Євроклуб ua №4 (лютий) 2008 мережа євроклубів: Пропозиції євроклубів до Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції на 2008-2011 роки Пропонуємо вашій увазі деякі з пропозицій до проектуСкачати 201.75 Kb.
Дата конвертації30.12.2016
Розмір201.75 Kb.


Євроклуб.ua
№ 4 (лютий) 2008

МЕРЕЖА ЄВРОКЛУБІВ:


Пропозиції євроклубів до Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції на 2008-2011 роки
Пропонуємо вашій увазі деякі з пропозицій до проекту Держпрограми, що їх висловили представники активних євроклубів на робочій зустрічі у с. Славске. Проект Держпрограми виніс на громадське обговорення минулого місяця Державний комітет телебачення і радіомовлення України. Пропозиції надіслані до Комітету.
Проект "Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції на 2008-2011 роки" написаний на концептуальній основі, яка побудована на підміні ряду понять, що призводить до позбавлення програми цілеспрямованості та зводить нанівець її потенційну результативність. Зокрема, йдеться про ототожнення в програмі таких понять, як "європейська інтеграція", "державна політика європейської інтеграції" та "вступ до ЄС".
Метою державної програми з інформування громадськості в демократичному суспільстві не може бути "створення стабільної більшості…, яка підтримуватиме державну політику". Народ є носієм влади, будь-яка інформаційно-просвітницька політика повинна бути спрямована на роз’яснення і отримання зворотнього зв’язку від громадськості, а не на маніпуляцію громадською думкою з метою "створення більшості". В формулюванні мети міститься підміна понять: "європейська інтеграція" та "державна політика європейської інтеграції". В Україні і так існує "стабільна більшість", яка підтримує мету європейської інтеграції та кінцевого членства в ЄС. Але, підтримувати або не підтримувати конкретну державну політику європейської інтеграції України повинні вирішувати самі громадяни, в тому числі шляхом волевиявлення на виборах, референдумах, громадських слуханнях, через представницькі органи тощо.
Пропозиція щодо Мети Програми:

"Метою Програми є сприяння інформуванню населення України про можливості та виклики європейської інтеграції, а також про хід реалізації державної політики європейської інтеграції на всіх рівнях".


Євроклуби пропонують вказати наступні Принципи реалізації Програми:

 • Само-інформування, державна підтримка громадських ініціатив щодо інформаційно-просвітницької діяльності у сфері європейської інтеграції

 • Звітування відповідальних за реалізацію державної політики європейської інтеграції перед громадянами, в тому числі, на найближчому до громадян рівні.

 • Зворотний зв'язок від громадян повинен враховуватись як у інформуванні, так і у реалізації державної політики європейської інтеграції в цілому.


Перелік завдань і заходів містить ряд пунктів, що стосуються "Європейських клубів", зокрема, у пп. 6, 8, 23 (п. 67 описує гуртки, які за змістом є однаковими з євроклубами). Однак, не врахована діяльність великої кількості "Європейських клубів", що створені та існують при загальноосвітніх, вищих навчальних закладів (різних форм власності та рівнів акредитації), громадських організаціях, або як окремі громадські молодіжні організації.
Оскільки саме європейські клуби, зокрема, що існують при загальноосвітніх навчальних закладах (шкільний європейський клуб, ШЄК), є найбільш дієвим "стратегічним" засобом інформування з питань європейської інтеграції та реалізації європейського вибору України в цілому, вони потребують відповідної державної, в тому числі, фінансової підтримки. Зокрема, йдеться про оплату роботи координаторів (опікунів), впровадження курсів за вибором "Європейські студії", факультативів з європейської тематики, матеріально-технічне забезпечення, кошти на проведення заходів. Пропозиції євроклубів щодо заходів:

 • Створення конкурсних комісій з відбору проектів у сфері європейської інформації за рівним представництвом громадськості та органів державної влади

 • Підтримка на конкурсній основі інноваційних проектів з інформування громадськості з питань європейської інтеграції серед європейських клубів при навчальних закладах

 • Підтримка на конкурсній основі інноваційних проектів з інформування громадськості з питань європейської інтеграції, розроблених "Центрами європейської інформації"

 • Підтримка на конкурсній основі інноваційних проектів з інформування громадськості з питань європейської інтеграції, розроблених авторськими колективами викладачів, дослідників та тренерів у сфері європейської інтеграції


Додаткова інформація:
groups.google.com/group/ukraineuroclubs (сторінка "Державна програма")
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Група "Euroclubs - Євроклуби – Евроклубы" на сайті "vkontakte.ru"


Сучасні комунікації дозволяють спрощувати спілкування та знаходження однодумців. Пропонуємо євроклубам, в першу чергу, їх активістам користуватись платформою "vkontakte.ru" як одним з засобів комунікації та мережевої діяльності.
Для користування групою необхідно бути зареєстрованим на сайті vkontakte.ru, після чого знайти групу можна в пошуку за ключовим словом "Євроклуб", або за адресою групи в Інтернет: http://vkontakte.ru/club1725784.
Також, пропонуємо євроклубам створювати власні групи – для електронного спілкування між учасниками. Зокрема, власні групи на сайті "Вконтакте" вже мають Євроклуб при Фонді місцевої демократії, м. Харків (vkontakte.ru/club1648212) та новостворений євроклуб при Департаменті Європейських та Американських студій Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля, м.Луганськ (vkontakte.ru/club1594067), а також євроклуби з Російської Федерації (vkontakte.ru/club934789).
Зацікавлених координаторів мереж євроклубів запрошуємо вносити свої кандидатури на спільне адміністрування групи на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com.
Додаткова інформація:
vkontakte.ru/club1725784
=========================================================================
ЄВРОКЛУБИ УКРАЇНИ:
Євроклуб Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38
Представляємо Вашій увазі молодий шкільний євроклуб з м. Харкова. Євроклуб заснований на базі Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 38 1 березня 2007 р.

Мета діяльності: • сприяння вихованню учнівської особистості у дусі спільних європейських цінностей;

 • створення сприятливих умов для творчої самореалізації та гармонійного розвитку особистості;

 • сприяння активному відродженню національних культур, традицій, звичаїв народів України та Європи;

 • оволодіння молоддю соціальними знаннями та вміннями, формування практичних навичок для життя у сучасному суспільстві.

Напрямки роботи Євроклубу: 1. організація та проведення пізнавально-розважальних і культурних заходів, різноманітних виставок, міжнародних зустрічей, круглих столів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності дітей та молоді щодо принципів діяльності ЄС, культурного надбання європейських народів;

 2. участь у соціальних проектах;

 3. встановлення культурних, наукових, ділових контактів між молоддю ЄС та України;

 4. налагодження співпраці з дитячими, молодіжними громадськими організаціями, лідерами закладів освіти та зацікавленими юридичними/фізичними особами як в Україні, так і за її межами;

 5. участь у видавничій діяльності, підготовка інформаційних стендів, газет, прайсів, макетів;

 6. організація та налагодження обмінів/листування зі школами європейських країн;

 7. участь та організація конкурсів, виставок і проектів різного рівня, присвячених ЄС;

 8. проведення пізнавально-розважальних заходів (конкурсів, вікторин);

 9. залучення до співробітництва органів державної влади та міського самоврядування, неурядових організацій, шкіл міста;

 10. сприяння вивченню іноземних мов, історії та культурних традицій країн-членів Євросоюзу;

 11. інші форми, які сприяють досягненню демократичних цінностей задля розвитку в Україні відкритого громадянського суспільства.

 
За час своєї діяльності члени Євроклубу взяли участь у конкурсах на європейську тематику, що проводились шкільними євроклубами м. Харкова, організували та провели шкільні конкурси; взяли участь у міжшкільній конференції "У колі європейських друзів" (м.Київ), приймали участь у міських заходах до Дня захисту дітей, організували шкільний прес-центр (щомісячно випускається газета, що вміщує рубрику "Євроклуб інформує…"), організували та провели День самоврядування в школі.
Серед останніх заходів євроклубу:

 • участь у міжнародному проекті польсько-українського молодіжного обміну  "РАЗОМ – Обмін молоді – Партнерства 2007", організованому Міжнародною громадською організацією "Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ", в рамках Програми "Польська допомога" Міністерства закордонних справ Республіки Польща;

 • 3 місце у міському конкурсі "КВЕСТ"; організація та участь у конкурсі регіонального рівня "Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ"; участь у конкурсі творів на тему "Учнівське самоврядування – це…" та дитячо-юнацькій програмі "Ми – менеджери" в рамках 7-ої міжнародної дисциплінарної школи-конференції "Сучасні проблеми гуманізації та гармонізації управління";

 • участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих робіт з теми запобігання торгівлі людьми, насильству та експлуатації дітей (Міжнародний жіночий правозахисний центр "Ла Страда-Україна");

 • участь у ІІ Всеукраїнському молодіжному конкурсі "Новітній інтелект України"; у межах волонтерського руху: проведення благодійних вистав лялькового театру та театральної студії у дошкільних закладах; заняття у школі майбутнього першокласника.

Євроклуб ЗОШ № 38 завжди відкритий до пропозицій та співробітництва.


Автор: Чернова Світлана Вікторівна , ,

Керівник євроклубу, учитель математики та інформатики


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Євроклуб "Єднання"
Представляємо Вашій увазі Євроклуб "Єднання" Кременчуцької ЗОШ №12
Мета діяльності євроклубу:

 • Накопичення та передача знань про ЕС та НАТО;

 • Пропагування засад плюралізму та демократії;

 • Співпраця з іншими Євроклубами та Центрами молодіжної та дитячої дипломатії.

Протягом квітня та травня 2007 р. на базі діяльності шкільного євроклубу "Єднання" були проведені загально шкільні заходи в рамках інформаційних днів Європейського Союзу в школах України. Учні-члени євроклубу прочитали інформаційні лекції присвячені ЄС, охопивши 5 - 11 класи школи. Під час лекцій була використана і інформація про історію утворення і розвитку ЄС, також питання культури, традицій, географії країн-членів ЄС.


Цікавими виявилися питання під час дискусій євроклубовців з іншими школярами відносно подальшої інтеграції України до об’єднаної Європи. Основними завданнями діяльності євроклубу під час проведення інформаційних днів були – поширення знань серед школярів про Європейський Союз, основні напрямки його діяльності, європейські цінності, особливості та перспективи відносин Україна-ЄС, тощо, у цікавий та пізнавальний спосіб.
Велику зацікавленість і, навіть, неочікуваний ентузіазм викликав загальношкільний захід "Кухні і страви народів країн ЄС", коли кожний клас школи отримав завдання вибрати країну та приготувати її традиційну страву. На загальношкільній виставці страв учні мали нагоду теоретичного захисту своїх "творінь" – доводити членам комісії (до складу якої входили вчителі, завучі та директор школи) корисність страв, розповідали про використану рецептуру, історію походження страви, традиції її споживання та іншу цікаву інформацію. Слід відмітити небайдужість батьків учнів, які також здійснювали допомогу під час організації та проведення цього заходу.
Серед інших заходів щодо Днів Європи були: випуск шкільного інформаційного бюлетеня про діяльність євроклубу "Єднання", конкурс стіннівок які випускав кожен клас школи.
З моменту початку діяльності шкільного євроклубу учні із зацікавленістю беруть активну участь у всіх заходах, які відбуваються. Особливу увагу привернули заходи, проведені учнями 10-Б класу, учні якого складають актив клубу, а саме: інформаційні засідання присвячені, певним країнам ЄС, про які доповідали учні, що безпосередньо відвідали ці країни (Італія, Польща та інші). Під час проведення заходів використовувалися фотографії, слайди, комп’ютерні презентації – що наглядно сприяло досягненню мети.
В травні 2007 р. були остаточно допрацьовані матеріали, що регламентують діяльність шкільного євроклубу – устав клубу, правила про членство, план діяльності на наступний рік тощо. За період становлення Євроклубу активісті брали участь у багатьох проектах: у Всеукраїнському конкурсі на кращий сценарій проведення "Дня Європи" в школі-проекті Міжнародного Фонду "Відродження", у проекті АСМБР "Кроки до відкриття світу", у першому Форумі молодіжної дипломатії, який було проведено АСМБР та МЗС України.
Зараз Євроклуб бере участь в проекті Центру європейської політики та АСМБР "Школа і громадянське суспільство", а також в проекті "Посилення мережі Євроклубів в Україні", що проходить за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні.
Контактні особи: Сергій Павленко ,

Керівник євроклубу, вчитель географії Кременчуцької ЗОШ №12


Катерина Ануфрій ,

Президент євроклубу "Єднання"


Джерело: електронний бюлетень "Молодіжна і дитяча дипломатія"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Молодіжний центр народної дипломатії ім. Аверроеса


Представляємо Молодіжний центр народної дипломатії ім. Аверроеса, що координується Асоціацією сприяння міжнародному бізнесу та розвитку.
Мета Молодіжного центру:

 • Поширення серед студентів правдивої незаангажованої інформації про європейську та світову інтеграцію України, різноманітні міжнародні організації, країни, перспективи України щодо вступу до різноманітних міжнародних структур і т.п.

 • Поширення серед студентів практичних навичок та знань з дипломатії шляхом проведення зустрічей з представниками дипломатичних місій різних країн, проведення ситуативних ігор, дебатів, конференцій і т.п.

 • Розвиток патріотизму до своєї країни та до свого вищого навчального закладу.

Напрямки роботи: • Організація круглих столів за участю посольств різних країн з питань економіки, географії, культури певної країни, досвіду її європейської (міжнародної) інтеграції, торгово-економічних та культурних зв’язків з Україною, перспектив подальшої співпраці;

 • Запрошення представників дипломатичних місій до центру та організація зустрічей зі студентами, обговорення (у режимі питання-відповідь) різних питань, що стосуються певної країни (бажано англійською);

 • Проведення дебатів, брейн-рингів, ситуативних ігор, конференцій з питань інтеграції України, відносини з іншими країнами;

 • Участь у вікторинах з історії, географії та культури різних країн, що проводяться посольствами цих країн та Асоціацією сприяння міжнародному бізнесу та розвитку;

 • Проведення додаткових занять з дипломатії та дипломатичного протоколу;

 • Проведення міжвузівської співпраці на внутрішньодержавному та міжнародному рівнях.

Робота центру координується Асоціацією сприяння міжнародному бізнесу та розвитку


За досить короткий час, що пройшов з дня відкриття центру вже чимало зроблено. Активісти центру взяли участь у вікторинах з історії, географії та культури Словацької Республіки, Республіки Білорусь, взяли участь у Форумі молодіжної дипломатії України. Приємно, що серед переможців – активісти Молодіжного центру народної дипломатії ім. Аверроеса, а президент центру Олексій Захарченко отримав гран-прі серед студентів в обох вікторинах! Керівництво інституту виділило для роботи центру окрему кімнату. Саме тут проводяться зустрічі з поважними гостями, круглі столи та інші заходи. Нещодавно гостем майбутніх дипломатів став Надзвичайний та Повноважний Посол Сирії в Україні Його Високоповажність пан Сулейман Абу Діяб. Під час зустрічі зі студентами Академії – членами Молодіжного центру народної дипломатії ім. Аверроеса, пан посол розповів про історію походження країни, культурну та релігійну спадщину своєї Батьківщини, її вклад у розвиток людства, світових релігій та сучасних суспільно-політичних процесів.
Контактна особа: Нахля Наймівна Юзеф ,

Керівник Молодіжного центру народної дипломатії ім. Аверроеса


Джерело: електронний бюлетень "Молодіжна і дитяча дипломатія"
=========================================================================

Конкурси проектів, тендери


"Усунення перешкод для контактів між людьми з України та ЄС через лібералізацію візового та прикордонного режиму"
Kонкурс Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження".
Мета конкурсу – сприяння належному виконанню Угоди про спрощення оформлення віз між Україною і ЄС та усунення перешкод для поїздок громадян України за кордон, а також підготовка діалогу щодо подальшої лібералізації візової політики ЄС стосовно громадян України. Учасники конкурсу: громадські організації, незалежні аналітичні центри.


 • Компонент I. Моніторинг практики видачі віз громадянам України консульствами держав – членів ЄС, що працюють у регіонах України. Максимальний розмір очікуваного від МФВ гранту в рамках компоненту I: 6 000 дол. США. Кінцевий термін подання проектів в рамках компоненту I: 17 березня 2008р.

 • Компонент II. Моніторинг інших перешкод для поїздок громадян України за кордон.

 • Компонент III. Підготовка до початку діалогу з офіційними інституціями та країнами – членами ЄС щодо подальшої лібералізації візової політики ЄС стосовно громадян України. Максимальний розмір очікуваного від МФВ гранту в рамках компонентів II та III: 20000 дол. США (розмір гранту має відповідати масштабу проекту – локальний, регіональний, всеукраїнський). Кінцевий термін подання проектних пропозицій в рамках компонентів II та III: 24 березня 2008 р.

Детальні умови конкурсу, а також аплікаційні форми на кожний компонент (зверність увагу, що на кожний компонент конкурсу є окрема аплікаційна форма!) доступні на сайті МФВ.


Додаткова інформація:
www.irf.kiev.ua
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
"Срібна Чайка – 2008"
Міжнародний конкурс проектів в сфері громадських комунікацій під егідою Української ліги зі зв’язків із громадськістю.
В першому конкурсі, що відбувся в 2006 році, прийняв участь 61 проект з трьох країн: України, Росії, Молдови. В якості експертів – провідні фахівці у сфері громадських комунікацій, керівники ЗМІ, громадські й державні діячі України. Запрошуємо стати учасниками конкурсу! Заявки приймаються до 30 квітня. Фінальний захід - Публічний захист проектів – відбудеться у вересні ц.р.
Контактна особа: Оксана Мельник ,

Оргкомітет конкурсу «Срібна Чайка – 2008"


Додаткова інформація:
www.prconsultant.com.ua
=========================================================================
ЦІКАВІ ОГОЛОШЕННЯ:
Конференція "Молодь в умовах нової соціальної перспективи"
Житомирський економіко-гуманітарний інститут ВНЗ університет «Україна» та громадське об’єднання «Євроклуб» запрошують на X Міжнародну науково-практичну конференцію, яка відбудеться 21 – 22 травня 2008 року у м. Житомир
Для підготовки збірника матеріалів конференції просимо Вас прислати на адресу організаційного комітету анкету-заявку учасника, відповідно з формою і текст доповіді до 1 квітня 2008 р.
В центрі уваги конференції європейські традиції громадянського суспільства, геополітичні перспективи нової Європи, дозвіллєві практики студентської молоді, формування нової особистості. Тематика секцій:

 • Європейський Союз – трансформаційні процеси у Європі.

 • Молодіжна субкультура: цінності та норми.

 • Самоактуалізація особистості на межі століть.

 • Молодь в сучасному інформаційному просторі.

 • Актуальні проблеми молодіжного підприємництва.

 • Формування сучасного світогляду в питаннях гендерної рівності.

 • Молодь за здорову націю.

 • Соціальна інтеграція осіб з особливими потребами


Контактна особа:

Олена Михайлівна Дікова-Фаворська , <univerukr@gmail.com>,

Громадське об'єднання "Євроклуб" (Матеріали надсилати з позначкою "conference")


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Всеукраїнський конкурс з проблематики прав людини
Українська молодіжна фундація політико-правових досліджень "МАТЕЗІС" ОГОЛОШУЄ про початок проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з прав людини. До участі у Конкурсі запрошуються студенти вищих навчальних закладів України, а також молоді вчені віком до 35 років.
Тематика конкурсу:

 1. Права власності в системі соціально-економічних прав. Соціально-історичні передумови їх виникнення і становлення.

 2. Співвідношення соціально-економічних та громадянсько-політичних прав людини: в чому відмінності і що важливіше.

 3. Які процесуальні гарантії захисту і здійснення прав і свобод людини закріплюють українська Конституція і чинні закони і чи достатньо їх для того, аби механізм реалізації прав і охорони законних інтересів громадян працював на практиці?

 4. Які соціальні стандарти мають запрацювати в Україні, аби НАТО та ЄС перетворилися із віддаленої соціальної перспективи на політичну реальність українського суспільства?

 5. Чи може держава забезпечити своїм громадянам соціально-економічні права виключно політичними методами і чи здатна вона гарантувати їх безумовність тоді, коли виникає проблема виконання стратегічних завдань за рахунок коштів, призначених для забезпечення реалізації суспільних інтересів?

 6. Що треба зробити для того, аби право приватної власності в Україні дійсно стало непорушним?

 7. Чи існує в Україні соціальна дискримінація за будь-якою ознакою? Які українські закони і в який спосіб захищають від неї людей та як з дискримінацією боролися і ведуть боротьбу сьогодні у світі?

 8. В яких формах може проявлятися дискримінація людини і соціальних спільнот? Чи мали місце приклади такої дискримінації в сучасній Україні?

 9. Якими засобами захищається глобальний світ і окремі його частини від зловживань і обмежень, які посягають на права і свободи людини та нівелюють їх соціальне призначення? Що Ви можете запропонувати для того, аби уроки дискримінації, які вже засвоїв світ у минулому, більше ніколи не повторювалися у віддаленому майбутньому?

 10. Що потрібно зробити для того, аби права і свободи людини і громадянина завжди залишалися найбільшою соціальною цінністю у державі, що здійснює свою політику правовими засобами?

Загальні вимоги:


У своїй науковій роботі кожен учасник Конкурсу може розкрити одну або одночасно декілька тем із поданого переліку. Також учасник може подати на Конкурс кілька наукових робіт, в кожній з яких розкриватиметься одна тема.
Наукова робота на Конкурс може бути подана українською або російською мовою. Мова роботи не впливає на її оцінювання.
Робота повинна відповідати тематиці Конкурсу. Обсяг роботи не може перевищувати 3500 слів. Робота має складатися з титульного листа (де вказуються ПІБ конкурсанта і назва роботи) та власне тексту наукової роботи (твору-есе). У тексті роботи не повинно міститися жодних позначок і даних, які б вказували на особу автора роботи та навчальний заклад, в якому він навчається. Конкурсна робота повинна супроводжуватися переліком використаної літератури з відповідними посиланнями.

Роботи мають бути оформлені у текстовому редакторі Microsoft Word (розширення .doc), шрифт – Times New Roman, кеґль – 12, полуторний міжрядковий інтервал.


Критерії оцінювання:
Враховуватиметься актуальність поданого матеріалу, глибина дослідження проблеми, аргументованість наведених суджень, логіка і повнота викладу, практичний характер наведених у роботі висновків і пропозицій.
Для участі у Конкурсі Ви маєте надіслати не пізніше 15 квітня 2008 року (включно) свою конкурсну роботу (роботи) разом із заповненою Заявкою (анкетою) учасника Конкурсу.
Контактна е-пошта: Оргкомітету Конкурсу ,
Додаткова інформація:
www.mathesis.org.ua
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

“Світ молоді - молодь світу”.


Вінницький інститут МАУП, Управління у справах молоді та спорту вінницької облдержадміністрації, Вінницький національний технічний університет, Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського, Університет ім. А.Міцкевича (Познань,Польща), Познанська Академія Економічна, Вінницька культурно-просвітницька спілка поляків, Обласна універсальна наукова бібліотека ім.К.А.Тімірязєва запрошують до участі у 7-й Щорічній Студентській Міжнародній науково-практичній конференції, яка відбудеться 17 – 19 квітня 2008р. у м. Вінниця.
Цьогорічна тематика (напрям) конференції: Управління безпекою інформаційних ресурсів. На конференції передбачається робота таких секцій:

 1. Організаційні аспекти захисту інформаційних ресурсів;

 2. Правові аспекти захисту інформаційних ресурсів;

 3. Інформаційні ресурси: економічні аспекти безпеки;

 4. Співпраця України з Євросоюзом.

Конференція проходитиме під патронатом Генерального Консула Республіки Польща. За результатами роботи конференції буде видано збірку тез доповідей учасників. Витрати на проїзд, проживання та харчування - за рахунок учасників.


Вимоги до оформлення матеріалів тез:

Обсяг – до 4 сторінок формату А4 (297х210 мм), надрукованих через 1 інтервал (формат Word) шрифтом Times New Roman, розмір шрифту 14 пт. Використовувати стиль тільки “обычный”. Мови конференції: українська, англійська, російська, польська.

Поля: всі -20 мм,

Література. Список використаної літератури оформляти відповідно до ДСТУ 7.1-84,

Подані матеріали, які не відповідають зазначеним вимогам, не будуть прийматися до друку.
Контактна особа: Арапова Ірина Петрівна ,

Відповідальний секретар оргкомітету конференції


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Студенти для органів місцевого самоврядування
ГО «Молодіжна Альтернатива» та ЧММГО "Молодіжний інформаційний центр" розпочинають новий набір студентів на стажування в органи місцевого самоврядування на 2008 рік за проектом «Студенти для органів місцевого самоврядування».
Протягом березня-серпня 2008 року 100 студентів з 18 міст України (Львів, Чернівці, Тернопіль, Ужгород, Івано-Франківськ, Кам`янець-Подільський, Запоріжжя, Луганськ, Донецьк, Харків, Черкаси, Чернігів, Вінниця, Житомир, Кіровоград, Одеса, Севастополь, Сімферополь) пройдуть стажування в органах місцевого самоврядування.
Метою проекту є залучення молодих людей до активної участі у житті свого міста та надання можливості отримання професійного досвіду студентами, що планують у майбутньому працювати у органах влади. В кожному місті шляхом конкурсу буде відібрано по 5-6 студентів, які пройдуть стажування в ОМС протягом 5 місяців.
Як стати учасником проекту:
Для того, щоб стати учасником проекту Молодіжної Альтернативи "Студенти для органів місцевого самоврядування" потрібно:

 • бути студентом старших курсів (3 - 5 курсу) або аспірантом;

 • вільно володіти іноземною мовою;

 • розбиратися у сучасній політичній ситуації;

 • мати аналітичні здібності.

Кандидат на участь у проекті заповнює анкету.


Останній день подачі анкет 25 лютого 2008 року.
З 25 лютого по 10 березня 2008 року керівництво Молодіжної Альтернативи проводить співбесіди з кандидатами на участь у проекті.
Переможці будуть запрошені до стажування у органах місцевого самоврядування протягом 5-ти місяців - березень-липень 2008.
Додаткова інформація:
www.ya.org.ua
Джерело:
www.ofmycity.com/news/chernigiv2.html?nc=20080212133651

=========================================================================
Корисні посилання
"Наша хата не скраю"
Ліга політологів-міжнародників "ДИПКОРПУС" та Союз українських студентів Німеччини пропонує долучатися до проекту обговорення подій світового масштабу он-лайн та у реальному вимірі під час круглих столів та дискусій.
Перша тема для обговорення - "Незалежність Косового - наслідки для світу та України".
Дискусія відбувається на відкритому інтернет-форумі http://www.dipcorpus.at.ua/forum/2-2-1
Контактна особа: Світличний Василь ,

Ліга "ДИПКОРПУС"


Додаткова інформація:

www.dipcorpus.at.ua

=========================================================================
Для підписки на Вісник української мережі європейських клубів "Євроклуб.ua" необхідно надіслати повідомлення на е-пошту euroclub.org.ua@gmail.com з поміткою "Subscribe". В тексті повідомлення вкажіть, будь ласка, ваші ПІБ, повні контактні дані (включно з мобільним телефоном й е-поштою), організацію, посаду і область.
Якщо Ви маєте інформацію, яку буде доцільно поширити через наш Вісник, просимо звертатись. Попередні випуски та додаткові можливості завжди доступні на сторінці: groups.google.com/group/ukraineuroclubs. Інтернет сайт УАЄС: www.europa.org.ua.
Якщо Ви представляєте Євроклуб, перевірте інформацію про свій клуб у базі даних євроклубів України на сторінці: groups.google.com/group/ukraineuroclubs (розділ "База даних"). Нову, або виправлену інформацію просимо надсилати на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com з поміткою "Database".
Якщо Ви не хочете отримувати Вісник, достатньо надіслати повідомлення на електронну пошту: euroclub.org.ua@gmail.com з поміткою "Unsubscribe".
Випуск підготували: Вікторія Калашнікова, Сергій Штукарін, Анна Десятова.

g


UA
roups.google.com/group/ukraineuroclubs


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка