Що дає членство в уакліП?! Конференції, круглі столи та інші наукові форумиСкачати 33.59 Kb.
Дата конвертації10.12.2016
Розмір33.59 Kb.
Що дає членство в УАКЛіП?!
1. Конференції, круглі столи та інші наукові форуми:

  Кожні два роки Асоціацією проводитиметься велика міжнародна конференція за участі відомих вітчизняних та зарубіжних науковців. Першу таку конференцію, як зазначалося в останньому випуску Бюлетеню, буде проведено в травні 2014 року. Тема конференції: «Мова – література – мистецтво: когнітивно-семіотичний інтерфейс». На сьогоднішній день вже існують домовленості з низкою провідних вчених, які представляють різні галузі філологічної науки, щодо їх участі в роботі конференцій. За загальноприйнятою практикою члени асоціації сплачують пільговий конференційний внесок.

  На постійній основі проводитимуться семінари та круглі столи за проблематикою, що цікавить членів Асоціації, у тому числі і  регіональними осередками за сприяння і підтримки УАКЛіП. Низку таких заходів уже було проведено Асоціацією, зокрема, Круглі столи: «Когнітивні студії в Україні: стан справ і перспективи розвитку»; «Світ емоцій у дзеркалі когніції: мова, текст, дискурс» за участі професора Академії ім. Рузвельта Утрехтського університету (Нідерланди), М. Берка. За загальноприйнятою практикою члени асоціації сплачуватимуть пільговий конференційний внесок.

 

2. Літні школи:

На постійній основі проводитимуться літні школи за участі відомих науковців, у тому числі когнітологів. Буде робитися акцент на запрошення зарубіжних вчених. Платня за літню школу для членів УАКЛіП є зниженою.

 

3. Лекції провідних вчених:

     Буде продовжено практику організації лекцій провідних вчених, у тому числі і регіональними осередками асоціації. Планується надалі робити такі лекції або курси лекцій платними, з отриманням сертифікатів про підвищення кваліфікації. Для членів асоціації безкоштовно.  Нагадаймо, що за період існування УАКЛіП було організовано такі лекції:

  Лекція проф. Т.В. Чернігівської «Нить Ариадны или пирожные Мадлен: нейронная сеть, язык и память» (Санкт-Петербурзький університет, Інститут ім. Курчатова, Москва, РФ);

  цикл лекцій проф. М. Берка (Академія ім. Рузвельта Утрехтського університету, Міддльберг, Нідерланди) з курсу «Риторика і переконування» («Принципи класичної риторики», «Сучасні психологічні і лінгвістичні теорії переконування», «Риторика й переконування в політичному дискурсі», «Риторика й переконування в рекламному дискурсі») та лекції з когнітивної поетики «Стиль у свідомості: що відбувається, коли ми читаємо художню літературу»;

  серія лекцій проф. С.А. Жаботинської «Когнітивна лінгвістика на сучасному етапі»;

  лекції проф. В.І. Карасика (Волгоград, РФ) з лінгвокультурології, лінгвоперсонології, лінгвоконцептології і дискурсології.

  пленарна лекція проф. Ділана Глина з когнітивної лінгвістики на міжнародній науковій конференції «Почепцовські читання» за рекомендацією доц. С.В. Мартинек (Львів)

Найближчим часом плануються лекції професорів Московського лінгвістичного університету Германової Н.М. ("Мова в соціокультурному просторі", 30-31 жовтня 2013 р.) та Піщальникової В.А. ("Актуальні проблеми мовознавства" з акцентом на когнітології, у період з 7 по 20 листопада 2013 р.).  Більш детальна інформація про лекції проф. Германової Н.М. вже розміщена на сайті КНЛУ та Асоціації.

 

4. Доступ до електронної бібліотеки Центру когнітивних і семіотичних досліджень КНЛУ

   Виключно члени Асоціації матимуть безкоштовний доступ (за умови введення відповідного пароля) до матеріалів конференцій, круглих столів, семінарів, що проводитимуться Асоціацією, відео- та аудіо лекцій запрошених вчених, а також до електронної бібліотеки Асоціації.

 

5. Журнал асоціації

  Планується заснування міжнародного журналу Асоціації. Члени УАКЛіП матимуть пільговий тариф на підписку та друк своїх наукових праць у цьому журналі.

 

6. Публікації + пропаганда публікацій членів асоціації

  Планується друк колективних монографій членів Асоціації, а також сприяння поширенню інформації про науковий доробок членів Асоціації серед вітчизняної та зарубіжної  наукової спільноти.

 

7.  Зв'язок з іншими асоціаціями та участь у міжнародних проектах

  Можливе приєднання УАКЛіП як колективного члена до Міжнародної асоціації когнітивної лінгвістики та інших близьких за проблематикою асоціацій.

  Планується участь у спільному проекті університету м. Оснабрюкке (Німеччина) та Інституту когнітивної науки та мистецтва (Мірифільд, США) з підготовки PhD з когнітивної поетики.

 

8.  Органічне входження у глобальну мережу  наукових звязків.

З повагою,Правління Асоціації


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка