Вінниця очима журналістки з Івано-ФранківськаСкачати 47.64 Kb.
Дата конвертації03.04.2017
Розмір47.64 Kb.

8 квітня 2015 року

Вінниця очима журналістки з Івано-Франківська

Засновниця івано-франківського онлайн-журналу Ufra, журналістка С. Ославська, приїхала на два тижні до м. Вінниці за програмою редакційних обмінів Media Development Foundation. Журналістка ділиться своїми враженнями від архітектури міста та порівнює стилі забудови міст Вінниці, Києва, Івано-Франківська та Харкова.

http://vn.20minut.ua/Podii/vinnicya-z-pershogho-poghlyadu-10442614.html
Полсотни бесплатных пешеходных экскурсий проведут для минчан участники «Фэста экскурсоводов»

18 та 19 квітня у м. Мінську ушосте пройде «Фест екскурсоводів». Його девіз «Для своїх і про своє». «Фест» проводиться лише в Білорусі та приурочений, як правило, до Міжнародного дня пам’ятників та історичних місць. Щороку близько чотирьох десятків людей, які добре знають місто, проводять пішохідні екскурсії по знайомим місцям, відкриваючи їх містянам з нового боку. Одночасно звертається увага на історичні пам’ятки, будівлі, скульптури для того, щоб люди переймалися турботою про їхнє збереження

http://minsknews.by/blog/2015/04/07/polsotni-besplatnyih-peshehodnyih-ekskursiy-provedut-dlya-minchan-uchastniki-festa-ekskursovodov/
Лекция Даниэля Либескинда «Музеи: память, история, архитектура»

19 квітня 2015 р. в атріумі Головного штабу (Державний Ермітаж) у м. Санкт-Петербурзі відбудеться лекція одного з найвідоміших та найуспішніших архітекторів сучасності Д. Лібескінда, засновника та головного архітектора бюро Libeskind Studio (м.Нью-Йорк, США).

http://www.museum.ru/prof/news.asp?Id=57425
Монолитный купольный дом – прорыв вмалоэтажном домостроении

Про інноваційні купольні будинки, що виробляються під брендом «ЛотосДом» зі спіненої склокераміки за безпосередньою участю автора патенту на дану технологію будівництва – російського архітектора В.М. Гребнєва.

http://www.zelenograd.ru/news/12846/
В Петербурге пройдет большой фестиваль экологии "Представь зеленое"

18-19 квітня в м. Петербурзі пройде фестиваль екології «Представь зеленое». Захід має на меті показати, як наука, мистецтво, мода, архітектура, косметика та їжа можуть бути орієнтованими на навколишнього середовища.

http://saint-petersburg.ru/m/ecology/izyurov/335568/
BIM на новой волне. В Санкт-Петербурге состоялась третья конференция «BIM на практике»

Інженерно-консалтингова компанія ПСС провела в Санкт-Петербурзі конференцію «BIM на практике: снижение рисков инвестиционно-строительных проектов». Захід зібрав близько 200 керівників будівельних і проектних організацій, а також управляючих і девелоперських компаній. Обговорювались проблеми використання технологій інформаційного моделювання будівель і споруд в складній економічній ситуації, а також регуляторні зміни.

http://www.press-release.ru/branches/hitech/7b23e4834ebd3/

Ахметов обіцяє наповнити столичний ЦУМ «специфічними ароматом та музикою»

Вже за рік у столиці відкриється «абсолютно новий» ЦУМ Свіжі фото з будівництва столичного ЦУМУ опублікували на офіційній сторінці у Facebook. Станом на сьогодні вже повністю завершене будівництво першого поверху, а роботи над другим – розпочато. Також вже збудовані перші «мінус три» поверхи, два з яких відведено для паркінгу, а один для магазинів

http://expres.ua/digest/2015/04/07/131179-ahmetov-obicyaye-napovnyty-stolychnyy-cum-specyfichnymy-aromatom-muzykoyu
Створення державного пулу орендного житла – один з механізмів реалізації конституційних прав громадян України

Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Р. Абрамовський розповів, що Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розроблено програму, яка включає в себе як звичні механізми, так і нові підходи до забезпечення житлом громадян. Перше – вже звичне інвестування в будівництво житла, яке потім реалізується за часткової підтримки держави, які втілює Фонд Держмолодьжитло через реалізацію певних програм, зокрема, програми «70 на 30» та пільгових кредитів для молоді. «Другий проект, який ми розробляємо, і який вже має певну ступінь готовності, принаймні на папері, передбачає будівництво державного пулу орендного житла. Ми опрацювали приклади будівництва такого виду житла в Європі, США, ми вивчили досвід, і я можу сказати, що в Німеччині – 60% житла – це житло, яке здається в оренду», – зазначив Роман Абрамовський.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=248079043&cat_id=244277212
Верховна Рада прийняла законопроект, який дозволить ефективно й прозоро управляти державними інвестиціями

В Україні створюється ефективна й прозора система управління державними інвестиціями. Верховна Рада прийняла у другому читанні та в цілому проект Закону України № 2258 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу (щодо державних інвестиційних проектів)». Тепер рішення про фінансування державних інвестиційних проектів будуть прийматися обґрунтовано та відкрито, а також забезпечуватиметься стабільність фінансування таких проектів згідно з планами і термінами їх реалізації.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=248078594&cat_id=244277212
На притулок для тварин у Луцьку виділяють 200 тисяч гривень

Міністр екології та природних ресурсів України І. Шевченко підтримує будівництво притулку для тварин у м. Луцьку і на це виділить 200 тисяч гривень.

http://www.ogo.ua/articles/view/2015-04-07/61204.html
Рада дозволила позичити 150 млн євро для Рівненської АЕС

Верховна Рада України прийняла закон, який дозволяє залучити 150 млн. євро на будівництво високовольтної лінії Рівненської АЕС.

http://gazeta.ua/articles/economics/_rada-dozvolila-pozichiti-150-mln-yevro-dlya-rivnenskoyi-aes/619797
Жителі Рівненщини будуватимуть фортифікаційні споруди на Сході

«Нам потрібно долучитися до будівництва фортифікаційних споруд на Сході, щоб, не дай Боже, не будувати їх на Рівненщині», – резюмував голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков.

http://www.ogo.ua/articles/view/2015-04-07/61240.html

Грузинський реформатор Іло Глонті допоможе залучити інвестиції у Тернопіль

Про реформи, розвиток міста та залучення інвестицій говорили на зустрічі в м. Тернополі міський голова Сергій Надал та грузинський реформатор, помічник екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі Іло Глонті. «Інвестиційний потенціал – це дуже важливий елемент. І саме тому ви повинні створити максимально комфортні умови, при яких бізнесмен захоче вкладати кошти у місто. Чому це важливо? Бо у місті є стратегічний напрямок, який потрібно розвивати, – каже Іло Глонті. Показовим може бути досвід Батумі, коли інвесторам ми віддавали землю під будівництво всього лиш за один долар!».

http://uzinform.com.ua/news/2015/04/08/103335.html
Буковинські лісгоспи розвивають діяльність рекреаційних пунктів

«На 2015 рік ми запланували будівництво двох нових рекреаційних пунктів, – говорить головний лісничий ДП «Сокирянське ЛГ» Олександр Чебан. – Разом з ними в лісових угіддях Сокирянського лісгоспу буде уже більше 15 рекреаційних пунктів і понад 50 місць відпочинку для населення. Відпочинок тут – безкоштовний».

http://www.0372.ua/news/791372
Фракції коаліції мають намір створити комісію для перегляду тарифів ЖКГ

Лідери майже всіх фракцій коаліції подали на розгляд парламенту постанову про створення тимчасової слідчої комісії (ТСК) з перевірки обґрунтованості підвищення тарифів житлово-комунального господарства. Дану постанову зареєстровано Верховною Радою та наразі вона знаходиться на розгляді комітету.

http://uapress.info/uk/news/show/70495


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка