Узагальнення інформаційно роз’яснювальної роботи серед населення за третій квартал 2014 року щодо застосування норм чинного законодавстваСкачати 307.53 Kb.
Дата конвертації01.05.2017
Розмір307.53 Kb.
Узагальнення інформаційно - роз’яснювальної

роботи серед населення за третій квартал 2014 року

щодо застосування норм чинного законодавства, проведеної на виконання наказу Міністерства юстиції України № 1066/5 від 07 липня 2014 року «Про забезпечення організації доступності населення до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг»
На виконання наказу Міністерства юстиції України № 1066/5 від 07 липня 2014 року «Про забезпечення організації доступності населення до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг» Головним управлінням юстиції у Вінницькій області та нотаріусами області активно велась правороз’яснювальна робота серед населення через засоби масової інформації щодо новел цивільного, сімейного, земельного законодавства, проводились семінари, круглі столи, лекції, заняття з посадовими особами сільських рад, тощо.

Нотаріусами здійснено 88 виступів в пресі, 39 виступів на місцевому радіо та телебаченні, проведено 33 семінари - навчання, прочитано 6 лекцій та ін.

Нотаріуси щоденно надають безкоштовні консультації громадянам з питань вчинення нотаріальних дій, доводять до відома громадян перелік документів, які повинні бути надані для вчинення нотаріальних дій, роз’яснюють новели чинного законодавства.

Нотаріусами області систематично оновлюється інформація, що розміщується на інформаційних стендах: це і переліки документів, які необхідні для вчинення нотаріальних дій, і роз’яснення щодо оподаткування операцій з нерухомим майном.Найбільш поширеними питаннями, за роз’ясненням яких звертались громадяни до державних нотаріусів, залишаються питання щодо реалізації їх прав на спадкування за законом та заповітом, особливостей посвідчення заповітів при свідках, посвідчення договорів довічного утримання. Приватні нотаріуси найчастіше висвітлювали питання щодо посвідчення довіреностей, засвідчення справжності підписів на документах, посвідчення договорів іпотеки, договорів відчуження земельних ділянок, оформлення спадкових прав, оподаткування доходів фізичних осіб та державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Семінари, проведені з посадовими особами

сільських і селищних рад, на підприємствах та установах:Богутенко О.В. – приватний нотаріус Жмеринського районного нотаріального округу – 06 серпня 2014 року провела семінар з працівниками СТ «Злагода» на тему: «Реєстрація права власності та інших речових прав на нерухоме майно».

Вихватнюк Л.А. – приватний нотаріус Тростянецького районного нотаріального округу – 16 вересня 2014 року провела семінар з працівниками ПП «Фірма «Електа» на теми: «Викуп земельних ділянок комунальної власності», «Засвідчення справжності підписів на банківських картках», «Засвідчення вірності копій та виписок з них».

Гонтарук Т.І. – приватний нотаріус Бершадського районного нотаріального округу – 19 вересня 2014 року провела семінар з працівниками Великокиріївської сільської ради Бершадського району Вінницької області на тему: «Порядок посвідчення заповітів та прийняття спадщини».

Гуменюк Н.П. - завідуюча Літинською державною нотаріальною конторою – 10 вересня 2014 року провела семінар з працівниками Бірківської сільської ради Літинського району Вінницької області на теми: «Дотримання встановлених законодавством вимог щодо укладення договорів, пов’язаних з відчуженням житла», «Видача довіреностей щодо зняття з реєстраційного обліку громадян за місцем проживання».

Діброва Л.О. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – 18 вересня 2014 року провела семінар з працівниками ТОВ УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЄВРОМЕД» на тему: «Порядок нотаріального посвідчення договорів іпотеки».

Драчевська Л.О. – приватний нотаріус Жмеринського районного нотаріального округу – 15 вересня 2014 року провела семінар з працівниками Державного професійно-технічного навчального закладу «Жмеринське вище професійне училище» на тему: «Основні напрямки запобігання бездомності».

Дриботун Т.В.- приватний нотаріус Козятинського районного нотаріального округу – 07 липня та 26 серпня 2014 року провела семінари з працівниками Журбинецької та Жежелівської сільських рад Козятинського району Вінницької області на теми: «Державна реєстрація права власності земельних ділянок, набутих в порядку спадкування», «Оформлення спадщини та державна реєстрація права власності на нерухоме майно».

Караванська Т.І. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу - 27 лютого 2014 року провела семінари з працівниками ТОВ «ТД Автоцентр Поділля» на тему: «Новели в оцінці майна».

Кицюк О.П. – завідувач Липовецькою державною нотаріальною конторою – 03 вересня 2014 року провів семінар з посадовими особами органів місцевого самоврядування Липовецького району Вінницької області на тему: «Вчинення посадовими особами нотаріальних дій та перспективи роботи з державними реєстрами».

Кметюк С.А. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – 30 вересня 2014 року провела семінар з працівниками ТОВ «Торговий дім «Вінницький агрегатний завод» на тему: «Заповіт, договір дарування та договір довічного утримання (догляду), як способи розпорядження нерухомим майном: особливості, умови, правові наслідки, переваги».

Куранова О.О. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – 25 серпня 2014 року провела семінар з працівниками ТОВ «Інтер Медтехніка» на тему: «Вчинення виконавчих написів».

Лобода С.Л.– приватний нотаріус Барського районного нотаріального округу – 15 серпня 2014 року провів семінар з працівниками ПАТ «Вінниччина» на тему: «Посвідчення договорів купівлі-продажу нерухомого майна. Державна реєстрація права власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно».

Лукашенко В.Б. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – 07 липня, 30 липня, 04 серпня, 05 серпня, 03 вересня та 09 вересня 2014 року провів семінари з працівниками ТОВ «Мобіт», поштового відділення № 3 м. Вінниці, магазину «Солодка Мрія» на теми: «Засвідчення підписів посадових осіб», «Вчинення виконавчих написів», «Договори позики», «Шлюбні договори», «Спадкування», «Дублікати нотаріальних документів».

Люлько Л.М. – приватний нотаріус Немирівського районного нотаріального округу – 18 вересня 2014 року – провела семінар з працівниками ТОВ «Інтергаз» на тему: «Посвідчення договорів відчуження транспортних засобів».

Майструк В.І. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – 11 вересня 2014 року провела семінар з працівниками ТОВ «Торговий Дім «Енергокомфорт» на тему: «Посвідчення договорів купівлі-продажу корпоративних прав».

Малахова Д.С. - державний нотаріус Літинської державної нотаріальної контори – 17 вересня 2014 року провела семінар з працівниками Горбовецької сільської ради Літинського району Вінницької області на тему: «Особливості вчинення нотаріальних дій, що вчиняються посадовими особами органів місцевого самоврядування та робота з Єдиними та Державними реєстрами, що функціонують у системі Міністерства юстиції України».

Максимюк Т.Ф. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – 14 серпня 2014 року провела семінар з працівниками ТОВ «ВінІнвестБуд» на тему: «Порядок посвідчення договорів іпотеки майнових прав на об’єкт будівництва».

Мельничук А.Л. – завідуюча Жмеринською районною державною нотаріальною конторою – 15 серпня 2014 року провела семінар з секретарями селищних та сільських рад Жмеринського району Вінницької області на тему: «Порядок спадкування земельних ділянок нерезидентами».

Наревська М.Л. – приватний нотаріус Тростянецького районного нотаріального округу – 16 вересня 2014 року провела семінар з працівниками ПП «Фірма «Електа» на теми: «Посвідчення договорів купівлі-продажу земельних ділянок», «Державна реєстрація права власності на нерухоме майно», «Посвідчення довіреностей».

Новокрещенова Л.П. - приватний нотаріус Бершадського районного нотаріального округу - 22 серпня 2014 року провела семінар з працівниками Тернівської сільської ради Бершадського району Вінницької області на теми: «Дарування рухомого та нерухомого майна», «Посвідчення заповітів», «Прийняття та відмова від спадщини», «Нотаріальна таємниця».

Носов В.В. – приватний нотаріус Тульчинського районного нотаріального округу – 18 вересня 2014 року провів семінар з працівниками ТОВ «Туль-Чікен» на теми: «Особливості посвідчення договорів іпотеки та застави», «Засвідчення справжності підписів на документах, у тому числі на банківських картках».

Павліченко Г.В. - приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – 17 вересня 2014 року провела семінар з працівниками ПрАТ «УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» на тему: «Договір найму нежитлового приміщення».

Підвашецька О.І. – приватний нотаріус Гайсинського районного нотаріального округу – 28 серпня та 09 вересня 2014 року провела семінари з працівниками і посадовими особами Носовецької та Кунянської сільських рад Гайсинського району Вінницької області, на теми: «Порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування», «Посвідчення заповітів».

Процепко А.О. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – 09 вересня 2014 року провела семінар з працівниками ТОВ «ТД Автоцентр Поділля» на тему: «Шлюбний договір».

Савіцька Ж.Й. – приватний нотаріус Гайсинського районного нотаріального округу – 30 липня, 14 серпня та 27 серпня 2014 року провела семінари з працівниками ФГ «АГРО-ВДАЛИЙ», С(ф)Г «Фортуна», ФГ «Чиста криниця» на теми: «Засвідчення справжності підписів на банківських картках юридичних осіб», «Нотаріальне посвідчення договорів іпотеки та реєстрації обтяження права власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно», «Нотаріальне посвідчення договорів застави транспортних засобів».

Сизонюк Т.В. – завідуюча Козятинською державною нотаріальною конторою – 30 липня 2014 року провела семінар з працівниками Йосипівської сільської ради Козятинського району Вінницької області на тему: «Державна реєстрація права власності на земельні ділянки».

Суська С.В. –державний нотаріус Жмеринської районної державної нотаріальної контори – 28 липня та 12 вересня 2014 року провела семінари з секретарями селищних та сільських рад Жмеринського району Вінницької області на теми «Заповіт при свідках».

Толяренко С.В. – приватний нотаріус Літинського районного нотаріального округу – 29 серпня 2014 року провів семінар з працівниками Соснівської сільської ради Літинського району Вінницької області на тему: «Нотаріальні дії, що вчиняються посадовими особами органів місцевого самоврядування та робота з єдиними та державними реєстрами, що функціонують у системі Міністерства юстиції України».

Ткачук М.В. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – 16 вересня 2014 року провела семінар з працівниками ПП «Демченко» на тему: «Передача рухомого майна в оренду».

Циц Н.В. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – 18 вересня 2014 року провела семінар з працівниками відділення № 223/01 АБ «Укргазбанк» на тему: «Спадкування грошових вкладів».

Хмель Н.О.- приватний нотаріус Бершадського районного нотаріального округу - 27 серпня 2014 року провела семінар для населення с. Баланівка Бершадського району Вінницької області на тему: «Посвідчення заповітів».

Шийко В.Б. – приватний нотаріус Бершадського районного нотаріального округу – 08 вересня та 16 вересня 2014 року провела семінари для посадових осіб Яланецької та Шляхівської сільських рад Бершадського району Вінницької області на теми: «Видача свідоцтв про право на спадщину», «Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно щодо права власності».

Юрченко С.В. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу 25 липня та 12 вересня 2014 року провела семінари з працівниками ТОВ «МІССУРІ-ГРУП» на теми: «Державна реєстрація нерухомого майна в Державному реєстрі прав на нерухоме майно», «Виникнення права власності на нерухоме майно».
Лекції, які прочитані нотаріусами:
Дунаєвська С.М. - приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – 19 вересня 2014 року прочитала лекцію працівникам ПрАТ «Калинівський АГРОХІМ» на тему: «Порядок засвідчення справжності підписів під установчими документами юридичних осіб».

Жуковська І.В. - приватний нотаріус Літинського районного нотаріального округу – 29 липня 2014 року прочитала лекцію працівникам ТОВ «Яблуневий Сад» на теми: «Укладення договорів купівлі-продажу корпоративних прав» та «Оренда земельних ділянок сільськогосподарського призначення».

Матвієнко Л.В. – приватний нотаріус Бершадського районного нотаріального округу – 12 вересня 2014 року прочитала лекцію працівникам ПСП «Нертус+» на тему: «Правове регулювання фактичних шлюбних відносин».

Овчарук О.О. – приватний нотаріус Тульчинського районного нотаріального округу – 17 липня 2014 року прочитала лекцію для працівників Кинашівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області на тему: «Засвідчення справжності підписів на банківських картках».

Смірнова А.О. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – 01 вересня 2014 року прочитала лекцію працівникам ПП «Акведук Поділля» на тему: «Питання накладення та зняття заборони щодо відчуження нерухомого майна (майнових прав на нерухоме майно) і транспортних засобів, що підлягають державній реєстрації».

Суперсон О.П. – приватний нотаріус Чернівецького районного нотаріального округу – 03 вересня 2014 року прочитав лекцію працівникам ПП «Чернівці - Трейд» на тему: «Цивільна правоздатність юридичної особи».
Публікації та виступи з роз’ясненням проблемних питань, що виникають при посвідченні поширених в правовому полі правочинів:
Антал Л.С. – державний нотаріус Жмеринської міської державної нотаріальної контори – «Прийняття спадщини неповнолітніми», газета «Інфо - Жмеринка» від 22 серпня 2014 року.

Барська І.О. – приватний нотаріус Козятинського районного нотаріального округу - «Представництво за довіреністю. Форма довіреності», газета «Вісник Козятинщини» від 28 серпня 2014 року.

Березовська В.С. – завідуюча Третьою вінницькою державною нотаріальною конторою – «У четверту чергу», газета «Вінниччина» від 24 вересня 2014 року.

Бешинська Г.А. - завідуюча Ямпільською державною нотаріальною конторою – «Відмова від прийняття спадщини», газета «Ямпільські вісті» від 19 вересня 2014 року.

Бєлая О.М. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу - «Видача свідоцтва виконавцю заповіту», журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» від 16 липня 2014 року.

Білозарецька О.Ю. – приватний нотаріус Вінницького районного нотаріального округу – «Засвідчення вірності копій документів», журнал «Вінниця» за вересень 2014 року.

Богутенко О.В. – приватний нотаріус Жмеринського районного нотаріального округу – «Визначення часток у праві спільної часткової власності», газета «Жмеринська газета» від 26 вересня 2014 року.

Болотнова М.М. – державний нотаріус Першої вінницької державної нотаріальної контори – «Частка в спільному майні подружжя», газета «Вінниччина» від 03 вересня 2014 року.

Бульба Л.І. – завідуюча Жмеринською міською державною нотаріальною конторою – «Заповіт при свідках», газета «Інфо - Жмеринка» від 12 вересня 2014 року.

Буньковська С.С. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Наслідки недодержання вимог щодо нотаріального посвідчення договору», газета «Вінниччина» від 27 серпня 2014 року.

Вихватнюк Л.А. – приватний нотаріус Тростянецького районного нотаріального округу – «Найм (оренда) нерухомого майна», газета «Нове місто» від 25 вересня 2014 року.

Врублевська Ю.В. - приватний нотаріус Липовецького районного нотаріального округу – «Посвідчення довіреності», газета «Липовецькі вісті» від 13 серпня 2014 року.

Гайдейчук Г.В. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Особливості посвідчення секретного заповіту», журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» від 17 вересня 2014 року.

Гонтарук Т.І. – приватний нотаріус Бершадського районного нотаріального округу – «Державна реєстрація права власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно», газета «Поштова вулиця» від 17 вересня 2014 року.

Горщинська Ю.П. – завідуюча Хмільницькою районною державною нотаріальною конторою – «Видача свідоцтва про право власності на частку у спільному майні подружжя у разі смерті одного з подружжя», газета «Я та Місто» від 14 серпня 2014 року.

Глуздань С.В. – завідуюча Хмільницькою міською державною нотаріальною конторою – «Внесення виправлень до нотаріальних документів», газета «Я та місто» за вересень 2014 року.

Грабовенська Т.А. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Перехід права власності на нерухоме майно», журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» від 03 вересня 2014 року.

Данилишена Н.М. - приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу«Зміна або розірвання нотаріально посвідченого договору», «Правочини з об’єктами незавершеного будівництва», журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» від 17 вересня 2014 року.

Демчукова К.М. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Облік надходження грошових сум та цінних паперів», журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» від 17 вересня 2014 року.

Дем`янюк Л.А. – приватний нотаріус Хмільницького районного нотаріального округу – «Посвідчення заповітів від імені осіб, які мають фізичні вади», газета «Я та місто» від 28 серпня 2014 року.

Дишкант М.В. – державний нотаріус Першої вінницької державної нотаріальної контори – «Засвідчення вірності копій», газета «Вінниччина» від 03 вересня 2014 року.

Довгалюк Л.Б. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Договір дарування та випадки у яких Дарувальник може розірвати договір дарування», журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» від 17 вересня 2014 року.

Дорошенко Н.І. – приватний нотаріус Піщанського районного нотаріального округу – «Попередній договір», газета «Піщанські вісті» від 19 вересня 2014 року.

Дриботун Т.В.- приватний нотаріус Козятинського районного нотаріального округу – «Зобов’язання та підстави його виникнення», газета «Ніхто крім нас» від 29 серпня та 01 вересня 2014 року.

Дробаха В.О. – приватний нотаріус Вінницького районного нотаріального округу – «Порядок відчуження автотранспортних засобів», газета «Подільська зоря» від 11 вересня 2014 року.

Дробаха О.Д. – приватний нотаріус Вінницького районного нотаріального округу – «Посвідчення договору оренди земельної ділянки», газета «Подільська зоря» від 04 вересня 2014 року.

Євстратова О.О. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Відчуження приватного підприємства чи майна приватного підприємства», журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» від 17 вересня 2014 року.

Зданевич С.А. – завідуюча Тиврівською державною нотаріальною конторою – «Порядок прийняття спадщини за законом», газета «Маяк» від 29 серпня 2014 року.

Касевич М.В. - завідуюча Бершадською державною нотаріальною конторою – «Порядок посвідчення спадкового договору», газета «Бершадський край» від 05 вересня 2014 року.

Караванська Т.І. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу - «Порядок подачі заяви про прийняття спадщини», журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» від 17 вересня 2014 року.

Кобзар С.В. – приватний нотаріус Липовецького районного нотаріального округу – «Про прийняття спадщини», газета «Липовецькі вісті» від 18 липня 2014 року.

Кобилянська О.А. – приватний нотаріус Гайсинського районного нотаріального округу – «Відмова у вчиненні нотаріальних дій», газета «Трудова трибуна» від 27 серпня 2014 року.

Ковальська Л.В. – державний нотаріус Третьої вінницької державної нотаріальної контори – «Батько не включив нас у заповіт», газета «Вінниччина» від 10 вересня 2014 року.

Ковальова В.М. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу - «Порядок оформлення спадщини», журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» від 17 вересня 2014 року.

Колеснік О.В. - приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Посвідчення заповіту при свідках», журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» від 17 вересня 2014 року.

Кондратьєв В.Ю. – приватний нотаріус Козятинського районного нотаріального округу – «Видача дубліката документа», газета «Козятин залізничний» від 12 вересня 2014 року.

Конюк В.О. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Порядок припинення довіреності», журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» від 17 вересня 2014 року.

Куранова О.О. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Якою повинна бути довіреність», журнал «Вінниця» від 01 вересня 2014 року.

Лисенко О.М. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Посвідчення угод між подружжям, батьками дитини, а також особами, які проживають однією сім’єю», журнал «Практичний журнал NOTARY».

Лукашенко В.Б. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Спадкування за заповітом», журнал «Вінниця» за серпень 2014 року.

Лукіянчин В.Ф. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу - «Застава у цивільному праві», журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» від 16 липня 2014 року.

Лучинська Л.П. – приватний нотаріус Хмільницького районного нотаріального округу - «Посвідчення договору дарування нерухомого майна», газета «Життєві обрії» від 12 вересня 2014 року.

Любарська Л.С. – приватний нотаріус Барського районного нотаріального округу – «Право на одержання сум заробітної плати, пенсії, стипендії, аліментів, інших соціальних виплат, які належали спадкодавцеві», газета «Подільський край» від 19 вересня 2014 року.

Манус В.В. – завідуюча Іллінецькою державною нотаріальною конторою – «Посвідчення договору дарування», газета «Трудова слава» від 25 вересня 2014 року.

Максименко О.А. – приватний нотаріус Тиврівського районного нотаріального округу – «Податки, що сплачуються при посвідченні договорів купівлі-продажу рухомого та нерухомого майна», газета «Над Бугом-рікою» за вересень 2014 року.

Марунько О.Г. – приватний нотаріус Вінницького районного нотаріального округу – «Прийняття нотаріусами у депозит грошових сум та цінних паперів», журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» від 03 вересня 2014 року.

Матвієнко Л.В. – приватний нотаріус Бершадського районного нотаріального округу – «Засвідчення справжності підпису на картках в банк», газета «Поштова вулиця» від 04 вересня 2014 року.

Милещенко О.Л. – приватний нотаріус Хмільницького районного нотаріального округу – «Договір довічного утримання (догляду)», газета «Я та місто» від 28 серпня 2014 року.

Мультян В.М. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Витребування відомостей і документів, необхідних для вчинення нотаріальної дії», журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» від 17 вересня 2014 року.

Надольська Т.П. – приватний нотаріус Вінницького районного нотаріального округу – «Договірне регулювання сімейних відносин», журнал «Вінниця» від 01 серпня 2014 року.

Наревська М.Л. – приватний нотаріус Тростянецького районного нотаріального округу – «Оренда земель комунальної власності», газета «Нове місто» від 25 вересня 2014 року.

Науменко В.В. - приватний нотаріус Немирівського районного нотаріального округу – «Порядок видачі дублікатів нотаріально посвідчених документів», газета «Прибузькі новини» від 28 серпня 2014 року.

Нідзельська І.Є. – приватний нотаріус Вінницького районного нотаріального округу – «Засвідчення справжності підпису», «Посвідчення факту що фізична особа є живою, та факту перебування її у певному місці», журнал - довідник «Вінниця» від 01 липня та 01 вересня 2014 року.

Носов В.В. – приватний нотаріус Тульчинського районного нотаріального округу – «Правонаступництво у разі зміни власника житла, переданого у найм», газета «Тульчинський край» від 29 серпня 2014 року.

Овчарук О.О. – приватний нотаріус Тульчинського районного нотаріального округу – «Розірвання договору найму житла», газета «Тульчинський край» від 29 серпня 2014 року.

Онопенко Л.П. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу - «Умови вчинення виконавчого напису», журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» від 03 вересня 2014 року.

Ординський Ю.С. – завідувач Чернівецької державної нотаріальної контори – «Посвідчення довіреностей прирівняних до нотаріально посвідчених», газета «Чернівецька зоря» від 12 вересня 2014 року.

Павлюк І.І. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Посвідчення договору іпотеки», журнал «Практичний журнал NOTARY».

Павлюк Л.М. – приватний нотаріус Могилів - Подільського районного нотаріального округу – «Посвідчення договору позики», газета «Слово Придністров’я» від 19 вересня 2014 року.

Парфьонов І.В. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Видача дубліката нотаріально посвідченого документа», журнал «Вінниця» від 01 вересня 2014 року.

Підвашецька О.І. – приватний нотаріус Гайсинського районного нотаріального округу – «Посвідчення заповіту фізичної особи, яка не може власноручного його підписати та/або прочитати», газета «Трибуна праці» від 27 серпня 2014 року.

Плахотнюк О.В. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Прийняття нотаріусами документів, складених за кордоном», журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» від 17 вересня 2014 року.

Полуденко М.Ф. – приватний нотаріус Бершадського районного нотаріального округу – «Посвідчення договорів між подружжям», газета «Поштова вулиця» від 04 вересня 2014 року.

Попова І.А. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Набуття права власності на скарб», журнал «Вінниця» від 01 серпня 2014 року.

Процепко А.О. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Відмова у вчиненні нотаріальної дії», журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» від 17 вересня 2014 року.

Ревуцький Є.В. - приватний нотаріус Немирівського районного нотаріального округу – «Право на спадкування громадянами України», газета «Прибузькі новини» від 28 серпня 2014 року.

Рибаченко Г.Д. – приватний нотаріус Вінницького районного нотаріального округу – «Видача свідоцтв про право на спадщину за заповітом», журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» від 03 вересня 2014 року.

Савіцька Ж.Й. – приватний нотаріус Гайсинського районного нотаріального округу – «Відчуження часток у статутному капіталі юридичних осіб», газета «Гайсинський вісник» від 25 вересня 2014 року.

Середа Н.М. – завідуюча Тростянецькою державною нотаріальною конторою – «Спадкування права на вклад у банку (фінансовій установі)», газета «Тростянецькі вісті» від 07 серпня 2014 року.

Сизонюк Т.В. – завідуюча Козятинською державною нотаріальною конторою – «Відмова від прийняття спадщини. Правові наслідки», газета «Козятин Залізничний» від 26 вересня 2014 року.

Смірнова А.О. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Прийняття у депозит грошових сум», газета «Україна, факти та події тижня» від 15 вересня 2014 року.

Смоляк Л.С. – приватний нотаріус Тиврівського районного нотаріального округу – «Усунення від права на спадкування», газета «Маяк» від 15 серпня 2014 року.

Собканюк П.Л. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Відкриття спадщини. Перевірка нотаріусом факту смерті, часу і місця відкриття спадщини», журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» від 17 вересня 2014 року.

Сорочинська І.Г. приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно (алгоритм дій нотаріуса при відчуженні та спадкуванні)», журнал «Мала енциклопедія нотаріуса» за серпень 2014 року.

Суханова Т.О. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Роль нотаріуса в сучасному юридичному середовищі, або навіщо потрібен нотаріус?», газета «Нова Подолія» від 28 серпня 2014 року.

Тептя Н.Я. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Визнання фізичної особи безвісно відсутньою та встановлення опіки над майном фізичної особи, яка визнана безвісно відсутньою, а також фізичної особи, місце перебування якої невідоме», газета «Вінниччина» від 26 вересня 2014 року.

Тихоновецька Н.В. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Виділ, поділ майна», газета «Вінниччина» від 24 вересня 2014 року.

Толяренко С.В. – приватний нотаріус Літинського районного нотаріального округу – «Представництво за довіреністю», газета «Літинський вісник» від 28 серпня 2014 року.

Ткачук М.В. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Найм будівлі або іншої капітальної споруди», журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» від 17 вересня 2014 року.

Третяк А.О. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій з відчуження легкових автомобілів», журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» від 16 липня 2014 року.

Троян А.С. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Право на обов’язкову частку у спадщині», журнал «Практичний журнал NOTARY».

Федотова М.Ф. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Зміна або розірвання нотаріально посвідченого договору», журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» від 03 вересня 2014 року.

Хоменко Л.В. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Посвідчення нотаріусом договору відчуження корпоративних прав», журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» від 17 вересня 2014 року.

Храпенко Н.В.– приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – «Договори найму нежитлового приміщення», журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» від 03 вересня 2014 року.

Швець О.В. – завідувач Погребищенською державною нотаріальною конторою – «Засвідчення справжності підпису на документах», газета «Колос» від 30 липня 2014 року.

Шевченко С.О. – приватний нотаріус Жмеринського районного нотаріального округу – «Умови вчинення виконавчого напису», газета «ІНФО Жмеринка» від 22 серпня 2014 року.

Юрчишина О.П. – приватний нотаріус Хмільницького районного нотаріального округу – «Обов’язок спадкоємців – відшкодувати витрати на утримання, догляд, лікування та поховання спадкодавця», газета «Я та Місто» від 28 серпня 2014 року.
Нотаріусами до друку підготовано ряд статей, але через малий тираж місцевих видань та перенавантаження редакцій інформаційними матеріалами правового характеру, не опубліковані у встановлені управлінням юстиції строки:
Байлема І.Д. приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – здано до друку в газету «Незалежний Кур’єр» статтю на тему: «Дії нотаріуса при видачі свідоцтва виконавцю заповіту».

Бортнік Я.А. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – здано до друку в журнал «Вінниця» статтю на тему: «Підстави накладення заборони відчуження майна».

Домбровська І.Є. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – здано до друку в журнал «Вінниця» статтю на тему: «Особливості відчуження частки в праві спільної часткової власності у випадку смерті одного з співвласників».

Жуковська І.В. - приватний нотаріус Літинського районного нотаріального округу – здано до друку в газету «Літинський вісник» статтю на тему: «Нотаріальне посвідчення договору іпотеки (застави)».

Король О.М. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – здано до друку в журнал «Вінницька нерухомість та будівництво» статтю на тему: «Видача свідоцтва виконавцю заповіту».

Кривцов Д.В. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – здано до друку в журнал «Вінниця» статтю на тему: «Порядок приватизації державного майна».

Лавренов І.А. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – здано до друку в журнал «Вінниця» статтю на тему: «Вимоги до документів, які подаються для вчинення нотаріальних дій».

Лавренова Г.І.– приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – здано до друку в журнал «Вінниця» статтю на тему: «Договір іпотеки».

Надольська Т.П. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – здано до друку в журнал «Вінниця» статтю на тему: «Поняття земельних сервітутів».

Остапенко Ю.В. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – здано до друку в журнал «Вінниця» статтю на тему: «Дозвіл батьків на виїзд дитини за кордон».

Орлюк В.К. - приватний нотаріус Могилів-Подільського районного нотаріального округу – здано до друку в газету «Краяни» статтю на тему: «Засвідчення справжності підпису представника юридичної особи на документах».

Павліченко Г.В. - приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – здано до друку в журнал «Вінниця» статтю на тему: «Порядок проведення розрахунків у готівковій формі за договором купівлі-продажу».

Стеблюк Н.В. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – здано до друку в газету «RIA» статтю на тему: «Поділ спільного майна подружжя».

Терещенко В.В. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – здано до друку в журнал «Вінниця» статтю на тему: «Право власності на об’єкт незавершеного будівництва».

Циц Н.В. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – здано до друку в газету «Вінниччина» статтю на тему: «Черговість спадкування за законом».
Виступи на радіо та телебаченні:

Андріїв Е.Л. – приватний нотаріус Жмеринського районного нотаріального округу – 22 серпня 2014 року провела виступ в ефірі радіомовлення Жмеринської міськрайонної редакції ефірного мовлення «Обрій» на тему: «Загальні положення про правочин».

Безбах Ю.А. – приватний нотаріус Козятинського районного нотаріального округу – 18 вересня 2014 року провів виступ в ефірі радіо «Телерадіомовна редакція ефірно-проводного мовлення «Погляд» на тему: «Виникнення права власності за договором».

Березовська В.С. – завідуюча Третьою вінницькою державною нотаріальною конторою – 26 серпня 2014 року провела виступ в ефірі радіо «Місто над Бугом» на тему: «Для чого необхідно засвідчувати переклади у нотаріуса».

Білоус О.Б. – 16 вересня 2014 року провела виступ в ефірі радіо «Місто над Бугом» на тему: «Особливості договору міни земельних ділянок».

Василишина Л.В. - завідуюча Калинівською державною нотаріальною конторою – 16 липня та 19 серпня 2014 року провела виступи в ефірі радіо «Ринок» на теми: «Порука» та «Порядок посвідчення заповіту».

Варламов О.В. – приватний нотаріус Калинівського районного нотаріального округу – провів виступ в ефірі радіо «Ринок» на тему: «Нотаріальне оформлення автотранспорту – це надійно та вигідно».

Вірська А.І. – приватний нотаріус Тростянецького районного нотаріального округу – 27 серпня 2014 року провела виступ в ефірі КП «Тростянецьке радіомовлення» на тему: «Поняття спадкового договору».

Вихрущ М.В. – приватний нотаріус Шаргородського районного нотаріального округу – 18 серпня 2014 року провела виступ в ефірі РТРК «Шаргород» на тему: «Предмет договору застави (іпотеки)».

Врублевська Ю.В. - приватний нотаріус Липовецького районного нотаріального округу – 21 серпня 2014 року провела виступ в ефірі Липовецького районного радіо на тему: «Переважне право купівлі частки у праві спільної часткової власності».

Деревянчук А.В. – завідуюча Крижопільською державною нотаріальною конторою – 28 серпня та 16 вересня 2014 року провела виступи в ефірі КП «Редакція «Новини Крижопілля» на теми: «Місце відкриття спадщини», «Наслідки пропущення строку для прийняття спадщини».

Діброва Л.О. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – 30 вересня 2014 року провела виступ в ефірі радіо «Факт» РТРК «Шаргород» на тему: «Договір застави».

Доля Т.І. – приватний нотаріус Мурованокуриловецького районного нотаріального округу – 22 серпня 2014 року провела виступ в ефірі КП «Мурованокуриловецька районна редакція ефірного радіомовлення» на тему: «Особливості розрахунків по договорах купівлі-продажу, в яких сума договору перевищує 150 тисяч гривень».

Драчевська Л.О. – приватний нотаріус Жмеринського районного нотаріального округу – 28 серпня 2014 року провела виступ в ефірі Жмеринського міськрайонного радіомовлення «Обрій» на тему: «Право на обов’язкову частку в спадщині».

Дробаха В.О. – приватний нотаріус Вінницького районного нотаріального округу – 23 серпня 2014 року провів виступ в ефірі радіо «Радіо на ринку» на тему: «Посвідчення договорів відчуження транспортних засобів».

Дронова В.О. – приватний нотаріус Оратівського районного нотаріального округу – 20 серпня та 28 серпня 2014 року провела виступ в ефірі Оратівського районного радіомовлення на тему: «Місце вчинення нотаріальних дій».

Заболотна Т.М.- приватний нотаріус Погребищенського районного нотаріального округу - 25 червня 2014 року провела виступ в ефірі КП «Редакція газети «Колос» і ефірного радіомовлення Погребищенської районної ради» на тему: «Відмова у вчиненні нотаріальної дії».

Іськова Н.М. – завідуюча Томашпільською державною нотаріальною конторою – 17 вересня 2014 року провела виступ в ефірі РКП «Редакція газети і радіомовлення «Томашпільський вісник» на тему: «Місце відкриття спадщини».

Катрук М.В. – приватний нотаріус Ямпільського районного нотаріального округу - 21 серпня 2014 року провів виступ в ефірі Ямпільського телерадіомовного комітету на тему: «Оскарження нотаріальної дії або відмови у вчиненні нотаріальної дії».

Кобзар С.В. – приватний нотаріус Липовецького районного нотаріального округу – 28 серпня 2014 року провела виступ в ефірі Липовецького районного радіо на тему: «Посвідчення шлюбного договору».

Ковальська Л.В. – державний нотаріус Третьої вінницької державної нотаріальної контори – 16 липня 2014 року провела виступ в ефірі радіо «Місто над Бугом» на тему: «Спадкування за правом представлення».

Ковганич А.В. – приватний нотаріус Тульчинського районного нотаріального округу – 20 серпня 2014 року провела виступ в ефірі Тульчинського радіомовлення на тему: «Внесення змін до договорів застави».

Лукашенко В.Б. – приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – 08 вересня 2014 року провів виступ в ефірі телевізійної програми Вінницької обласної державної телерадіокомпанії «ВІНТЕРА» на тему: «Шлюбні договори – практика укладення таких угод в Україні».

Люлько Л.М. – приватний нотаріус Немирівського районного нотаріального округу – 21 вересня 2014 року провела виступ в ефірі Немирівської районної редакції радіомовлення Вінницької області на тему: «Виникнення права власності по договору дарування».

Майборода Г.П. – приватний нотаріус Калинівського районного нотаріального округу – 27 серпня 2014 року провів виступ в ефірі радіо «Радіо на ринку» на тему: «Укладення договорів найму (оренди) транспортних засобів».

Марчук В.М. – приватний нотаріус Теплицького районного нотаріального округу – 08 серпня, 09 серпня, 25 серпня та 26 серпня 2014 року провів виступи в ефірі КП радіокомпанії «Лада» на теми: «Прийняття малолітніми і неповнолітніми дітьми спадщини», «Поняття завдатку та правові наслідки порушення зобов’язання, забезпеченого завдатком».

Марценюк С.А. – приватний нотаріус Могилів-Подільського районного нотаріального округу – 21 серпня 2014 року провела виступ в ефірі Могилів-Подільської районної телерадіокомпанії «Об’єктив» на тему: «Заповіт з умовою».

Масилюк Р.М. – завідуюча Шаргородською державною нотаріальною конторою – 17 липня, 12 серпня та 10 вересня 2014 року провела виступи в ефірі РТК «Шаргород» на теми: «Спільний заповіт подружжя», «Засвідчення справжності підпису на банківських картках», «Порядок прийняття та відмови від спадщини».

Мельник О.М. – приватний нотаріус Барського районного нотаріального округу – 20 серпня 2014 року провів виступ в ефірі Барської районної редакції радіомовлення на тему: «Черговість спадкування за законом».

Мельничук А.Л. – завідуюча Жмеринською районною державною нотаріальною конторою – 28 серпня 2014 року провела виступ в ефірі Жмеринського міськрайонного радіомовлення «Обрій» на тему: «Строки для прийняття спадщини».

Мілько А.М. – приватний нотаріус Чечельницького районного нотаріального округу – 19 серпня 2014 року провів виступ в ефірі «Лада радіо» на тему: «Посвідчення довіреності виданої в порядку передоручення».

Мовчан В.І. – приватний нотаріус Тульчинського районного нотаріального округу – 27 серпня 2014 року провела виступ в ефірі редакції Тульчинського радіомовлення на тему: «Спадкування за правом представлення».

Молявчик О.В. – приватний нотаріус Козятинського районного нотаріального округу – 12 серпня 2014 року провела виступ в ефірі Козятинського міського радіомовлення «Погляд» на тему: «Загальні правила посвідчення договорів довічного утримання. Момент виникнення у набувача права власності за цим договором».

Новокрещенова Л.П. - приватний нотаріус Бершадського районного нотаріального округу - 26 серпня 2014 року провела виступ в ефірі «Тульчинського радіомовлення» на тему: «Найм будівлі або іншої капітальної споруди».

Питель М.С. – приватний нотаріус Крижопільського районного нотаріального округу – 27 серпня 2014 року провела виступ в ефірі місцевого радіомовлення «Новини Крижопілля» на тему: «Порядок прийняття та відмови від спадщини».

Родіонова Н.В. - приватний нотаріус Вінницького міського нотаріального округу – 10 вересня 2014 року провела виступ в ефірі Вінницького обласного радіо «Резонанс» на тему: «Податок на спадщину: Хто і як платить податок, ставки оподаткування різних категорій спадкування».

Сікорська Л.А. – завідуюча Другою вінницькою державною нотаріальною конторою – 22 вересня 2014 року провела виступ в ефірі Вінницької обласної ТРК «Вінтера» на тему: «Відчуження майна без згоди подружжя».

Суська С.В. –державний нотаріус Жмеринської районної державної нотаріальної контори – 26 вересня 2014 року провела виступ в ефірі Жмеринського міськрайонного радіомовлення «Обрій» на тему: «Місце відкриття спадщини».

Стецюк С.П. – завідувач Чечельницькою державною нотаріальною конторою – 29 серпня та 19 вересня 2014 року провів виступи на Лада-Радіо «Чечельник» на теми: «Спадкування об’єктів незавершеного будівництва та їх державна реєстрація», «Значення та місце посадових осіб органів місцевого самоврядування в нотаріальному процесі».

Хмель Н.О.- приватний нотаріус Бершадського районного нотаріального округу – 22 серпня 2014 року провела виступ в ефірі ТРК «Подільські комунікації» на тему: Посвідчення довіреностей посадовими особами органів місцевого самоврядування».

Цимбалюк І.М. - приватний нотаріус Шаргородського районного нотаріального округу – 16 вересня 2014 року провів виступ в ефірі радіостанції «Факт» РТРК» Шаргород» на тему: «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оформлення спадщини».

Шийко В.Б. – приватний нотаріус Бершадського районного нотаріального округу – 26 серпня 2014 року провела виступ на «Лада радіо» на тему: «Спадкування обов’язків відшкодувати майнову шкоду (збитки) та моральну шкоду, яка була завдана спадкодавцем».
Виступи працівників відділу нотаріату:
Гут Т.С. – начальник відділу нотаріату15 липня 2014 року провела виступ в ефірі радіо «Місто над Бугом» на тему: «Подання заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень».

Глухманюк Т.А. - головний спеціаліст відділу нотаріату – здано до друку в газету «Вінниччина» статтю на тему: «Видача дубліката документа, який було нотаріально оформлено».

Петренко О.П. – головний спеціаліст відділу нотаріату – здано до друку в газету «Вінниччина» статтю на тему: «Засвідчення справжності підписів на статутних документах та банківських картках юридичних осіб».

Соломко І.В. – головний спеціаліст відділу нотаріату – 27 вересня 2014 року провела виступ в ефірі «Лада радіо» на тему: «Посвідчення договорів найму або позички».

Шемчук Т.Є. – головний спеціаліст відділу нотаріату – «Посвідчення довіреностей», газета «Нова Подолія» від 28 серпня 2014 року.

Ковач В.П. – провідний спеціаліст відділу нотаріату – здано до друку в газету «Вінниччина» статтю на тему: «Щодо нотаріального посвідчення договору про сплату аліментів».

Нотаріуси, які не проводили правороз’яснювальну роботу в третьому кварталі 2014 року:
Башта М.О., Безпалюк Л.С., Гандурська Н.І., Гречко Ж.Б., Дячук Л.М., Залевська М.Н., Карасевич О.І., Кощеєва Г.С., Крижанівський А.П., Курбатова С.П., Кусюк О.А., Лужанська Т.В., Максименко Л.А., Малярчук Т.М., Нікітчук Н.А., Осташова О.О., Панкеєва О.В., Петух Н.П., Посвятенко Ю.Д., Рудик В.В., Рудик Л.В., Свириденко А.Б., Скутельник І.А., Слободяник О.І., Сухомлин О.А., Таранюк Т.Є., Ценделіна О.В., Шарко О.В., Шигида І.В.
Висновки та пропозиції:
З огляду на викладене вважаємо за необхідне:

  1. Звернути увагу державних та приватних нотаріусів на необхідність подальшого проведення правороз’яснювальної роботи серед населення та посадових осіб, шляхом проведення семінарських занять, виступів на радіо та телебаченні, а також активізувати проведення правороз’яснювальної роботи шляхом публікацій у пресі.

  2. Зобов’язати нотаріусів своєчасно (до 20 числа останнього у кварталі місяця) інформувати управління юстиції про проведену роботу.

  3. Звернути увагу нотаріусів на оформлення відповідей на доручення Головного управління юстиції у Вінницькій області.

  4. При підготовці до проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи просимо враховувати новели чинного законодавства. Акцентувати увагу на норми законодавства, що набирають чинності.

  5. Державним та приватним нотаріусам, які не проводили правороз’яснювальну роботу протягом третього кварталу 2014 року надати письмові пояснення до 10 листопада 2014 року щодо невиконання наказу Міністра юстиції України № 1066/5 від 07 липня 2014 року «Про забезпечення організації доступності населення до нотаріальних послуг та поліпшення роботи з надання таких послуг».


Відділ нотаріату

Вик. Ковач В.П.

Тел. 66-16-35База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка