Розпорядження голови облдержадміністрації від 19 вересня 2011 року №491 план заходів з проведення в області у 2011 році Всеукраїнського тижня права ПровестиСкачати 27.45 Kb.
Дата конвертації05.03.2017
Розмір27.45 Kb.
Затверджено

Розпорядження голови

облдержадміністрації

від 19 вересня 2011 року № 491п л а н

заходів з проведення в області у 2011 році Всеукраїнського тижня права
1. Провести:
1.1. Всеукраїнський урок на тему “Права людини” з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини у навчальних закладах.
Управління освіти і науки облдерж-адміністрації, райдержадміністрації

9 грудня 2011 року


1.2. Навчання, лекції, бесіди з питань реалізації і захисту прав людини з працівниками підприємств, установ та організацій.
Головне управління юстиції у Вінницькій області, Федерація профспілок Вінницької області за участю заінтересованих громадських організацій
5-10 грудня 2011 року
1.3. Науково-практичні конференції, зустрічі за круглим столом, дискусії, майстер-класи провідних юристів, присвячені проблематиці прав людини, за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, політичних партій, народних депутатів України, діячів науки і культури.
Управління облдержадміністрації: з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю; освіти і науки; культури і туризму, Головне управління юстиції у Вінницькій області, райдержадміністрації
5-10 грудня 2011 року

2. Організувати:


2.1. Виступи з питань реалізації і захисту прав людини у засобах масової інформації.
Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації спільно з Головним управлінням юстиції у Вінницькій області та заінтересованими громадськими організаціями,

райдержадміністрації


Грудень 2011 року
2.2. Проведення книжкових виставок, презентацій видань про права людини та іншої літератури правового змісту, ознайомлення з матеріалами, представленими на них; оформлення в навчально-виховних і культурно-освітніх закладах, виставкових комплексах тематичних стендів.
Управління облдержадміністрації: освіти і науки; культури і туризму за участю заінтересованих громадських організацій, райдержадміністрації спільно з органами місцевого самоврядування
5 -10 грудня 2011 року
3. Організувати та провести у навчальних закладах, закладах культури, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, військових частинах тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру (лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом, правові конкурси, ігри, змагання тощо).
Управління облдержадміністрації: освіти і науки; культури і туризму, Головне управління юстиції у Вінницькій області за участю заінтересованих громадських організацій, райдержадміністрації спільно з органами місцевого самоврядування.
5 -10 грудня 2011 року
4. Надати безоплатну правову допомогу малозабезпеченим верствам населення з питань реалізації і захисту прав людини через мережу громадських приймалень та юридичних клінік.
Головне управління юстиції у Вінницькій області за участю заінтересованих громадських організацій.
5-10 грудня 2011 року
5. Сприяти широкому висвітленню в державних та комунальних друкованих та електронних засобах масової інформації заходів з проведення Всеукраїнського тижня права.

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, райдержадміністрації


5-10 грудня 2011 року


_________________________________


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка