Законів України: «Про освіту»;- «Про загальну середню освіту»Сторінка1/12
Дата конвертації30.12.2016
Розмір1.91 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12
І.Аналіз виховної роботи за 2015/2016 навчальний рік
Організація виховної роботи у 2015/2016 начальному році здійснювалася у закладі відповідно до вимог законів України:

- «Про освіту»;- «Про загальну середню освіту»;- «Про охорону дитинства»;- «Про позашкільну освіту»;- постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №778«Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»;- наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.10.2011 №1243 «Про Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України»;

- листа Міністерство освіти і науки України «Рекомендації щодо висвітлення питань з виховної роботи і позашкільної освіти на серпневих конференціях»;

- наказів Головного управління освіти і науки «Про затвердження Плану заходів щодо Концепції національно-патріотичного виховання молоді у навчальних закладах», від04.04.2008 №162 «Про затвердження Плану організаційно-практичної роботи Головного управління освіти і науки на виконання основних заходів «Міжгалузевої програми «Пізнай свою країну».Виховна система школи передбачала реалізацію наступних завдань:

· Формування в учнів правової свідомості, виховання громадської відповідальності, культури поведінки та свідомої дисципліни.

Виховання відповідального ставлення до навчання та до праці, розширення політехнічного кругозору й підготовка до свідомого вибору професії.

· Фізичне удосконалення, зміцнення здоров’я й формування в учнів санітарно-гігієнічної культури.

· Формування в учнів естетичної культури, розвиток умінь створювати прекрасне навколо себе, розвиток художніх здібностей і талантів дітей.

· Виховання в учнів політичної свідомості, розвиток суспільної активності, формування основ громадянського світогляду.Основними завданнями класні керівники вбачали :

· підвищення теоретичного, науково-методичного рівня підготовки класних керівників із питань психології та педагогіки;

· забезпечення виконання єдиних принципових підходів до виховання й соціалізації учнів;

· озброєння класних керівників сучасними виховними технологіями та знанням сучасних форм і методів роботи;

· вивчення, узагальнення та використання передового педагогічного досвіду роботи класних керівників;

· координування планування, організації та педагогічного аналізу виховних заходів класних колективів;

· сприяння становленню й розвитку системи виховної роботи класних керівників
Виховний процес організовано у школі у таких напрямах:

· Моральне виховання (правовий лекторій, робота гуртків)

· Громадське виховання (шкільне самоврядування, правовий лекторій)

· Превентивне виховання (спортивні секції, спартакіади, соціально-психологічна служба, гуртки)

· Творчий розвиток (робота бібліотеки, лекції, екскурсії, гуртки)

· Родинно-сімейне виховання (М/О класних керівників, акція «Ми пам‘ятаємо»)

· Трудове виховання (акції, тимчасові трудові загони, акції по благоустрою класу, школи , села )

· Військо-патріотичне виховання (района Інтернет естафета « Слава Захисникам України 1945-2016рр. », робота штабу « Тимур», екскурсії)

· Художньо-естетичне виховання (виставки, конкурси , концерти, гуртки)

· Екологічне виховання ( участь у районних проектах та акціях, екскурсії)

· Формування здорового способу життя ( спортивні секції, агітбригади, участь у районних проектах та акціях).

Питання виховної роботи у поточному році розглядалися на засіданнях педагогічної ради закладу:« Профілактика шкідливих звичок серед вихованців закладу», «Стан роботи превентивного виховання», «Дотримання правил безпеки життєдіяльності вихованців під час проведення новорічних та різдвяних свят та в

період зимових канікул» ; нарадах при директорові «Про працевлаштування випускників 9,11 класів » , « Організація роботи учнівського самоврядування в школі», « Про виконання Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку у мікрорайоні», « Запобігання дитячому травматизму учнів », « Результати контролю за веденням журналів реєстрації нещасних випадків з учнями та цільові інструктажі для учнів », « Про проведення в школі тижня безпеки життєдіяльності» (вересень),

«Про залучення учнів до роботи гуртків, спортивних секцій», « Про запобігання дитячому травматизму під час навчально – виховного процесу » (листопад),

«Про розгляд наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.10.2011 №1243 «Про Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України , «Про стан профілактики шкідливих звичок і запобігання правопорушенням серед вихованців», « Про ведення учнівських щоденників » (жовтень, березень); « Про організацію роботи літнього пристосованого табору з денним перебуванням учнів « Ровесник »; оперативних та інструкційно-методичних нарадах.

Виховна робота у 2015/2016 навчальному році проводилася за такими тематичними періодами:

Вересень - місячник основ безпеки життєдіяльності „ Збережи здоров’я та й на все життя ”

Жовтень - місячник екологічного виховання „ Земля – наш спільний дім” та формування здорового способу життя .

Листопад – місячник правових знань і правової пропаганди „ Бережи мене, мій закон”, місячник превентивного виховання

Грудень - місячник національного та військово-патріотичного виховання „ Я, родина, Україна ”

Січень- «Я – син народу, що вгору йде …» Місячник Громадянського виховання

Лютий - «Бережи мене, мій законе» Місячник Правового виховання

Березень - «Благослови, мати, весну закликати...» Місячник художньо - естетичного виховання

Квітень - «Пробач мені, моя земля» Місячник екологічного виховання

Травень - Місячник патріотичного виховання «Салют, Перемого!»

Протягом тематичних періодів розв’язувалися наступні завдання:

- пропаганда здорового способу життя серед учнів. Основні загальношкільні заходи: тиждень здоров’я (вересень 2015року), в рамках тижня – «Веселі старти ( кл.кер. 1-4кл.), змагання з легкої атлетики « Королева спорту » ( Горобченко Л.С..), єдинний день ранкової зарядки (Горобченко Л.С..), єдинний урок « Міцне здоров,я – успішне життя », «Спортивний марафон» до Дня спорту, участь в районних спортивних змаганнях та олімпіадах,загально шкільний конкурс – гра по впровадженню Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл" („Джура")

засідання «круглого столу» за темою «Здоровий спосіб життя-успішне майбутнє» , (відповідальний Яровий В.В.), малі Олімпійські ігри (відповідальні кл.кер 2-4кл., бесіди по класах «У здоровому тілі здоровий дух»(відповідальні кл.кер.)

У закладі створений та діє куточок «За здоровий спосіб життя», на доброму рівні працює наркопост під керівництвом медичної сестри Малишенко Л.В..на високому рівні проведено слідуючі заходи:

«В гостях у Сонечка, на галявині Здоров’я» (відповідальні класоводи), акція «День без куріння» (за участю органів учнівського самоврядування), лекція-діалог «Курити чи ні?» до Всесвітнього Дня боротьби з курінням (відповідальна медична сестра), «Стежина здоров’я» до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом (відповідальні класні керівники, вихователі). Але, не дивлячись на проведену роботу, педколектив школи вважає завдання профілактики шкідливих звичок пріоритетним і для подальшої виховної роботи.

- формування правової культури учнів. Даному завданню відводився тематичний період «Бережи мене, мій законе ». Основні виховні заходи, проведені класними керівниками : правовий брейн – ринг, єдинний Всеукраїнський урок «Права людини». Інтелектуальні змагання « Знавці конвенції ООН» (вч. історії, класні години «Захист прав дітей у нашій країні», «Декларація прав дітей та Конвенція ООН про права дитини» (відповідальні класні керівники), тренінгові заняття «Діти мають захищати свої права» (відповідальні класні керівники), бесіди «Права і обов’язки громадян України»(відповідальні класні керівники і), ГКК « Вивчаємо закон »( за участю дільничного інспектора).

Пріоритетним залишається і питання профілактики правопорушень, злочинності та бездоглядності серед учнів закладу. Соціальним педагогом школи проведено ряд заходів з метою попередження правопорушень: тренінг « Правопорушення серед неповнолітніх та їх профілактика», перегляд відеофільму « Чому шкідливо палити? », вправа « Чи варто знати учню свої права та

обов’язки ? ». Також соц. педагогом поновлено матеріали на стенді « Знай свої права, дитино».У лютому по класах проведено єдину виховну годину « Жорстокість і насильство».

У 2015/2016 навчальному році 6 учнів стоять на контролі класних керівників як учні « Групи ризику ». За цими учнями закріплені громадські вихователі, які працюють за планами індивідуальної роботи з цими дітьми. З метою попередження правопорушень за кожним учнем « групи ризику » в школі з початку навчального року закріплений педагогічний працівник. Всі вихованці школи, схильні до правопорушень, задіяні в гуртковій роботі.Із метою утвердження патріотизму, моральності та загальнолюдських життєвих принципів у дитячому середовищі. У закладі проводилась відповідна робота: уроки мужності, акції « Привітай воїна АТО з Новим Роком», акції по збору коштів та речей в зону АТО .

У закладі продовжується робота стосовно створення умов для розвитку творчих здібностей дітей. З метою різнобічного розвитку вихованців у школі працює 18 гуртків різних напрямків під керівництвом вчителів школи та 5 гуртків від будинку культури . Серед керівників гуртків на високому рівні працював гурток

« Палітра »( кер. Фурман Т.М.), гуртківці постійно приймали участь у загально шкільних заходах: свято першого дзвоника(01.09), День працівників освіти (04.10), тиждень мистецтв( 16.12.- 20.12.), та в районних конкурсах« Олімпійський рух»,

« Діти України – проти СНІДу», « Здоровим бути модно», «Ой хто, хто Миколая любить», конкурс плакатів до дня Перемоги, організовувались тематичні виставки, згідно річного плану роботи школи.

Проведено низку відкритих виховних заходів та КТС:

01.09. – свято Першого дзвоника (Довженко Н.В., Дьяков М.М., Ахметшина К.А.).

17.09.– Загальношкільне свято « День народження смайлика » ( Таран Н.В.);

20.09.- єдиний урок до Дня партизанської слави « Велич народного подвигу»( класні керівники).

21.09.– Всеукраїнська освітня кампанія до Міжнародного Дня Миру «Голуб миру» ( Козацька Н.О.);

24.09. – профілактичні лекції на базі християнської етики « Нова надія»: профілактика правопорушень та шкідливих звичок. (Довженко Н.В.).

25.09. – святковий концерт до Дня дошкільника (Гузенко Ю.Г.).

вересень – місячник безпеки життєдіяльності, підсумки на загально шкільній лінійці 28.09.(Яровий ВВ)

02.10 -Свято до дня працівників освіти святкова вистава «Я вчителю вклонюсь доземно» (Дьяков М.М)

Жовтень – місячник бібліотеки ( Желєзняк О.М.)

13.10. Загальношкільна лінійка до Дня Захисника України ( Козацька Н.О.)

16.10.- спортивно – розважальний марафон «Ми – завзяті українці» (Желєзняк О.М.)

22.10.- Бібліотечний урок. Літературна гра « Дитяча казка – цікавих завдань в’язка» (Желєзняк О.М.)

06.11. – свято осені в 1 кл. « Осінь в гості завітала!»( Ахметшина К.А.)

13.11. – свято осені для 2 – 5 кл. « Осені прийшла пора – любить осінь дітвора!» , осінній бал для учнів 6-11кл. « Осіння казка »( Таран Л.В., Глотенко О.Р.)

19.11 –виставка малюнків до Міжнародного Дня відмови від паління « Геть паління, ми - здорове покоління!» (Глотенко О.Р.)

19.11 –виставка книг та малюнків до Дня пам’яті жертв голодомору « Свіча пам’яті» (Желєзняк О.М.)

22.11. – загально шкільне свято прийому першокласників в піонери «Веселковий дивограй» ( Довженко Н.В.),

27.11. – перегляд та обговорення учнями 8-11 класів документального фільму « Країна в якій я живу. Розмежування. » привезеного членом Хельсенської спілки Коробко М.І. ( Дьяков М.М.)

10.12. Загальношкільна лінійка до « Дитино, знай свої права » ( Козацька Н.О.)

19.12 святкова лінійка до Дня святого Миколая « Святий Миколай, до нас в гості завітай » ( Глотенко О.Р.).

27.12. загально шкільне свято « Новорічна магія 2016 року» ( Желєзняк О.М., Дьяков М.М.)

22.01. Загальношкільна лінійка до Дня соборності України ( Гузенко Ю.Г.)

29.01. – загальношкільна лінійка – реквієм « Бій під Крутами»( Таран Н.В.)

15.02.- свято до дня закоханих (Таран Н.В.)

14.02 – єдиний урок мужності « У полум’ї війни»( до відзначення Року учасників бойових дій на території інших держав).

З 17 по 21.02 – тиждень української мови в школі « Як паросль виноградної лози плекайте мову».Свято рідної мови (Гузенко Ю.Г.)

27.02.- єдиний урок « Я вклонюся священній землі, тій землі, що для мене як мати».

25.04 – єдиний урок мужності з нагоди 28 річниці Чорнобильської трагедії

« Чорнобильський слід на землі».

14.03.- день народження числа «Пі» ( Глотенко О.Р.).

14.04.- загальношкільна лінійка до Дня здоров’я ( Козацька Н.О.)

26.05- букварикове свято в 1 класі ( кл.кер. Ахметшина К.А.).

29.05.- випускний вечір в початковій школі « Щасливої дороги, рідні пташенята»( Таран Л.В.)

Нажаль жодного відкритого класного чи загально шкільного заходу не проведено класним керівником 8 класу класний керівник Горобченко Л.С., 5 класу – Боклаг О.В., на низькому методичному рівні проводились заходи вчителями Семенко Л.М , Яровим В.В.

Крім загально шкільних заходів учні та педколектив приймали активну участь в районних, обласних та Всеукраїнських : 02.11.- районний тур Всеукраїнського конкурсу « Класний керівник 2016 року» ( Гузенко Ю.Г., Дьяков М.М.)

06.12 – акція « Привітай захисника Вітчизни » (Фурман Т.М.)

12.02. – районний конкурс екобригад « Еко - фактор» ( Яровий В.В.)

19.02. – спортивні змагання зі стрітболу, шахів, настільного тенісу.( Горобченко Л.С.)

26.02.- участь в районній Інтернет – естафеті « Від музею до музею - 2016» ( Гузенко Ю.Г. )

27.02.- участь в обласному конкурсі комп’ютерного макетування та верстання. Номінація « Журналіська робота» » ( Довженко Н.В.)

15..03. – заочний районний конкурс « Молодь обирає здоров’я» ( Довженко Н.В., Фурман Т.М.)

29.02 – акція « Привітаємо зі святом жінок Криворіжжя» (Фурман Т.М.)

15.04.- фестиваль « Нащадки козацької слави » .( Горобченко Л.С., Дьяков М.М.)

У школі продовжує свою діяльність організація дитячого самоврядування «СОКОЛЯТА». Керівним органом якої є Рада лідерів. Найактивніші члени організації: Гузенко Ольга – голова Ради , Оксюта Діана - заступник голови. В Раду лідерів входять 15 піонерів – лідерів 5 -11 класів, які розподілені на 6 центрів та 2 штаби, кожен лідер має своє доручення за виконання якого звітує на засіданні Ради . Члени активу дитячого самоврядування допомагають педагогам у проведенні загальношкільних заходів, вносять свої пропозиції стосовно їхньої організації. Наприклад, органами учнівського самоврядування організовано та проведено ряд заходів по благоустрою території школи , на повному самоврядуванні проведено такі загально шкільні свята як День Працівників освіти, свято СПОУ, осінній бал, день Усмішки, Новорічне свято. Але в діяльності організації є і недоліки: вчителі , призначені консультантами активу Ради лідерів , не завжди приходять на допомогу лідерам у вирішенні питань; також рівень організації чергування учнів по школі не є належним, вихованці часто забувають про обов’язки чергових, педагоги-не контролюють процес чергування.

Протягом навчального року педагогічним колективом не розв’язувалося і завдання розвитку екскурсійної діяльності. Дуже низький рівень відвідування батьками батьківських всеобучів та чергування учнів по школі.
ІІ.ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ВИХОВНОЇ РОБОТИ

У 2016-2017 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
В роботі користуватись листом МОНУ № 1/9-376 від 25.07.2014 року «Про методичні рекомендації з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2016\2017 навчальному році».

2016-2017 навчальний рік припадає на період боротьби України з російською агресією, тимчасову окупацію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. З огляду на виклики, які постали перед країною, педагогічним працівникам необхідно внести корективи у практику виховної роботи та захисту прав дітей шкільного віку.

1).Педагогам необхідно активізувати тренінгові заняття, щоб заспокоїти учнів і допомогти їм адекватно ставитися до подій. Постійний контакт із вчителями та друзями допоможе дітям відновити відчуття безпеки.2).Потрібно бути готовими до непростих запитань з боку учнів; дітям потрібно давати правдиві пояснення витоків та перебігу ситуації, розповідати про ті зусилля держави і громадянського суспільства, що докладаються для відбиття зовнішньої агресії проти України, відновлення миру та порядку в країні.

3). Належну увагу педагогічні працівники повинні приділяти також власному самопочуттю: не забувати піклуватися про своє емоційне та фізичне здоров'я. Діти, які бачать довкола себе впевнених, спокій­них та бадьорих дорослих, швид­ше повертаються до норми, звичайної поведінки

4). Задля консолідації суспільства необхідно, з одного боку, враховувати полікультурність українського суспільства, з іншого - посилити патріотичний характер навчання та виховання.

5). Дотримуватись приписів наказу Міністерства від 07.09.2000 № 439 «Про затвердження Рекомендацій щодо порядку використання державної символіки в навчальних закладах України».

6). Проводити у позаурочний час дитячі та молодіжні ігри: Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру „Сокіл” („Джура”), фізкультурно-оздоровчий патріотичний комплекс школярів України “Козацький гарт” .

7). Активізувати діяльність історичних гуртків, з метою глибшого ознайомлення зі сторінками історії України, самобутністю та неповторністю культури представників всіх національностей, що становлять українську політичну націю.

8). Особливої уваги надати питанням превентивного виховання, спрямованих на запобігання формуванню в учнів негативних звичок, рис характеру, проявів асоціальної поведінки.

9). Виховати емоційну культуру та конструктивну поведінку особистості.

10). Цілеспрямовано проводити роботу у двох напрямах: педагогічна просвіта батьків з використанням сучасних форм і методів та активне залучення їх до виховної роботи, підготовка молодого покоління до дорослого життя.

11). Впроваджувати програми підготовки молоді до подружнього життя та формування відповідального батьківства. (Розроблено комплекс навчальних програм сімейного виховання «Сімейні цінності» для 8–9 класів, навчально-методичний посібник до навчальної програми «Сімейні цінності».


Педагогічним працівникам у роботі з учнями та батьками керуватися наказами, програмами та інструктивно-методичними листами Міністерства освіти з питань виховної роботи:

1. Наказ від 07.09.2000 № 439 "Про затвердження Рекомендацій щодо порядку використання державної символіки в навчальних закладах України";

2. Наказ від 25.01.2007 № 44 "Про затвердження заходів на виконання Державної програми "Репродуктивне здоров’я нації" на період до 2015 року";

3. Наказ від 24.11.2009 № 1061/4128 "Про проведення щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров’я";

4. Наказ від 01.02.2010 № 59 "Про вжиття заходів щодо запобігання насильству над дітьми";

5. Наказ від 29.03.2010 № 255 "Про виконання законодавчих вимог у зв’язку із прийняттям Закону України від 21 січня 2010 року № 1824 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв";

6. Наказ від 30.12.2010 № 1313 "Про виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.11.2010 № 2140 (План заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки);

7. Наказ від 30.12.2010 № 1312 "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Національної кампанії "Стоп насильству!" на період до 2015 року";

8. Наказ від 20.06.2011 № 596 "Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс "Парк педагогічної майстерності";

9. Наказ від 31.10.2011 № 1243 "Про Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України";

11. Наказ від 11.06.2012 № 677 "Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту з формування громадянської культури та підвищення рівня толерантності у суспільстві";

12. Наказ від 19.07.2012 № 827 "Про затвердження плану заходів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту щодо запобігання торгівлі людьми на період до 2015 року";

13. Наказ від 03.08.2012 № 888 "Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту щодо профілактики правопорушень серед дітей та учнівської молоді на період до 2015 року";

14. Інформаційно-методичний лист від 20.09.2012 № 1/9-656 щодо проведення заходів з відзначення Дня партизанської слави за участю керівництва держави;

15. Інформаційно-методичний лист від 29.11.2012 № 1/9-860 щодо заходів у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років;

17. Інформаційно-методичний лист від 02.04.2013 № 1/9-235 щодо впровадження навчальних програм "Сімейні цінності";

У новому 2015-2016 навчальному році педагогічні працівники працюватимуть над проблемою «Виховання людини – патріота, як пріоритетна складова процесу соціалізації особистості громадянського суспільства».

ІІІ. КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН ВИХОВНОЇ РОБОТИ ШКОЛИ
ВЕРЕСЕНЬ

Місячник   основ  безпеки  життєдіяльності

,,Щоб не трапилось біди, пам’ятай про це завжди”
Мета місячника: пропагування здорового способу життя; проведення оздоровчо-профілактичної  роботи серед підлітків; формування усвідомлення учнями ролі фізичної досконалості у гармонійному розвиткові особистості .  

№ п\п

Назва заходу

Дата

Відповідаль

ні за проведенняКлас

Примітка


І.  ОСНОВНІ  ВИХОВНІ  ЗАХОДИ  ТА  ПІЗНАВАЛЬНА  ДІЯЛЬНІСТЬ

1.

День  Знань. Свято  Першого  дзвоника.

01.09

Адміністрація школи

Довженко Н.В.1 – 11
2.

Проведення першого уроку на тему «Ми - нація єдина »

01.09

Класні  керівники

1 – 11
3.

Старт операції «Турбота». Залучення учнів до участі в акції «Діти – воїнам АТО»

08.09

Довженко Н.В.

5 – 11
4.

Рейд «Увага! Діти на дорозі !»

Протягом місяця

Адміністрація ,

Кл.керівники1 – 11
5.

Проведення місячника шкільних бібліотек (за окремим планом)

01.09 –

30.09


Желєзняк О.М.

1 – 11
6.

Тематична лінійка:

Щоб не трапилось біди,

Добре знаки вивчи ти.

Шлях до школи небезпечний,

То ж обачним буть доречно.


14.09Яровий В.В.


1 – 11

7.

Фотовиставка учнівських робіт до Дня миру "Твоя країна - Україна"

25.09

 Козацька Н.О. Фурман Т.М.

5 – 11
8.

Старт експедицій:

  • Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна»

  • Всеукраїнської історико-геогра-фічної експедиції «ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ УКРАЇНИ”

  • «Сто чудес України»;

  • «Краса і біль України»;

  • «Мій край – моя історія жива»;

22.09


Учителі історії, географії,

укр. мови та

л-ри,

класні керівникирада лідерів

5 – 11
9.

Оголошення старту загально-шкільних конкурсів «Наш клас – це просто клас!» та «Учень року».

29.09

Оргкомітет конкурсу

5 – 11
10.

Старт Всеукраїнської акції «Живи, книго!». Рейд-огляд збереження шкільних підручників учнями.

26.09

Желєзняк О.М. , Рада лідерів

1 – 11
11.

Проведення  тематичних  екскурс-сій    на тему  « Хай  вічно  горить  вогонь  пам’яті» (22.09 -  День  партизанської   слави ).

15.09-22.09

Класні керівники5 – 11
12.

Тиждень безпеки дорожнього руху (за окремим планом)

15.09-19.09 

Яровий В.В.

Класні керівники5 – 11
13.

Акція  « Грані  добра»

(допомога  ветеранам Великої  Вітчизняної  війни ).Вересень - листопад

Довженко Н.В..
Кл. керівники Рада лідерів

7 – 11
14.

Операція «Памятник»(благоустрій пам’ятників селища).

Протягом  року

 Гузенко Ю.Г.

Рада лідерів5 – 11
15.

Походи  ріднокрєм з метою  збору  матеріалів  на  маршрутах  туристсько-краєзнавчих  експедицій  на тему :

«Не пройди, сучаснику, спокійно, Квіти поклади на ці могили,
Кинь прокляття розпроклятим війнам. І тих вшануй, які життя любили
».

 

Протягом  рокуКласні керівники
Учителі  історії та географії

5 – 11

16.

Конкурс-виставка  дитячого  малюнка   до  Міжнародного  дня миру  на  тему  «Ми за мир  на  планеті  Земля». Акція « Голуб миру»

 19.09

Довженко Н.В., Козацька Н.О.

Кл. керівники
8 - 11
17.

Підготовка святкового концерту до Дня вчителя.

Вересень

 Рада лідерів

1 – 11
18.

Акція «Подаруй книгу шкільній бібліотеці»

Вересень

Желєзняк О.М.

Кл. керівники5 - 11

ІІ.  ПРАВОВЕ  ВИХОВАННЯ  ТА  ПРОФІЛАКТИЧНА  РОБОТА  З  УЧНЯМИ.  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ  УЧНІВ

1.

Операція  «Турбота». Уточнення  та  упорядкування  списків  учнів  груп  ризику  та  дітей, що  потребують  особливої  педагогічної уваги.

До 15.09

соц. педагог Класні керівники

1 – 11
2.

Операція «Сімя». Складання  актів  обстеження  житлово-побутових  умов   сімей категорійних дітей .

До 19.09

Класні керівники
Соц. пед.

Довженко Н.В..1 – 11
3.

Операція  «Підліток». Рейд-пере-вірка  умов  проживання  учнів,  схильних  до  правопорушень,  скла-дання  актів.  Встановлення  кон-такту  із  ССД , соціальною службою для молоді.

До 26.09

 соц. педагог Довженко Н.В..Класні керівники


1 – 11
4.

Створити   на  новий  навчальний  рік  шкільну  комісію  по  профілак-тиці  правопорушень  серед  непов-нолітніх. Спланувати її роботу.

До 19.09

соц. педагог Довженко Н.В..5.

Аналіз організації літнього відпочин-ку  школярів,  зокрема  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківської опіки, «групи ризику» та  дітей із   багатодітних, малозабезпечених і неблагополучних   сімей.

До  12.09

соц. педагог Класні керівники

1 – 11
6.

Проведення  анкетування  з  учнями  і батьками  з  метою  вивчення їхніх  сімей. 

Вересень

соц. педагог Класні керівники

1, 5,10

класи

7.

Організація  чергування  класів  по  школі  та  у шкільній  їдальні.

1 тиждень

Адміністрація школи


7 – 11
8.

Проведення виховних годин «Про  необхідність  дотримання учнями Статуту школи та внутрішкіль-ного  розпорядку».

01.09-

05.09


Класні керівники

Рада лідерів1 - 11
9.

Провести просвітницько-профілак-тичні заходи з питань протидії торгівлі людьми ( за окремим планом ).

Вересень – листопад

Довженко Н.В., класні керівники

7 – 11

ІІІ.  СПОРТИВНО-МАСОВІ  ЗАХОДИ.  ЗАХОДИ  З  ОХОРОНИ  ЖИТТЯ  ТА  ЗДОРОВ’Я  УЧНІВ

1.

Тиждень  здоров’я «Здоровя  дітей  здоровя   нації» (  за  окремим  планом ).

08.09-

12.09


Учительфізкультури

Класні керівники1 – 11
2.

Першість  школи  по  футболу,  присвячена  Дню  фізкультури  і  спорту.

2

тиждень


Учителі фізкультури

Класні керівники5 – 11
5.

Організація щомісячного випуску санбюлетня «Скарбниця здоров’я».

1 раз у

місяць


Медсестра школи

1 – 11
6.

Місячник «Увага! Діти на дорозі!» (за окремим планом)

Вересень

Адміністрація

Педколектив1 – 11
7.

Шкільна спартакіада “Старти надій ” серед учнів 5 – 7 класів , присвяче-них Дню фізичної культури і спорту у світлі державної програми “Здоров”я дітей – здоров”я нації”.

Вересень

Класні керівники

Учителі фіз-ри

Горобченко Л.С.

5 – 7


ІV.  ІНДИВІДУАЛЬНА  РОБОТА З  ОБДАРОВАНИМИ  ДІТЬМИ

1.

Оновлення та коригування  шкільного  банку даних  «Обдарована  дитина».

Протягом

року


Кл. керівники  Печенівська С.І., Довженко Н.В.

1 – 11
2.

Організація  роботи  гуртків,  секцій,  узгодження  плану  їх  роботи.

До 12.09

Довженко Н.В..

1 – 11
3.

Конкурс  юних художників та фотографів «Неосяжна моя, Україно!»

30.09


Фурман Т.М..

5 – 11

4.

Конкурс-огляд учнівських презентацій із  використанням  сучасних інформаційних  технологій «Наш клас – це просто клас!».

30.09

Довженко Н.В.

Кл.керівники9 – 11

V.  РОБОТА  З  АКТИВОМ  ШКІЛЬНОЇ  ДИТЯЧОЇ  ОРГАНІЗАЦІЇ

1.

Проведення  виборів  членів  Ради лідерів на 2015 – 2016 навчальний  рік.

до 16.09

Довженко Н.В..

5 – 11
2.

Вибори  органів  учнівського самоврядування  у  класних  колективах.

08.09 - 12.09

Класні керівники

5 – 11
3.

Конкурс плакатів, до Дня вчителя.

26.09

Фурман Т.М.

Рада лідерів8 – 11
6.

Доброчинна  акція  «Наша  школа  рідний  дім  -  ми  всі  дружні  діти  в  нім»  (збір  шкільного  приладдя  та  форми  для  учнів  із  зони АТО та малозабезпечених  родин).

22.09 –

26.09


Довженко Н.В.

Класні керівники

Рада лідерів


5 - 11
8.


Виставка-конкурс  класних літописів  «Знайомтесь,  наш  клас – це просто клас!»

30.09

Довженко Н.В.
Класні керівники

5 – 11
VІ.  РОБОТА  З  БАТЬКІВСЬКИМ  КОМІТЕТОМ ШКОЛИ, БАТЬКІВСЬКОЮ ГРОМАДСЬКІСТЮ

1.

День  відкритих  дверей  для  батьків. Обговорення  питань  готовності  школярів  до  нового  навчального  року.

01.09

Адміністрація школи

Класні керівники5 – 11
2.

Обрання  батьківських  комітетів  по  класах,  делегування  від  класів  представників  до  Ради  школи та батьківського  комітету  школи.

до  19.09

 Класні керівники

5 – 11
3.

Організація  роботи  батьківського  всеобучу ( за окремим планом ) 

Протягом

року


Кл.керівники4.

Проведення загальношкільних батьківських зборів.

30.09

Адміністрація

1 – 11
5.

Засідання  батьківського  комітету  школи  «Про  можливості  залучення  до  співпраці  із  школою позашкільних  закладів ,  державних  установ  та  громадських   організацій у новому н .р. та завдання БК школи на новий навчальний рік»         

30.09

Адміністрація школи

БК школи
6.

Засідання піклувальної ради школи.

26.09

Голова ПР7.

Засідання Ради школи.

26.09

Голова Ради школи8.

Провести  спільні  батьківські  збори  батьків , учнів та педколективу   п’ятого  класу «Роль  батьків у  подоланні труднощів адаптаційного  періоду  у п’ятикласників».

26.09

Адміністрація  школи
Яровий В.В.

5 клас

VІІ.  МЕТОДИЧНА  РОБОТА З  КЛАСНИМИ  КЕРІВНИКАМИ

1.

Узгодження  виховних  планів  класних  керівників.

до 08.09

Довженко Н.В.
2.

Школа  молодого  класного  керівника «Методичні рекомендації щодо планування роботи класного керівника».

15.09

 Довженко Н.В.
3.

Засідання МО  класних  керівників:

- про  результати  виховної  роботи  у  2015 - 2016  навчальному  році;

- визначення  основних  напрямів  роботи  на  2016 - 2017  навчальний  рік;

- про проведення шкільного етапу конкурсу «Класний керівник року 2016».

12.09 

Довженко Н.В.

Боклаг О.В.
4.

Засідання  творчої  групи класних керівників : «Інноваційна діяльність класного керівника з питань удосконалення виховного процесу».(Організаційне)

25.09

 Довженко Н.В.

VІІІ.  ЗАХОДИ  З  ЕКОЛОГІЧНОГО,  ПРИРОДООХОРОННОГО,  ТРУДОВОГО  ВИХОВАННЯ

1.

Оголошення старту екологічних акцій:

  • «Первоцвіти Недайводи»;«Посади дерево»;«Чисте джерело»;«Не рубай ялинку» ;«Замість ялинки - зимовий букет»;«Допоможемо птахам взимку».

Вересень


Довженко Н.В.

Учитель  біології Яровий В.В. Класні керівники5 – 11
2.

Проведення тематичних  екскурсії  до  осіннього  саду, річки «Осінні барви нашого  селища».

Вересень

Класні керівники Учительбіології

5 – 11
3.

Тиждень чистоти і порядку:

до 26.09

Класні керівники
Учителі біології, трудового навчання

5 – 11  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка