Програма «Міжнародні корпоративні фінанси»Скачати 22.72 Kb.
Дата конвертації30.12.2016
Розмір22.72 Kb.
До уваги випускників шкіл!

Кафедра міжнародних фінансів, обліку та оподаткування Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля готує професіоналів в галузі фінансів, банківської справи та страхування ступеня «Бакалавр» за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», спеціалізована програма «Міжнародні корпоративні фінанси» з отриманням диплому держаного зразка.

Термін навчання 3,5 роки.

Для вступу подаються сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів:

  • Українська мова та література,

  • Історія України,

  • Математика або Іноземна мова або Географія.

Унікальність навчання на кафедрі міжнародних фінансів, обліку та оподаткування Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля:

1. Міжнародна якість фінансової освіти з урахуванням специфіки ведення бізнесу в Україні: активна співпраця з London School of Economic and Political Science, LSE (London), Said Business School (Oxford, United Kingdom), Hong Kong Politech University (Hong Kong);


2. 100% працевлаштування випускників за спеціальністю;

3. З першого курсу студенти мають можливість вивчати усі дисципліни англійською мовою.

4. Викладачами кафедри розроблено 9 нових унікальних навчальних програм, які враховують останні досягнення міжнародної фінансової науки й сучасного практичного досвіду провідних зарубіжних і вітчизняних компаній та вимоги МОН України, серед них для ступеня «Бакалавр»: Банківська система (книга є першою в Україні з цієї дисципліни та отримала гриф МОН), Розвиток фінансової думки, Фінансове планування та прогнозування, Фінансовий контроль, Фінанси підприємств, Фінанси, Поведінкові фінанси.

5. За останні 4 роки професорсько-викладацьким складом кафедри підготовлено та видано 2 підручники з грифом МОН України та 16 навчальних посібників.

6. Дві навчальні програми кафедри міжнародних фінансів, обліку та оподаткування увійшли до 25 найкращих програм ВНЗ України та працедавців: «Лекції банківських спеціалістів» (з ПАТ КБ «Приватбанк»); «Оцінка та управління вартістю компанії на базі концепцій CCF та теорем G1, G2, G3» (з консалтинговою групою «Каупервуд»).Студентам, які отримують ступінь «Бакалавр» за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», спеціалізована програма «Міжнародні корпоративні фінанси», кафедрою викладаються такі дисципліни:Новал 6аші контакти:

Адреса: вул. Січеславська Набережна (Набережна Леніна), 18, ауд. 3311

Тел. +380562-31-20-45 (кафедра міжнародних фінансів, обліку та оподаткування)

e-mail: ifat@duep.edu

сторінки в соцмережах:

ВКонтакте - Кафедра межд. Финансов, учета и налогообложения: https://vk.com/club76843332Facebook - Кафедра международных финансов, учета и налогообложения: https://www.facebook.com/kaf.fin.acc/?ref=aymt_homepage_panel


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка