Рішення "25" січня 2013 року №2075 Про хід виконання рішення міської ради від 19. 12. 2008 року №1701 "Скачати 121.32 Kb.
Дата конвертації21.02.2017
Розмір121.32 Kb.
У
КРАЇНА


ДУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РІШЕННЯ
“25” січня 2013 року №2075Про хід виконання рішення міської ради

від 19.12.2008 року № 1701 “Про Програму

підтримки молоді в місті Дубно на 2009-2015 роки”
Заслухавши інформацію головного спеціаліста відділу у справах сім”ї, молоді та спорту Войцещук О.В. про хід виконання рішення міської ради від 19.12.2008 року № 1701 “Про Програму підтримки молоді в місті Дубно на 2009-2015 роки”, керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Дубенська міська рада в и р і ш и л а:

1. Інформацію головного спеціаліста відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Войцещук О.В. про хід виконання рішення міської ради від 19.12.2008 року №1701 “Про Програму підтримки молоді в місті Дубно на 2009-2015 роки” взяти до відома.


2.Фінансовому управлінню міської ради, управлінню освіти, сім”ї, молоді та спорту передбачити в 2013 році видатки на виконання заходів Програми.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань національного та духовного відродження, освіти, культури, спортивно-масової роботи, молодіжної політики та туризму та секретаря ради П.Березовського.


Міський голова В. Антонюк
Дубенська міська рада
Про хід виконання рішення міської ради

від 19.12.2008 року № 1701 «Про Програму

підтримки молоді в місті Дубно на 2009-2015 роки»
З метою підтримки молоді, в м. Дубно протягом 2012 року відбулись наступні заходи:

- щорічний міський чемпіонат КВК серед ЗНЗ міста;

- фестиваль-конкурс дитячого фольклору «Котилася торба...». Учасниками свята стали творчі колективи із Словаччини, Румунії, Республіки Польща, Російської Федерації, Автономної Республіки Крим, міст і сіл України;

- фестиваль «Тарас Бульба» - культурно-мистецький проект, спрямований на розвиток та популяризацію української рок-музики. Участь у фестивалі взяли сімнадцять музичних гуртів із різних областей України;

- з нагоди відзначення Дня молоді проведено святкову програму «Молодість — моє незгасне сонце», під час проведення якої відзначено молодих людей, які здійснили вагомий особистий внесок у громадське життя міста;

- акція «Молоді, здорові, енергійні»;

- патріотичний боді-арт;

- фотовиставка «Молоде обличчя України»;

- інформаційно-просвітницька акція «Здоровим бути здорово», «Антитютюн»;

- молодіжна акція «З надією у майбутнє»;

- інформаційно-просвітницька акція «Обережно: мотоцикл!» молодіжної громадської організації байк-клубу «Залізні крила»;

- фестиваль-конкурс «Студентська перлина – 2012» під гаслом «Студенти всіх країн, єднайтеся» присвячений Міжнародному дню студента.

З метою соціальної підтримки, розвитку творчих здібностей щоквартально проводиться конкурс для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з вадами здоров'я «Як живемо і вчимося – наші мрії».

Для дітей пільгових категорій проведено святкову програму «Що приніс нам Святий Миколай?».

30 дітей соціально-незахищених категорій взяли участь в обласному святі «Що приніс нам Святий Миколай?», організованому обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки обласної державної ради. Діти переглянули святкову виставу, взяли участь у розважальній програмі та отримали подарунки від Святого Миколая.

15 дітей соціально незахищених категорій відвідали Рівненський обласний театр ляльок, де переглянули новорічну виставу та отримали солодкі новорічні подарунки.

За підтримки Дубенської міської ради діти соціально-незахищених категорій переглянули виставу Рівненського академічного обласного театру ляльок «Білий кіт і Новий рік» в Дубенському Будинку дітей та молоді.

Для проведення загальноміських заходів постійно долучається активна молодь міста, молодіжні громадські організації. За участі студентської молоді та школярів міста до Новорічних та різдвяних свят було створене «Снігове містечко».

До Міжнародного дня студентів проведено молодіжний флеш-моб.

До Дня Валентина у сквері на майдані Незалежності відкрито лавку «Арка закоханих».

У Дубенському Будинку дітей та молоді проведено шоу-програму «Стріли Амура».

Дубенською міською радою постійно надається підтримка команді КВК «Чорнобровці», які є неодноразовими переможцями різноманітних фестивалів та ліг КВК.

До Дня народження відомої української поетеси Ліни Костенко організовано та проведено молодіжний флеш-моб, до якого долучились студентська та учнівська молодь міста.

Взяли участь у обласному конкурсі-фестивалі «Таланти багатодітної родини», що має на меті відродження та популяризацію культурних та моральних цінностей сім’ї, підтримку талановитих дітей з багатодітних родин. Переможниця конкурсу у номінації «Образотворче мистецтво», учениця НВК «школа-гімназія» була нагороджена поїздкою в МДЦ «Артек».

Взято активну участь у щорічній Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця» до якої долучились студенти та учнівська молодь міста.

Організовано та проведено зустріч творчообдарованої молоді з відомим українським письменником Максимом Кідруком.

З метою патріотичного виховання, розвитку духовності, моральності та формування загальнолюдських життєвих принципів молоді з нагоди відзначення державних свят, визначних і пам’ятних дат у місті проводяться молодіжні, культурно-мистецькі, спортивні та інформаційно-просвітницькі заходи:

-у міському Будинку дітей та молоді відбулися урочисті проводи юнаків м. Дубна та Дубенського району до лав Збройних Сил України «Весняний призов»;


-проведено урочисті богослужіння  з нагоди Дня Державного Прапора, Дня Незалежності України та Дня міста;

- парад вишиванок та урочиста хода від пам’ятника Т.Шевченку до майдану Незалежності в якому взяли участь студенти медичного, педагогічного коледжів, учні шкіл міста та учасники творчих танцювальних колективів.


- з нагоди 21 річниці Незалежності відбувся святковий концерт;

-показ національних  костюмів «Українського роду краса».


Під час святкування Дня міста для молоді відбулись наступні заходи :

- виставка «Україна вишивана» ;

- виставка молодих художників Дубенщини;

- фотовиставка юних фотографів «Дубно в об’єктиві»;

- парад байкерів;

- парад наречених;

- молодіжний флеш-моб  «Я люблю тебе, Дубно»;

- акція громадсько-політичного рейтингу «Кришталевий жолудь».

З метою патріотичного виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва, залучення до вивчення та збереження фольклору, відтворення традицій, національного вбрання, предметів побуту відбувся міський фестиваль колядок і щедрівок серед учнів ЗНЗ та БДМ.


Учні ЗОШ №6 щорічно є активними учасниками обласного етапу дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Збірна команда міста Дубна виборола І місце в обласному етапі гри та взяла участь у ІІІ Всеукраїнському етапі.

Дубенською міською радою налагоджено співпрацю з молодіжною організацією «Станиця Рівне Пласту-НСОУ» з питань проведення та пропаганди пластового руху. На базі Будинку молоді функціонує гурток «Пласт».

З метою формування та пропаганди здорового й безпечного способу життя, профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі за звітний період проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів:

- 13.07.-15.07.2012р. спільно з Рівненським обласним благодійним фондом «Майбутнє без СНІДу», Дубенською міською поліклінікою та управлінням освіти, сім'ї, молоді та спорту на території стадіону «Спартак» проведено загальноміську акцію «Молодь за здоровий спосіб життя». Під час акції для молоді проведено тестування швидкісними тестами для діагностики мультиінфекцій «ВІЛ, гепатит В,С, сифіліс», роздано інформаційні матеріали. Проведено дотестове та післятестове консультування на ВІЛ-інфекцію.

З метою зосередження уваги громадськості на проблеми продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім проведено акцію «Я не продаю неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів», волонтерами розповсюджено листівки «Я не продаю неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів» у торгових закладах, де продаються тютюнові вироби та алкогольні напої;

- 19.08.2012р. студентська та учнівська молодь взяла участь у акції «Дихай вільно», яку провела Релігійна громада харизматична християнська церква/повного євангелія/«Якір надії». Розповсюджено соціальну рекламу: листівки, буклети з профілактики та запобігання наркоманії, вживання алкоголю, тютюнопаління;

- 25.08.2012р. волонтерами з числа студентів проведено загальноміську акцію «Захистимо дитину — допоможемо сім’ї». Жителям міста було роздано листівки та календарі;

- 05.09.2012р. на базі МЦ СССДМ відбулась робоча зустріч між представниками обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» та спеціалістами і фахівцями із соціальної роботи Дубенського МЦ СССДМ на тему: «Правова підтримка людей, які живуть з ВІЛ/СНІД та молоді групи ризику». Метою заходу було обговорення щодо запобігання порушення прав та подолання стигми, дискримінації ЛЖВ, співпраця між організаціями;

- 19.09.2012р. на базі ЗОШ №6 проведено відеолекторій по профілактиці негативних явищ.

- 20.09.2012р. спільно з мобільним консультпунктом Рівненського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, обласним відділенням Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» на базі Дубенської виховної колонії проведено бесіду, лекцію на тему: «Твоє майбутнє залежить від тебе»;

- 20.09.2012р. на базі Дубенської виховної колонії проведено День центру. Під час заходу розповсюджено тематичні листівки, плакати, надано інформаційні консультації;

- 24.09.2012р. в Дубенській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат І-ІІI ступенів проведено День центру. Під час заходу розповсюджено тематичні листівки, плакати, надано інформаційні консультації;

- 24.09.2012р. в Дубенській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат І-ІІI ступенів проведено тренінг на тему: «Живемо без конфліктів»;

- 25.09.2012р. спеціалістами центру взято участь у роботі призовної комісії на період осіннього призову 2012 року на базі Дубенської міської поліклініки. З призовниками проведено бесіди, надано 60 консультацій інформаційного, психолого-педагогічного характерів;

- 27.09.2012р. спільно з управлінням освіти сім'ї, молоді та спорту в рамках Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Відповідальність починається з мене» організовано та проведено акції під назвою:  «Моя відповідальність» та «Молодь – проти шкідливих звичок». Під час акції на вулицях міста волонтерами центру, студентами Дубенського медичного коледжу проводилась інформаційно-просвітницька робота щодо формування здорового способу життя у молодого покоління;

- 28.09.2012р. в НВК «школа — гімназія» проведено відеолекторій на тему: «Боротися, щоб жити»;

- 28.09.2012р. в ЗОШ № 3 проведено бесіду на тему: «Ваша дитина-школяр»;

- 28.09.2012р. в коледжі РДГУ проведено «круглий стіл» на тему : «Кожній дитині потрібна любляча сім’я»;

- 03.10.2012р. проведено загальноміську акцію «Я не продаю неповнолітнім алкогольні напої та тютюнові вироби». Під час акції працівниками центру відвідано магазини міста, у яких проведено роз’яснювальну роботу з персоналом щодо відповідальності за продаж неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів. Роздано профілактичні листівки;

- 10.10.2012р. В ЗОШ № 7 проведено відеолекторій на тему: «Правда про наркотики». Під час заходу серед учнів розповсюджено профілактичні листівки, плакати, надано індивідуальні консультації;

- 18.10.2012р. у Дубенській виховній колонії проведено лекцію на тему: «Ми обираємо здоровий спосіб життя»;

- 26.10.2012р. в Школі волонтерів проведено «круглий стіл» на тему: «Наркоманія — проблема суспільства»;

- 07.11.2012р. в Школі волонтерів проведено лекцію на тему: «Туберкульоз не спить»;

- 12.11.2012р. в СЗОШ № 5 спільно з акушером-гінекологом міської лікарні матері та дитини проведено лекцію на тему: «Здорова родина — здорова нація»;

- 13.11.2012р. на базі Дубенського професійного лекцію проведено бесіду за «круглим столом» на тему: «Здорова родина — здорова нація»;

- 15.11.2012р. з метою профілактики вживання наркотиків, алкоголю, тютюнопаління та попередження поширення ВІЛ/СНІДу, інфекцій, які передаються статевим шляхом серед молоді, під час фестивалю «Студентська перлина – 2012» проведено загальноміську акцію «Здорова молодь — здорове майбутнє». Під час акції волонтерами центру серед молоді розповсюджено соціальну рекламу: буклети, листівки та презервативи. Проведено роз’яснювальну роботу, надано інформацію про порядок отримання соціальних послуг в міському центрі СССДМ;

- 27.11.2012р. в ЗНЗ-ДНЗ проведено виховну годину на тему: «Міфи і правда про СНІД»;

- 28.11.2012р. В Дубенському коледжі РДГУ, ЗОШ № 1, Дубенському коледжі культури та мистецтв РДГУ, ЗОШ № 6, ЗОШ № 3, СЗОШ № 5, НВК «Школі гімназії», гімназії № 2 , ЗОШ № 7 проведено бесіду на тему: «Час діяти!» до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом. Під час заходу студентами переглянуто профілактичні відеолекторії «Що таке ВІЛ/СНІД?» та «Тест», надано дотестові консультації;

-29.11.2012р. до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом проведена загальноміська акція «Молодь проти СНІДу».

Для вихованців Дубенської виховної колонії постійно надаються соціально-психологічні, юридичні, інформаційні послуги, проводяться віделекторії, тренінги, лекції, бесіди з питань профілактики негативних тенденцій.

В МЦ СССДМ надаються соціально-економічні,соціально-педагогічні,соціально-медичні та психологічні послуги неповнолітнім та молоді які перебувають у місцях позбавлення волі та повернулися з них.

Щорічно у місті проводиться Спартакіада школярів з дев'яти видів спорту «Старти надій». Усі колективи ЗНЗ приймають активну участь у проведенні Спартакіади школярів, як на місцевому так і на обласному рівнях. З метою фізичного виховання школярів у школах міста широко використовуються різноманітні позаурочні форми і фізкультурно-оздоровчі заняття в режимі дня та спортивно-масові заходи, заняття у фізкультурних гуртках, секціях.

Спартакіади серед студентів проводяться з шести видів спорту.

Проведені турніри з волейболу, міні-футболу, присвячені знаменним датам: Дню захисника Вітчизни, Дню Перемоги, Дню Незалежності.

У місті функціонує дитячо-юнацька спортивна школа, на базі якої займається студентська та учнівська молодь.

З метою профілактики та запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності у 2012 році службою у справах дітей спільно з управлінням освіти, сім’ї, молоді та спорту, міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділом кримінальної міліції у справах дітей було проведено 94 рейди «Діти вулиці», «Вокзал», «Урок», «Неблагополучна сім’я», «Канікули», під час яких виявлено 71 дитину. Всього було вилучено 11 дітей (2— з вулиці, 9 — з сім’ї), з них 3 повернуто до навчальних закладів.

6 дітей влаштовано в притулок для дітей, 2— в заклади охорони здоров’я. У ході проведення рейдів було обстежено умови проживання 53 сімей, у 24 сім’ях батьки дітей були попереджені про адміністративну відповідальність за ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей), щодо 7 батьків ініційоване притягнення до адміністративної відповідальності.

З метою підвищення правової освіти населення службою у справах дітей постійно надаються консультації з питань застосування законодавства України, щодо захисту дітей, відповідні матеріали подаються в друковані ЗМІ.

З метою створення сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді

протягом звітного періоду Дубенським міськрайонним центром зайнятості було організовано інформування юридичних та фізичних осіб, які зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності, про проведення Всеукраїнського конкурсу бізнес планів серед молоді на інформаційних семінарах з підприємництва,що проводились для незайнятого та зайнятого населення. Проведено Ярмарок професій та освітніх програм для учнівської молоді, яким було охоплено 844 особи учнівської молоді міста. Дубенським міськрайонним центром зайнятості надано 3649 профорієнтаційних послуг для 1206 осіб молоді віком до 35 років. З метою допомоги у виборі професії проведено профорієнтаційні заняття для учнів ЗОШ 3,5,6, 7, НВК «школа-гімназія», гімназії №2. У ЗОШ 3,5,6,7, НВК «школа-гімназія», гімназії №2, школі-інтернат м. Дубно, у Дубенській виховній колонії розміщені профорієнтаційні термінали з метою надання профорієнтаційних послуг для вчителів, учнів та їх батьків. На заброньовані робочі місці працевлаштовано шість осіб з числа молоді.

Для проведення загальноміських заходів постійно залучається активна молодь міста, молодіжні громадські організації. Міська рада сприяє реалізації проектів молодіжній громадській організації «Дубенська муніципальна гвардія».

Усього протягом звітного періоду охоплено відпочинком та оздоровленням 1900 дітей  (50,5%) (у 2011 році – 30,6%, у 2010 році – 18,7%).

на базі закладів освіти міста функціонувало 11 таборів відпочинку з денним перебуванням дітей.

Всього в пришкільних таборах охоплено відпочинком 1428 дітей. Табірна зміна тривала 14 календарних днів. Харчування на 1 дитину в день складало 5 грн.

Виховна робота в пришкільних таборах базувалась на розвитку дитячої ініціативи, самодіяльності, колективної творчості справи і полягала у проведенні кожного дня змістовної, цікавої, активної діяльності.

Видатки на організацію відпочинку дітей в дитячих оздоровчих закладах з денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів становлять 99 960 грн.; видатки на організацію оздоровлення та відпочинку дітей (придбання путівок) - 83 800 грн.; видатки на оплату транспортних послуг (проведення екскурсій) - 16 240грн..Начальник управління В. Нетреба


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка