Логин та Пароль введіть свої аутентифікаційні дані ЛогінСкачати 88.51 Kb.
Дата конвертації18.04.2017
Розмір88.51 Kb.
Інструкція для викладачів щодо користування ресурсами дистанційного навчання
1) Наберіть у браузері адресу: http://www.dfn.mdpu.org.ua

2) У правому верхньому кутку є блок Вход:У поле Логин та Пароль введіть свої аутентифікаційні даніЛогін

Пароль
3) Якщо ви все зробили правильно, тоді у правому верхньому кутку ви побачите, що увійшли під своїм акаунтом:

Замість чорної риски буде вказано ПІБ.

4) Далі передбачена робота з курсами.

Для того, щоб обрати потрібний курс, необхідно погортати полосу прокрутки вниз та користуватись обрати таку послідовність:

Факультет - Бакалавр - Курс - Предмет

Спеціаліст - Предмет

Магістр - Предмет

Наприклад, нам потрібно обрати дисципліну Спеціальні мови програмування 1С для студентів 5 курсу факультету інформатики і математики. Для цього обираємо: Факультет: Інформатики і математики – Натискаємо Спеціаліст - обираємо предмет Спеціальні мови програмування.Якщо ви все зробили правильно, система курсу матиме наступний вигляд:Зараз вам доступний режим редагування, який розташований у правому верхньому кутку. Натискаємо на кнопкуЯк ви бачите, з’явилися кнопки редагування елементів курсу.Вітаємо!!! З цього моменту ви можете побачити, які студенти зареєструвалися в системі на курсі, відкривати матеріали курсу, редагувати (додавати, видаляти, змінювати назви розділів, додавати необхідні матеріали), перевіряти результати модулів (у тестовому вигляді), змінювати свій профіль.

Робота у Вашому курсі
1) Як побачити, які студенти записалися до курсу
Натискаємо кнопку Редагувати
У блоці Навігація обираємо розділ Учасники

Перед вами з’явилось вікно, в якому показані учасники курсу. Ви можете обрати учасників за поточною роллю


Або за алфавітним порядком, натискаючи на потрібну вам літеру.

Вам надано можливість надіслати учасникам вашого курсу повідомлення, додати нотатки.2) Якщо ви хочете дізнатись про дії студентів у курсі,
2.1) необхідно обрати розділ Звіти – Події

Далі обираєте Предмет, кількість Учасників (конкретний учасник, всі учасники чи гість), Період (сьогодні, всі дні чи конкретний день), Дії (всі дії, перегляд, додати, оновити, видалити, всі зміни), Показати на сторінці чи завантажити в потрібному форматі: (текстовий, Excel, ODS)

Натискаєте на кнопку Отримати ці події
2.2) необхідно обрати розділ Звіти – Останні Події . Тоді автоматично генеруються останні 20 дій користувачів у курсі.

Наприклад,

2.3) необхідно обрати розділ Звіти – Звіт про діяльність. Тоді автоматично генерується звіт про те, коли додавались матеріали і останні дії з ними.

Наприклад,

2.4) необхідно обрати розділ Звіти – Участь на курсі.

Необхідно обрати або Форум, або Сторінки, або Файли

Період

Про дії кого саме ви хочете дізнатись (за роллю)Обрати необхідні дії, які хочете передивитисьІ натискаєте кнопку Застосувати

Наприклад,

2.5) Звіти – Activity completion

Примітка:

Такий вид звіту відображається в тому випадку, якщо при створенні курсу у налаштуваннях ресурсу (лекція, практичне завдання, тестування) встановлювалася певна умова. За замовчуванням відображаєтються лише результати тестування.Для того, щоб це зробити, треба: натиснути біля назви ресурсу іконку Редагувати , погортати сторінку вниз,Отслеживание выполнения обрати Отображать элемент курса как пройденный, при выполнении условий Поставити Прапорець навпроти Студент должен просмотреть этот элемент, чтобы он считался выполненным та натиснути Сохранить и вернуться к курсу.


3) Як редагувати (додавати, видаляти, змінювати назви розділів, додавати необхідні матеріали)?

Натискаємо кнопку Редагувати


Обираємо необхідний документ, або заголовок, який хочемо змінити. Наприклад,Позначення інструментів:
Редагувати заголовок
Премістити ліворуч або праворуч
Перемістити у будь-яке місце

Оновити, Редагувати

Дублювати

Видалити

Приховати / Показати

Призначити ролі
4) Як перевіряти результати тестування?
Результати проходження студентами тестового контролю можна побаити у кількох варіантах: Оценки

Подробные ответы

Statistics

Оценивание вручную


Обираємо Тест – Результаты - Оценки

Ось такий вигляд має звіт по проходженню студентами тестового контролю: можна побачити ПІБ студента, дату і час проходження тесту, кількість балів і результати за кожною відповіддю студента, а також графік кількості студентів, що отримали оцінки у певних діапазонах.


Обираємо Тест – Результаты - Подробные ответы

У цьому варіанті звіту можна переглянути нараховані бали і докладні відповіді студента по кожному питанню тесту.Обираємо Тест- Результаты- Statistics


У цьому звіті наводиться статистичний (психометричний) аналіз тесту і питань у ньому. У верхній частині звіту огляд усього тесту.


У наступному розділі дається аналіз, який показує всі питання у вигляді таблиці. Є посилання в даному розділі для редагування окремих питань або для заглиблення у детальний аналіз конкретного питання.

В останньому розділі звіту є гістограма правильних відповідей і дискримінаційний індекс ефективності.


Повний текст звіту (огляд і докладний аналіз усіх питань) можна завантажити в різних форматах.


Обираємо Тест – Результаты - Оценивание вручную

Цей варіант передбачає написання викладачем коментарів до відповідей студента.
5) Як налаштувати тест?
Елемент курсу Тест дозволяє викладачу проектувати і будувати тести, що складаються з різних типів питань, у тому числі множинний вибір, вірно-невірно, і короткої відповіді на запитання. Ці питання знаходяться в банку питань та можуть бути повторно використані в різних тестах у різній послідовності, що налаштовується або вручну або автоматично.
Для тесту доступні такі налаштування:

Синхронизация – визначає терміни, у межах яких дозволено студентам проходити тестування, часове обмеження проходження тесту студентами.


Оценка – визначає категорію оцінки, кількість спроб, та метод оцінювання. Якщо дозволені кілька спроб проходження тесту, то для розрахунку підсумкової оцінки можуть використовуватися наступні методи:

Найкраща оцінка із всіх спроб

Середня оцінка із всіх спроб

Перша спроба (всі інші спроби не враховуються)

Остання спроба (всі інші спроби не враховуються)Расположение – визначає чи будуть перемішуватися питання чи ні, скільки питань буде на одній сторінці, метод навігації (свободній / последовательный).


Свойства вопроса – визначає чи будуть перемішані варіанти відповідей у питанні чи ні та режим питань. Є такі режими питань


Студенти можуть взаємодіяти з питаннями тесту різними відмінними способами. Наприклад, студенти повинні дати відповідь на кожне питання без отримання оцінки та відгуку, а потім вони побачать результати всього тесту. Це буде режим "Отложенный вызов".

І, альтернативно, студенти, відповівши на кожне питання, відразу отримують відгук і, якщо вони з першого разу відповіли невірно, то відразу отримують право на повторну спробу з можливість отримання меншої оцінки. Це режим "Интерактивный с несколькими попытками".

Це, мабуть, два найбільш часто використовуваних режимів поведінки запитань.

Адаптивний режим і адаптивний режим (без штрафних санкцій) - дозволяє студентам мати кілька спроб відповідсти на питання, перш ніж перейти до наступного питання.

«Немедленный отзыв» - студент може подати свою відповідь безпосередньо під час спроби, і отримати її оцінку. Однак, вони можуть подати лише одну відповідь і не можуть змінити її пізніше.

Deferred feedback і Immediate feedback with Certainty-based marking (CBM) - студент не тільки відповідає на питання, але і вказує наскільки він впевнений у своїй відповіді обираючи один з варіантів (Не дуже (менше 67%) Досить (понад 67%) Дуже (більше 80%)).
Настройки просмотра - ці параметри визначають, яку інформацію студенти можуть бачити, коли вони дивляться спроби тесту або бачать звіти тесту.

Во время попытки - параметр важливий тільки для деяких режимів питань, які можуть відображати відгук під час спроби, наприклад "Интерактивный с несколькими попытками".

Сразу после попытки - параметр застосовується протягом перших двох хвилин після натискання кнопки "Відправити все і завершити тест».

Позже, но только пока тест открыт - через 2 хвилини після спроби і до дати закриття тесту.

После того, как тест будет закрыт - після дати закриття тесту. Якщо тест не має дати закриття, то перегляд неможливий.


Отображение – визначає чи показувати фотографію студента при відображенні результатів тестування чи ні, а також у якому виді буде відображатися оцінка за тест.


Дополнительные ограничения на попытки – визначає параметри повторних спроб проходження тесту.


Итоговый отзыв - це текст, який відображається після проходження спроби тесту. Текст загального відгуку може залежати від отриманої оцінки при вказівці додаткових меж оцінок (у відсотках або у вигляді числа).

Общие настройки модуля – передбачають налаштування групового режиму (якщо у курсі біло створено кілька груп студентів) або потоку, видимість чи не видимість тесту для студентів, надання цьому елементу курсу певного ідентифікатора. Установка ідентифікаційного номера забезпечує спосіб ідентифікувати елемент курсу при обчисленні оцінки. Якщо елемент не бере участь в обчисленні оцінки, тоді поле ідентифікаційний номер можна залишити порожнім. Ідентифікаційний номер можна також встановити в журналі оцінок, але змінений він може бути тільки на сторінці редагування елемента.


Ограничить доступ – визначаються параметри обмеження доступу до тесту за певними умовами. Наприклад, студент може не допускатися до тесту, якщо ним не було освоєно лекційний матеріал.


Выполнение элемента курса – здійснюються налаштування проходження цього елементу курсу.

Можна обрати Отображать элемент курса как пройденный, при выполнении условий Поставити Прапорець навпроти Студент должен просмотреть этот элемент, чтобы он считался выполненным та натиснути Сохранить и вернуться к курсу.
6) Як змінювати свій профіль?
У правій колонці у блоці Навигация слід обрати Мой профиль – Просмотр профиля.

Після відкриття сторінки з інформацією про ваш профіль ви можете її відредагувати, натиснувши у блоці Настройки – Редактировать информацию.
Після цього відкриється вікно у якому можна відредагувати вашу особисту інформацію.


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка