Про чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2015 роціСкачати 102.29 Kb.
Дата конвертації08.11.2016
Розмір102.29 Kb.


ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

26.03.2015


м. Червоноград

№_45_


Про підготовку та проведення чергового призову громадян на строкову військову службу у квітні - травні та жовтні-листопаді місяці 2015 року
Керуючись ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 року № 352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу», Указу Президента України від 17.02.2015 № 88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році», Розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 27.02.2015 року № 60/0/5-15 «Про чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2015 році» виконавчий комітет Червоноградської міської ради

ВИРІШИВ:

1.Військовому комісару Сокальсько-Червоноградського об’єднаного районного військового комісаріату:

1.1. В період з 1 квітня по 31 травня 2015 року та з 1 жовтня по 30 листопада 2015 року провести черговий призов на строкову військову службу громадян України які досягли призовного віку і не мають права на відстрочку, передбачену чинним законодавством.

2. Для проведення призову громадян на строкову військову службу створити міську призовну комiсiю згідно додатку №1. При неможливості прибуття членів призовної комісії основного складу забезпечити його заміну з числа резервного складу.

3. Затвердити:

3.1. Графік засідань Червоноградської міської призовної комісії що додається.

3.2. План роботи Червоноградської міської призовної комісії під час проведення призову на строкову військову службу 2015 року що додається.

3.3. Графік роботи лікарів-спеціалістів для попереднього медичного огляду юнаків що додається.

4. Для якісного i повного обстеження призовників зобов'язати головного лікаря Червоноградської центральної міської лікарні:

4.1. З 11 березня по 29 травня 2015 р. та з 10 серпня по 30 листопада 2015 р. забезпечити проведення загального аналізу крові, загального аналізу сечі, серологічного аналізу крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту «В» (НВsАg), антитіла до вірусу гепатиту «С» (anti-HCV), реакцію мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW), визначити групу крові та резус-належність, флюорографічного обстеження органів грудної клітини, профілактичних щеплень у відповідності з календарем профілактичних щеплень, електрокардіологічне дослідження (по направленню Сокальсько-Червоноградського ОРВК).

4.2. Забезпечити необхідну кількість ліжко-місць для стаціонарного лікування та обстеження призовників.

4.3. Забезпечити призовну дільницю необхідним інструментарієм, медикаментами та медичною документацією, а також своєчасну доставку призовників, при направленні для медичного обстеження чи лікування в обласні лікувальні заклади.

4.4. Визначити відповідальним за своєчасне медичне обстеження та повернення призовників з лікувальних закладів – лікаря-терапевта, який організовує роботу медичного персоналу щодо медичного огляду призовників.

4.5. Для медичного огляду юнаків, які мають хронічні захворювання, і знаходяться на диспансерному обліку в лікарів-спеціалістів, з метою якісного проведення медичного освідчення під час проведення призову, направити на призовну дільницю лікарів - спеціалістів і по одній медичній сестрі на кожного лікаря - спеціаліста (зі збереженням середньомісячної заробітної плати) на період з 11 березня по 12 червня 2015 р. та з 10 серпня по 11 грудня 2015 року.

4.6. Організувати на призовній дільниці Сокальсько-Червоноградського об’єднаного районного військового комісаріату роз'яснювальну роботу з призовниками з питань профілактики ВІЛ/СНІДУ, для чого виділити відповідальних медичних фахівців з лікувальних закладів.

5. Для проведення виховної роботи з призовниками в період призову i відправки на строкову військову службу:

5.1. Керівникам навчальних закладів, установ, підприємств і організацій проводити широку роз'яснювальну роботу серед призовників та їх батьків про виконання ними конституційного обов'язку.

5.2. Міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводити лекції, бесіди народознавчої i практичної тематики з призовниками, погодивши графік їх проведення з військовим комісаром Сокальсько-Червоноградського ОРВK.

5.3. Керівникам підприємств, установ, організацій, міським та селищному головам відправку призовників до лав Збройних Сил України проводити в урочистій обстановці.

6. Для своєчасного оповіщення громадян 1988-1997 років народження щодо проходження міської призовної комісії:

6.1. Начальнику КП «Червонограджитлокомунсервіс» Кукобі Ю.М., керівникам підприємств, організацій, установ, навчальних закладів забезпечити оповіщення громадян про призов на строкову військову службу, їх явку на призовну дільницю згідно наказу військового комісара.

6.2. Керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від підпорядкування і форм власності, відкликати призовників з відрядження для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6.3. Виконавчим комітетам міських та селищної рад організувати прибуття призовників в Сокальсько-Червоноградський ОРВК для проходження міської призовної комісії, призову на строкову військову службу та відправку на обласний збірний пункт.

7. Для відправки призовників на строкову військову службу зобов’язати керівників підприємств, установ, організацій, виділяти автотранспорт для відправки молодого поповнення на Львівський обласний збірний пункт відповідно до заявки Сокальсько-Червоноградського об’єднаного районного військового комісаріату згідно з графіком Львівського обласного військового комісаріату.

8. Начальнику Червоноградського МВ ГУ МВСУ у Львівській області забезпечити розшук осіб, що ухиляються від проходження міської призовної комісії та відправки на обласний збірний пункт. В період відправки призовників до лав ЗСУ виділяти наряд міліції для забезпечення громадського порядку на призовній дільниці та біля будівлі Сокальсько-Червоноградського об’єднаного районного військового комісаріату, згідно з графіком відправок.

9. Враховуючи важливість призову на строкову військову службу, з метою забезпечення функціонування призовної дільниці та підтримання на ній статутного порядку, зобов'язати керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності, виділяти в розпорядження районного військового комісара працівників на період з 16 березня по 12 червня 2015 р. та з 11 серпня по 11 грудня 2015 з 9.00 до 17.30 (зі збереженням середньомісячної заробітної плати), згідно з додатком №2.

10. Автоперевізникам забезпечити безкоштовний проїзд призовників в межах міста при пред’явленні повістки Сокальсько-Червоноградського ОРВК.

11. З метою якісного відбору призовників, проведення професійно-психологічного відбору, індивідуально-виховних бесід та психологічного тестування призовників для визначення рівня нервово-психологічної стійкості, морально-ділових якостей, на період проведення призову створити при призовній дільниці Сокальсько-Червоноградського об’єднаного районного військового комісаріату групу професійно-психологічного відбору призовників згідно з додатком № 3.

12. Для забезпечення ефективної роботи групи професiйно-психологічного відбору призовників:

12.1. Директору Червоноградського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та начальнику Червоноградського міського відділу освіти виділити психолога в склад групи професійно-психологічного відбору на період з 11 березня по 12 червня 2015 року та з 10 серпня по 11 грудня 2015 року (зі збереженням середньомісячної заробітної плати).

13. В.о. головного редактора газети «Новини Прибужжя» Тверітнєвій С.С. надрукувати в пресі зміст Указу Президента України від 17 лютого 2015 року № 88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році», наказу військового комісара Сокальсько-Червоноградського об’єднаного районного військового комісаріату «Про призов громадян на строкову військову службу» та даного рішення.

14. Для забезпечення виконання заходів пов’язаних з проведенням призову виділити кошти згідно з кошторисними призначеннями.

15. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Тимчишина Г.Р.


Міський голова 
І.І.Чудійович 

Перший заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради С.М.Дмуховський

Керуючий справами виконавчого комітету Г.Р.Тимчишин

Начальник юридичного відділу В.П.Цюпа

Головний спеціаліст відділу

з питань НС, оборонної

та мобілізаційної роботи А.Я.Горбань

Додаток №1

до рішення виконавчого комітету26.03.2015№_45__
Персональний склад Червоноградської міської призовної комісії:
Голова комісії:
Г.Р.Тимчишин – керуючий справами виконавчого комітету

Резерв: А.Я.Горбань – головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій, оборонної та мобілізаційної роботи


Члени комісії:
М.В.Лисак - районний військовий комісар

Резерв: А.В.Шепітяк - головний спеціаліст Сокальсько-Червоноградського ОРВК


І.П.Кардинал - заступник завідувача міського відділу освіти

Резерв: М.В.Кутковський - методист міського відділу освіти.


М.Л.Спічак - заступник начальника МВ ГУ МВСУ, начальник міліції громадської безпеки

Резерв: А.Б.Шуховський - начальник сектору охорони громадського порядку

МВ ГУ МВСУ у Львівській області.
О.С.Родная - лікар, який організовує роботу медичного персоналу щодо медичного огляду призовників
Резерв: Н.М.Притула - лікар, який організовує роботу медичного персоналу щодо медичного огляду призовників
В.П.Лобай - директор ЧМ ЦСССДМ

Резерв: О.В.Сенчук - психолог ЧМ ЦСССДМ.


В.І.Гаманюк - директор Червоноградської автошколи ТСОУ

Резерв: Ю.П.Нечипорук - викладач Червоноградської автошколи ТСОУ


О.С.Кирик - секретар призовної комісії

Резерв: Н.М.Павлик - секретар призовної комісії.


Керуючий справами виконавчого комітету Г.Р.Тимчишин

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням виконавчого комітету

26.03.2015№_45__

Графік засідань Червоноградської міської призовної комісіїОсновні дні :
квітень – 1,3,6,8,15,17,20,22,27,29;
травень – 6,13,15,18,20,25,27;
жовтень – ,5,7,12,14,19,21,26,28;
листопад – 2,4,9,11,16,18,23,25;
Резервні дні:

квітень – 10,24;


травень –8,22,28;
жовтень – 9,23;
листопад – 13,27,30;

Додаток №2

до рішення виконавчого комітету

26.03.2015№_45__

Список


організацій (підприємств) що виділяють технічних працівників для

забезпечення роботи Червоноградської міської призовної комісії

На період з 11 серпня по 11 грудня 2015 року

КП «Червонограджитлокомунсервіс» - 1 чоловік


На період з 16 березня по 12 червня 2015 року

КП «Червоноградтеплокомуненерго» - 1 чоловік

Керуючий справами виконавчого комітету Г.Р.Тимчишин

Додаток №3

до рішення виконавчого комітету26.03.2015№_45__

Склад


групи професійно-психологічного відбору призовників

Начальник групи –

Заступник військового комісара – начальник мобілізаційного відділення Сокальсько-Червоноградського ОРВК – В.В.Михайлов
Члени групи:

Психолог Червоноградського МЦСССДМ – О.В.Сенчук


Практичний психолог Червоноградської гімназії – О.Т.Фялковська
Практичний психолог ЧЗШ №1 – Л.О.Шеменець

Керуючий справами виконавчого комітету Г.Р.Тимчишин

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням виконавчого комітету26.03.2015№_45__

ПЛАН


роботи Червоноградської міської призовної дільниці під час

проведення призову на строкову військову службу у 2015 році

№ з/п

Заходи

Час проведенняЗустріч призовників, направлення для здачі аналізів, роз’яснення порядку роботи призовної дільниці.

8.00-9.00Проведення уточнення даних особових справ, проведення співбесід з призовниками.

9.00-10.00Проведення заходів військово-патріотичного спрямування.

10.00-10.30Медичний огляд призовників.

10.30-14.00Проведення засідань призовної комісії.

11.00-15.00Проведення професійно-психологічного відбору.

10.30-15.30Підведення підсумків роботи призовної комісії, оформлення рішень.

15.00-16.30

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням виконавчого комітету

26.03.2015№_45__

Графік


роботи лікарів для попереднього медичного огляду юнаків

Основні дні :


березень – 11,13,16,18,23,25,30,
серпень – 10,12,17,19,26,31
вересень – 2,7,9,14,16,21,23,28,30
Резервні дні:

березень – 20;27


серпень – 14,28;
вересень – 11;25


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка