Робота з питань попередження дитячого травматизму що ведеться у кзСкачати 22.43 Kb.
Дата конвертації01.01.2017
Розмір22.43 Kb.
Робота з питань попередження дитячого травматизму

що ведеться у КЗ «ХСШ №11»
Робота з питань попередження дитячого травматизму ведеться в кількох напрямках: вивчення правил безпеки життєдіяльності під час уроків з основ здоров’я ; проведення профілактики дитячого травматизму під час класних годин спілкування та позакласних заходів; організація масових загальношкільних заходів з профілактики ПДТ та ствердження здорового способу життя; профілактична робота серед батьків тощо. Учителями предмету «Основи здоров’я» постійно проводяться конкурси, вікторини з питань безпеки життєдіяльності.

Документація з попередження травматизму ведеться належним чином. У закладі ведуться журнали реєстрації вступного інструктажу з учнями, а також інструктажу перед екскурсіями та інструктажів з вихованцями пришкільних таборів. Кожен класний керівник веде журнал реєстрації цільових та позапланових інструктажів. У класних журналах визначені окремі сторінки для обліку бесід з профілактики дитячого травматизму. В кінці ІІ семестру з кожного виду профілактичних бесід складається залік, результати фіксуються у класних журналах. Відмічалися відсутні учні на кожному занятті, з якими проводилися додаткові індивідуальні бесіди. На окремій сторінці класних журналів записувались бесіди з правил дорожнього руху та додаткові бесіди з профілактики дитячого травматизму, необхідність яких виникала протягом року.

Перед початком канікул, екологічної акції та екскурсій класні керівники проводять бесіди з дітьми з попередження дитячого травматизму та інструктаж з усіх видів безпеки життєдіяльності учнів, які фіксуються в журналах відповідної форми та класних журналах.

У щоденнику кожного учня розміщена схема “Безпечний рух до школи”, записана пам’ятка щодо попередження дитячого травматизму „Бережи своє життя”. У школі на дошці оголошень знаходяться схеми руху учнів до школи.

Робота з профілактики дитячого травматизму доповнюється позакласними годинами та заходами, лекціями представників громадських організацій. Учні школи стани учасниками циклу лекцій з профілактики наркоманії, тютюнопаління, алкоголізму та виховання здорового способу життя.

Робота з профілактики дитячого травматизму доповнюється позакласними годинами та заходами. Профілактичні бесіди відображені в планах виховної роботи класних керівників та є відповідні записи про проведення бесід у щоденниках учнів.У закладі працюють загони ЮІР «Зелений вогник» та загони ДЮП (керівник ОпришкоТ.Ю.). У вересні 2014 року в закладі був проведений місячник безпеки дорожнього руху, у зв’язку з цим були проведені такі заходи:

  • бесіди з учнями 1-11 класів «Бережи своє життя!» щодо виконання правил дорожнього руху з метою попередження травматизму;

  • виставка наочності та пізнавальної літератури в бібліотеці на тему «Дорожні знаки» та «Безпека на дорозі»;

  • класні години на тему «Як треба себе поводити на дорозі» (5-11 класи);

  • змагання-конкурс «Зелений вогник» для учнів 1-4 класів;

  • організована й проведена вікторина з ПДР учнями 7-11 класів для учнів1–4 класів.

Протягом І семестру 2014/2015 навчального року не зареєстровано жодного випадку травмування учнів під час навчально-виховного процесу.


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка