Успіхи та перспективи Всеукраїнської наукової конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Біологічні дослідження молодих науковців на Україні»Скачати 20.55 Kb.
Дата конвертації30.12.2016
Розмір20.55 Kb.
Успіхи та перспективи Всеукраїнської наукової конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Біологічні дослідження молодих науковців на Україні»

14-16 жовтня в Навчально-науковому центрі «Інститут біології» Київського національного університеті імені Тараса Шевченка проходила Всеукраїнська наукова конференція «Біологічні дослідження молодих учених», присвячена здобуткам біологів-початківців у галузях біохімії, вірусології, ботаніки, генетики, мікробіології, фізіології людини і тварин, молекулярної біологі та ін.

Результати досліджень було представлено в усних доповідях та на постерній сесії, а також було проведено освітні лекції німецького науковця Бенедикта Сальмена та учасниці програми International Graduate Program Medical Neuroscience Аріни Рябінської, де учасників та широкий загал бажаючих ознайомили з можливостями навчання українських студентів за магістерськими та PhD програмами в Державному Берлінському університеті.

Крім того, було оголошено конкурс на кращу наукову доповідь та стендову презентацію. Вручення дипломів та нагород відбулось 16 листопада в рамках святкування Міжнародного дня студента в Навчально-науковому центрі «Інститут біології».

На конференції були присутні співробітники та аспіранти ННЦ «Інститут біології» завідувач кафедрою мікробіології та загальної імунології (Позур В.К.), представники кафедр генетики (Афанасьєва К.С.), біохімії (Моргаєнко О.О., Вакал С.Є., Берник О.О.), фізіології рослин (Коваленко М.С.), та секретар філії біотехнології (Ратушна О.О.). Члени журі відмітили високий методичний та тематичний рівень робіт, професіоналізм учасників та володіння сучасним станом досліджуваних тематик.

Завідуючий кафедрою мікробіології та імунології доктор біологічних наук Позур В.К. зазначив колосальний об’єм викладеної інформації та роботи, що за нею стояла. Вчений наголосив, що журі намагалося відмітити найкращих, хоча зробити це було надзвичайно важко. Подібні заходи за словами науковця єднають професіоналів та відкривають перспективи подальшого кар’єрного росту в наукових дослідженнях.

Учасники конференції відмітили високий рівень організації, цікаву екскурсійну програму «Містичний Київ» та висловили своє захоплення рівнем та різноманіттям представлених робіт.

Керівник робочої групи конференції Оксана Берник натхненно говорить про майбутні перспективи розвитку заходу. Зокрема, з наступного року конференція отримує статус міжнародної, що дозволить розширити коло учасників, а роботи, які пройдуть рецензування будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції з міжнародним номером ISSN.Бажаємо натхнення та успіхів учасникам та організаторам!

Студ. 1 курсу магістратури кафедри біохімії Бородіна Т.В.


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка