Року проведено заходи до Дня Соборності та Свободи України: 22. 01. 2013Скачати 37.44 Kb.
Дата конвертації31.12.2016
Розмір37.44 Kb.
З метою утвердження високої політичної культури у суспільстві, виховання у молоді поваги до історичного минулого народу України, пропагування ідеї єдності, спільності історичної спадщини у навчальних закладах міста 21-22.01.2013 року проведено заходи до Дня Соборності та Свободи України:

22.01.2013 на будівлях навчальних закладів встановлено Державний Прапор України.

Працівники навчальних закладів взяли участь у проведенні урочистих зборів, церемоніях покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних місць, присвячених видатним державним діячам, які зробили вагомий внесок у державотворення.22.01.2013 в усіх навчальних закладах міста проведено єдиний урок патріотизму «Соборна мати-Україна, одна на всіх, як оберіг».

Проведено тематичні бесіди, уроки, виховні години, лекції, круглі столи, конференції, присвячені Дню Соборності та Свободи України:

Музично-літературний захід «Нам берегти тебе, Соборну і єдину, величную, святую та рідну Україну» на базі СЗШ№117 (АНД район). Його учасниками стали понад 200 школярів ЗНЗ №№64,115,116,117. В ході заходу було продемонстровано фрагменти документального фільму «Відтворення історичної правди», виконання українських народних та сучасних пісень, танцювальні композиції, декламування віршованих та прозових творів про Україну.

Засідання круглого столу «Скажи своє слово про Україну» на базі СЗШ №7 Індустріального району (для учнів середньої школи району), ініціаторами якого були представники дитячого самоврядування школи. Учитель історії Кавун Р.І., розповіла про нелегкі шляхи становлення України. Після демонстрації документального фільму «Соборність: історія та сьогодення» учасники «круглого столу», доводили значущість тих далеких подій для сьогодення.

Засідання історичного клубу «У пошуках істини» за темою «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави» (ЗНЗ Ленінського району).

Круглий стіл «День Соборності та свободи України» на базі Міського палацу дітей та юнацтва за участю представників Парламенту дітей міста, районних рад лідерів учнівського самоврядування, студради ДРІДУ НАДУ при ПУ.

Зустрічі учнів шкіл (200 чол.) з депутатами районної ради «Соборність України – багатовічне прагнення українського народу» (Кіровський район).

Тематичні вечори для учнів 5-7-х класів та батьків «З Україною в серці» (ЗНЗ Самарського району).

Проведено вікторини та конкурси:

Літературно-історичні вікторини «Соборність наших душ», «Я – громадянин України» (школи Індустріального району).

Вікторина знавців історії України «Усе моє, що зветься Україна» (9-11 класи шкіл Красногвардійського району).

Конкурс знавців історії соборності України «Історичне значення подій 22 січня 1919 року» (ЗНЗ Жовтневого, Самарського району), естафета знавців історії України « Подорож у минуле», «Усе моє що зветься Україна» (ЗНЗ Ленінського району).

Літературно-історичні читання на вшанування пам’яті керівників визвольного руху України (ЗНЗ Самарського району).

Конкурс на краще декламування віршів про Україну «Нехай не розмежованою залишиться навіки» (НВО № 28 міського підпорядкування).

Конкурс на краще виконання поезії українських авторів «Барвисте слово української душі» (ЗНЗ Ленінського району).

Шкільні конкурси учнівських творчих робіт «Український пейзаж», «Україна – рідний край», «Ми живемо в Україні» (НЗ Індустріального району).

Всі учні школи (815 чол.) НВО№28 взяли участь у проведенні шкільної акції «Живий ланцюг» до Дня Соборності України.

Серед керівників гуртків та вихованців КПНЗ «Дитячо-юнацький центр «Штурм» проведено інтерактивну акцію «Ми – діти соборної України»: створення Державного Прапору України з синіх та жовтих долоньок «штурмівців».

У шкільних музеях та бібліотеках створено нові та оновлено існуючі експозиції, присвячені діяльності Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, їх ролі в процесі здобуття незалежності України (Бабушкінський, Індустріальний, Жовтневий, Самарський райони).

У кімнаті-музеї «Народознавство» СЗШ№29 Індустріального району гуртківці презентували екскурсію «Єдина Україна – єдиний народ». Діти розповіли про традиції і побут різних регіонів України.

У шкільних музеях СЗШ №№ 6, 15, 34, 89, 102 Красногвардійського району, БТДЮ АНД району проведено цикл лекцій «Доля України в моїх руках».

У бібліотеках організовані виставки літератури на тему: «Моя земля – земля моїх батьків».

У навчальних закладах організовані виставки дитячого малюнку, творчих робіт декоративно-ужиткового мистецтва, конкурси поезії та прози:

Конкурс творчих робіт «Доля України в моїх руках (НЗ Красногвардійського району), «Доля моєї сім’ї у долі України», «Об’єднаємося ж, брати мої» (НЗ Ленінського району).

Конкурс листів «Що я бажаю своїй Батьківщині», учнівських творів, есе «Свобода України – що це?» (СШ №14 міського підпорядкування).

Медіапрезентація «Подія, що пережила час» (ЗНЗ Ленінського району).

Конкурс тематичних плакатів «День Соборності та свободи України» у Парламенті дітей міста.

Випуск шкільної стіннівки «Україна – велика родина» (ЗНЗ Індустріального району).Організовано екскурсії до історичного музею ім. Д.І.Яворницького та шкільних музеїв (Красногвардійський, Кіровський, Бабушкінський, Ленінський райони).

Заплановано на 29.01.2013 проведення тематичної екскурсії за участю шкільних лідерів учнівського самоврядування, відвідування музею місцевого самоврядування ОДА.


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка