Рішення "29" квітня 2014 року №3025 Про роботу фахівців із соціальної роботи Дубенського міського центруСкачати 204.64 Kb.
Дата конвертації19.11.2016
Розмір204.64 Kb.
У
КРАЇНА


ДУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

копія

РІШЕННЯ

“29” квітня 2014 року №3025
Про роботу фахівців із соціальної роботи

Дубенського міського центру

соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Заслухавши інформацію директора міського центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді Павлюк В.Б. про роботу фахівців із соціальної роботи Дубенського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада в и р і ш и ла:
1. Інформацію директора міського центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді Павлюк В.Б. про роботу фахівців із соціальної роботи Дубенського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді взяти до відома (додається).
2. Фахівцям із соціальної роботи Дубенського міського центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді продовжити роботу з надання соціальних послуг сім”ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та іншим соціально незахищеним групам населення, які потребують соціальної підтримки.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань національного та духовного відродження, освіти, культури, спортивно-масової роботи, молодіжної політики та туризму Дубенської міської ради та секретаря ради Хижняка А.В.
Міський голова В.Антонюк

Міському голові

В.Антонюку

ІНФОРМАЦІЯ

про роботу фахівців із соціальної роботи

Дубенського міського центру соціальних служб для

сім”ї, дітей та молоді
На виконання Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2012 рік”, з метою покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення з липня 2012 року в Дубенському міському центрі соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді введено 6 штатних одиниць посад фахівців із соціальної роботи, всі мають повну вищу освіту.

Основними завданнями та обов”язками фахівців є виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах, інвалідів та інших соціально незахищених груп населення, які потребують соціальної підтримки, надання їм якісних соціальних послуг, організація своєчасної допомоги сім”ям, дітям та молоді шляхом взаємодії з іншими установами та організаціями.

Фахівці пройшли навчання на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та отримали сертифікат за успішне завершення професійного навчання з курсу “Підготовка спеціалістів центрів соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді щодо соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах”.

Обласним та міським центрами соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді постійно проводяться семінари, тренінги для фахівців із соціальної роботи. Проведено 9 семінарів з питань здійснення соціальної роботи з найуразливішими верствами населення, один з яких проведений за участю начальника служби у справах дітей облдержадміністрації, заступника директора обласного центру зайнятості, начальника відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області, представників центру підтримки громадських ініціатив “Чайка”. На семінарах були розглянуті питання щодо соціально-правового захисту дітей, спільної роботи спеціалістів центру зайнятості та фахівців із соціальної роботи з питань соціального захисту неповнолітніх громадян, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, їх повернення в біологічні сім”ї, забезпечення житлом. Також проведено навчання: “Щодо профілактики негативних тенденцій у молодіжному середовищі”, “Щодо надання послуг особам, які постраждали від торгівлі людьми”, “Щодо якісного надання соціальних послуг сім”ям, в яких виховуються діти-інваліди та здійснення кваліфікованої індивідуальної роботи з даною категорією дітей та молоді”, “Соціальна робота з біженцями та особами, які потребують додаткового захисту”, “Здійснення соціального інспектування сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах”, “Облік сімей, які опинились в складних життєвих обставинах”, “Реалізація стратегії захисту ромської національної меншини”, круглі столи на тему: “Взаємодія суб”єктів соціальної роботи, щодо виявлення сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах”, “Професійна компетентність і професіоналізм”, “Профілактика та запобігання насильства в сім`ї”, “Питання щодо здійснення соціального супроводу сімей та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах”, проведено семінар для соціальних педагогів загальноосвітніх закладів міста щодо покращення роботи з сім”ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, спільно з Дубенським міськрайонним центром зайнятості для фахівців із соціальної роботи центру проведено семінар-навчання з питань контролю у сфері надання соціальних послуг неповнолітнім, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Фахівцями із соціальної роботи, які надають психологічні послуги на базі Рівненського державного гуманітарного університету взято участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Розвиток про соціальної стратегії як основи морального становлення особистості”.

Пріоритетним напрямком роботи центру є виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах, оцінка їх потреб, надання якісних соціальних послуг, організація своєчасної допомоги сім”ям, дітям та молоді шляхом взаємодії з іншими установами та організаціями.

На виконання наказу від 14.06.06р №1983/388/452/221/556/596/106 Міністерства України у справах сім”ї, молоді та спорту, Міністерства охорони здоров”я України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства транспорту та зв”язку України, Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства внутрішніх справ України, Державного департаменту України з питань виконання покарань “Про затвердження Порядку взаємодії суб”єктів соціальної роботи з сім”ями, які опинилися у складних життєвих обставинах” налагоджено ефективний механізм взаємодії Дубенського міського центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді з службою у справах дітей, управлінням освіти, сім”ї, молоді та спорту, управлінням праці та соціального захисту населення, Дубенським міськрайонним відділом управління Міністерства внутрішніх справ України у Рівненській області, Дубенським районним підрозділом КВІ Дубенського міжрайонного відділу кримінально- виконавчої інспекції управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Рівненській області, міським відділом здоров”я.

Завдяки введенню посад фахівців із соціальної роботи в міському центрі значно покращилась якість та кількість соціальних послуг.

Так протягом 2013 та І кварталу 2014 року фахівцями із соціальної роботи було виявлено 143 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах і в яких виховується 251 дитина.

Зросла загальна кількість здійснених соціальних інспектувань протягом звітного періоду проведено 392 актів соціального інспектування сімей. За результатами соціального інспектування сім”ї були взяті на облік з метою здійснення соціального обслуговування та за потреби-під соціальний супровід. Загальна кількість сімей, які перебувають на обліку і отримали соціальні послуги 256 в них виховується 451 дитина. До цієї категорії входять сім”ї, в яких є інвалідність батьків або дітей, вимушена міграція, наркотична або алкогольна залежність одного з членів сім”ї, перебування одного з членів сім”ї у місцях позбавлення волі, насильство в сім'ї, безпритульність, сирітство, зневажливе ставлення і складні стосунки в сім”ї, безробіття одного/двох з членів сім'ї, малозабезпеченість та ін.

Працівниками центру підготовлено та проведено 21 засідання комісії ради з питань соціальної роботи із сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, на якому розглянуто матеріали про стан 346 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Прийнято участь у 15 засіданнях комісій з захисту прав дитини.

Велику кількість сімей охоплено соціальним супроводом. Так протягом 2013-14 років охоплено 135 сімей, в яких виховується 230 дітей. У ході здійснення соціального супроводу сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах, надано 7177 послуг.В ході здійснення супроводу соціальні послуги надавались з широкого спектру питань, таких зокрема як: налагоджено та відновлено соціальні зв”язки в 106 — сім”ях; надано допомогу у оформленні (відновлені) документів (паспорта, свідоцтва про народження, посвідчення багатодітної сім”ї, місця реєстрації, свідоцтва про шлюб, посвідчення інваліда ) - 25 сім”ям.

Надано допомогу у вирішені житлово-побутових проблем в 64- сім”ях; отримали допомогу в лікуванні, догляді 10 -сімей; 13- членів сімей працевлаштовано; 78 - сім”ям надано консультації психологами та фахівцями із соціальної роботи щодо виховання, догляду дітей відповідного віку, покращено мікроклімат в сім”ях та відвідування дітьми школи; 3- новонароджених дітей влаштовано на стаціонарне лікування в Дубенську районну лікарню, в педіатричне відділення; влаштовано в Дубенський Хоспіс онкохвору одиноку матір; 33 - дітям надано допомогу в проходженні медичного обстеження; 2- дітей влаштовано в опікунську сім”ю; 17- сім”ям надано допомогу в оформленні державних соціальних допомог ( допомога на дітей одиноким матерям, багатодітним сім’ям, допомога малозабезпеченим сім’ям, грошові виплати матерям (батькам), зайнятим доглядом за дитиною-інвалідом ); 4 - сім”ям надано допомогу в оформленні спадщини, сприянні у погашенні заборгованості (комунальні послуги); ресоціалізовано 6 -осіб, які повернулися з місць позбавлення волі шляхом формування нових позитивних соціальних зв”язків; 6 - сім”ям надано допомогу в отриманні твердого палива (дрова).

Влаштовано - 3 дітей в ДНЗ. Направлено на оздоровлення -29 дітей. Надано допомогу 1- сім'ї, яка постраждала від пожежі (гуманітарну допомогу одягом та залучено спонсора для ремонту житла).

Важливе значення в ході здійснення соціального супроводу має показник попередження соціального сирітства так фахівцями із соціальної роботи повернуто 1 дитину з Вербської школи-інтернат в сім”ю та влаштовано в ЗОШ № 6 м.Дубно.

В ході здійснення соціального супроводу вирішено складні життєві обставини та знято з соціального супроводу з позитивним результатом - 92 сім”ї.

За карткою отримувача послуг протягом 2013 та І кварталу 2014 року охоплено 121 сім”ю, в якій виховується 215 дітей. Загальна кількість осіб за карткою отримувача послуг, охоплених фахівцями із соціальної роботи становила 1406 чоловік.

З метою надання комплексу соціальних послуг даним сім”ям, покращення їх соціального стану та матеріального забезпечення протягом року проведено слідуючі акції: “З відкритим серцем до кожної дитини”,“Теплом зустрінемо зиму “ під час, яких було зібрано одяг, взуття, іграшки, канцтовари, засоби особистої гігієни та передано 157 - сім'ям, що опинилися в складних життєвих обставинах.

До свята 1 вересня проведено благодійну акцію «Портфель для першокласника», під час якої міський голова спільно з директором центру та фахівцями із соціальної роботи з метою підтримки дітей, що виховуються в багатодітних родинах, сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах та цьогоріч вперше пішли до школи, відвідали ці родини та вручили майбутнім першокласникам портфелі із необхідним шкільним приладдям.

Організовано та проведено святкову програму «Що приніс нам Святий Миколай?». Свято підсумовало акцію “Подаруй дитині радість”, яка тривала з жовтня по грудень 2013 року. В ході акції 82 дитини з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах отримали подарунки від Святого Миколая, пригостилися за “солодким столом”. Також з святковою програмою працівники центру відвідали на дому та вручили подарунки 17 дітям-інвалідам підгрупи “А”.

Забезпечено соціальне супроводження 30 - дітей з числа сиріт, дітей з вадами здоров'я, дітей, з багатодітних сімей, сімей, які опинились в складних життєвих обставинах в участі обласного свята “Що приніс нам Святий Миколай?”, організованому обласним центром соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді за підтримки обласної державної ради. Свято відбулося в обласному академічному українському музично-драматичному театрі. Діти переглянули виставу “Солом”яний бичок”, взяли участь у розважальній програмі та отримали подарунки від Миколая.

Прийнято участь у проведенні щорічної VIII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» зі збору коштів для допомоги дітям з вадами слуху. Акція проводилась в усіх загальноосвітніх закладах міста, медичному коледжі, коледжі культури і мистецтв, педагогічному коледжі, університеті «Україна». Загальна сума зібраних коштів становила 6177 грн. 70 коп.

За рахунок спонсорських коштів компанії “Київстар” придбано та вручено мобільні телефони для 9 дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

В центрі на обліку перебувають 45 дітей та 23 особи з числа сиріт та позбавлених батьківського піклування, 190 дітей з вадами здоров”я (дітей-інвалідів). З дітьми даної категорії проводиться індивідуальна робота, тренінги, психолого-педагогічні бесіди, надаються інформаційні, індивідуальні, профорієнтаційні, соціальні та юридичні консультації, надається допомога через благодійні фонди. Діти залучаються до соціально-культурної сфери життя, приймають участь у фестивалях, мистецьких заходах, святкових програмах з нагоди дня Святого Валентина, Дня сміху, Міжнародного дня прав жінок і миру, Пасхальних свят, Стрітення Господнього, Міжнародного Дня захисту дітей та ін. Під час заходів діти приймають активну участь в конкурсно-ігрових програмах, пригощаються за “солодким столом”, безкоштовно відвідують циркові програми, атракціони, кінотеатр, отримують подарунки.

Так дітям – сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування надано 1437 індивідуальних послуг, дітям з вадами здоров”я — 1359 .

З метою покращення якості надання соціальних послуг дітям та молодим людям з вадами здоров”я, дітям та особам з числа сиріт та позбавлених батьківського піклування, сім”м з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах налагоджено тісну співпрацю з Громадським товариством інвалідів з дитинства “Доброчин”, благодійною організацією “Благодійний фонд “Карітас-Дубно” (Українська Греко-Католицька Церква Вознесіння Господнього м.Дубно).

За звітний період в м. Дубно створено і функціонує 6 прийомних сімей, в них виховуються 9 дітей. Всі сім”ї перебували під соціальним супроводженням, завданням якого є адаптація дитини в новій сім”ї, створення у ній позитивного психологічного клімату, надання комплексу соціальних послуг. Батькам-кандидатам на створення прийомної сім”ї було надано ряд консультацій та направлено на навчання в обласний центр соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді. Всі кандидати успішно пройшли навчання, про що отримали довідку та рекомендацію.

Щоквартально спеціалісти центру здійснюють соціальний патронаж з метою перевірки дотримання прийомними батьками законодавства з захисту прав дітей, належного догляду та виховання, надають допомогу прийомним батькам при виникненні проблем, пов”язаних із вихованням дитини.Надано консультації та занесено до банку даних 4 сім”ї, що мають намір створити прийомну сім”ю. Направлено 2 кандидати на навчання для створення прийомної сім”ї.

Постійно надається психологічна, соціально-педагогічна, юридична, інформаційна та консультативна допомога жінкам, дівчатам, молодим сім”ям з питань планування сім”ї та збереження репродуктивного здоров”я через консультативний пункт при лікарні матері та дитини. Протягом звітного періоду надано 474 соціальні послуги.Центром постійно надаються соціальні послуги вихованцям Дубенської загальноосвітньої школи — інтернат. В загальноосвітній школі-інтернат І-ІІ ступенів постійно проводяться благодійні акції , Дні центру, профілактичні бесіди, консультації, проводиться профорієнтаційна робота. Діти приймають участь в міських, обласних конкурсах “Як живемо та вчимося — наші мрії”. Переможці обласного конкурсу неодноразово нагороджувались грамотами та подарунками ОЦ СССДМ.

При міському центрі працює Школа волонтерів, в якій підготовлено та працює 41 волонтер з числа студентів. Щотижня фахівцями із соціальної роботи центру проводяться заняття. Робота спрямована на сприяння професійному зростанню та набуттю практичного досвіду волонтерів у соціальній роботі з різними категоріями клієнтів, розвитку лідерських якостей, творчих здібностей, самовираженню та становленню волонтерів, як активних членів суспільства.

Надається індивідуальна психологічна, правова, соціально-педагогічна допомога підліткам та молоді, які відбувають покарання у Дубенській виховній колонії. Проводиться профорієнтаційна робота, психолого-діагностична та корекційна робота з метою виявлення та зниження рівня агресивності, безвідповідальності, зменшення тривожності, формування адекватної самооцінки, навиків здорового способу життя, самоконтролю та самодисципліни. Протягом звітного періоду в колонії проведено: Дні центру, бесіди, відеолекторії, консультації, лекції, акції, тренінги, серед яких: лекцію “Відповідальність починається з мене”, бесіду “Майбутнє і я”, відеолекторій “Нікотин -справжній вбивця” прийнято участь у проведені святкової програми з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей, Дня відкритих дверей та ін.

Заключено угоду з Дубенським міськрайонним підрозділом Дубенського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції з метою проведення соціальної роботи із особами, звільненими з місць позбавлення волі, звільненими від відбування покарання з випробуванням та засудженими до покарань, не пов”язаних з позбавленням волі. За звітний період отримано 142 повідомлення про постановку даних осіб на облік кримінально-виконавчої інспекції. Засудженим надаються соціально-економічні, соціально-педагогічні, соціально-медичні та психологічні послуги, проведено психолого-педагогічні бесіди, надано 350 індивідуальних консультацій.Охоплено соціальною роботою 6 молодих осіб звільнених з місць позбавлення волі, яким надано 92 соціальні послуги.

Також фахівці із соціальної роботи представляли законні інтереси неповнолітніх в 4 судових засіданнях. Надано соціальні послуги під час слідчих дій 20 неповнолітнім.Протягом 2013-2014 року з метою підвищення рівня моралі та духовності молоді, запобігання поширенню наркоманії, ВІЛ/СНІДу, профілактики соціально небезпечних хвороб, негативних проявів у молодіжному середовищі та формування здорового способу життя фахівцями із соціальної роботи центру в учбових, навчальних закладах міста, Дубенській виховній колонії та Дубенській загальноосвітній школі — інтернат проведено 187 групових заходів, якими охоплено 5765 чол. Тематика занять: відеолекторій на тему: “Правда про наркотики”, “Правда про ВІЛ”, бесіда та відеолекторій на тему: “ Як куріння впливає на організм людини”; лекція на тему: “Репродуктивне здоров”я”, відеолекторій на тему: “Життєвий шлях особистості”; бесіда на тему: “Боротися, щоб жити”; лекція, відеолекторій на тему: “Єдиний захист від СНІДу - це твій здоровий глузд”; бесіда на тему: Профілактика протиправної поведінки”; лекція на тему: Здорове материнство”; лекція на тему: “Твоє життя — твій вибір”; бесіда, відеолекторій на тему: “Правда про СНІД”; бесіда на тему: “Зупини його разом”; бесіда на тему: “Як уникнути шкідливих звичок?”; бесіда на тему: “Здоровий спосіб життя”; “круглий стіл” на тему: “Протидія поширення наркоманії”; тренінг на тему: “Негативні звички що чекає нас в майбутньому”; тренінг на тему: “Негативний вплив паління на здоров'я та імідж молоді”; тренінг “Ми за здоровий спосіб життя”; відеолекторій на тему: “Алкоголь — його згубний вплив на організм”; тренінг на тему: “Зроби свій вибір. Життя з цигарками чи без?”; лекція на тему: “Здоровий соціум починається з здорового способу життя”; лекція на тему: “Негативний вплив паління на здоров”я молоді”; “круглий стіл” на тему: “Лікар попереджає”; тренінгове заняття на тему: “Здоровий спосіб життя”; бесіда на тему: “Шкідливі звички”; лекція на тему: “Здоров”я — цінність нашого життя”; бесіда на тему: “Формування здорового способу життя у дітей та підлітків”; відеолекторій на тему: “Нікотин — справжній вбивця”; лекція на тему: “Зупинемо туберкульоз разом!”; бесіда на тему: “Зупинемо туберкульоз разом!”; “круглий стіл” на тему: “Туберкульоз: запитання та відповіді”; бесіда на тему: “Життя людини-найвища цінність”; бесіда на тему: “Що спонукає молодь до вживання наркотичних речовин?”; лекція на тему: “Що потрібно знати про тютюн і алкоголь”; бесіда на тему: “Пропаганда здорового способу життя серед вагітних жінок”; “Психолого-педагогічні основи формування здорового способу життя серед студентської молоді”; бесіда на тему: “Я проти шкідливих звичок”; лекція на тему: “Зроби свій вибір-обери життя”; лекція на тему: “Волонтерство в системі формування здорового способу життя”; бесіда на тему: “Алкоголь — масове безумство!”; бесіда на тему: “Профілактика наркоманії”; бесіда на тему: “Профілактика токсикоманії серед дітей та підлітків”; бесіда, лекція на тему: “Формування корисних та шкідливих звичок у підлітків”; брейн - ринг “Ми за здоровий спосіб життя”; бесіда, лекція на тему: “Формування корисних та шкідливих звичок у підлітків”; “круглий стіл” на тему: “Профілактика тютюнопаління серед дітей та підлітків”; профілактична лекція на тему: “Відповідальність починається з мене”; бесіда на тему: “Здоров'я молоді- здоров'я нації”; тренінгове заняття на тему: “Профілактика ВІЛ/СНІДу”; проведено інформаційно-просвітницьку роботу з питань толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих осіб; лекція на тему: “Здорова родина — здорова дитина”; бесіда на тему: “Майбутнє та наркотики несумісні”; лекція на тему: “Алкоголь та наслідки його вживання”; лекція на тему: «Вплив щкідливих звичок на психіку людини»; урок — тренінг на тему: «Формула здорового способу життя»; відеолекторій, бесіда на тему: “ВІЛ/СНІД-проблема суспільства чи особистості”; лекція на тему: «Планування сім»ї та збереження репродуктивного здоров»я»; бесіда, лекція на тему: “Формування стереотипів позитивної поведінки та здорового способу життя”, лекцію на тему: “Здорові звички, здоровий спосіб життя”, «Я обираю здоровий спосіб життя», “Вплив наркотичних речовин на організм вцілому”, лекція, відеолекторій на тему: “Здоровим бути здорово!”, лекцію, бесіду на тему: “Здоровий спосіб життя запорука успіху”; бесіда, відеолекторій на тему: “Обережно алкоголь!”, бесіда на тему: “Тобі слід знати про туберкульоз”, лекцію на тему: “ВІЛ/СНІД-стосується кожного” та ін.

Проведено слідуючі профілактичні загальноміські акції: “Бережи здоров”я змолоду”; “Здоров”я-це життя”; “Тут не продають алкоголь та цигарки неповнолітнім”; до Всесвітнього дня здоров’я акцію: «Ми — за здоровий спосіб життя»; до Міжнародного дня боротьби з тютюнопалінням акцію: “Відповідальність починається з мене”; “Я за здоровий спосіб життя!”; “Молодь проти наркоманії!”; “Антитютюн”; “Пропаганда здорового способу життя серед студентської молоді”; “Хочеш жити - кидай курити!”; “Тобі це необхідно знати!!!”, “Зупинимо туберкульоз в Україні”; акції до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, до дня Святого Валентина.

Під час проведення рок -фестивалю “Тарас Бульба” спільно з Рівненським обласним благодійним фондом “Майбутнє без СНІДу”, Дубенським центром первинної медико-санітарної допомоги на території стадіону “Спартак” проведено загальноміську акцію “Час діяти”. Під час акції для молоді проведено тестування швидкісними тестами для діагностики ВІЛ-інфекції, роздано презервативи та профілактичні інформаційні матеріали. Проведено дотестове та післятестове консультування на ВІЛ-інфекцію. Під час тестування на ВІЛ жодного позитивного результату не виявили.

На виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 20.03.2014 року № 74 “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дубенської міської ради від 20.06.2013 року № 231 “Про обмеження режиму роботи об'єктів торгівлі та ресторанного господарства” міським центром соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді спільно з заступником міського голови, управлінням освіти, сім”ї, молоді та спорту, Дубенським МВ (з обслуговування м.Дубно та Дубенського району) Управління МВС України в Рівненській області, службою у справах дітей, службою у справах дітей, УЖКГ та громадською організацією «Дубенська варта» здійснюється соціальне патрулювання місць масового відпочинку молоді та перевірку об'єктів торгівлі і ресторанного господарства.

В ході рейду-перевірки працівників закладів ресторанного господарства ознайомлено з особливостями перебування дітей у закладах, в яких проводиться діяльність у сфері розваг, або у закладах громадського харчування, щодо можливості перебування дітей до 16 років, з двадцять другої години до шостої години лише у присутності законних представників та доцільності перевірки та наявності документів, що засвідчують особу, при продажі даній категорії алкогольних та слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів.З молоддю міста було проведено профілактичні бесіди, щодо дотримання здорового способу життя, культури спілкування серед однолітків та культури поведінки у громадських місцях та про заборону розпивання алкогольних напоїв після 23 години. Працівниками міліції було роз»яснено про адміністративні покарання у разі не дотримання встановлених правил та законів, відпочинку молоді та перевірку об'єктів торгівлі і ресторанного господарства.

За 2013 р. та І квартал 2014р. проведено 69 рейдів-перевірок, під час яких було виявлено 6 випадків порушень правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами, 2-ох неповнолітніх осіб, які розпивали алкогольні напої та 12 неповнолітніх, які курили тютюнові вироби в громадському місці.

На виконання доручення заступника голови обласної державної адміністрації та обласних заходів, пов’язаних із 27-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, з метою надання допомоги інвалідам-ліквідаторам, інвалідам-чорнобильцям, дітям, які отримали інвалідність внаслідок аварії на ЧАЕС фахівцями із соціальної роботи центру здійснено 51 соціальне інспектування сімей даної категорії.

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.02.2013р. № 62 “Про організацію та проведення в м.Дубно призову громадян України 1988-1995 років народження на строкову військову службу восени 2013 року”, працівниками центру взято участь у роботі призовної комісії на базі Дубенської міської поліклініки. З призовниками проведено бесіди, консультації та надано 1534 соціальних послуг інформаційного, психолого-педагогічного характерів.

На виконання листа Рівненського обласного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді від 13.02.2014р. № 137 “Про виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 лютого 2014 № 44 про підготовку і проведення у 2014 році в області Року учасників бойових дій на території інших держав” проводиться робота з 17 сім”ями з дітьми, в яких проживають учасники бойових дій на території інших держав, здійснюється обстеження матеріально-побутових умов даних сімей з метою надання їм необхідних соціальних послуг та здійснення соціального супроводу.Ці високі показники свідчать про якісне, комплексне надання соціальних послуг фахівцями із соціальної роботи, вирішення проблем сімей, дітей та молоді, які раніше вони самостійно не могли подолати.


Директор центру В. Павлюк


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка