Проводилася й активна робота з місцевими змі для поширенням інформації про відкриття та роботу бюро



Скачати 21.25 Kb.
Дата конвертації22.04.2017
Розмір21.25 Kb.
Першого вересня 2016 року у смт. Покровське розпочало роботу Покровське бюро правової допомоги, яке є структурним підрозділом Павлоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. У Бюро кожен має змогу отримати безоплатну первинну правову допомогу – правову інформацію та юридичну консультацію. Соціально незахищені громадяни одночасно мають доступ і до адвокатських послуг за державний кошт – складання процесуальних документів та представництво в суді.

За чотири місяці роботи до Покровського бюро правової допомоги надійшло 214 звернень громадян. Усі вони розглянуті, за результатами звернень надані фахові юридичні консультації. Крім того, 2 громадян звернулося за отриманням безоплатної вторинної правової допомоги, для захисту їх прав був призначений адвокат.

Окрім цього, працівники Покровського бюро правової допомоги постійно займаються правопросвітницькою роботою та поширенням інформації щодо прав мешканців району на безоплатну правову допомогу та про діяльність бюро.

Від початку своєї діяльності працівники бюро правової допомоги провели 23 правопросвітницьких заходів, з-поміж яких: участь в інформаційних семінарах, акції з вуличного інформування населення, поширення інформації про роботу бюро в приміщеннях навчальних закладів, закладів культури, громадських організацій. Проводили семінари для учасників АТО, ВПО, лекції-бесіди на правову тематику в рамках Всеукраїнського тижня права в установах та організаціях району і для учнів шкіл смт. Покровське. Крім того, працівники бюро правової допомоги здійснювали виїзди та надавали правові консультації громадянам на базі сільських та селищних рад Покровського району. Зокрема були проведені виїзні прийоми у с. Великомихайлівка та смт. Просяна.

Проводилася й активна робота з місцевими ЗМІ для поширенням інформації про відкриття та роботу бюро.

Серед питань, з якими найчастіше звертаються люди до фахівців бюро правової допомоги, можна виокремити звернення щодо соціального забезпечення різних верств населення, стягнення аліментів, прийняття спадщини, визнання права власності, земельних питань та інших питань, які регулюються цивільним законодавством України.

Отже, п’ятий місяць роботи Бюро правової допомоги свідчить, що такі структури дійсно потрібні і дуже затребувані.

Нагадуємо, що Покровське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт. Покровське, вул. Центральна, 30-а( 2-й поверх у приміщенні Ощадбанку).

Режим роботи: понеділок – четвер з 8-00 год. по 17-00 год., п’ятниця з 8-00 год. по 15 год.45 хв. Вихідні дні: субота, неділя. Контактний телефон: 2-18-45, , e-mail:

pokrovske@legalaid.dp.ua .

Павлоградський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресою: м. Павлоград, вул.Полтавська, 129,офіс.308, 310,

з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00.



Всеукраїнська гаряча телефонна лінія – 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів у межах України).

Керівник Покровського бюро правової допомоги О.П.Кісельова


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка