Лекція Таємниця водиДата конвертації01.12.2016
Розмір75.4 Kb.
Лекція

Таємниця водиВода – дві молекули водню і одна кисню – тільки і всього. Та про неї з давніх часів складали легенди, казки, міфи.

Отже, що може бути звичніше, ніж вода? Влітку поливає нас дощем, взимку – засипає снігом. Покриває десь три четверті поверхні нашої планети. Вода входить до складу всього земного: гірських порід, мінералів, рослин, не кажучи вже про живі організми. І ми процентів на 80 складаємось з води.

З одного боку вода вважається колискою життя, з іншого – вода не раз ставала причиною глобальних катастроф. .


В усі часи і в усіх народів вода в реальному житті і в сказаннях використовувалась як для шкоди, так і для блага. Вода несла смерть, і вода вертала до життя. Без води не обходилися церковні ритуали, вода – невід’ємний атрибут магічних маніпуляцій. Та чи так все просто з «простою водою»?

Про те, що вода може знаходитися в трьох станах – твердому, рідкому і газоподібному - людство знало завжди. Та лиш недавно було виявлено ще один – інформаційний. Вчені з різних країн світу майже одночасно висунули незвичайну гіпотезу: вода – це думаюча субстанція. Вона здатна сприймати, копіювати, зберігати і передавати інформацію – навіть таку тонку, як людські думки, слова і емоції. Фантастичною ця ідея здавалася лиш на перший погляд.

Відомий японський дослідник Масару Емото виявив, що вода здатна реагувати на людські думки. В 2006 році в Росії вийшла його книга «Послання води» , що стала вже світовим бестселером, вона перекладена на 23 мови. Деякі представники науки вважають дослідження Масару Емото суперечливими і навіть скандальними. Та альтернативних версій, що заперечують його гіпотезу, ще ніхто не висунув.

В своїй лабораторії Масару Емото досліджує те, як міняється вода після різних діянь – від випромінювання мобільного телефону і телевізора до слів любові і музики в стилі рок. Вчений поміщав краплинку в спеціальні пробірки і заморожував в холодильнику. Потім сніжинки розглядав через мікроскоп з підключеним до нього фотоапаратом. За декілька років Масару Емото зробив більш ніж 10 000 унікальних знімків. Ось що він побачив.Такі розмиті, некрасиві кристали, схожі на жерла вулкана, виходять, якщо заморозити воду, що стояла біля комп’ютера кілька годин.

Доктор Емото провів цікавий експеримент: помістив у три склянки рис, залив його водою і щодня протягом місяця казав «спасибі» одній склянці, «ти дурний» - другій, а на третю не звертав уваги. Через місяць рис, що був у склянці якій дякували, почав бродити і мав приємний запах, рис із другої банки почорнів, а той, на який не звертали увагу, почав загнивати. Вчений вважає, що цей експеримент дає нам дуже важливий урок, показує, як важливо турбуватися про оточуючих тебе людей, дарувати їм увагу, говорити з ними. Байдужість, ненависть, гнів і навіть роздратованість руйнівно діють не тільки на іншу людину, але й мають обернений зв’язок.

Вода, якій протягом місяця говорили «спасибі», утворила красиві шестикутні кристали.А рідину, яку лаяли і називали «дурною», перетворилася в купу потворних льодяних кристалів.

За спостереженнями доктора Емото, особливо «подобаються» воді молитви, і не важливо, яких вірувань і на якій мові.

18 січня, напередодні свята Водохреща, вчені наповнили звичайною водою дві склянки. Одну рано-вранці поставили в храмі, а іншу залишили в лабораторії. Результат приголомшив: кристали води, що була в лабораторії, виглядали як хаотичне розпливчасте п’ятно, а структура води, яка побувала в храмі, мала правильну симетричну форму зірки.

Масару Емото вважає: структура води міняється від того, що по іншому починають коливатись електрони на атомних орбітах.

- Все навколо пронизане вібраціями, - пояснив Емото, - думки, випромінювання, навіть написані слова й малюнки. Корисне і красиве «вібрує» гармонічно, а все шкідливе і негативне супроводжується потворними неритмічними коливаннями. Вода все «чує» - і в результаті комусь шкодить, а когось спасає.


Особливо «подобаються» воді молитви.Між динаміками музичного центру ставили склянку з водою і давали їй «послухати» симфонії Бетховена, Моцарта, музику Чайковського. В результаті виходили красиві, правильні кристали з чіткими «промінцями». Вода, яка «слухала» важкий рок, замерзала у вигляді страшних порваних скалок.

Чайковський «Лебедине озеро»

Симфонія Бетховена.

Важкий рокВ лабораторії доктора Емото провели багато експериментів з метою знайти те слово, яке найсильніше очищає воду, і в результаті виявили, що це не одне слово, а сполучення двох слів: «Любов і Вдячність».

Із вказаних прикладів ми бачимо, що вода, як дзеркало, реагує на любі наші емоції і почуття. Негативна енергія створює потворні форми у воді, позитивна енергія – створює прекрасні картини із кристалів. Тепер у нас є свідчення того, що ми можемо впливати, виліковувати і перетворювати нас і нашу планету думками.

Масару Эмото на основі своїх дослідів прийшов до однозначного твердження, що воді відоме ПОНЯТТЯ ВИЩОГО БЛАГА.

В народних традиціях постійно використовували воду: «Як у воду дивився», «Вийти сухим із води», «Багато води втекло». Наші предки знали про воду набагато більше, ніж ми і могли використовувати її силу на благо людини. Пам’ятаймо це, і тоді вода зможе допомогти нам очистити ДУШУ Й ТІЛО.

Ми ще дуже мало знаємо, щоб не вірити в чудо…
СПАСИБІ


МУДРІСТЬ


ЛЮБОВ


ВИБАЧТИ ДУРНИЙТИ МЕНІ ПРОТИВНИЙ


АНГЕЛДИЯВОЛ


ОСВЯЧЕНА ВОДА


ХРИСТИЯНСЬКА МОЛИТВА


БУДИСТСЬКА МОЛИТВА


МУСУЛЬМАНСЬКА МОЛИТВА


Література

1. Буркун М.П. Краплинка доброти // Позакласний час – 2009. - № 9.

2. Посібник «На допомогу класному керівникові»// Н. В. Брудько, Ф. А. Фулича. – К:. Вид-во «Ранок»,2010. – 53с.

3. Антон БОРИС. Що означає бути милосердним?// СЛОВО № 1 (45) 2011, с.23-15

4. Ганна Зубарєва . Не готувати дитину до життя, а виховувати в ній саме життя.

5. 55 притч для человека с большой буквы. Составитель В.Лысенко // - Киев: «Колесо жизни»,2011. – 144c.

6. А.Лопатина, М.Скребцова. 600 творческих игр.// Москва: Амрита-Русь, 2009, - 320c.

7. А.Лопатина, М.Скребцова.Вечная мудрость сказок// Москва: Амрита-Русь, 2007, - 285c.

8. Ш.А.Амонашвили. Баллада о воспитании. //Донецк: Ноулидж, 2008, - 171с.

9. Інформація із сайтів: www.e-puzzle.ruhttp://www.wateroflive.ru/

www.hado.net, www.masaru-emoto.net


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка