Розпорядження 18. 09. 2013 смт Криве Озеро №274-р Про відзначення 2013 року в Кривоозерському районі Дня партизанської славиДата конвертації31.12.2016
Розмір30.6 Kb.
КРИВООЗЕРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


_18.09.2013___ смт Криве Озеро №__274-р


Про відзначення 2013 року

в Кривоозерському районі

Дня партизанської слави
Відповідно до статей 2, 6, 13, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 серпня 2013 року №544-р «Про затвердження плану заходів з відзначення у 2013 році Дня партизанської слави», розпорядження голови облдержадміністрації від 04 вересня 2013 року № 255-р «Про відзначення 2013 року в Миколаївській області Дня партизанської слави», з метою забезпечення підготовки та відзначення в Кривоозерському районі Дня партизанської слави, консолідації суспільства, виховання у молодого покоління шанобливого ставлення та почуття поваги до ветеранів війни:
1. Затвердити заходи щодо підготовки та відзначення 2013 року в Кривоозерському районі Дня партизанської слави (далі – заходи), що додаються.
2. Затвердити кошторис витрат на проведення заходів, присвячених відзначенню 2013 року в Кривоозерському районі Дня партизанської слави (додається).
3. Сектору культури райдержадміністрації (Чернега) забезпечити фінансування проведення заходів відповідно до затвердженого кошторису в установленому чинним законодавством порядку.
4. Доручити керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та запропонувати селищному та сільським головам забезпечити виконання затверджених заходів та подати відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації інформацію про проведену роботу до 25 вересня 2013 року.
5. Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Обуховська) подати інформацію про проведену роботу до департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації до 01 жовтня 2013 року.
6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Шпак Т.О.

Голова райдержадміністрації Л.А. Рольян

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови Кривоозерської

районної державної адміністрації

_18.09.2013_ №­­­__274-р_______
ЗАХОДИ

щодо підготовки та відзначення в Кривоозерському районі

Дня партизанської слави

1. Забезпечити упорядкування меморіалів, пам’ятників та пам’ятних знаків, кімнат бойової слави, що увічнюють пам’ять про подвиги партизанів і підпільників, місць поховань загиблих партизанів і підпільників.

Відділ освіти райдержадміністрації, виконавчі комітети селищної та сільських рад (за узгодженням).
До 20 вересня 2013 року.


2. Провести мітинги та покладання квітів до пам'ятників загиблим у роки Великої Вітчизняної війни.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, виконавчі комітети селищної та сільських рад (за узгодженням).
22 вересня 2013 року.

3. Провести у загальноосвітніх, професійному аграрному ліцеї тематичні уроки, лекції, бесіди з історії підпільно-партизанського руху в період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.
Відділ освіти райдержадміністрації, професійний аграрний ліцей (за узгодженням), виконавчі комітети селищної та сільських рад (за узгодженням).
Вересень 2013 року.


5. Організувати виставки фотографій, документів, а також архівних матеріалів в музеях, бібліотеках, кімнатах бойової слави, присвячені історії підпільно – партизанського руху в період Великої Вітчизняної війни 1941- 1945 років, організувати творчі зустрічі та концертні програми.


Відділ освіти райдержадміністрації, сектор культури райдержадміністрації.
Вересень 2013 року.


7. Забезпечити широке висвітлення у районній газеті «Кривоозерщина» заходів з підготовки та відзначення в Кривоозерському районі Дня партизанської слави.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації
Вересень 2013 року.___________________________


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка