Посвята в студенти – 2015 28 серпня 2015 рокуСкачати 28.85 Kb.
Дата конвертації30.12.2016
Розмір28.85 Kb.
Посвята в студенти – 2015
28 серпня 2015 року
28 серпня 2015 року в день великого православного християнського свята, «літньої Пасхи» – Успіння Пресвятої Богородиці, в актовій залі Вінницького інституту Університету «Україна» відбулися урочистості з нагоди посвяти студентів – вступників денної форми навчання 2015 року.

У вітальному слові до присутніх директор Вінницького інституту Університету «Україна» Ганна Давиденко зазначила: «У цей святковий день ми раді вітати всіх, хто приєднався до нашої великої родини Університету «Україна». Університет «Україна» був створений 17 років тому першим міністром освіти Незалежної України, великим патріотом та гуманістом нашого часу Петром Михайловичем Таланчуком. Університет «Україна» є лідером у сучасній українській вищій освіті серед недержавних вищих навчальних закладів. Із нинішнього дня ви стаєте членами одного великого 20-тисячного загалу студентства нашого університету – нашої малої України. Символічно Ви всі сьогодні отримали від мене особисто патріотичну стрічку з кольорами нашого прапору, який у ці буремні часи є більше, ніж символом. Пишайтеся званням студента. Успішно оволодівайте знаннями. Зміцнюйте і примножуйте славні освітні традиції нашого навчального закладу, традиції своїх кафедр, де Ви будете навчатись. Скористайтеся усіма тими можливостями, які Ви матимете як студенти нашого інституту».

Вінницький інститут відомий на теренах області та за її межами своєю міжнародною діяльністю. Відвідуйте відкриті лекції запрошених лекторів – українських професорів, відомих практиків, іноземних фахівців. Наприклад, цього року наш інститут відвідали з такою метою професор Лаял Кауфман (Канзас, США), відомий учений і фахівець у галузі міжнародного права та з питань місцевого самоврядування – член Європейської Комісії проти нетерпимості Ради Європи, Національної Комісії ЮНЕСКО Люксембургу, члена робочої групи з питань прав людини та людської гідності Комісії з правосуддя та миру Німеччини, професор, завідувач кафедри ЮНЕСКО з прав людини Люксембурзького університету Жан-Поль Лернес та доктор філософії (політичні науки), професор Університету «Ангелікум», Рим, Італія Михайло Мельник; завідувач кафедри теорії права і міжнародної інформації Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Мурашин Олександр Геннадійович та інші.

Упродовж минулого навчального року ми були єдиним ВНЗ у Вінницькій області, в якому працював американський професор. Цю традицію ми, безперечно, продовжимо і в цьому навчальному році.

Взагалі, вивчення іноземних мов, а особливо англійської, є одним із пріоритетів нашого інституту. Англійська мова у цьому навчальному році буде вивчатися на всіх курсах усіх спеціальностей. Ми це робимо для того, щоб ви мали можливість скористатися нашими міжнародними програмами – програмами подвійного диплому, програмами стажування, працевлаштування. Ви матимете можливість паралельно навчатись у ЄС та в Україні, цією можливістю цього року скористалося вже 6 наших студентів. Ви матимете можливість поїхати на стажування у ЄС, вигравши грант, зокрема й завдяки діяльності нашого Молодіжного ресурсного центру, який діє на базі інституту за підтримки посольства США в Україні. Щороку Університет «Україна» відправляє на навчання за програмою подвійного диплому у Шяуляйський університет (Литва, ЄС) магістрів соціальної роботи. Безкошовно, зі стипендією у розмірі 380 Євро на місяць.

Як і в минулому навчальному році, будуть працювати волонтери з Польщі, які безкоштовно навчають наших студентів польської мови…

Колективи Вінницького коледжу та Вінницького інституту Університету «Україна» бажають, щоб студентські роки за своєю змістовністю, насиченістю та яскравістю стали дійсно незабутніми. Щоб ви отримали міцні знання, забезпечили свій культурний та естетичний розвиток, почувалися професійно впевненими у глобальному міжнародному просторі. Лише за цих умов Ви зможете стати гідними громадянами нашої молодої держави, її опорою, інтелектуальною елітою, її надією, перспективою її майбутнього.Слава Україні!


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка