Лекція на тему: Новації чинного законодавства у боротьбі з корупційними правопорушеннямиСкачати 26.81 Kb.
Дата конвертації07.12.2016
Розмір26.81 Kb.
ІНФОРМАЦІЯ
про роботу органів юстиції області з питань запобігання і протидії корупції у травні 2014 року

Протягом травня 2014 року Головним управлінням юстиції в області та його територіальними управліннями юстиції проведено ряд заходів, спрямованих на попередження вчинення корупційних діянь працівниками органів юстиції, роз’яснення чинного законодавства з даного питання.

Зокрема, у травні поточного року проведене тестування працівників органів юстиції області. Тестові завдання також стосувалися знань положень Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції”.

22 травня 2014 року в рамках постійно діючого семінару з працівниками юридичних служб територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, обласної державної адміністрації, її управлінь та відділів, державних підприємств, установ організацій та державних господарських об’єднань була прочитана лекція на тему: «Новації чинного законодавства у боротьбі з корупційними правопорушеннями”.

22 травня 2014 року реєстраційною службою Головного управління юстиції в області проведено семінар на тему: „Вивчення питання шляхів забезпечення доброчесності на державній службі”.

15 травня в газеті „Новини від юстиції” опублікована стаття головного спеціаліста відділ кадрової роботи та державної служби Бойчука І.Д. „ Кабмін запропонував зміни до чинного законодавства щодо посилення боротьби з корупцією”.

Територіальними управліннями юстиції області у травні 2014 року проведено 6 семінарів, прочитано 3 лекції, проведено 11 оперативних нарад, здійснено 2 виступи по радіо та 1 у пресі з питань запобігання та протидії корупції.

Так, 12 травня у Заставнівському районному управлінні юстиції проведено семінар на тему: ”Корупція і хабарництво як неформальний спосіб роз’язання головної внутрішньої суперечності малого підприємництва”.

8 травня 2014 року в газеті „Вільне життя” надрукована стаття начальника Кіцманського районного управління Маковійчука В.М. на тему „Фінансовий контроль як засіб запобігання корупції”.

5 травня працівниками управління прочитана лекція для працівників архівного відділу Кіцманської РДА на тему: ”Поняття корупції та відповідальність за корупційні правопорушення”.

15 травня прочитана лекція для працівників управління Державної казначейської служби на тему: ”Поняття корупції та відповідальність за корупційні правопорушення”.

У цей же день у Сокирянському районному управлінні юстиції прочитала лекція на тему: ”Пам’ятка для державних службовців щодо запобігання корупційним проявам”.

19 травня 2014 року Путильським районним управлінням юстиції проведений постійно – діючий семінар з юрисконсультами підприємств, установ, організацій, органів виконавчої влади, в ході якого обговорене питання: „Запобігання і протидія корупції”.

7 травня 2014 року проведено семінар з працівниками Новоселицького районного управління юстиції на тему:” Подарунки чиновникам”.

12 травня 2014 року в Глибоцькому районному управлінні проведено навчання на тему: „Поняття корупції та її негативні наслідки для суспільства”.

22 травня 2014 року начальником Вижницького районного управління юстиції Василинчуком П.С. здійснено виступ по місцевому радіомовленню «Хвилі Черемошу» на тему: „Доступ до публічної інформації”.У цей же день начальник Хотинського районного управління юстиції Паладюк О.Ф. по місцевому радіо виступив на тему: „Корупція – загроза національній безпеці та демократії України”.

Головним управлінням юстиції в області та його територіальними управліннями юстиції вживалися інші заходи щодо попередження корупційних діянь.


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка