Віддамся в добрі руки або як вийти заміж за свого обранця мета тренінгуСкачати 94.54 Kb.
Дата конвертації05.03.2017
Розмір94.54 Kb.

а/с – 260, м. Львів, 79000, Україна

тел.: +38 (032) 249-25-45

www.business-territory.com
ВІДДАМСЯ В ДОБРІ РУКИ АБО ЯК ВИЙТИ ЗАМІЖ ЗА СВОГО ОБРАНЦЯ

Мета тренінгу: допомогти створити щасливу сім’ю з обранцем.
Ніщо так не прикрашає жінку, як вдало підібраний чоловік!

.

Цілі та завдання тренінгу:  • поглибити знання у сфері взаємин між чоловіком та жінкою, від зародження стосунків до створення сім'ї;

  • скласти портрет майбутнього обранця;

  • усвідомити власні переваги на "ринку наречених";

  • дізнатися про "анатомію кохання" (як зароджується, як розвивається, фізіологію та психологію кохання);

  • розширити власний арсенал можливих методів знайомства: ДЕ та ЯК;

  • розвинути навички спілкування з чоловіками;

  • відпрацювати ефективні прийоми, спрямовані на те, щоб чоловік закохався та одружився.


Методи проведення: тестування, анкетування, міні-лекції, мозковий штурм, обговорення проблемних питань і групові дискусії, рольові ігри, рухливі вправи, індивідуальна робота та презентації учасників, групове обговорення завдань та презентація групових рішень, виконання вправ у великій та малих групах, рішення кейсів, робота із завданнями в методичних матеріалах, відпрацювання конкретних умінь та навичок, домашні завдання.
Учасники тренінгу: жінки віком від 17 років, які прагнуть знайти свою другу "половинку" і вийти за свого обранця заміж та які відчувають потребу у додаткових знаннях та вміннях, необхідних для реалізації свого бажання.
Рекомендована кількість учасників тренінгу: 10-15 осіб.
Тривалість тренінгу: 21 годин (3 дні по 7 годин).

Перший день

Години

Зміст тренінгу

10.00 - 11.30

На шляху до мрії

Притча «Ведмідь та клітка». Стереотипи поведінки допомагають людині швидше та легше рухатись по життю. Водночас неефективні стереотипи можуть стати перешкодою у вирішенні питань, що потребують нових підходів до їх вирішення.

Як вийти заміж за свого обранця. Систематизація підходів до пошуку супутника життя та створення сім’ї.

Міні-лекція «Як закохати у себе будь-кого». В результаті наукових досліджень було з’ясовано, що саме відбувається з людиною, коли вона перебуває у стані закоханості, і як інша людина може здійснювати свій вплив на цей стан.

Щаслива дружина. Вправа наочно демонструє правдивість народної мудрості «кожний – сам коваль власного щастя». Бути коханою дружиною – це не примха долі, це цілеспрямована робота по досягненню поставленої мети.

Досягаємо мети. Від вірної постановки мети залежить результат. Формулюємо мету, пов’язану із заміжжям, згідно критеріїв вірної постановки цілі.

11.30 - 11.45

Кава-пауза

11.45 - 13.30

Чоловік моєї мрії

Фасилітація «Потреби». Усвідомлення власних потреб та потреб потенційного партнера у сімейних стосунках допомагає краще визначитись з вимогами до свого обранця та власними очікуваннями.

Тест «Типи дружин». Заповнення даного тесту допомагає жінці більш точно визначити власні очікування від сімейного життя.

Чоловік, за якого я хочу вийти заміж. Відшліфуй портрет свого обранця. Бажане/необхідне. Ці три вправи мають одну мету – максимально точно скласти портрет чоловіка, якого жінка хоче бачити своїм партнером у шлюбі.

13.30 - 14.15

Обідня перерва

14.15 - 15.30

Виходимо на «полювання»

Колаж «Я і чоловік моєї мрії». Творча робота, в результаті якої кожна учасниця створює власну картинку майбутньої сім’ї, якою вона її бачить. Цей візуальний образ постійно нагадуватиме жінці про її мрію та слугуватиме їй дороговказом.

Метафорична гра «Мисливці». Вправа допомагає визначитись зі стратегію та тактикою заміжжя – від пошуку свого обранця до шлюбу з ним.

15.30 - 15.45

Кава-пауза

15.45 - 17.00

Виходимо на «полювання» (продовження)

Як вдягатись, щоб сподобатись чоловікові. Визначення основних підходів до правильного підбору вбрання на етапі знайомства з чоловіками

Робота з голосом. Вправа спрямована на корекцію природного голосу жінки, в результаті чого голос набуває більш гармонійного, сексуального звучання.
Оцінка досягнення цілей тренінгу.

Відповіді на запитання.

Домашні завдання.


Другий день

Години

Зміст тренінгу

10.00 - 11.30

Перші контакти

Знайомство: ДЕ? Вправа розширює стандартний перелік потенційних місць знайомства з чоловіками.

Міні-лекція «Фізіологія закоханості». Учасниці знайомляться з результатами останніх наукових досліджень, які дозволили дізнатися про особливості фізіологічного та психологічного стану закоханої людини.

Рольова гра «Знайомство». Розігрування ролей чоловіків та жінок, які знайомляться між собою, допомагають виявити та проаналізувати усі сторони цього процесу, ефективні підходи та помилки на початку стосунків.

11.30 - 11.45

Кава-пауза

11.45 - 13.30

Перші контакти (продовження)

Міні-лекція «Перше зближення». Дана лекція підсумовує результати попередньої рольової гри, знайомить учасниць з теорією «правильного» знайомства.

Міні-лекція «Чи існує кохання з першого погляду?» З процесу знайомства чоловіка з жінкою починається процес закохування. Що слід знати жінці для того, щоб закохати свого обранця у себе – ці знання учасниці отримують під час лекції.

Якими бувають любовні стосунки? Любов є багатогранною. Всебічне дослідження цього процесу озброює жінку додатковими знаннями, важливими для розбудови бажаних стосунків з чоловіком.

Знайомство: ЯК? Перефразовуючи відомий вислів «Неважливо ЩО, - важливо ЯК Ви говорите», можна сказати: «Неважливо ДЕ, - важливо ЯК Ви знайомитесь». Вправа дає учасницям широкий спектр можливих способів знайомства з чоловіками, з яких кожна обов’язково знайде найбільш прийнятні для себе.

Погляд. Пробуджуємо сексуальні почуття. Погляд – найпотужніша зброя в арсеналі жінки. Відпрацьовуємо різноманітні види поглядів, мета яких одна – пробудження сексуальних почуттів партнера.

Прийом «Сталеві щелепи». На 55% наше враження на іншу людину складається з «мови тіла», зокрема й нашої постави. Відпрацьовуємо «королівську поставу», щоб завжди і всюди почуватись королевою.

13.30 - 14.15

Обідня перерва

14.15 - 15.30

Перші контакти (продовження)

Танець інтимності. Наше тіло постійно реагує на наші внутрішні стани та зовнішні обставини. Знаючи про це, можна впливати на силу закоханості людини. Дана вправа присвячена саме цьому.

Міні-лекція «Перша розмова». Про що варто, а про що не варто говорити під час першої розмови? Досвідчені майстри цієї справи добре знають про це. Тепер знатимете і Ви.

Фасилітація «Як дізнатись про те, які теми цікавлять Вашого обранця». Існують прості способи дізнатись про те, про що найохочіше стане розмовляти з Вами Ваш обранець.

Вміння вільно вести розмову. Відпрацьовуємо техніки, як розмовляти з партнером так, щоб ому хотілося розмовляти з Вами ще і ще.

15.30 - 15.45

Кава-пауза

15.45 - 17.00

Перші контакти (продовження)

Фасилітація «Перше побачення». На перше побачення будь-як не підеш.. До цього варто підготуватись. Що варто знати, що робити і чого не робити, щоб перше побачення відбулося вдало.

Тест «Пустеля». На шляху до Вашого обранця зустрінеться багато чоловіків. Як дізнатися, хто з них – саме і є той єдиний? Асоціативний тест «Пустеля» допоможе Вам поєднати приємне з корисним – дізнатися більше і про себе, і про «нього», і отримати море задоволення.
Оцінка досягнення цілей тренінгу.

Відповіді на запитання.

Домашні завдання.


Третій день

Години

Зміст тренінгу

10.00 - 11.30

Розвиваємо стосунки

Міні-лекція «Подібність характерів, взаємодоповнюючі стосунки». «Два чоботи – пара» - це про чоловіка та дружину. Водночас надмірна подібність може набриднути. У чому має виявлятися подібність, а у чому чоловік та жінка мають різнитись – більше про це у лекції.

Рухлива вправа «Тінь». Закохані люди рухаються та розмовляють схоже. Використовуючи зворотній хід – наслідуючи жести, міміку, особливості мови чоловіка, можна закохати його у себе. Вправа «Тінь» дає можливість попрактикуватися у цьому вмінні.

Міні-лекція «Як викликати свідоме та несвідоме почуття подібності». Більше про наукові засади того, про що йшла мова у попередній вправі.

Я маю саме те, що тобі потрібно, любий. Учасниці дізнаються та навчаться з’ясовувати, що насправді цінує у стосунках їхній обранець, щоб дати йому саме те, чого він очікує (і закохався ще більше)

11.30 - 11.45

Кава-пауза

11.45 - 13.30

Перші контакти (продовження)

Комплімент. Кожна людина пишається певними своїми якостями, які вважає достоїнствами. Мистецтво підмічати ці риси та на їх основі будувати компліменти – необхідна зброя в арсеналі жінки. Вправа – практикум.

Міні-лекція «Его-масаж». Яку людину ми цінуємо найбільше і найбільше любимо? Звісно, самих себе. Не є виключенням і Ваш обранець. Більше про те, як Ви можете цим скористатися – у лекції.

Підраховуємо привабливість. Якими б романтичними не вважали люди любовні стосунки, в них однаково присутній розрахунок. За якими параметрами оцінюють одне одного усі закохані і як це правильно робити – практикуємось під час даної вправи.

Міні-лекція «Принцип справедливості у коханні». Про наукові дослідження, що підтверджують наявність розрахунку у романтичних стосунках..

Метафорична гра «Красуня». Визначення шляхів побудови паритетних стосунків з Вашим партнером (поєднуємо розрахунок та кохання).

13.30 - 14.15

Обідня перерва

14.15 - 15.30

Вмикаємо сексуальність

Тест «Чи вийде з вас щаслива пара?». Час минає, тому варто ще раз пересвідчитись у тому, що Ваш обранець – гідний партнер. В цьому допоможе пропонований тест.

Міст у чоловіче життя. Звісно, кохання – це ще трохи і містики. Практикуємось у застосуванні чародійних сил Космосу.

Фасилітація «Вмикаємо сексуальну електрику». Сексуальні стосунки – це надто важлива складова стосунків між чоловіком та жінкою, щоб не зважати на неї. Обговорюємо способи розпалення сексуального вогню.

Міні-лекція «Секс я к вишукана страва». Кожен має свої сексуальні фантазії та забаганки. Як дізнатися про найпотаємніші мрії Вашого коханого та кохати його так, як цього хоче він? Розкриваємо секрети.

15.30 - 15.45

Кава-пауза

15.45 - 17.00

В очікуванні освідчення

Міні-лекція «В очікуванні змін». Що робити, коли він не квапиться одружуватись? Як довго зустрічатись з ним? Чи матимуть наші стосунки шанс на узаконення? Чи погоджуватись на громадянський шлюб? Дізнаємось відповіді на ці та інші запитання.

Тест на сумісність. Відповідаючи на запитання цього професійного психологічного тесту, Ви дізнаєтесь більше про Ваші перспективи як пари.

Освідчення. Прийоми, які допоможуть «підштовхнути» Вашого обранця до шлюбу з Вами.
Оцінка досягнення цілей тренінгу.

Відповіді на запитання.

Домашні завдання._____________________________________________________________________________________________________

© Група компаній «Територія Бізнесу», 2006-2011
База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка