Про проведення обласних заходів з відзначення 18-ї річниці Конституції УкраїниСкачати 51.13 Kb.
Дата конвертації02.01.2017
Розмір51.13 Kb.Україна


ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

19 червня

2014 року

м.Чернігів №

352

Про проведення обласних заходів
з відзначення 18-ї річниці Конституції України

На виконання Указу Президента України від 16 червня 2014 року № 529/2014 «Про відзначення 18-ї річниці Конституції України» та з метою належного проведення обласних заходів з нагоди 18-ї річниці Конституції України:

1. Затвердити План заходів з відзначення 18-ї річниці Конституції України (додається).

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови — керівника апарату обласної державної адміністрації Журмана С. М.
Голова обласної

державної адміністрації


В.О. Івашко

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження голови


обласної державної адміністрації

19 червня 2014 року № 352


ПЛАН ЗАХОДІВ
з відзначення 18-ї річниці Конституції України


на території Чернігівської області


 1. Напередодні відзначення 18-ї річниці Конституції України здійснити комплекс заходів з упорядкування територій населених пунктів та їх святкового оформлення з використанням державних символів України.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук
Червень 2014 року


 1. Організувати покладання квітів до пам’ятних знаків та пам’ятників видатним діячам українського державотворення з нагоди відзначення 18-ї річниці Конституції України.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю,

Департамент культури і туризму, національностей та релігій,

Управління освіти і науки обласної державної адміністрації, відділи апарату обласної державної адміністрації: організаційний, господарського забезпечення, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук
28 червня 2014 року


 1. Організувати урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Конституції України в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм.

Департамент культури і туризму, національностей та релігій,

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації, організаційний відділ апарату обласної державної адміністрації
27 червня 2013 року


 1. Провести в закладах культури, закладах відпочинку та оздоровлення учнівської (студентської) молоді, пришкільних таборах, центрах соціально-психологічної реабілітації дітей, а також у клубах відпочинку за місцем проживання низку тематичних заходів інформаційного, освітнього та виховного характеру (лекції, бесіди, засідання за «круглим столом», демонстрації фільмів, виставки фото- та архівних документів, конкурси, змагання), спрямованих на виховання поваги до Конституції України, формування правової культури, поширення інформації про конституційні права, свободи та обов’язки, історію вітчизняного конституційного права, зміцнення громадянської злагоди в суспільстві, утвердження основоположних демократичних цінностей.

Департамент культури і туризму, національностей та релігій, Управління освіти і науки, Служба у справах дітей обласної державної адміністрації,

райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук
Червень 2014 року


 1. Організувати розміщення тематичної соціальної реклами до Дня Конституції України.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук

Червень 2014 року


 1. Розгорнути тематичні книжково-ілюстративні виставки літератури в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Короленка, обласній бібліотеці для дітей ім. М. Островського, обласній бібліотеці для юнацтва, Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М. Коцюбинського.

Департамент культури і туризму, національностей та релігій обласної

державної адміністрації
23—28 червня 2014 року


 1. Провести тематичні виховні години «Україна: шлях у майбутнє» у Чернігівському музичному училищі ім. Л. М. Ревуцького та тематичні виховні години «Творення держави – справа кожного з нас» і книжково-ілюстративну виставку «Україна – держава європейська» у Ніжинському училищі культури і мистецтв ім. М. Заньковецької.

Департамент культури і туризму, національностей та релігій обласної

державної адміністрації
23 червня 2014 року


 1. Організувати експонування фотодокументальної виставки «Основний Закон України — від імені українського народу».

Державний архів Чернігівської області
Червень 2014 року


 1. з нагоди відзначення Дня Конституції України підготувати вітальні виступи керівництва області, районів, міст для розміщення їх у місцевих засобах масової інформації.

Відділ забезпечення діяльності керівництва апарату обласної державної адміністрації,

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук
ІІІ декада червня 2014 року


 1. Забезпечити проведення тематичної зустрічі з нагоди річниці Конституції України, засідання за «круглим столом» та книжкової виставки «Конституція – основний Закон України».

Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств,

установ і організацій
ІI—ІІI декади червня 2014 року


 1. Організувати проведення урочистостей, святкових концертів з нагоди Дня Конституції України у населених пунктах області за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, політичних партій, діячів науки та культури.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук
27—28 червня 2014 року


 1. Забезпечити широке висвітлення в засобах масової інформації (у тому числі галузевих виданнях та на веб-сайтах) питань підготовки та ходу відзначення 18-ї річниці Конституції України на території області.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної

державної адміністрації
Червень 2013 року


 1. Про проведену роботу інформувати Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації до 02 липня 2014 року.Заступник голови – керівник апарату

обласної державної адміністрації С.М. Журман
База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка