Інформація про виконання структурними підрозділами Харківської обласної державної адміністрації плану роботи Харківської обласної державної адміністрації



Сторінка1/2
Дата конвертації08.11.2016
Розмір0.53 Mb.
  1   2
Голові обласної державної адміністрації
Райніну І.Л.

ІНФОРМАЦІЯ

про виконання структурними підрозділами

Харківської обласної державної адміністрації плану роботи

Харківської обласної державної адміністрації
за ІІ квартал 2016 року

Обласною державною адміністрацією протягом ІІ кварталу 2016 року вживалися заходи щодо безумовного виконання затверджених планів роботи, завдань, визначених актами Президента України та Уряду, державними програмами щодо розвитку регіонів, реалізації повноважень згідно із Законом України «Про місцеві державні адміністрації». Всі заплановані заходи, що були передбачені планом роботи обласної державної адміністрації, виконані.



Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації протягом ІІ кварталу 2016 року спільно з іншими структурними підрозділами обласної державної адміністрації підготовлені проекти рішень Харківської обласної ради, серед яких:

про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2016 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 17 грудня 2016 року № 13-VIІ (зі змінами);

про внесення змін до Плану заходів на 2015 – 2017 роки з реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період до 2020 року, затвердженого рішенням обласної ради від 18 червня 2015 року № 1227-VI.

На виконання доручення голови Харківської обласної державної адміністрації з питання підготовки доповіді Президенту України щодо ситуації в регіоні щомісяця здійснювалася підготовка та надання відповідної інформації до Адміністрації Президента України.

Згідно з дорученням голови Харківської обласної державної адміністрації від 16.03.2011 № 01-102/1833 здійснювався щомісячний аналіз стану фінансування державних та обласних програм, які діють на території Харківської області, моніторинг стану вирішення актуальних проблемних питань Харківської області, що потребують вирішення на державному рівні. Щомісяця указана інформація надавалася голові Харківської обласної державної адміністрації.

Підготовлені матеріали для проведення засідання Харківської Ради регіонального розвитку під головуванням першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Ю.О. Світличної, яке відбулося 20.04.2016, а також матеріали на засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України П.О. Порошенка.

На виконання листа Першого заступника Глави Адміністрації Президента України від 23.02.2016 № 03-01/331 здійснювалася підготовка та надання інформації про проблемні питання загальнодержавного і місцевого значення, вирішення яких потребує сприяння Президента України.

Проводився моніторинг звітів щодо здійснення регуляторної діяльності районними державними адміністраціями, а також аналіз інформації щодо діяльності банківських установ області.

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 24.02.2009 № 9570/0/1-09 до Спільної декларації про започаткування співробітництва між Урядом України та Європейською Комісією щодо політики у сфері розвитку малих і середніх підприємств підготовлено та направлено інформацію до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Відповідно до доручення Прем'єр-міністра України від 19.05.2005 № 52141/1/1-05 до Указу Президента України від 12.05.2005 № 779/2005 «Про лібералізацію підприємницької діяльності та державну підтримку підприємництва» підготовлено та направлено до Кабінету Міністрів України інформацію стосовно запровадження щоквартального моніторингу використання коштів, які спрямовуються на виконання заходів регіональних та місцевих програм підтримки малого підприємництва.

За звітний період проведена робота спільно з Департаментом розвитку підприємництва та регуляторної політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Службою автомобільних доріг України, Юридичним департаментом Харківської обласної державної адміністрації щодо організації подальшої роботи на основі положення п. 12 абзацу 5, зазначеного у постанові Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1136 «Про внесення змін до Типових правил розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів».

Також проводилася робота щодо внесення змін до Порядку розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів у Харківській області.

Постійно проводився моніторинг стану залучення іноземних інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності підприємств Харківської області, а також реалізації проектів з іноземними інвестиціями, які впроваджуються на території області.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 06.03.2013 № 139 «Про затвердження порядку державної реєстрації (переєстрації) іноземних інвестицій та її анулювання» надано інформацію до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Державної служби статистики України, Головного управління статистики у Харківській області.

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.09.2014 № 847-р підготовлена інформація про результати виконання Плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, на 2014 – 2017 роки,
за II квартал 2016 року.

Відповідно до листа Мінрегіонбуду від 08.04.2016 № 7/12-3945 підготовлена інформація до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України про проведення у 2016 році 13-го засідання Спільної Міждержавної українсько-казахстанської Комісії з економічного співробітництва.

Керівництву Харківської обласної державної адміністрації підготовлені інформаційно-аналітичні матеріали «Зовнішня торгівля Харківської області з країнами Європейського Союзу та умови її здійснення».

Відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель», на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 27.12.2006 № 44743/14/1-06 стосовно підготовки зведеного звіту про проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти (форма № 1 – торги) складено звіт за січень-березень 2016 року щодо закупівель розпорядниками коштів місцевих бюджетів Харківської області.

На виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 30.10.2015 № 518 «Про участь у пілотному проекті щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів» щомісяця надавалася інформація про впровадження системи здійснення електронних закупівель структурними підрозділами обласної державної адміністрації та районними державними адміністраціями Харківської області.

Підготовлено інформацію за І квартал 2016 року щодо виконання договорів про спільну діяльність, договорів комісії, доручення та управління майном відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.04.2012 № 296 «Про затвердження порядку укладання державними підприємствами, установами, організаціями, а також господарськими товариствами, у статутному капіталі яких частка держави перевищує 50 відсотків, договорів про спільну діяльність, договорів комісії, доручення та управління майном», яку направлено до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Організовано проведення одного засідання регіональної комісії з оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році.

Організовано роботу з проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році.

Проведено моніторинг та аналіз стану виконання Плану заходів на 2015 – 2017 роки з реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період до 2020 року за І квартал 2016 року.

Відповідно до статті 10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» проведено 4 періодичних відстеження результативності розпоряджень голови Харківської обласної державної адміністрації.

На виконання доручення першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації проводилась постійна робота, направлена на недопущення необґрунтованого підвищення ціни на соціально значиму групу товарів на споживчому ринку області.

Розглянуті розрахунки 14 підприємств та організацій громадських організацій інвалідів, підготовлено інформацію щодо відповідності розрахунків вимогам підпункту 3 пункту 2 Порядку надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2007 року № 1010.

Протягом ІІ кварталу 2016 року було забезпечено 35 заходів в Харківській області за участю керівників дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні, а також іноземних офіційних та ділових делегацій з 16 країн світу (Республіка Албанія; Республіка Вірменія; Азербайджанська Республіка; Турецька Республіка; Республіка Білорусь; Республіка Польща; Держава Ізраїль; Республіка Корея; Чеська Республіка; Федеративна Республіка Німеччина; Сполучені Штати Америки; Литовська Республіка; Латвійська Республіка; Китайська Народна Республіка; Королівство Швеція; Французька Республіка).

23–24.05.2016 забезпечено перебування в Харківській області делегації провінції Хейлунцзян Китайської Народної Республіки.

Протягом II кварталу 2016 року було проведено ряд заходів та зустрічей з іноземними партнерами з метою активізації міжрегіонального співробітництва та сприяння залученню іноземних інвестицій в регіон, зокрема:

04.04.2016 відбулась зустріч голови обласної державної адміністрації І.Л. Райніна з главою представництва ЄС в Україні Я. Томбінські.

Однією із тем, яка обговорювалася під час переговорів, було відкриття за участю ЄБРР Центру підтримки малого і середнього бізнесу.

07-08.04.2016 у м. Харкові відбувся Третій міжнародний бізнес-форум «Україна 2016: виклики та можливості». Темою бізнес-форуму було обговорення питання донорства, залучення інвестицій і енергоефективності. Головна мета форуму – дати власникам і топ-менеджерам компаній практичні рекомендації, спрямовані на розвиток бізнесу під час кризи, вихід на європейський ринок і отримання грантів та інвестицій.

У форумі взяли участь українські бізнесмени, представники інвестиційних та консалтингових компаній, економісти і маркетологи. Топ-спікером став екс-міністр фінансів Словаччини та радник Міністра фінансів України І. Міклош.

Під час форуму відбулося підписання меморандуму про створення в Харкові бізнес-інкубатора Startup Factory Nure на базі Харківського національного університету радіоелектроніки. Меморандум підписали представники п'яти країн: України, США, Австралії, Естонії та Польщі.

08.04.2016 під час зустрічі голови обласної державної адміністрації І.Л. Райніна з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Д. Пайєттом в Посольстві США в Києві було підписано Меморандум про взаєморозуміння. Меморандумом визначено такі пріоритетні напрями подальшого співробітництва між Урядом США та Харківською областю:

підтримка діяльності Офісу Харківської області в Вашингтоні;

поглиблення співробітництва між Харківською областю та бізнес-асоціаціями та інвестиційними фондами США з метою залучення інвестицій до Харківської області;

розвиток торговельного співробітництва, включаючи підтримку презентаційних та інших інформаційно-маркетингових заходів;

налагодження співробітництва в науково-освітній та науково-технологічній сферах, підтримка передачі технологій і розвиток технологічно інтенсивного підприємництва в Харківській області;

розширення співпраці між учасниками Меморандуму та міжнародними донорами для вирішення в Харківській області соціально-гуманітарних питань;

реалізація реформ у Харківській області, спрямованих на системне запобігання корупції, підвищення прозорості та ефективності діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, забезпечення дерегуляції економіки, підвищення доступності і якості адміністративних послуг для громадян і бізнесу.

14.06.2016 представники Харківської обласної державної адміністрації взяли участь у Форумі «Україна-Корея. Форум економічного співробітництва 2016» в м. Києві за участю представників міністерств України, а також науково-дослідних закладів, організацій та компаній України та Республіки Корея. Форум надав представникам Харківської області та Республіки Корея можливість ознайомитись з перспективами подальшої двосторонньої співпраці.

Найважливішою подією ІІ кварталу 2016 року було перебування делегації Харківської області в Китайській Народній Республіці. У рамках зазначеного візиту делегацією Харківської області проведено низку робочих зустрічей з представниками Народного Уряду провінції Хейлунцзян і м. Харбін Китайської Народної Республіки, ділових кіл Китаю, взято участь у 27-му Харбінському міжнародному торговельно-економічному ярмарку. Харківською стороною було презентовано досягнення регіону в економічній і науковій сферах, запропоновано науково-технічне співробітництво та кооперацію у таких сферах як промисловість, переробка сільськогосподарської продукції, ІТ-технології, аерокосмічна галузь. За результатами візиту було підписано Угоду про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між Харківською областю та провінцією Хейлунцзян, у рамках якої сторони домовилися всебічно сприяти розвитку торгівлі, виробничого, інвестиційного та інших видів економічного співробітництва.

Станом на 01.07.2016 було зареєстровано 4 іноземних інвестиції, анульовано 1 іноземну інвестицію. Видано 171 разову (індивідуальну) ліцензію на зовнішньоекономічну операцію. Ліцензії на експорт товарів та імпорт товарів не видавались.

Протягом ІІ кварталу 2016 року проводилась робота над проектом Програми сприяння розвитку малого і середнього підприємництва в Харківській області на 2016 – 2020 роки та проектом Порядку використання коштів обласного бюджету, що виділяються для мікрокредитування суб'єктів малого і середнього підприємництва на зворотній основі під бізнес-плани проектів на 2016 – 2020 роки.

Продовжено роботу з внесення даних до автоматизованої інформаційно-довідкової системи, призначеної для накопичення відомостей про місця розташування рекламних засобів поза межами населених пунктів Харківської області.

У звітному періоді робота Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації була зосереджена на забезпеченні інформаційно-аналітичного супроводження процесів підвищення конкурентоспроможності Харківської області, формування позитивного іміджу регіону, створення сприятливого економічного середовища для розвитку бізнесу, виходу товарів та послуг харківських підприємств на зовнішні ринки.

Серед заходів за зазначеними напрямами роботи слід відзначити:

07 – 08 квітня 2016 року – Третій міжнародний бізнес-форум «Україна 2016. Стратегічне бачення: виклики та можливості»;

17 травня 2016 року – робоча зустріч із представниками Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO);

робочі зустрічі з представниками ділових кіл Слобожанщини, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій щодо євроінтеграції та виходу харківських товаровиробників на міжнародні ринки.

Розглядаючи сферу інформаційно-комунікаційних технологій як одну з найбільш конкурентоспроможних у регіоні, зусилля представників Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації були спрямовані на підтримку та розвиток вищезазначеної галузі. Виходячи із результатів комплексного аналізу стану ІТ-галузі, у ІІ кварталі 2016 року послідовно впроваджувались заходи, спрямовані на закріплення лідерства Харківщини в ІТ-індустрії.

У квітні 2016 року проведено семінар для представників ІТ-компаній регіону «Бізнес рішення як шлях інтеграції в Європу» за участю Надзвичайного і повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні Ю. Пойканса. Серед учасників заходу були представники ІТ-компаній Харківської області, які планують розвивати свій бізнес, зокрема, із партнерами в Європейському Союзі. Під час семінару обговорювалися питання впровадження інформаційно-комунікаційних технологій для забезпечення стабільної роботи підприємств Харківщини, можливості успішної співпраці з діловими партнерами з ЄС.

Проведено засідання робочої групи щодо реалізації на Харківщині проекту «Формування сталої системи надання послуг з соціальної адаптації ветеранів АТО #ITRecruit». Проект визнано одним із переможців конкурсу «Сприяння соціальній адаптації воїнів АТО», що проводився Міжнародним фондом «Відродження», та отримав грантову підтримку на його реалізацію. У рамках проекту здійснюється безкоштовне навчання демобілізованих бійців АТО за трьома ІТ-спеціальностями. У травні-червні 2016 року відбулися перші заняття за напрямами:

тестувальник програмного забезпечення (термін навчання 3 місяці);

контент-менеджер (термін навчання 2 місяці);

оператор 3D-принтеру (тривалість курсу 1 місяць). Партнером цього компонента виступає Харківський стартап BeeLabs.

Крім того, у ІІ кварталі 2016 року Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації був координатором реалізації другого етапу проекту «Школа лідерства голови Харківської обласної державної адміністрації Ігоря Райніна».

З метою забезпечення належного виконання вимог Закону України «Про адміністративні послуги», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» та законодавства в сфері надання адміністративних послуг в області продовжується робота з реалізації низки заходів з виконання доручень керівництва обласної державної адміністрації та заходів організаційного характеру у сфері реформування системи надання адміністративних послуг у Харківській області.

Харківською обласною державною адміністрацією спільно з Харківською міською радою за підтримки Міжнародної організації по праву розвитку (IDLO) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у 2016 році планується відкриття «Регіонального центру надання адміністративних послуг» у м. Харкові.



Заходи, реалізовані у ІІ кварталі 2016 року, сприяли оптимізації роботи центрів надання адміністративних послуг, спрощенню отримання суб’єктами звернення адміністративних послуг, підвищенню зручності їх отримання, поліпшенню якості надання адміністративних послуг, вирішенню проблемних питань, які виникають в роботі центрів.

Проводився постійний моніторинг актуальних проектів (програм) міжнародної технічної допомоги, які відповідають пріоритетам соціально-економічного розвитку області, з подальшим розміщенням відповідної інформації на офіційному веб-сайті Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації та інформуванням районних державних адміністрацій, виконавчих органів міських рад міст обласного значення, структурних підрозділів обласної державної адміністрації та представників громадськості. Надавалася консультативно-методична допомога з питань написання та подачі заявок на участь у проектах (програмах) міжнародної технічної допомоги.



Департаментом фінансів Харківської обласної державної адміністрації підготовлені та подані матеріали на чергову сесію обласної ради щодо внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік.

Проводився щомісячний моніторинг стану виконання обласного та зведеного бюджетів області, надавалася відповідна інформація керівництву обласної державної адміністрації та обласної ради.

Також проводився моніторинг стану виконання місцевих бюджетів області та надання області з державного бюджету відповідних дотацій та субвенцій, аналіз дебіторської та кредиторської заборгованості місцевих бюджетів області.

Продовжувалася перевірка правильності складання і затвердження кошторисів бюджетних установ, які фінансуються з обласного бюджету у 2016 році, та планів використання бюджетних коштів одержувачів, які отримують фінансову підтримку за рахунок коштів обласного бюджету.

Протягом ІІ кварталу 2016 року здійснено комплексну ревізію місцевого бюджету Дергачівського району. Матеріали передані до Державної фіскальної інспекції в Харківській області.

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17.02.2016 № 43 «Про затвердження Плану заходів на 2016 рік щодо наповнення місцевих бюджетів області, економного і раціонального використання бюджетних коштів у процесі виконання місцевих бюджетів» узагальнена інформація, отримана від районів та міст області, про проведену роботу за січень-березень поточного року.



Департаментом інноваційного розвитку промисловості Харківської обласної державної адміністрації протягом ІІ кварталу 2016 року проводилася робота щодо виконання заходів, спрямованих на підвищення ефективності роботи промислового комплексу Харківщини, здійснювався щомісячний моніторинг та аналіз підсумків роботи промисловості, визначалися завдання подальшого розвитку.

За звітний період індекс промислової продукції області становив 106,9 %, (за аналогічний період минулого року – 81,9 %). Серед регіонів України за показником «індекс промислової продукції» Харківська область поділяє разом з Одеською областю 8 – 9 місця (за аналогічний період минулого року – 22 місце).

Із зростанням виробництва продукції працювали: ДП «Завод ім. В.О. Малишева», ТОВ «Лозівський ковальсько-механічний завод», ДП «Ізюмський приладобудівний завод», ПуАТ «Харківський підшипниковий завод», ПАТ «Завод «Південкабель», ПАТ «Вовчанський агрегатний завод», філія «Панютинський вагоноремонтний завод «ПАТ «Укрзалізниця», ТОВ «ХЗПТУ» та інші.

Разом з тим, зменшення виробництва допустили: ДП «Завод «Радіореле»,


ПАТ «Турбоатом», ПАТ «ХМЗ «Світло шахтаря», ДП Харківський машинобудівний завод «ФЕД», ДНВП «Об’єднання Комунар, ДП завод «Електроважмаш» та інші.

З початку 2016 року реалізовано промислової продукції, здійснено промислових робіт і послуг на загальну суму 46,9 млрд грн, що на


8,8 млрд грн перевищує результат попереднього року.

Ураховуючи той факт, що найбільшими боржниками є підприємства та установи державної форми власності, проводилася робота з центральними органами виконавчої влади, направлена на погашення наявних боргових зобов’язань в індустріальному комплексі Харківщини.

Одним із пріоритетних напрямів роботи управління паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації є робота з підвищення енергоефективності використання енергоресурсів в області.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 № 231 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.03.2010 № 243 та від 17.10.2011 № 1056 щодо Державної програми, якою передбачено державну підтримку на відшкодування частини суми, залученої населенням, співвласниками багатоквартирних будинків та житлово-будівельними кооперативами на впровадження енергоефективних заходів (комплексне утеплення багатоквартирного будинку, зокрема встановлення котлів і теплопунктів, заміна вікон, утеплення фасадів, дахів, підвалів тощо), розроблені необхідні матеріали та рішенням обласної ради від 17 грудня 2015 року № 14-VII затверджено Програму відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Харківської області на впровадження енергозберігаючих заходів, на 2016-2020 роки.

Розроблено проект Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених на реалізацію зазначеної Програми. Робота з винесення відповідного проекту рішення для затвердження на сесії обласної ради триває. Проводилися зустрічі та робочі наради з представниками підприємств, що мають розроблені проекти з енергоефективності, та потенційними інвесторами з метою їх залучення до реалізації енергоощадних заходів на території області, у тому числі на об'єктах соціальної та комунальної сфери.

З метою проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо переваг діючих механізмів державного стимулювання проведення заходів з енергоефективності та енергозбереження в рамках Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010 – 2016 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2010 № 243 (із змінами), обласною державною адміністрацією спільно з Українським союзом промисловців і підприємців ініційовано проведення в районах області та містах обласного значення семінарів на тему: «Впровадження енергоефективних заходів та відбір проектів в житлових будівлях».

З метою подальшого розвитку регіону, зміцнення його енергетичної безпеки та покращення сучасного стану паливної галузі в області реалізується Регіональна програма розвитку паливної галузі області до 2020 року, яку затверджено рішенням обласної ради від 22 грудня 2011 року № 292-VI. Підсумки реалізації програми в 2015 році розглянуто в квітні на засіданні сесії обласної ради (рішення обласної ради від 14 квітня 2016 року № 167-VІI). За оперативними даними у ІІ кварталі 2016 року з метою здійснення нарощення видобутку газу було залучено 4,3175 млн грн: інтенсифікація видобутку газу – 18,283 млн. м3; інтенсифікація видобутку рідких вуглеводнів – 0,402 тис. тонн.

Іншим пріоритетним напрямом роботи є питання підвищення рівня газифікації населених пунктів області. Державним та місцевими бюджетами на 2016 рік фінансування цих потреб не передбачено. Фінансування відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.08.2009 № 1001-р «Про добудову підвідних газопроводів» в І півріччі 2016 року не здійснювалося.

22 березня 2016 року підписано Угоду про співробітництво між ПАТ «Укргазвидобування» і Харківською обласною державною адміністрацією у розвитку нафтогазового комплексу області, згідно з якою планується виділення коштів на газифікацію 2 об’єктів на загальну суму 1818,069 тис. грн, здійснено фінансування на 1417,11 тис. грн. Рішенням обласної ради від 23 червня 2016 року № 188-VIІ внесено зміни до обласного бюджету на 2016 рік, згідно з якими передбачено фінансування на газопостачання теплогенераторної дошкільного навчального закладу (ясел-садочка) «Сонечко» (вул. Садова, смт Приколотне Великобурлуцького району) на суму 639836 грн, на газопостачання житлових будинків у смт Приколотне Великобурлуцького району на суму 1505231 грн та на газифікацію с. Копані Лозівського району на суму 2050000 грн.

У Харківській області із 1761 населеного пункту на сьогодні газифіковано 794. Рівень газифікації області складає 71,5 %, у тому числі міст та селищ міського типу – 83,9 %, сіл – 54,3 %.

З метою забезпечення сталого енергопостачання в області проводиться робота з переведення безхазяйних енергетичних об’єктів на баланс АК «Харківобленерго» або інших спеціалізованих підприємств. Організовано роботу обласної робочої групи та відповідних районних робочих груп. По районах області та містах обласного значення проводиться незалежна експертиза або очікується рішення суду про визнання 60 об'єктів енергетики безхазяйними. Газотранспортними підприємствами разом з органами місцевого самоврядування проводилася робота з виявлення безхазяйних газопроводів та визначення балансоутримувачів об'єктів газопостачання з ознаками безхазяйних. Для забезпечення безаварійної експлуатації систем газопостачання області відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання України фахівцями ПАТ «Харківгаз» здійснювалося технічне обслуговування безгосподарних об'єктів газопостачання до визначення їх балансової належності.

  1   2


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка