// Сб. научно-технической конференции «Современные технологии в системах управления и вооружении», 13 ноября 2012 г. - Ковров. 2012. – С. – 57.

 20. Киричук Ю.В. Компьютерное моделирование поведения плоской пружины при значительных ее прогибах // Сб. научно-технической конференции «Современные технологии в системах управления и вооружении», 13 ноября 2012 г. - Ковров. 2012. – С. – 58.

 21. Ткаченко С.С. Влияние эксцентриситета на погрешность измерения углов// Сб. научно-технической конференции «Современные технологии в системах управления и вооружении», 13 ноября 2012 г. - Ковров. 2012. – С. – 14.

 22. Bezvesilna E.N., Kvasnikov V.P., Koval A.V. Two gyroscope gravimeter of aviation gravimetric system// THE FEFT WORLD CONGRESS “ AVIATION IN THE XXI-st CTNTUR.Y” “Safety in Aviation and Space Technologies”, v.l, p.1.9.37-1.9.40

 23. Bezvesilna E.N., Kvasnikov V.P., Podchashinsky YuA. Measurements of linear accelerations because of artificial neural network// THE FEFT WORLD CONGRESS “ AVIATION IN THE XXI-st CTNTUR.Y” “Safety in Aviation and Space Technologies”, v.l, p.1.9.57-1.9.61.5. Інтегральні показники міжнародної діяльності

Кафедра ВП має міжнародні зв’язки із країнами: Болгарія, Польща, Південна Корея, США Німеччина, Франція та інші.

Співробітники та студенти факультету приймали участь в Міжнародних конференціях та семінарах, які проводились в наступних країнах:

Польща, Росія, Білорусь та інші.

За 2012 рік підготовлено і видано понад 55 наукових статей та тез доповідей в міжнародних виданнях.

Зав.каф. д.т.н., проф. Тимчик Г.С. є членом редколегії постійно діючої міжнародної наукової конференції “International Scientific Advisovy Committee”(Великобританія).

Викладачі факультету в 2012р. виїздили в країни: Польща, Росія, Швейцарія, Німеччина та інші з науковими доповідями та для налагодження зв’язків і узгодження планів роботи в науково-педагогічній сфері.

1 студента кафедри відряджено для навчання в університеті Південної Кореї.

Тематика досліджень, складає основу магістерських дисертацій студентів кафедри виробництва приладів. Ці теоретичні і експериментальні дослідження є складовою частиною міжнародного проекту “Мероприятия по стандартизации и гарантии качества в оптической индустрии и медицинской технике в Армении и на Украине” за підтримки q GmbH Partner der deutschen Wirtschaft (Німеччина), а також договори про міжнародну співпрацю між Німецькою фірмою “IMPEX-HiqhTech GMBH” і приладобудівним факультетом Київського політехнічного інституту, керівникам яких є професор Тимчик Г. С. і професор Маслов В. П.

Крім того, відповідно до програми робіт проведені лекції тренінгові заняття за системою ISO 900 з метою професійної підготовки студентів спеціальностей “Технологія приладобудування” і “Медичні прилади і системи” кафедри виробництва приладів в області забезпечення якості і сертифікації оптичного і медичного приладобудування.
Заст. декана ПБФ з

міжнародного співробітництва __________________ Ю.В. Киричук

База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка