І-ііі ступенів – дошкільний навчальний закладСкачати 414.49 Kb.
Сторінка1/4
Дата конвертації30.12.2016
Розмір414.49 Kb.
  1   2   3   4
КОСТЯНТИНІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО

КОМПЛЕКСУ «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ –

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

2011рік

Зміст

І розділ «Візитна картка»

Мета портфоліо 3

Педагогічне кредо 3

Проблема за якою працюю 3

Педагогічне есе 4

Загальні відомості 5

ІІ розділ «Методична скринька»
Перспективний план роботи_____________________________
Принципи, правила та напрямки роботи____________________
Методичні наробки______________________________________
Участь у семінарах,конкурсах_____________________________
Авторські розробки семінарів
Публікації_______________________________________________
ІІІ розділ «Самоосвіта»
Тема, напрямки самоосвіти_____________________________
ІV розділ «Творча робота»
Робота з обдарованими дітьми__________________________
Результати діагностики учнів__________________________

Планування діяльності на майбутнє___________________


Мета портфоліо


ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СВОЄЇ САМООСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА РІВНЯ МЕТОДИЧНОЇ КУЛЬТУРИ; СИСТЕМАТИЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ І НАПРАЦЮВАНЬ ДЛЯ ПРЕДСТАВЛЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ СВОЄЇ ПРАЦІ, ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ СВОЇХ ПРОФЕСІЙНИХ ДОСЯГНЕНЬ ТА НАСТУПНИХ ЦІЛЕЙ ПОДАЛЬШОГО ПРОФЕСІЙНОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ.

Педагогічне кредо

«ВОЗЬМИТЕ ЧАШУ ТЕРПЕНИЯ, ВЛЕЙТЕ ТУДА ПОЛНОЕ

СЕРДЦЕ ЛЮБВИ, БРОСЬТЕ ДВЕ ПРИГОРШНИ ЩЕДРОСТИ, ПЛЕСНИТЕ ТУДА ЖЕ ЮМОРА, ПОСЫПЬТЕ ДОБРОТОЙ, ДОБАВЬТЕ КАК МОЖНО БОЛЬШЕ ВЕРЫ И ВСЕ ЭТО ХОРОШЕНЬКО ПЕРЕМЕШАЙТЕ. ПОТОМ НАМАЖЬТЕ НА КУСОК ОТПУЩЕННОЙ ВАМ ЖИЗНИ И ПРЕДЛАГАЙТЕ ВСЕМ, КОГО ВСТРЕТИТЕ НА СВОЕМ ПУТИ...!»
Проблема за якою працюю:

«СИСТЕМА РОБОТИ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА

ЗНЗ З ОБДАРОВАНИМИ УЧНЯМИ

Педагогічне есе

Актуальність деяких професій стає все більшою в умовах зростаючої складності світу та прискорення науково-технічного прогресу. До таких спеціальностей належить і професія психолога. Сьогодні, коли суспільні процеси стають більш динамічними, часто виникають напружені ситуації у взаєминах між людьми, в колективах та родинах. У зв’язку з дефіцитом спілкування підвищилася роль психологічних знань, їхнього прикладного аспекту. Психолог – важлива людина в житті кожного. Він працює з найціннішим – особистістю. Він допомагає , скеровує, підказує, спрямовує на життеву дорогу … Бути психологом означає бути обізнаним у різних сферах життя, бути відкритою, небайдужою людиною. Кожна дитина — це маленький всесвіт, і, правильно дібравши ключик, можна виховати особистість. А найбільшою нагородою для педагога є їх життя, і відчуття того, що ти допоміг становленню ЛЮДИНИ.Метою роботи психолога в учбовому закладі є покращення навчального процесу, не тільки в цілому з метою оптимізації навчального процесу, а й з урахуванням конкретних труднощів, що виникають у процесі навчання, взаємин у тріаді "учень-батьки-учитель". Важливо, щоб кожній дитині було комфортно у школі, щоб вона хотіла до неї ходити та не відчувала себе самотньою й нещасливою. Важливо, щоби батьки та вчителі побачили її реальні проблеми, захотіли їй допомогти і, головне, зрозуміли, як це зробити.

Необхідно, щоб дитина, батьки та вчителі не були "ізольовані" один від одного, щоб між ними не було протистояння. Над проблемами, які виникають між ними, вони мусять працювати спільно, тому що тільки в цьому випадку можливе оптимальне рішення. Головна задача шкільного психолога полягає не в тому, щоб вирішити за нихпроблему, що виникла, а в тому, щоб об'єднати їх зусилля для її рішення.Функції шкільного психолога дозволяють дотримуватись у школі психологічних умов, необхідних для повноцінного психічного розвитку й формування особистості дитини, тобто служать цілям психологічної профілактики.Для роботи шкільним психологом треба мати певні якості, а саме: умінням слухати, співпереживати. Працюючи з людьми, важливо чітко та зрозуміло формулювати свої думки, бути працьовитим, товариським, відповідальним , тактовним, контактним, ерудованим, толерантним. Психологу важливо мати почуття гумору, володіти широкими професійними знаннями, любити дітей. У процесі роботи розвиваються такі якості, як уміння спілкуватися з різними людьми, розуміти їхні проблеми та інтереси, аналізувати, знаходити компроміс; розвиваються спостережливість і професійні знання. Підвищенню кваліфікації психолога сприяють:відвідування психологічних семінарів і майстер-класів, у тому числі присвячених корекційній роботі з дітьми;участь у наукових конференціях і "круглих столах", присвячених роботі психолога в системі освіти; регулярне відвідування бібліотеки та книгарень для ознайомлення з новою психологічною літературою;ознайомлення з новими методиками й дослідженнями, що стосуються проблем дитячого розвитку та навчання;навчання в аспірантурі.

Таким чином, професія шкільного психолога на сьогодні є потрібною, затребуваною, цікавою, але складною.Дата народження

06.06.1977

Освіта (внз, спеціальність, рік закінчення)

2008 рік Краматорський економіко-гуманітарний інститут (спеціальність психолог - викладач вищого навчального закладу), освітньо-кваліфікаційний рівень —магістр). 2007 рік Краматорський економіко-гуманітарний інститут (спеціальність вчитель початкових класів, практичний психолог в закладах освіти, освітньо-кваліфікаційний рівень- спеціаліст).

Педагогічний стаж

6 років

Дата початку роботи в НВК

1.03.2006 р

Підвищення кваліфікації (Дата, заклад, тема)

31.01.11-12.06.11Донецький обласний

інститутут післядипломної педагогічної освіти

Курсова підготовка за темою: «Створення оптимальних психолого - педагогічних умов для формування й розвитку особистості».


Кваліфікаційна категорія

спеціаліст

Тема самоосвіти

Система роботи практичного психолога ЗНЗ з обдарованими учнями.

Документи , що підтверджують участь у семінарах

Сертифікат № 1274 від 6.02.10 про проходження офіційного тренінгу “Молодь на раздоріжжі».

Електронна скринька

natalizinchenko.1977@ mail.ru

Персональна веб-сторінка

http:// portfoliopedbloxua. blogspot.com .

  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка