Лекція Філдсовського лауреата Єфіма Зельманова 8 вересня 2016 року о 14. 00Дата конвертації30.04.2017
Розмір13.3 Kb.

Лекція Філдсовського лауреата

Єфіма Зельманова


8 вересня 2016 року о 14.00

(ауд. 329 Червоного корпусу)

відбудеться публічна лекція Філдсовського лауреата (аналог Нобелівської премії для математиків) Єфіма Зельманова на тему: «Октоніони»Лекція Філдсовського лауреата Єфіма Зельманова


8 вересня 2016 року о 14.00 (ауд. 329 Червоного корпусу) відбудеться публічна лекція Філдсовського лауреата (аналог Нобелівської премії для математиків) Єфіма Зельманова на тему: «Октоніони».

Юхим Зельманов – відомий професор Каліфорнійського університету м.Сан-Дієго, США, заслужений професор Київського національного університету, професор кафедри алгебри та математичної логіки механіко-математичного факультету, заслужений професор Корейського Інституту перспективних досліджень, академік Американської Академії мистецтв і наук та академік Американської національної академії наук, іноземний член Іспанської королівської академії наук, академік Корейської академії наук і технологій, співзасновник Корейського Інституту перспективних досліджень, академік Бразильської академії наук. У 1987 році він розв’язав важливу проблему з теорії алгебр Лі. У 1994 році нагороджений Філдсівською премією за розв’язання ослабленої проблеми Бернсайда. Філдсівська премія є аналогом Нобелівської премії для математиків, надається вона надається двом, трьом або чотирьом математикам кожні чотири роки на Міжнародному конгресі Міжнародного математичного союзу. Ця медаль вважається найпрестижнішою відзнакою в математиці і надається молодим математикам до сорока років за значний вклад у науку.


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка