Пам’ять не стирається розчерком пера чи чиєюсь вказівкою! Присвячується 7-й роковині смерті та пам’яті українського ясновидця, пророка, волхва та патріота Петра Дементійовича Утвенка з Житомирщини, с. ДивинСкачати 182.37 Kb.
Дата конвертації26.12.2016
Розмір182.37 Kb.
Память не стирається розчерком пера чи чиєюсь вказівкою!

Присвячується 7-й роковині смерті та пам’яті українського ясновидця, пророка, волхва та патріота Петра Дементійовича Утвенка з Житомирщини, с. Дивин.
(Газетам та журналам у рубрику: «Розповіді та спогади професіоналів про зустрічі із знаковими людьми», «Поради для підтримки Здоров’я» тощо…)
Якось у вересні місяці 2011 року зайшов я в редакцію журналу «Журналіст України» і поспівчував усім працюючим за нестерпний галас, який надходив з мегаватних колонок знадвору навпроти Печерського суду, бо там, як ми знаємо, в цей час відбувалося таке собі судилище над екс-прем’єркою Юлією Тимошенко… І хоч із цього «заходу» пів світу «насміхається», але й вигода для учасників процесу та України очевидна – для кого позитивна, а для кого й ні, хоч яка не яка, а реклама у ЗМІ цього дійства своє діло робить! Так от з приводу долі Юлії Володимирівни ще мені перед смертю наприкінці 2004 року сказав наш український ясновидець, краще за рентген апарат діагнози ставив, який навіть сильніший за знамениту на весь світ Вангу був, повний кавалер орденів Слави, бо пройшов бойовим шляхом 2-ї Світової Війни визволяючи 12-ть держав і був нагороджений у тому числі й 2-ма медалями за Відвагу та багатьма іншими нагородами – Петро Дементійович Утвенко (1922-2004р.р.) з села Дивин Житомирської області: «Нічого вони їй вже не зроблять,– буде вона ще Україною керувати!... І тільки тоді для людей стане трішки краще!»…

Та не про політиків ця стаття, а про надзвичайну Людину з великої літери – патріота України, бо не змогли заманити його заморські свати до своїх найкращих хоромів (три рази навіть зі Сполучених Штатів Америки по нього надсилали парламентаріїв), який міг “бачити” Богом дарованим даром істину у будь якій справі чи явищі і не тільки при лікуванні хворих, який зцілив десятки тисяч людей, а сотням тисяч допоміг, який все знав про що б ви його не спитали… Який повідав нам навіть про Образ Святого Бога: «Бачив-бачив… Обох… і Вони не однакові… Той, що між мертвими ходить,– маленький (показує у відео зріст як малої дитини – десь з 1 метр)… і у Нього отака борода (довга, показує метрів з три), аж тягнеться... Він рівний, борода сива-сива, а лице молоде… говорив зі мною весь час по-нашому… А де живі люди,– Той здоровий, наче чоловік на чоловікові (по висоті дістане й до стелі дідової оселі), могугутній, красивенний такий і ще й сказав мені, що робити…»

Мені часто ніби дорікають як журналісту чому мов не пишеш про політику, не підіймаєш злободенні теми, але ж, панове, по-перше – це і в вузах вчать, а про такі речі що назбирав – тільки реальне життя дало, і не хочеться комусь переходити дорогу – творіть та тільки правдивіше, – бо однозначно колись спитають, а по-друге хіба те, про що я зібрав матеріал і ділюся з вами хіба не важлива основа буття і спроба відкрити очі на реалії самого сокровенного Знання Щасливішого Життя? Зізнаюся, не легко було знайти, перепитати сотні людей, перечитати книг, Біблій, статей про відомості Світобудови, Твердині Законів та Правильного застосування природних дарів. Але, як кажуть, хто не шукає – той і не знайде!

І дав же мені Бог можливість поспілкуватися та повчитися життя від самого сильнішого ясновидця України – Петра Дементійовича Утвенка (у народі знаний як Дід Петро, Дід Дивинський, Ясновидець з Дивина що на Житомирщині, Української Ванги, Святий Петро…). Опрацьовуючи добутий матеріал від багаточисельних поїздок Україною та спілкування з обдарованими людьми, зрозумів, що найкращим та найправдивішим був саме Дід Петро, повірте – я то вже знаю, зрівнявши, звіривши та через душу і тіло «перепровіривши», про що кажу і вам пишу... Навіть в передачі каналу СТБ «Битва екстрасенсів» і близько не бачив за ці роки такої людини по силі духовній як був Петро Утвенко. Навіть в Печерських Лаврах сказали так скромненько, що хороший дідусь… Тож поради Його будуть дуже корисними для всіх людей, а особливо для шукачів Щастя! Бо Істина проста та от тільки Знати Її треба, глибоко і фундаментально покладену, навчати дітей та вміло застосовувати! І, повірте,– буде позитивнішим Життя,– і буде Вам Щастя!


Все залежить від ПРІОРИТЕТІВ, які Людина собі "вибудовує" - так і Живемо - і чим ближче система пріоритетів особисто Людини до Божого (Природного) Задуму Життя - тим Людина буде Щасливіша, буде у Гармонії зі Світом! Найголовніший Пріоритет, як для мене, то це Продовження Життя на Землі, підтримка, а не знищення різними, інколи й хитрими, способами! Вдосконалювати своє середовище існування усвідомлено, не допускаючи техногенних катастроф!!! Хто "сповідує" найкраще Продовження Життя - тому Бог допомагає! Головне треба Знати кому можна і що довіряти! Бо на брехні далеко не заїдеш! Наприклад: переселення душ немає (із Того Світу у Наш),бо інакше кількість людей би на Земній кулі не збільшувалася-б, а реально бачимо - приріст! Натомість Земля (Наш Світ) - є "інкубатором душ" для Того (Духовного) Світу Пращурів, куди переходять душі померлих і Живуть і працюють Там далі, та ще й нам допомагають Жити!!! І так у багатьох людських надуманих постулатах, якщо ближче до Істини, то і Знання ПРАВильні будуть "давати" більше Стабільності у Розвитку, найкращий Результат - Щастя особисте та суспільне, - РАй на Землі!!!...". А Бог, якого всі "шукають", - то Творець Всього і Всіх, найбільший людинолюб у Всесвіті, та найкращий і найсПРАВедливіший управлінець Всього і Всіх! Слава Йому навіки віків!!!

Дуже ПРАВильний опис Образу Бога дає Петро Дементійович Утвенко (див.відео на сайті www.duh.org.ua нижче: http://www.duh.org.ua/video/PDU-pro-BOGa.wmv - 2,6 Мб, 9 хв. - запис 11.05.2003р.)!

Дуже цілісний підхід в освітленні ПРАВдивих Знань дійсності дається в лекціях Петрова К.П. по Концепції Суспільної Безпеки (КСБ, або КОБ російською мовою) на сайті http://pravdu.ru/lessons/petrov/ , у т.ч. методи управління та причинно-наслідкові зв'язки "життя" Матерії і Інформації (Образів матеріальних об'єктів на основі Духовних-Первородних Законів) в єдності по Мірі розвитку.
Дуже важливо знати ПРАВду про магію, або психовплив людини на людину, природні явища! Вона існує в Природі – це безперечно та багатьма науковими дослідами доведено, особливо з «заговореною» водою (замерзлі кристали та інше)… Магія – це психічно вольовий вплив на людину чи явище із можливим залучення сил Природи! Кожна релігія в особах окультистів, обрядників-релігійників (в законі в державі – церкви, чи ні – шаманів, колдунів різного пошиву) – це все ритуальна магія! Тому що чиниться ритуал людиною і не важливо ким: чи попом, чи іншим «оператором». От і дивіться на що ця магія направлена: чи на очищення, на добро, чи на заподіяння зла, що врешті решт наводить порчу на життя людей – нічого не виходить, всі сили не приносять результату, хвороби, часто які не можуть осилити світила в медицині, тощо…

Не годиться людям, як кажуть, даремно плескати язиками один на одного, а особливо в емоційних сварках з вкладенням у зміст негативних думок, тим паче програмувати на наслідки розрухи, прокльонів, порч, як кажуть. А у кого язик чи руки чешуться, або ж похизуватися захотілося – тренуйтеся на свинях, бо вони теж підвладні обрядовій магії та впливу психічної енергії думки.«Завжди думай, що сказати людям!!!» – так повчав Бог ще молодого Петра Утвенка! ПРАВдою можна й вбити непідготовлену особу зі слабкою силою волі! – обережно з Нею! Дід Петро, наприклад, не говорив безнадійно хворій людині, що вона приречена та за пару днів помре, щоб надмірно не розхвилювати і щоб не наклала на себе руки передчасно, бо зло собі та своєму тілу робити теж не можна! Що не скажеш про наших лікарів, які направо й наліво жахають людей раком, чи то від бажання нажитися на горі людському, чи ще навіщось…
Раку ніякого немає, а часто на все, що опухло медики кажуть — рак. Не вірте невдахам-діагностам. Рак — це є трахнін, а трахнін — це є мишак, якщо вже введено у тіло, то кров звертається... і ніхто не може сказати від чого тіло гниє і пишуть — рак. А воно все лікується — тільки знати, що і як. Колють шкідливі “вітаміни” В12, В8, В6 (Б12, Б8, Б6). Цього не можна робити. Бо, якщо тіло не зможе вивести цей бруд, він збереться у найслабшому місці і утвориться пухлина “ракова”. І вирізати її не треба, треба “розчинити” і вивести з організму.
Будра плющовидна (розхідник звичайний, блющик, собача м’ята з білим цвітом — трава, як барвінок бузковим цвіте з округлими листочками) заварити як чай і пити без цукру тиждень-два і розійдуться вузли та нарости, на які лікарі кажуть, що це ракові пухлини.
Тільки Істинний Цілитель лікує і душу і тіло, допомагає людині почути своє тіло, зрозуміти де і коли у неї були проблеми і як їх можна уникнути небезпек! «Не роби зла!» – говорить Дідусь, щоб уникати в житті проблем і предостерігає від біди, бо «Воно – повернеться. Як не на те­бе, так на твоїх нащадків. А саме велике зло у світі породжується заздрістю!» Немає чому заздрити – у кожного свої проблеми і своя радість… Вчіться у кращого і самі ставайте кращими… Але злу треба давати відсіч, щоб не повадно було чинити зло й іншим! Так навчав мудрий Воїн Світла, приймавший участь у звільненні 12-ти країн Європи від фашистської чуми!

Нема та­кого місця ні на землі, ні на небі, куди ми могли б утекти від святого погляду Справедли­вого Бога.


Бог карає за зло. Не всіх зразу. Одних тепер, інших – у дітях або внуках. Такий Закон у Всесвіті. Умерла ж од раку жінка Горбачова, умер голова комісії, академік Легасов застрелився, Щербицький умер несподівано... та й Кучма своєю смертю не вмре!

Живіть радісніше, по совісті, залишайте після себе добру пам’ять – тоді вона про вас буде жити в віках…


Ще корисні поради від відомого правдивого ясновидця – Діда Петра:
Якщо чоловік кохається із жінкою статевий акт треба доводити до кінця. Невивержене сім'я заби­ває канали у чоловіка, потім воно застоюється. Ось вам і найпоширеніша чоловіча болячка — аденома простати. Операції ж витримують далеко не всі. Взагалі не треба робити операцію, бо можна померти — потрібно ставити катетер, якщо вже припекло.
Молодим мамам треба роз'яснювати, що після відлучення дитини від грудей, ні в якому разі їй більше не можна давати циці. Бо з такої дитини потім виросте погана на очі людина — буде зурочувати інших. Навіть, якщо перейде дорогу — теж зурочить. А це — біда для всіх.
Не слід уживати всередину прополіс або ріди­ни, настояні на ньому. Хіба що 10-15 крапель про­тягом року. Прополіс — це бджолиний клей із приємним ароматом. Але він забиває сечоточники. Навіщо ж прирікати себе на хірургічну операцію, коли цього можна уникнути.
Геморой на початковій стадії лікується дуже просто: візьміть сушений цвіт каштану, або липкі листки з південної сторони дерева (каштани), заваріть як міцний чай і робіть ввечері клізми 3-4 дні підряд по 1-2 груші середнього розміру. Можна застосовувати і теплу сечу. Хвороба має відступити.
Для профілактики хвороб, пов'язаних із печін­кою, нирками, шлунком, рекомендую жувати мак (по одній столовій ложці тричі на день), але не запивати нічим і не важливо до їди або після. Для лікування (розчинення камінців та вимивання піску) робити це необхідно 6 або 9 днів. Добре для розчинення камінців вживати по 16 насінин з гарбуза в день за один раз разом з лушпинням. За потреби їх можна перемолоти на кавомолці.
Для загоювання печінки добре допомагає плавун, заварений на молоці (звечора заварити склянку молока та 3 стеблини плавуна і пити з наступного дня по півсклянки рано і ввечері 11 днів).
На тілі кожної людини є 773 точки, яких не можна чіпати, бо кожна — життєво важлива. Це особливо слід знати хірургам, аби під час операцій обминати ці точки. Часто ж трапляється: операція пройшла вдало, пацієнт опритомнів після наркозу, а потім — раптово помер, або через день-два. Бо десь скальпель пройшов через одну або кілька таких точок. Ось і все.
Пива вживати не рекомендую, а також напої такі як кока-кола та пепсі-кола. У них утворюються аміачні сполуки і — “роз’їдається” печінка. Горілку добру — мож­на, але небагато (не більше стопки). Люди ж не знають цього і псують своє здоров’я. І взагалі люди отруюють один одного через гроші, не розуміючи, що на той світ нічого з собою не заберуть!
На ніч не переїдайте. Пізню вечерю взагалі краще відкласти. Чай, кефір, легенький бутерброд. Від нерівномірності вживання їжі страждає шлунок, звідси й різні болячки.
Узимку треба їсти побільше овочів і фруктів: яблука, моркву капусту свіжими, варені гарбуз, бу­ряк, сушений чорнослив. Робіть частіше січене (мелене на машинці) сало з часником, намазуйте на хліб, воно й проти грипу, й для зміцнення імун­ної системи.
Грип не любить цибулі. З’їв цибулину і перестане.
Чоловікам допомагає петрушка, корінь петруш­ки, горіх волоський, а особливо — калган (заварений корінь рослини на воді — вживати по чарці в день). Тільки ж відразу не слід вживати багато. Воно все треба робити в міру. Кажуть поляки: “Що занадто, то не здраво!”
Вредить чоловічій силі материнка. Як вип’є — розпрощається з чоловічою силою.
Кавуни дуже корисні для очищення нирок. Ніякі ліки з ними не можуть зрівнятися. Але нині треба шукати кавуни не по міських базарах (там вони — отруєні різними хімікатами), а по південних селах, у господарів купувати з городу.
У жінок мастопатію грудини не треба різати, бо перейде на іншу грудину. Потрібно вилікувати піхву (яєчники) і все пройде само.
Лавровий лист — отрута, дуже вредить здоров’ю. Навіть запах може призвести до викидня у вагітної жінки, навіть на 9-му місяці.
Грижі можна лікувати без ножа: взяти один волоський горіх (він не пріє, але можна і круто зварене яйце, якщо грижа велика), видовбати зерно, притулити через бинт, натиснути і добре прикріпити. На третій день робити перев’язку і через 12 днів заросте.
Добре справляється з випученими венами на ногах житнє тісто.
Від багатьох хвороб (навіть і від онкологічних) добре допомагає «пилок ялівцю» (з сосни Банкса, як науковці підказали офіційну назву!), зібраний у травні місяці (збирають 2 дні до 11 години ранку, коли починає цвісти слива). Готують суміш так: чайну ложку пилку на пляшку кагору. Вживати, збовтавши ретельно суміш, закриваючи великим пальцем пляшку після того, як відкрили пробку, по півтори столових ложки 3 рази на день за 30 хвилин до їжі, доки не закінчиться пляшка, а від виразки потрібно вжити дві пляшки, інколи, якщо виразка велика, то вживають до 5-ти пляшок. Для малих дітей віком до 15 років готують суміш: чайну ложку пилку на півлітра березового соку і дають пити скільки вип’є (жар знімається дуже швидко).
Хто не лікує гастрит (до 2-х пляшок кагору з «пилком із ялівцю» достатньо для лікування) – почнеться виразка (язва), а щоб вилікувати виразку треба вжити від 2-х до 4-х порцій таких ліків (для дорослих чайну ложку пилку на пляшку кагору)…
Якщо тіло виглядає “мертвим” (кров не надходить у капіляри) можна пити “живу воду” (виготовляється методом електролізу) по ковтку-два в день 12-13 днів. “Жива вода” також знімає загострення виразки шлунку, можна використовувати проти всіх хвороб пов’язаних з поганим протоком крові, та для омолодження організму. “Мертвою” водою можна промивати рани швидше загоюються.
Вдало з різноманітними хворобами навіть і з пухлинами справляється світлодіодний апарат світло- та кольоро-терапії “Полицвет” (електронний апарат — виріб російських науковців для клінік і дому).

Я його подарував був Дідові Петрові, щоб перевірив його здібності, так він ним чимало людей підлікував. Казав, що “розганяє деякі пухлини враз” за хвилин 15-20... голубуватим кольором…...


Дуже корисно, після того як тіло прокинулося від сну, прямо на ліжку зробити декілька вправ на потягування — підготуватися, так би мовити, до вставання. Так роблять, наприклад, коти…
Від гаймориту, нежиті, поліпів добре допомагає йоддицерин або суміш: в невеличку пляшку 25-30 мл наливають гліцерин з аптеки та додають 10 крапель йоду. Потім добре змащують носа (можна по 2 краплі капати у ніздрю, зашморгуючи і випльовуючи із рота) рано і ввечері.
Я сам позбувся так гаймориту десь в 2009 році.
П’ятипал заварюють і п’ють як чай від хвороб горла та лікують гланди, тоді їх не треба вирізати.

Щитовидну залозу теж лікують п’ятипалом.


Для виліковування астми беруть 3 л банку води і півлітра чистого вівса варять (щоб мліло) 7-8 годин (достатньо і 4-х годин інколи). Далі процідити і у 1 л тепленького відвару (до 40 градусів!) додати півлітра травневого меду, щоб мед розстав. На другий день додати півлітра коньяку і ретельно перемішати. Розділивши суміш по півлітрових банках поставити у холодильник. Вживати по півтори столових ложки за 30 хвилин до їжі, доки все не закінчиться. Далі, якщо не покращало, то зробити нову суміш і вживати по 2 столових ложки за 30 хвилин до їжі.
Якщо голова вдарена, то треба на ніч обмазати чистим оцтом (тільки не яблучним) і зав’язати теплою хустиною (шарфом, шапочкою) до ранку. Таку процедуру роблять 9 днів погана кров розсмоктується.
Хто не лікує судоми почнуться припадки. Припадки лікують так: на 1 л води беруть 5-6 листків дубової омели, столова ложка жовтого буркуну і столова ложка кмину (тміну). Заварити і вживати по пів стакана три-чотири рази на день поки не перестануть приступи.
Від неврівноваженості, “психів”, психічних переживань заварюють пустирник і п’ють по склянці як чай.
Для лікування психічних розладів (видінь, страхів) добре застосовувати корінь лихоподію (свинячий бурячок), але для позитивного результату заварювати його треба за чітким рецептом: звечора перед сном 2-2.5 см кореню порізати в маленьку каструльку і залити склянкою води, закрити щільно кришку, можна через білий папір для ущільнення, довести до кипіння, але при заварюванні не відкривати кришку, бо лікувальної сили не буде, тільки пара пішла виключити і почекати з пів години, щоб охололо, далі вилити в склянку (буде мов молоко), випити і лягати спати. Дитині, якщо кричить чи заїкається від ляку, звісно давати випити менше (чим менша – тим менше й відвару). Через три дні вживання перерва 10-12 днів, потім процедуру повторити.
Щоб з тіла вигнати глисти треба взяти 3-4 корінці папороті (як зелені пальчики) на півлітра води і 2-3 хв. варити до почервоніння. Пити по чарці (дітям по півчарки 50 гр.) 3-4 дні. Через тиждень повторити. У дні лікування не вживати ні солодкого, ні жирного, ні молочного, а лише пісне (краще перебути на картоплі), а в останній день звечора з’їсти оселедець і на ранок вийдуть.
Для лікування ударів та інших травм в аптеках продається мазь “Живиця”, вона добре лікує і геморой.
Після вправлення хребців, для укріплення дисків, очищення крові, коли “крутять” руки та ноги можна жувати окопник (живокіст) 2 см корінця (тільки помити і не очищати, залишити чорну шкірку) 1 раз на день 22 дні підряд (звечора або в ранці). Копають корінь ранньою весною або пізно восени, як копають буряки на городах.
Хлібину ніколи не можна класти на стіл, чи у хлібницю сподом догори, бо в господі хліба не буде.
Після заходу сонця з дому нічого не можна давати або позичати ні грошей, ні речей, ні харчів. Бо то на пустку, на злидні.
На весіллі можна дізнатися, хто з гостей поганий на очі та думку. Придивіться, хто хапає цукерки та монети, якими за нашим обрядом мама дівчини обсипає молодят, на льоту, а не бере із землі? Отих і остерігайтеся. А краще молодій і молодому приколоти до верхнього одягу по шпильці “замкнути” їх від недобрих поглядів.
Неглибокі рани, подряпини найкраще гоїти соком чистотілу. Воно й знезаражує, і сушить, і лікує.
Бо в чистотілі йоду багато.
Від нечисті (злого духу, недоброзичливих гостей і заздрісних очей, здатних до зурочення) біля вхідних дверей усередині оселі завжди тримайте невеличкого віника. Можна ставити його в куточку догори всяке відьмацтво зачепиться об нього і не проникне до господи.
Воду після купелі малої дитини не можна виливати після заходу сонця. Так само і сміття, що нагромадилося за день у хаті, краще залишити на ніч, а викинути вже вранці.
Жінки мають утримуватися від консервування овочів і фруктів, солінь, квашень під час місячних. Інакше, все позриває, прокисне і пропаде.
Пийте лише чисту воду. Кінь ніколи не питиме поганої води. Отож і дивіться: де п’є кінь там вода чиста, придатна для вживання.
Щоб запобігти підступній хворобі цукрового діабету, треба їсти квашені овочі, пити розсіл квашених у діжці огірків, а не вживати мариноване. Від цукрового діабету пити розсіл із мочених у діжці огірків або помідор тиждень-два.
В оселі завжди треба тримати святу воду. Сон­це її, а не попи, освячує у відповідних фазах орбіти, що її проходить Земля. Найсильніший заряд кос­мічних сил вода дістає на Водохреще. Варто наб­рати води в посудину з 12 до 3 години ночі, і вона стоятиме у вас протягом року мов свята. Набирати можна будь-де, але краще з криниці, з джерела, щоб поменше хімії було.

Пити святу воду треба потроху, один-два ковт­ки тоді, коли, як кажуть, припекло. Хтось поганим оком поглянув на вас — умийтеся святою водою, і вам стане краще. Малу дитину покропіть, і вона легше перенесе хворобу. Оселю покропіть, і про­женете нечисту силу.

Деякий магічний вплив ця Водиця теж очищає! – перевірено!

Для скептиків та недовірливих є найкращий спосіб перевірки – це практика – критерій істини. Наберіть воду з 12-ї до 3-ї години ночі (з 19-го на 20-те січня) та примініть її після тої або замість тої, яку набирали ви в інший час – дія буде миттєва – покращає...

Більшає кількість друзів, які збираються біля Печерських Лавр о 23:00 19-го січня та набирають Святу Воду з 00:30 до 02:30 – сама найсильніша! Так повчав Дід Петро! Особисто я набрав у 2011 році 102 літри собі та друзям, хто не зміг набрати… Найкраще робити пару ковтків кожного дня після роботи…

Більше 50 літрів на сім’ю вже вистачає попивати кожного дня по пару ковтків для кращого Здоров'я, освятити житло, ще й з собою ношу 100 мл пляшечку на всяк випадок - іноді чи мені чи знайомому та допомагає.!!!Не полініться набрати найсильнішої Святої Води!!! - не пожалкуєте - от такою треба освячувати мости і посипати цукром дороги (як повчала Ванга), щоб не було аварій з людськими жертвами!!!

Терапевти теж повинні почати прийом хворого з 2-х ковтків такої Святої Води, а потім вже намагатися встановити діагноз – ефект буде найкращий, та, можливо, хвороба швидше відійде! Для Країни потрібні здорові та роботящі люди, а не хворі та ледачі!


Немовлят молоді батьки не повинні показувати впродовж шести тижнів ні рідним, ні друзям, ні знайомим. Доки навколо нової людини сформується і зміцніє біооболонка ( аура). Тоді дитина буде менш вразлива до зурочень і хвороб.
Для того щоб схуднути, треба вранці перед їдою (за пів години) з’їсти дві столові ложки свіжої капусти дрібно нарізаної, через неділю-дві покращає. Для більшого ефекту два тижні їсти тільки свіжу капусту.


Біля хати не можна саджати березу та дуба, бо коли крона стане вище покрівлі (вашого поверху у багатоповерхівках) — у хаті буде покійник. Треба висаджувати далеко від хати — не менше ніж за 6 метрів. А от дуже корисно обсаджувати город ялинкою, бо вона на себе забирає магнітні бурі — легко почуваєшся у такому лісі.Якщо самотня молода жінка, вдова чи дівчина, втратила надію вийти заміж, але бажає завести дитину, її проханню не можна відмовляти. В тому немає гріха. Кожна жінка має право на особисте щас­тя. Якщо Бог не дав шлюбу, то нехай утішиться си­ном або донькою. Коли в державі більшає щасли­вих людей, вона буде розвиватися і відроджувати­ся. Коли ж переважають знедолені, обділені особи­стим щастям, каліки і престарілі — таку державу очікує загибель і забуття. Прислухайтеся до Коб­заря:
... Нічого кращого немає,

Як тая мати молодая Мені її, і зажурюся,

З своїм дитяточком малим. І перед нею помолюся,

Буває, іноді дивлюся, Мов перед образом святим

Дивуюсь дивом, і печаль Тієї Матері Святої,

Охватить душу; стане жаль Що в мир наш Бога принесла...


І хоча Діда Петра вже немає у своїй невеличкій хатинці, тільки Дух Його іноді навідується, бо розказували цікаві сни люди там мешкаючі, але люди їдуть і їдуть до могили, і мене інколи просять дорогу показати та супроводити, щоб віддати пошану та набратися чудодійної енергії зцілення, бо кажуть люди і на відео є, що нині й у снах людям допомагає, лікує й з Того Світу!

Легендарний український ясновидець, цілитель, пророк (наша Українська Ванга), волхв (ведрусом був, кому зрозуміло суть слова) та патріот народився 1-го червня 1922 року (хоча у паспорті записали 2-го числа – сам так сказав), а помер 21 грудня 2004 року, саме в день зимового сонцестояння – теж знаковий день. Помер, щоб відродитися у Тому Світі (кажуть у народі – реінкарнація!), як казав,– «Помремо та будемо Жити!», отримавши більш вище тіло і робити те, що й в Цьому Світі – допомагати людям!

"...Не забудьте пом'янути не злим тихим словом..."

Та й Книга про ясновидця Діда Петра, яку я намагаюся дописати до якогось логічного завершення та видати, можливо й за Вашої допомоги, бо матеріалів багато – це не тільки дань пам’яті буде, а ще й дороговказ, якщо хочете жити здоровішими та щасливішими, бо поради Його прості та дуже дієві, бо вони ПРАВильні і стабільною віковою Божою мудрістю повівають, то й застосовувати треба повсякчас і найправильніше для досягнення позитивніших результатів у Житті во Славу Бога Всевишнього!…

Поради виклав для людей на сайті: www.duh.org.ua – не лінуйтеся вивчати та застосовувати – побачите який позитивний результат отримаєте…

Ваш слуга, журналіст,

консультант по Здоровому способу Життя (валеології) –

ВолодиМир ВолодиМирович Стешенко,

Email: VVS@inet.ua , VVS-Co@mail.ru .

+38 050 311 38 33 .Версія файлу від 01.12.2011 року.

База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка