Лекція в Інституті права та суспільних відносин Університету "Україна" 1 вересня 2016 року відбулася вступна лекція в Інституті права та суспільних відносин Університету "Скачати 14.99 Kb.
Дата конвертації16.04.2017
Розмір14.99 Kb.
Вступна лекція в Інституті права та суспільних відносин Університету "Україна"
1 вересня 2016 року
1 вересня 2016 року відбулася вступна лекція в Інституті права та суспільних відносин Університету "Україна".

"Це день, з якого починається дорога у майбутнє для кожного із нас. Попереду на нас чекає напружений, але цікавий 2016-2017 навчальний рік," – так розпочав своє привітання заступник директора Інституту права та суспільних відносин Ізуїта Петро Олександрович.

Із привітальним словом виступив директор Інституту права та суспільних відносин, кандидат юридичних наук Терещенко Андрій Леонідович.

А також були процитовані слова з виступу Президента України Петра Олексійовича Порошенка під час Параду Незалежності: "І в університетських аудиторіях, і на домашніх кухнях, і в соціальних мережах все ще сперечалися, отримали ми незалежність чи завоювали? Для мене відповідь абсолютно очевидна: звичайно ж, вибороли. Вибороли інтелектом, вибороли потом, вибороли кров'ю".Запрошеним лектором був заступник міністра Управління юстиції міста Києва Гдичинський Віталій Богданович – наш партнер, адже між Головним територіальним управлінням юстиції в м. Києві та Відкритим міжнародним університетом розвитку людини "Україна" 29 січня 2016 року підписано договір про співпрацю в галузі освітньої діяльності щодо проходження практик та стажування студентами Інституту права та суспільних відносин, а 26 лютого 2016 року підписали Меморандум про співробітництво та домовилися про здійснення заходів, спрямованих на задоволення потреб органів юстиції міста Києва у кваліфікованих кадрах та побудову соціального ліфта для молоді, формування сприятливих умов для розширення спектру можливостей працевлаштування випускників Університету "Україна" та узгодження дій щодо реалізації державної політики у сфері зайнятості.

+3


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка