Рішення №13 від 28. 03. 2012 року с. Валя Кузьмина Про стан пожежної безпекиСкачати 16.41 Kb.
Дата конвертації26.12.2016
Розмір16.41 Kb.
УКРАЇНА

Валякузьминська сільська рада

Глибоцького району Чернівецької області
Виконком Валякузьминської сільської ради

Р І Ш Е Н Н Я №13

від 28. 03. 2012 року

с. Валя Кузьмина

Про стан пожежної безпекиу весняно-літній період.
Згідно ст. 33 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” на виконання доручення №15-3 голови Глибоцької РДА Загарюка М.Г. про високу пожежну небезпеку , яка склалася в даний час внаслідок підпалу сухих трав невідомими особами , що привело до значних збитків , а саме згоріли житлові будинки та тварини , згідно інформації МПО Йосупа І.Г. про дотримання правил пожежної безпеки всіма громадянами села та допомога людей в період пожежі про їх небайдужість і дбайливість.Працівники МПО постійно проводять подвірний обхід та роз’яснюють про правила пожежно та електробезпеки з відповідними підписами в журналі пожежної безпеки виконком Валякузьминської сільської ради
ВИРІШИВ:


  1. Доручення голови Глибоцької РДА Загарюка М.Г. про дотримання правил пожежної безпеки у весняно-літній період взяти до виконання.

  2. Інформацію начальника МПО Йосупа І.Г. про стан пожеж , що виникли внаслідок необережного спалювання сухих трав взяти до відома.

  3. Категорично заборонити спалювання сухої рослинності, сільськогосподарських угідь, лісових масивах, особистих господарствах.

  4. Представникам МПО постійно проводити рейдові перевірки по господарствах громадян села з питань дотримання пожежної та електробезпеки з підписами в журналах безпеки.

  5. Рекомендувати лісникам сприяти попередженню виникнення пожеж у лісах та гаях, проводити рейдові перевірки та чергування, встановити шлагбауми на вїздах в лісосмуги .

  6. При виникненні пожежі терміново інформувати на № 103 , 3-63-18, нач. МПО Йосупа І.Г.-0502834659, Штефанович В.Т.-0506780771.

  7. Начальнику МПО Йосупу І.Г. отримати з МНС Глибоцької РДА 100 літрів бензину для гасіння пожеж .

  8. Рекомендувати дирекції ДНЗ «Веселка» та Валякузьминській ЗОШ проводити роз’яснювальну роботу, лекції, бесіди з учнями школи на тему: «Пожежна безпека»

9.Контроль по виконанню даного рішення покласти на начальника МПО Йосупа І.Г.

Сільський голова Н.О.Гронік


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка