Прошлое и будущее веб-дизайна сравнили с развитием архитектурыСкачати 68.31 Kb.
Дата конвертації06.12.2016
Розмір68.31 Kb.

14 травня 2015 року
Прошлое и будущее веб-дизайна сравнили с развитием архитектуры

Дослідник продукту (product science) в Medium Майк Селл (Mike Sall) написав для свого блогу матеріал, де порівняв історію та майбутнє веб-дизайну з еволюцією західної архітектури. Він відзначив, що в обох галузях є спільні риси: вони створені для людей, мають прагматичну будову, обмежені розвитком технологій і є мистецтвом.

http://gigamir.net/agenda/life/pub1741395
Европейские каникулы для детей

Про цікаві місця Європи, які пропонується відвідати як дітям, так і їхнім батькам. Зокрема «найінтернаціональніший» парк світу, що знаходиться на південному заході Німеччини, в федеральній землі Баден-Вюртемберг, у м. Руст, неподалік від м. Мюнхена; паризький парк розваг Диснейленд, що знаходиться у містечку Марн-ля-Вале і вважається одним з найкращих в Європі; Леголенд в Данії, де все – машини, кораблі, рицарі, пірати, птахи, тварини тощо – створено з конструктора LEGO ; парк розваг Гардаленд в Італії; парк Порт-Авентура в Каталонії…

http://www.kursiv.kz/news/details/expensive/evropeyskie_kanikuly_dlya_detey_915/
Завтра у Калуші відкриють виставку живопису Юрія Бандери

У м. Калуші відбудеться виставка живопису Ю. Бандери під назвою «Барви рідного краю». Відкриття виставки заплановано на 14 травня. Ю. Бандера народився в 1968 р. у м. Стрий Львівської обл. У 1994 р. закінчив університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Архітектура». З 2001 р. працює викладачем у Вищому художньому професійному училищі м. Стрий. Із 1998 р. – учасник колективних виставок творчого об’єднання «Стрий – КО». З 2002 р. – учасник міжнародних пленерів у Польщі. Роботи художника знаходяться в приватних колекціях України, Європи та США.

http://vikna.if.ua/news/category/kl/2015/05/13/34175/view
Світовий банк виділяє $800 млн на будівництво та ремонт українських автошляхів

Про таке в ході безстрокового телемарафону «Україна понад усе» в ефірі «5 каналу» заявив перший заступник міністра інфраструктури В. Шульмейстер. «Світовий банк дає 800 мільйонів доларів для будівництва нової дороги між Полтавою і Харковом. Є домовленість зі Світовим банком, що частину цих коштів буде направлено на те, щоб проводити ремонт середньої тяжкості на інших ділянках, які ми самі визначимо», – заявив він.

http://www.5.ua/ukrayina/Svitovyi-bank-vydiliaie-800-mln-na-budivnytstvo-ta-remont-ukrainskykh-avtoshliakhiv--Mininfrastruktury-80200.html
Мінінфраструктури за будівництво бетонних доріг у зоні АТО

Про це в ефірі «5 каналу» сказав перший заступник міністра інфраструктури В. Шульмейстер. Він зазначив, що такі дороги допомогли б збільшити строк експлуатації дорожнього покриття південних областей України, що швидко руйнується внаслідок інтенсивного руху вантажних автомобілів у напрямку морських торговельних портів.

http://www.epravda.com.ua/news/2015/05/13/542298/
Канада дасть 12 млн. доларів на будівництво конфайнмента (об'єкт "Укриття")

Канада вирішила виділити ще 12 млн доларів на будівництво нового безпечного конфайнмента (об'єкт "Укриття") на Чорнобильській атомній електростанції. Про це повідомив міністр закордонних справ Канади Роберт Ніколсон на своїй сторінці в мікроблозі Twitter.

http://www.wz.lviv.ua/news/92845
Завтра міські служби беруться за будівництво пам'ятника Шептицькому та облаштування площі Юра

Площу Святого Юра у м. Львові закривають для проїзду до кінця липня. Через два місці площа перетвориться фактично на пішохідну і там буде встановлено пам'ятник Митрополиту А. Шептицькому. Рух транспорту буде переорганізовано. Про це на брифінгу розповів головний архітектор міста Ю. Чаплінський. Головний архітектор пообіцяв, що проект буде реалізовуватись поетапно з врахуванням всіх побажань та обмежень.

http://www.pohlyad.com/news/n/85326
Пропозиції Єврорегіону «Дністер» включені в рекомендації парламентського комітету Кабінету міністрів України

13 травня у Комітеті Верховної Ради України з питань євроінтеграції відбулися слухання на тему «Посилення ролі єврорегіонів у реалізації транскордонного співробітництва». Позицію Єврорегіону «Дністер» на зібранні представляли його голова С. Татусяк та голова Вінницької обласної ради С. Свитко. Також були присутні колеги з українських єврорегіонів «Карпати», «Верхній Прут», «Буг», «Слобожанщина», «Нижній Дунай». Від уряду виступали представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і Міністерства закордонних справ. Також свої зауваження і пропозиції щодо означеної теми висловили представники експертних інституцій, громадських організацій України, Німеччини.

http://i-vin.info/news/propozytsiyi-yevroregionu-dnister-vklyucheni-v-rekomendatsiyi-parlamentskogo-komitetu-kabinetu-ministriv-ukrayiny-11044
Ремонту потребують 95% українських доріг – «Укравтодор»

Про це повідомив радник головного оператора українських доріг «Укравтодор» А. Мартенс в ході інвестиційної конференції в м. Києві. Він також повідомив, що на сьогоднішній день Україна за станом доріг знаходиться на 139-му місці із 144-х країн світу.

http://gazeta.ua/articles/economics/_remontu-potrebuyut-95-ukrayinskih-dorig-ukravtodor/625915
У столиці буде вільний доступ до інформації про містобудівні процеси

Столична влада планує відкрити максимальний доступ до інформації про містобудівні процеси. Про це заявив мер Києва В. Кличко під час засідання Київради. Мер заявив, що вже створено Центр моніторингу забудови Києва. Він відзначив, що на сайті містобудівного кадастру Києва з’явився новий розділ, (він доопрацьовується, і за кілька днів працюватиме на повну потужність), в якому можна ознайомитися з інформацією про всі ділянки, на які видавалися містобудівні умови та обмеження.

http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/3297/news/1431589273.html
На Харківщині активізують зведення оборонних споруд у зоні АТО

Силами Харківщини на території Луганської області планується побудувати 31 взводно-опорний пункт. Капітальні оборонні споруди, що включають систему бліндажів та окопів, з'являться на всіх стратегічно важливих напрямках. Загалом уздовж лінії фронту побудують близько 300 взводно-опорних пунктів. У роботах також будуть задіяні й інші області. Фінансується проект із держбюджету.

http://www.viche.info/news/4886/
Лекція Олени Чебанюк «У рідній хаті й солома солодка…»

Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» продовжує роботу Етнологічно-мистецького лекторію. 19 травня о 18:30 у Музеї Івана Гончара відбудеться лекція, присвячена символіці української хати у традиційному фольклорі, віруваннях та обрядах. Ви дізнаєтеся, з чого українці робили свої хати, як обирали для них місце і якими ритуалами супроводжувалося її будівництво, щоб «домівка була весела, щаслива й багата».

http://www.civicua.org/news/view.html?q=2471228
Верховна Рада щойно проголосувала за зміну меж міста Вінниця і Вінницького району

Проект Постанови про зміну і встановлення меж міста Вінниця і Вінницького району Вінницької області підтримали 245 народних депутатів. Відповідно до постанови Верховної Ради України, межі міста Вінниця і Вінницького району Вінницької області будуть змінені за рахунок збільшення території міста на 4448,97 га.

http://www.myvin.com.ua/ua/news/events/34636.html
На Тисмениччині освятили новозбудований храм

Голова районної державної адміністрації І. Семанюк взяв участь в урочистому відкритті та освяченні новозбудованого храму Пресвятої Тройці УГКЦ у Стриганцях, що відбулося у неділю, 10 травня. Відтепер архітектурний ансамбль невеличкого мальовничого села прикрасила розкішна молитовна споруда, яка здалека сповіщатиме про цінності громади.

http://ifportal.net/news/full/55899.html
Тарифи на ЖКГ можуть бути знижені на 10-30%, – «Самопоміч»

Тарифи на комунальні послуги можуть бути знижені на 10–30%. Про це в кулуарах Верховної Ради журналістам заявив голова Фракції «Самопоміч» О. Березюк, передає кореспондент РБК-Україна.

http://www.rbc.ua/ukr/news/tarify-kommunalnye-uslugi-mogut-snizheny-1431509754.html
Теплова перспектива Києва: прибалтійський урок

Про енергетичну стратегію м. Києва розповідає Петро Пантелєєв, заступник голови Київської міської державної адміністрації. «Сьогодні ми починаємо робити те, що необхідно було здійснити за попередні більш як 20 років – модернізувати енергосистему Києва, запровадити тотальний облік спожитого, розробити ефективні механізми контролю використанням енергоносіїв та ціноутворенням».

http://kiev.pravda.com.ua/columns/55544e997c9cb/
Надійний дах

На постійній комісії Київради з питань ЖКГ та ПЕК оприлюднено документ, поданий заступником міського голови – секретарем Київради О. Резніковим з поміткою про нагальну необхідність розгляду комісією. Проект рішення має назву «Про окремі питання укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) в будинках, які загрожують обвалом, чи непридатних для проживання, що підлягають знесенню або переобладнанню (реконструкції, реставрації)». Як зазначено у супровідних матеріалах, проект рішення підготовлено для забезпечення відселення в установленому порядку фізичних та юридичних осіб з будинків, які загрожують обвалом, непридатні для проживання або таких, що підлягають знесенню чи переобладнанню.

http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4663/art/1431544223.html
Віце-прем'єр Зубко в закритому режимі звітує перед комітетом ВР з нацбезпеки про зведення фортифікацій

Парламентський комітет з питань національної безпеки та оборони в закритому режимі заслуховує віце-прем'єра – міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Г. Зубка.

http://ua.interfax.com.ua/news/political/265402.html
Руслан Машляківський: «Новий тариф на воду – на межі потреб»

Останнім часом Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) прийняла рішення про зростання з 1 травня тарифів на водопостачання та водовідведення для кількох десятків водоканалів. З 1 травня 2015 р. зміна тарифів на воду торкнулася і киян. З чого складається тариф і в чому причина його зростання розповів член НКРЕКП Р. Машляківський.

http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4663/art/1431545579.html
Хмельницький «сватається» до трьох громад. Всіх інших охочих просять добровільно долучатися

Робоча група з підготовки пропозицій до проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області, яку очолює в.о. хмельницького мера К. Чернилевський, продовжила напрацювання ініціатив у рамках децентралізації.

http://ngp-ua.info/2015/05/20880
Не зашкодь!

Учасники обговорення проекту «Про внесення змін до Закону України «Про столицю України – місто-герой Київ» висловили власне бачення новацій в організації місцевого самоврядування у столиці. І якщо наближення влади до людей не викликало зауважень, то інші ідеї призвели до жвавої дискусії. Точка зору розробників проекту увійшла у взаємодію з поглядом депутатів Київради, які є практиками. Вийшло гостро і переконливо...

http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4663/art/1431543444.html


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка