Відділ медіаслужінняСкачати 172.48 Kb.
Дата конвертації05.03.2017
Розмір172.48 Kb.ВІДДІЛ МЕДІАСЛУЖІННЯ


...Хто поїть інших, напоєний буде і він. (Прип. 11:25)

АУДІОСЛУЖІННЯ було засноване у листопаді 2002 року, коли старші пресвітери та єпископи Церкви християн віри євангельської України на своєму черговому засіданні благословили початок такого важливого служіння для Церкви Христової. За пройдений час було розповсюджено велику кількість аудіокасет з проповідями Євангелія та свідоцтвами. Проповідь Божого слова невпинно працює у душах людей і робить свою чудодійну справу, “Бо Боже Слово живе та діюче...” (Євр.4:12).

Мета аудіослужіння – це розповсюдження аудіобіблії, організація запису натхненних проповідей служителів Євангелія та свідоцтв спасіння і пережиття Божої сили, розповсюдження Євангельських проповідей, свідоцтв та духовних пісень. Аудіослужіння надає можливість широкому колу віруючих почути проповіді, лекції, духовні пісні та свідоцтва наших братів і сестер, які фізично не взмозі відвідати всіх бажаючих та особисто проголосити вічне та святе Слово Боже.

Аудіослужіння - це нові унікальні можливості у розповсюдженні Біблійної науки для досягнення неспасенних та вдосконалення святих у повну міру росту Христового.

Тепер виголошення Благої вістки для слави Божої та росту Церкви Христової необмежено лунає, тому що всі християни мають чудову привілегію почерпнути для свого духовного збагачення від численного вибору духовних тем, які широко освітлюють практичне переможне християнське життя.ПАНОЧКО МИХАЙЛО СТЕПАНОВИЧ – ст.єпископ ЦХВЄУ, 4-CD в MP3 форматі

1й Диск: Прийдіть до Мене, Про Різдво Христове, Віра Божа і Воля Божа, Сила гріха, Як увійти в Царство Боже, Про рівновагу, Видима і невидима сторона життя, Про сімейні відносини, Біль, що приносить користь, Час благодаті і спасіння, Як у Слові Моїм позостанетесь, Народжений в яслах-воскреслий в серцях.

2й Диск: 35 проповідей з радіопрограми «Вірую»

4й Диск: БЕРЕЖИ СЕБЕ, БІБЛІЯ, ВІРА ХРИСТОВА , ГРІХ, ДЕПРЕСІЯ В ЖИТТІ ЛЮДИНИ 1-2, ЗЦІЛЕННЯ,МУКИ НАРОДЖЕННЯ, НЕ ОБМАНЮЙТЕСЬ, ПРО ВІРУ,

ПРО СЛОВО БОЖЕ, РОБИТИ ПРИЄМНО,СИЛА СЛОВА БОЖОГО, СТАТИ В ПРОЛОМІ, СЬОГОДНІ ДЕНЬ СПАСІННЯ.DVD: 1-Причастя в житті християнина. 2-Як жити в правді.3''Бережіть себе в свободі''.

СИНЮК МИКОЛА ПЕТРОВИЧ – заступник старшого єпископа ЦХВЄУ

1й CD mp3: 1. Зерно Слова Божого 2. Про вигляд благочестя 3. Алябастрова посудина. 4. Взяти гріх світу. 5. Про гордість 6. Про спадок. 7. Звертання до батьків

1й DVD: Про хліб і славу, Неправда, Про Сім’ю, Блаженні чисті серцем.
ВАСИЛЬ БОЄЧКО – єпископ, доктор теології. 1DVD - «Сповідь у світлі Біблійного вчення» *є окремий каталог

Недільні проповіді єпископа В. Боєчка 11-CD_MP3. Тематичні 12-CD_MP3. Телевізійні проповіді 2-DVD

ДМИТРО БЕСПАЛОВ – євангеліст, місіонер, ветеран Євангельської віри. *є окремий каталог!

18-CD рос. мовою в MP3 форматі – проповіді брата Дмитра насичені запальною ревністью по Бозі та життєвими прикладами.

Віктор Вознюк – пастор, вчитель, євангелист. 1CD: 1.Бесцельно прожитые годы 2.Возвращение в Эдем. 3.Дорога Преображения 4.Загробная жизнь..

5.Как получать Слово от Бога 6.Кто такой духовный. 7.Правда об Интернете. 8.Сила наших слов. 9.Трудности благовествования 10.Цена твоего прощения.

DVD: №1. Особисті стосунки з Богом. 2. Будь християнином у сучасному суспільстві, Сучасні методи євангелізації; 3. Ціна мовчання; 4. Особистий євангелизм.

ДАВИД ВІЛКЕРСОН - 2-CD по 35 проповідей в мр3 форматі рос. мовою - передача «Весник Пришествия» , 1DVD конференция Киев 2002г.

АНАТОЛІЙ КЛІНОВСЬКИЙ - пастор, вчитель ЦХВЄУ, 2-СD в MP3 форматі, DVD «Якою повинна бути проповідь»

1й Диск: Дари Духа Святого, Спрага води живої, настанови для пасторів, Перемога над гріхом, Про виховання дітей, Про хрещення Духом Святим, Роль жінки в служінні, Любов до Бога та її критерії. DVD: «Святість» , «Яке твоє служіння»…

2й Диск: Християнська етика, Християнська сім’я, Чистота християнського молодіжного життя, Що є церква Христова, Як позбутися тягарів, Як стати Божою посудиною. Християнська сімя – курс!!!. Жіночий характер.

Анатолій Козачок – пастор, ст..пресвітер Київського міського об’єднання ЦХВЄУ. 1-CD в MP3 форматі. (33 проповіді)

СЕРГІЙ ВІТЮКОВ - пастор, вчитель, 2-CD в MP3 форматі.

1й Диск: ВЛАСТЬ ПРОЩАТЬ: 1.Прощение 2.Человеческое и Божье прощение 3.Заложники непрощения 4. Мстители 5. Корень горечи

6. Если согрешит брат твой 7. Исцеление эмоций 8. Блаженство прощения2й Диск: УЧЕНИЕ О ПРИЧАСТИИ: 1. Учение о Причастии 2. Литургия или Таинство. 3. Сущность Причастия. 4. Подготовка к Причастию.

5. Две чаши. 6. Кровь Завета. 7. Сила крови. 8. Слово о кресте.1DVD: Вплив Слова, Викуплення душі, Гнів біля жертівника, Коли переможені сильні.

2DVD Як подолати спокусу 1-2. Сергій ВІТЮКОВ семінар - Божа воля у твоєму житті. Сімейна конференція.

ВОЛОДИМИР ФРАНЧУК - історик та пастор, 1-CD MP3. Історія п’ятидесятницького руху, Команда апостола Павла. Заг. час 9год. 55хв.

ВІКТОР КУРИЛЕНКО – пастор, викладач, ведучий радіопрограмм 14-CD в MP3 форматі. і 3-DVD *є окремий каталог

1й Диск: Два вида христиан в одной церкви, Духовный_Плотской_Душевный, Земная и небесная радость апостолов о горе Елеонской,

Как юноше содержать в чистоте путь свой, Отцы и дети, Сердце слуги.2й Диск: Тайны супружеской жизни, Твердость и непоколебимость в следовании за Господом, Три демона на охоте, Три проблемы человечества, Дорога к познанию Бога, Испытание нашей веры, Мерзость блуда среди народа Божьего, Вошла ли душа в железо.

3й Диск: Беги Христианин, Бог открывает, Что мне делать, Дом мой, Два пути, О.Романова, Они вышли из Египта, Христианка жена, Н.Тригуб, Сердце слуги, Духовное отцовство, Н.Решетникова, В.Кузьменко, Однажды человеку, Не ходи не проклинай

Книга «Счастливая семья, возможно ли это?» 25 грн. Аудиокнга на диске «Счастливая семья, возможно ли это?» 20 грн.

СЕРГІЙ ВІНКОВСЬКИЙ - пастор, 4 - CD в MP3 форматі DVD проповіді - 40шт *є окремий каталог

1й Диск: О ходатайственной молитве; О финансовой стороне жизни христианина; Благословил, преломил и раздал; Богу выгодно служит;,

Гнев что это; Дар апостола; Дар безбрачия; Дар благовестия; Дар гостеприимства; Дар даяния; Дар изгнания бесов; Дар милосердия;

Дар молитвы; Исцеление. Заг. час 14год. 3хв.

2й Диск: Когда надо – звони; Кто распял Иисуса; Наша реакция; Не люби мир; О Дарах; О смоковнице; Приготовься к встрече с Богом;

Семья и брак; Славить когда нелегко; Финансовая зависимость; Финансы; Церковь Христа славь Бога; Чей ты? Заг. час 16год. 3хв.3й Диск: 1. Для братів 2. Як не звернути з дороги 3. Отношения между молодежью 4. Потреби чоловіка та дружини у шлюбі

5. Ви - світло для світу 6. Дух Святий 7. Мы – друзья 8. Как юноше содержать в чистоте путь свой 9. Хвала та поклоніння

10. Чи є в майбутнього церква 11. Як бути щасливим у подружньому житті 12. Якості принцеси Царства Божого

4й Диск: 1. Великое поручение 2. Я все еще в Его руках 3. Когда можна целоватся обниматся и женится 4. Для семейных пар

5. Досвадебные отношения 6. Бог надежда моя 7. Служение Богу 8. Утешайте малодушных 9. Брак.ОЛЕКСАНДР ПОПЧУК– пастор-євангеліст.

1й Диск: Багато покликаних, та мало вибраних, Не будь ворохобним, Послух Богу, Сотник Корнилій, Звільнення людей з рабства, Дія Святого Духа, Суд в Церкві, Сповнення Святим Духом, Чи потрібно коритись Богу, Добрій плід, Переможи вірою, Чим наситиш людей, Хрещення Ісуса, Смерть Ісуса, Спрага життя, Відповідальність, Шукайте Царства Божого, Останній час, Хрещення вогнем, Ціль випробування, Вибір раба, Пильнуй у житті, Прийди до тями, Кого бояться вовки, Вони оправдані, Світильники Божі, Благословення в Його крові, Від чого залежить твоє життя. Заг. час 10год. 3хв.

2й Диск: Покладись на Бога, Який ти учень, Ось твоя підтримка, Доброму Бог дає, Поклоніння Господу, Особисті відносини з Богом, Ціна твоєї горниці, Що буде перед підхопленням церкви, Ходи у Христі, Мудрі це зрозуміють, Як шукати Бога, Йому поклоняться усі, Натхнення Духа, Довіряй Христу, Пильнуй в темряві, Він може все змінити, Доказ воскресіння, Відкриття на твоє життя, Пильнуй, Секрет спасіння, Надія на Бога, Велике весілля, Жезл Аарона, Мудрий син, Вона зробила неможливе, Вони пильнували, Господні квіти.

3й Диск: Пастирство.Будь зрілим.mp3Він помер за нас.Вона просто вірила.Моя віра в Бога.Не сумуй як карає тебе.Роби на славу Божу.Служи талантом.

Суть поклоніння.Твоя сила у виконанні Слова.Тобі дано перемагати.Хлопчина у ніг Христа. Семінар «СІМ`Я». Християнське життя.

Відео семінари DVD: № 1.Сімя № 2. Вигнання демонів № 3. Свідчення проповіді №4. Дари Святого Духа-9год. №5 Особливості П’ятидесятниці-7год.

6 Організація та відповідальність.Практичні поради.Суть Євангелії. Християнський лідер. Як мати успіх у житті. «Останній ренесанс» DVD№7ІГОР АЗАНОВ – пастор, відповідальний за відділ освіти ОЦХВЄ Білорусії. Магістр Теології. 2 - CD в MP3 форматі

1 й Диск МР3: Духовная жизнь христианина. Моя часть в Божьем чуде. Один, но Божий человек. Покаяние. Скажите обиде нет. Целомудрие для молодежи. Цель духовного роста - 5 важных вопросов. Чистое серце. Что ты видиш. Как я влияю на других.

2 й Диск МР3: Во Христе больше. Изменяя своё сердце мы изменяем свою жизнь. Не нарушай ограду; Об усердии. От Альфа до Омега.

Путь к ответу; Строй по Слову. Пять вопросов о ЦерквиСемінари DVD: 1. Общественная и личная жизнь христианина, 2. Борьба двух начал 3. Мнение о тебе.

ЧАРЛЬЗ СПЕРДЖЕН– КОРОЛЬ ПРОПОВІДНИКІВ. 566 коротких, влучних та дуже змістовних проповідей. Легкий, високий, глибокий та широкий політ думок короля проповідників приносить душі свіжість, наснагу та чудові повчання, які збагачують нас мудрістю неба. Читає Ігор Козлов. Загальний час звучання 30 годин, в МР3 форматі, (6-CD _60 грн.) (рос. мова).

РОСТИСЛАВ ШКІНДЕРєвангеліст-вчитель ЦХВЄУ

1й CD МР3: 01. Кому належить твоє серце? 02. Воля Божа – 1ч 03. Воля Божа – 2ч 04. Почуття власної гідності -1,2ч

06. Як берегти честь християнина 07. Духовна праця. Як себе реалізувати – 1ч 08. Духовна праця. Вірність - принцип успіху – 2ч

09. Важливість переконання в любові Божій 10. Мойсеєва перемога це праобраз нашої перемоги 11. Дві цінності Мойсея які потрібні нам

12. Практичні питання Мойсея 13.Етика молитви. 14.Як молодій людині догодити Богові.2й CD МР3: 01. Пошана батьків 02. Вибір супутника життя 03. Права і обов’язки чоловіка 04. Права і обов’язки жінки

05. Біблійні принципи виховання дітей 06. Чому Бог дозволяє страждати святим? 07. Серце праведника 08. Мій духовний ріст

09. Думки – корінь життя 10. Про любов Божу. 11. Перемога стратегiї диявола.

3й CD МР3: (РУС. ЯЗ.): 01 Великая Божья забота о нас: Его служители, Библия, Дух Святой. 02 Внутренняя борьба 03 Власть и сила языка 04 Духовное совершенство 05 Должностная инструкция главы семьи 06 Должностная инструкция помощника главы семьи

07 Библейский взгляд на деторождение 08 Двигает ли тобой любовь Христа? 09. Символы Духа Святого. 10. Как быть в современном мире настоящим христианином (с переводом на немецкий яз.) 11. Библейские принципы воспитания детей.DVD проповіді: № 01. «Як живеться Духу Святому у твоєму серці?», «Любов виявляє Божу могутність».

02. Мораль, Пошана батьків, Роль чоловіка у сім"ї – 1,2 ч., Роль жінки у сім"ї - у телепрограмі «Вірую».

03. «Бог выбирает» - А.Попчук, «Внутренняя борьба» - Р. Шкиндер. № 04 «Пізнання Бога» - з перекладом на англ. м. «Як дати свободу Духу Святому» -с. Чемерне

05. «Успішна юність» - з перекладом на англ. м. Фундамент віри – мол. конференц. Львівської обл. №6 «Не копай свій водойом»

07 «Божья подготовка к служению» + Молодіжна конф. Львівської області 1. Святість - основа успішного життя та служіння. 2. Відповіді на 62 запитання. №08. Обязаности мужа перед семьей в духовной сфере. Мій духовний ріст. Служіння від Духа Святого і служіння від плоті.

КНИГИ: 1)"Что делать, Когда делать, Как делать?", 2) "Воля Божа", 3) "Побеждая мотив фараона",

ПАВЛО АДАМОВИЧ КУЛАКЕВИЧ, 5-CD в MP3 форматі *є окремий каталог. DVD Твоя Семья в свете Библии +каталог

ПАЛАМАРЧУК ВАСИЛЬ пастор. 1-CD в MP3 – ''Взаємовідносини в християнській сім`ї'' -7год. 2DVD – ''Щаслива СІМ`Я''!!!

РУСТАМ ФАТУЛЛАЕВ - пастор – євангелист. 2-CD в MP3 формат. www.mahanaim.org.ua

Керівник соціального служіння «Маханаім» при ЦХВЄУ. Служіння «Маханаім» охоплює 62 реабілітаційних цинтри по Україні.

1-DVD: «Разочарование», «Не розмінюй своє спасіння», «Свидетельство Рустама». 2-DVD: Зборник 5-ти проповедей с ц.Скиния.Дерек Принс - «Библейские учения» 50 DVD и 20 CD мр3 по 10 грн. *є окремий каталог

РЕЙНХАРД БОНКЕ«Full Flame» Завоевание душ. Серия из 8 фильмов на 4 DVD . ( CfaN - Христос для всех народов) - 60 грн.

Конференция и Евангелизация с участием Р.Бонке и Д.Календы г.Киев 5-6 июня 2010г. 2+2 DVD по 40грн.Книги: «Превыше всего» 12 историй из жизни, которые вдохновят вас совершать еще большие дела для Бога - 30грн.

«Святой Дух» - откровение и революція (исследование измерений Святого Духа) - 30грн.

РОСТИСЛАВ РАДЧУК - евангелист. CD/ DVD з проповідями та радіопередачами на рос. і укр. мові 20гр. *є окремий каталог
З`ЇЗДИ в ЗБУЖІ № 1-14 по 15 грн. № 15-43 по 25 грн. № 40 і 44 по 40 грн.
ФЕСТИВАЛЬ молоді Львівської обл. « Верхнє Висоцьке -2009» ХРИСТОС - НАДІЯ ХРИСТИЯН 10 DVD:

Анатолій Кліновський семiар на тему: «Грiх i покаяння», « ВІРА», ''Матеріальне служіння''. Попчук О.І – ''Обери дорогу ПРЕМОЖЦЯ'', ''Роль Духа Святого для людини'' , ''Благовістя'', ''Підготовка до сімейного життя''. Паночко Михайло Степанович – ''Бережіть себе в свободі''.

ФЕСТИВАЛЬ молоді Львів.обл. «Тростянець» 2010 12DVD А.Кліновський – «Святість» , «Яке твоє служіння»… *є окремий каталог

З`ЇЗД МОЛОДІ 2003р. м.Жмеренка 1-CD в AVI форматі

З`ЇЗД МОЛОДІ 2004р. с.Кутянка. 1-DVD в AVI форматі або 1-CD в MP3 форматі.

З`ЇЗД МОЛОДІ 2006р. м.МАЛИН, 3-DVD в DviX, AVI форматі або 1-CD в MP3 форматі. *є окремий каталог

З`ЇЗД МОЛОДІ 2007р. м.МАЛИН, 5-DVD в DviX, AVI форматі або 1-CD в MP3 форматі. *є окремий каталог

З`ЇЗД МОЛОДІ 2008р. м.МАЛИН, 7-DVD в DviX, AVI форматі або 1-CD в MP3 форматі. *є окремий каталог

З`ЇЗД МОЛОДІ 2009р. м.МАЛИН, 8-DVD в DviX, AVI форматі. або 1-CD в MP3 форматі. *є окремий каталог

З`ЇЗД МОЛОДІ 2010р. м.МАЛИН 38 -DVDvideo по 15 гр. *є окремий каталог

«Ты будеш найден» - проект национального усыновления. 1DVD: Ты будеш найден, Непридуманные истории,

Я остаюсь жить!, Брошеные дети…,Чужие дети, Письмо маме, Моя семья, Сирота, Хлопчик, Пазлы. 10 ГРН.

СВІДОЦТВА CD: 1-CD в MP3 форматі : Свідоцтво бр. Василя - Віра перемагає силу Чорнобиля, св.Жені Поліщук,

Рустам Фатуллаев - Выход есть!”, Лада - Колишня наркоманка “Рожденная заново”, Зоя Петкович - “Я променяла детей на наркотик”, Волосовець Володимир - “Мне купили гроб за 49 гривен”, Лисенко Констянтин - “Одеколон, собаки и 10 лет тюрьмы”

Сідоров Ігор - “Кололся, чтобы жить, и жил, чтобы...”, Андрій Коржов - “16 років в державному смітнику”, Свид. о пророческом служении - Мария м.Ковель. Валентин Опря - Свiдоцтво сироти. Ю Эн Сон – счастливая женьщина

СВІДОЦТВА DVD: 1)Нік Вуджисік (без рук і ніг) - 20грн.; 2)Юрій Борзенко (з фільму «9-та рота») - 25грн.

АУДІО БІБЛІЯ, АУДІО КНИГИ, АУДІО ЖУРНАЛИ, ВІДЕО, КНИГИ, ЖУРНАЛИ

 1. АУДІО Біблія, українська, в МР3 форматі. Переклад Івана Хоменка. Читає Ігор Козлов. Пожертвування за, (4CD – 50 грн.) (є рос. мов.)

 2. АУДІО книга «Человек с неба». «Автобиография китайського христианина брата Юна в изложении Пола Хатауэя». Читає Ігор Козлов.

 3. АУДІО книга «Брат Андрей - Божий контрабандист». Віра та вірність Андрія надихає навіть тих, хто втратив надію. Читає Ігор Козлов.

 4. АУДІО журнал «Альманах-путь». Унікальні свідоцтва, цінні статті, вірші цих видань мають у собі багато благословінь для нашої душі. Це чудовий скарб духовних цінностей. П`ять номерів журналу. Читає Ігор Козлов. Заг. час звуч. 12 год. в МР3 форматі, (5CD -50грн.)

 5. DVD Кент Ховинд - «Опровержение теории эволюции». Науково, теологічно, історично, археологічно, логічно розбиває основу навіть самого ярого еволюціоніста. 7 фільмів-семінарів. + Луи Гиглио "Неописуемый" 1,2ч. - величие Бога и величие Вселенной 2-DVD 25 грн.

 6. Христианский научно-апологетический центр: СООБЩАТЬ Истину скептикам; УТВЕРЖДАТЬ в Истине принявших ее; ОСНАЩАТЬ Божьих людей на провозглашение Божье­го слова. Научно-апологетическая видеотека. Цивилизации Ледникового Периода. И др.. *

 7. Фонограми до пісень (ц.Божий Мир м.Київ) ( понад 200 фонограм + зразки співу і тексти ) 1-DVD_mp3 25 грн.

 8. Всеукраїнські жіночі конфер.: «Вона зробила що могла» 2008р. «Серце чисте створи в мені Боже» - м.Мукачево 2009р.

«Все що можу для слави Його» Лазурне 2010р. «Я вас вибрав і настановив, щоб ви йшли і приносили плід…» Олександрія 2011р.

 1. Жіночі конфер: DVD: №1 «Прощення» №2."Все шо в силі чинити рука твоя, те роби" 2010р. №3.«А ціна її вища перел» Л. Бендус.

 2. Підручник «Школа співу» 1клас (теорія муз., сольфеджіо, пісні + фонограми) студія «АВВА» Пожертвування 60грн.

 3. Христианский информационно- просветительский Журнал ЦХВЕУ «ОРИЕНТИР» - 10 гр.,

 4. DVD Всеукраїнський День подяки Господу м.Київ 2006 – 2009.

 5. Пісні аудіо CD , Караоке, концерти дитячі –2DVD «Різдвяний» і «Пасхальний», аудіо вірші, День Біблії - 1DVD.

 6. Дитячі збірки радіопередач «До Речі» 5 CD дисків в audio форматі. – по 20 грн. *є каталог «Для дітей»

КНИГИ : «Спасти погибшее» - свидетельства!!! -15грн., «Буду згадувати ласки Господні» – Григорій Філімончук - 12грн.

Тамара Листовнича: «Всі ми гості на цій замлі» «Стою и стучу» збірники віршів по 10 грн.

Давид Вілкерсон: «Видение» - 20 грн. «Если ты устал» 28 грн. Демос Шекериян «Самые счастливые люди на Земле» - 30 грн.

Антон Горошко – «Николай Пейсти – биографический очерк» 200стр. - 35 грн Дмитро Березюк – « Читаю душу мов книгу» - 10грн.

Також маємо багато інших різноманітних дитячих матеріалів, свідоцтв, лекцій, з`їздів, мультфільмів, євангелізаційних матеріалів, збірки аудіо віршів. Збірки: «МОЛИТВА» «Сім`я» «Молодь» «Виховання дітей» «Інтернет» «Благовістя». Семінарів на різноманітні теми.

Передач: «Твоя Семья» «Вірую» «Твоє Життя» «Путешествие по Библии» «Свідоцтва Угол» - *є окремі каталоги

Ми знаходимся в приміщенні Київського Біблійного Інституту

НАШІ РЕКВІЗИТИ:

Медіаслужіння, вул. Г. Онискевича 3, м. Київ 03115

Телефон: +38 (044) 592-70-93, +38 (093) 740-2117, +38 (097) 751-2377, e-mail: audio_v@ukr.net www.316.com.ua


 • Каталог висилаємо безкоштовно*. Замовлення можна зробити, листом, дзвінком, смс-кою, чи завітавши до нас.

 • Ваші замовлення будуть вислані накладною оплатою, тобто оплата проводиться Вами при отриманні посилки на пошті.

 • Пожертвування за один збірник проповідей одного автора 20 грн. (Дякуємо за вашу молитовну і фінансову підтримку!)

 • Бажаємо Вам та Вашим сім'ям рясних Божих благословень! Пишіть, дзвоніть, відправляйте смс та заходьте.


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка