Біографія Арнольда Ерета Вступ д-ра Бенедикта Луста урок Вступні принципи урок Приховані, гострі і хронічні хвороби вже не таємниця урокСторінка1/9
Дата конвертації07.12.2016
Розмір1.5 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9
АРНОЛЬД ЕРЕТ

ЖИТТЯ НА ВОЛІ або:

ЗЦІЛЮЮЧА СИСТЕМА БЕЗСЛИЗОВОВОЇ ДІЄТИ

(НАУКОВИЙ МЕТОД ПРОЇДАННЯ ВАШОГО ШЛЯХУ ДО ЗДОРОВ’Я)

(переклад з російської А. Висоти, к.х.н.)

АРНОЛЬД ЭРЕТ

ЦЕЛЕБНАЯ СИСТЕМА БЕССЛИЗИСТОЙ ДИЕТЫ

(НАУЧНЫЙ МЕТОД ПРОЕДАНИЯ ВАШЕГО ПУТИ К ЗДОРОВЬЮ)

Arnold Ehret

“MUCUSLESS DIET HEALING SYSTEM.

A SCIENTIFIC METHOD OF EATING YOUR WAY TO HEALTH.” ISBN 0-87904-004-1


З М І С Т сторінка:

СЛОВО ДО УКРАЇНЦІВ………………………………………………..

Передмова перекладача з англійської…………………………………..

Біографія Арнольда Ерета……………………………………………….

Вступ д-ра Бенедикта Луста……………………………………………..

Урок 1. Вступні принципи……………………………………………….

Урок 2. Приховані, гострі і хронічні хвороби – вже не таємниця……

Урок 3. Нащо треба діагноз?..................................................................

Урок 4. Діагноз – частина 2. Повні і худі люди……………………….

Урок 5.1. Чарівне дзеркало………………………………………………

Урок 5.2. Формула життя – «V=P-O»……………………………………...

Урок 6. Нова фізіологія………………………………………………….

Урок 7. Нова фізіологія – частина 2……………………………………

Урок 8. Нова фізіологія – частина 3. Склад крові………

Урок 9. Нова фізіологія – частина 4. Побудова крові……….

Урок 10. Критичний аналіз інших зцілювальних систем із

неупередженими, безсторонніми оглядами………….................

Урок 11. Безлад в дієтології……………………………………………….

Урок 12. Безлад в дієтології – частина 2………………………………….

Урок 13. Безлад в дієтології – частина 3………………………………...

Урок 14. Таблиці харчової цінності Рагнара Берга……………………

Урок 15. Дієта переходу…………………………………………………..

Урок 16. Дієта переходу – частина 2……………………………………

Урок 17. Голодування……………………………………………………

Урок 18. Голодування – частина 2……………………………………..

Урок 19. Голодування – частина 3………………………………………

Урок 20. Голодування – частина 4………………………………………..

Урок 21. Руйнівна дієта цивілізації, безслизова дієта,

Природна їжа людини…………………………………………

Урок 22. Стать. Статеві хвороби………………………………………...

Урок 23. Стать – частина 2……………………………………………….

Урок 24. Підсилення елімінації фізичними вправами, сонячними

ваннами, внутрішніми ваннами і купанням……………….

Урок 25. Послання до послідовників…………………………………..


СЛОВО ДО УКРАЇНЦІВ


Ви тримаєте в руках дивну книгу Арнольда Ерета – людини, якою ще буде гордитися людство. Це книга про харчування і в ній розкрито чимало таємниць, старанно приховуваних від людей соціальними паразитами. Цього 2012 року виповнюється 90 років з часу його загибелі в 1922 р. А цей твір він написав десь століття тому, однак він є таким актуальним і написаний так дохідливо, ніби вчора в ньому поставлена остання крапка.

Дослідник прийшов до ГЕНЕРАЛЬНОГО ВИСНОВКУ, що ДІАГНОЗ ХВОРОБИ ОКРЕМОЇ ЛЮДИНИ, ВСІХ ХВОРОБ ЛЮДСТВА І РОЗУМОВИХ І ФІЗИЧНИХ ВІД ПОЧАТКУ ЦИВІЛІЗАЦІЇ ДОВОДИТЬ, ЩО В НИХ У ВСІХ Є ОДНА Й ТА Ж ФУНДАМЕНТАЛЬНА ПРИЧИНА, в яких би симптомах це не проявлялося. Без винятку це є одна й та ж загальна й універсальна умова всякої хвороби: сміття, чужорідні речовини, слиз і його отрути.

Арнольд Ерет розробив цілу технологію оздоровлення людини, яка включає ПОВНЕ ПРИБИРАННЯ тіла від чужорідних речовин і подальше харчування фруктами і зеленолистими овочами, які далі не продукують слиз у тілі.

Про це та інше розповім докладніше.

Народився Арнольд Ерет, мабуть, в кінці 19-го сторіччя в Німеччині в заможній родині фермерів. Успішно закінчив коледж. На академічних курсах здобув фах викладача малювання і креслення. Навчався в Університеті медицини, фізіології і хімії. А тим часом помер його батько від туберкульозу, а потім і брат. Сам Арнольд тяжко захворів на запалення нирок із сухотною тенденцією. Присуд лікарів: невиліковно хворий. Офіційна медицина була безсила. То він вдарився до нетрадиційних методів лікування. Ні натуропати, ні вегетаріанство, ні магніти йому не зарадили.

Маючи аналітичний розум, велику працелюбність і ретельність, як рису характеру, Ерет здогадався, що причиною його хвороби є неправильна їжа, яка перетравлюється не вся, а частина її у вигляді клеючого слизу забиває всі капіляри тіла. За десяток років спостережень і дослідів він встановив, що основним постачальником слизу є крохмалисті продукти, такі, як картопля і всі злакові. Споживаючи фрукти і некрохмалисті зеленолисті овочі та періодично голодуючи, Ерет оздоровився сам. Потім він заснував у Швейцарії санаторій, де вилікував своєю «Безслизовою дієтою» кілька тисяч страждальців від найрізноманітніших хвороб. Його лікуванню піддалися туберкульоз, запалення легень, нирок, органів травлення, навіть сифіліс та заїкання й інші захворювання.

Теоретичною основою його роботи є відоме рівняння, в якому життєва сила людини дорівнює отриманій енергії мінус її затрати на подолання перешкод у тілі. Коли затрати енергії на подолання перешкод є значними, людина має хворобу, а коли вони дорівнюють величині отриманої енергії –це смерть

Основною підвалиною фізіології людини є вчення про метаболізм (обмін речовин). Суть його в тому, що клітини людського тіла постійно розкладаються, а на їхньому місці виростають нові. Те, що розпалося, виводиться з тіла, а з високобілкової їжі утворюються нові клітини. Своїми дослідами Ерет доказав, що насправді такого НЕМА. А тому потреби у м’ясі та в інших продуктах, багатих на білок, для людини теж НЕМА. І справді, корова їсть лише траву, з якої будує все тіло включно з білками.

Дослідник звернув увагу на структуру крові і доказав, що білі кров’яні тільця або лейкоцити, насправді є частками слизу, в колоїдній формі, як це мені розуміється. Вони концентруються в місцях запалення або на рані, бо організм завжди намагається вивести їх із тіла. Оскільки слиз є дуже поживним середовищем для мікробів та вірусів, то й вони зосереджуються там, що й дало підстави офіціозу саме їх назвати причиною хвороб. Я дивуюся цьому запамороченню всієї медицини, яка й досі плутає причину із наслідком. В очищеному тілі нема слизу (лейкоцитів!) у крові.

Сучасна медицина вважає, що серце помпує кров по всьому тілі. А Ерет це заперечив і доказав, що насправді серце є клапанно-розподільчим органом, а кров по всьому тілі помпують легені. Мені – не фахівцю, здається, що кров по тілу помпують не лише легені, а й інші органи, судини і мікрокапіляри, аж до клітинного рівня (інтегральний принцип). Дослідник геніально передбачив, що саме залізо є основою крові. Про інші відкриття Ерета ви дізнаєтеся самі.

Офіційна медицина замовчує.

Чи можна назвати офіційну медицину наукою, коли вона заперечує очевидні речі? Ні! Лікарі і дієтлікарі зокрема, мають цілком раціональний підхід до власних машин, купуючи бензин найкращої марки і найвищої якості, щоб він був, бажано, без парафінистих сполук, наприклад, ЄВРО-бензин. І то щорічно доводиться відчищати інжектори від бензинового «слизу». Людей же вони ніби вважають за парову машину, яку можна живити і нафтою, і вугіллям і навіть дровами, а той усім цим разом, лиш варто це науково оформити через поживну цінність у кілокалоріях і злупити за це чималі гроші.Погляд просвітлених українців.

Людина має Тіло, Душу і Дух. Тіло піддається вимірам, а дві інші складові Людини за деякими винятками – ще ні. Хоч нині деякі вчені схиляються до думки, що саме Дух є інформаційною матрицею і для Душі, і для Тіла. Для життя людина отримує енергію. Мабуть, всім відомо, що енергія вивільняється при «холодному згоранні» глюкози прямо в клітинах з утворенням вуглекислого газу і води. Ось чому таким важливим є чисте повітря із киснем та азотом у ньому. Мабуть азот таки засвоюється з повітря, бо він є основним конструктивним елементом білків, які дивно формуються в тілах травоїдних.

Крім цього людина отримує ще невідому енергію від Духу +. Ця дельта може бути настільки значною, що дозволяє деяким людям роками жити без їжі, наприклад, Зінаїді Барановій з Кубані, киянину Миколі Довгорукому, а також австралійці Джасмухін (їх тепер у світі понад 30 тисяч).

Просвітлені українці стали такими, бо зуміли очистити свій інформаційний простір від вульгарно-матеріалістичного бруду і тепер формують Новий Світогляд. Це дозволило нам сприйняти вчення Ерета відразу й без доказів та тисяч аргументів. Із цього вчення я поки впровадив для себе лише ПЛАН «БЕЗ СНІДАНКУ». За три місяці я позбувся зайвої ваги і набув 17 кг бадьорості. Крім цього в мене нормалізувався тиск крові.Що мене найбільше вразило.

Повне очищення тіла приводить до глибинних фізіологічних змін. Це має зацікавити українок. У дівчат і жінок зникають МІСЯЧНІ. Вони зачинають і виношують дітей без ніяких проблем. І народжують немовлят безболісно. Дітки некрикливі і навіть дуже не вкакуються.Трохи скажу про сам переклад.

Я отримав доручення перекласти цей твір від п. Петра Матвієнка – заступника голови оргкомітету «Буття українців». З інтернету витяг російськомовний переклад і взявся за роботу. Під рукою в мене був «Русско-украинский словарь» під ред. акад.. М. Калиновича (К., 1961) на 80000 слів. Від початку в мене з’явилися запитання:

ХТО НАПИСАВ «Вступ проф.. Столєшнікова А.П.»? Мабуть перекладач з англійської, бо в ньому сам проф. С. говорить про себе, як про проф.. С.

ХТО НАПИСАВ «Передмову перекладача з англійської» + «ЩЕ ДЕЩО ВІД ПЕРЕКЛАДАЧА З АНГЛІЙСЬКОЇ»? Вона не підписана.

ХТО НАПИСАВ коротеньку замітку про останній день життя Ерета 22 жовтня 1922 р.? Із тексту виходить, що це один із слухачів його останньої лекції того ж дня. А може це все робота проф. B.W. Childа, який написав біографію А. Ерета і, мабуть, переклав твір на російську?

Деякі повтори й інше я вилучав з тексту, позначаючи місце знаком /…/. На місці пропуску слів я вставляв необхідні слова або свій коментар, які закінчувалися знаком (…- А.В.). Перекладач з англійської на російську залишив свої примітки, які я залишив без зміни, це знак (…прим. пер.). Із більш, як 100 сторінок російського перекладу, в мене вийшло 90 сторінок українського. Це підтвердило дані Василя Триліса – мислителя і перекладача про більшу інформаційну ємність української перед іншими мовами. Над російською є перевага у більше ніж 10%.Перспектива. Ця книга Арнольда Ерета має стати настільною для кожної української родини, як і «Родова книга». На жаль, для більшості теперішніх українців непосильною є навіть ранкова руханка. На наших очах формується новітня нація з Новим Світоглядом і Новим способом життя. Саме для просвітлених українців цей твір! Хай же буде!

Анатолій ВИСОТА, к.х.н.


ВСТУП проф. Столєшнікова А.П.

Один наш читач таки зробив переклад головної роботи Арнольда Ерета, якого проф.. Столєшніков вважає найкращим практиком і теоретиком по натуральній медицині. Переклад був присланий ще до відрядження, але у зв’язку з ним публікую лише зараз. Я вважаю, що переклад був виконаний добросовісно і добре. Так що читайте.

З цієї роботи Ерета разом з роботою проф. Столєшнікова «Як вернутися до життя» вам, в принципі, достатньо. Спочатку читайте «Як вернутися до життя» Столєшнікова, а потім більш загальну «Систему безслизової дієти» Ерета. Для вас це є вся інформація. І Ерет і Столєшніков характерні тим, що вони дають лише саму Суть, бо не розтікаються мислію по древу і не товчуть воду у ступі. Порівняйте ці дві невеличкі книжечки Ерета і Столєшнікова на одній чаші ваг з другою чашою, на якій все, що написано по медицині. Вам достатньо прочитати дві тонкі книжечки Ерета і Столєшнікова, щоб мати все знання, як бути здоровим.

Столєшніков попереджував, що йому давно вже стало ясним, що книги пишуться людськими істотами не для того, щоб прояснити, а щоб заплутати. Ці два автори до таких істот не відносяться. Але вияснення цього питання веде нас у сферу Іверології (? – А.В.). Читайте книгу Ерета. (Для комплекту Столєшніков додав до «Безслизової дієти» брошуру Ерета про голодування).

Таким чином, щоб відновити свій резонанс з природою, вся інформація тепер у вас є. Як і книжку Столєшнікова, читайте цю книгу Ерета не менше 12 разів! Як і в книжці Столєшнікова, в Ерета кожне речення настільки є важливим і несе в собі величезний сенс, що в непідготовленого читача може в одне вухо влетіти, а в інше вилетіти.

А нащо, скажете ви, треба очищати своє тіло? А тому, що «В здоровому тілі – здоровий дух». Тривіально? Але як ви можете сказати щось розумне або зробити щось вартісне, коли ваш організм розбалансований і схожий на гноянку? У фільмах показують людей, як вони щось розумне кажуть і тримають склянку горілки в руці! –Це, Ватсон, ненаукова фантастика! Таке не відповідає Суті речей! Ви можете говорити щось розумне і діяти так само, лиш коли знаходитеся в резонансі з цією самою Суттю.

Ось маленьке доповнення ідеї А. Ерета по «Безслизовій дієті» на основі особистого досвіду проф.. Столєшнікова: Ерет абсолютно правий! Столєшніков просто дає більш сучасне формулювання, щоб було більш зрозумілим в термінах нашого століття, але не будемо ускладнювати.

Крохмаль, який складає основу людського харчування і який Ерет має на увазі під словом «слиз», для людського організму є шкідливим; варений крохмаль – це отрута! Зміст цього сумного факту закладений навіть у перекладі із старо-англійської - СТАРЧ означає ТВЕРДІТИ, тобто СКЛЕЮВАТИ. Це і є фізіологічна дія крохмалю при його тривалому споживанні: КРОХМАЛЬ ЗАКЛЕЮЄ ВСІ мікроСУДИНИ ЛЮДСЬКОГО ТІЛА, як накип та іржа звужують всякі водопровідні труби при тривалому їх використанні.

Це відбувається тому, що крохмаль не з тої глюкози, яка треба для людського тіла. Щоб витягти корисну глюкозу з крохмалю, на це організму треба затратити велику енергію і життєву силу; і організм не до кінця вирішує це завдання, бо крохмаль є надзвичайно міцною сполукою. Ось чому частина нерозщепленого крохмалю залишається в організмі і поступово, з роками, ЗАКЛЕЮЄ ЙОГО ЗСЕРЕДИНИ.

Крохмаль – це дуже довгий і важкий полімер, схожий на нейлон чи дидерон для жіночих колготок чи пластикових пакетів. Крохмаль складається із розгалуджених і дуже заплутаних макромолекул: амілопектину і амілози. Не дуже багато чого відрізняє крохмаль від звичайного паперу. Саме тому крохмаль використовують як шпалерний клей. Саме в цьому заслуга Ерета, що він відкрив ці заклеюючи властивості крохмалю щодо людського організму!

Проф. Столєшніков підтвердив це своїм особистим досвідом десятків тривалих голодувань і очисних дієт. А саме: варто лише в час голодування чи в час очисної дієти на прозорих щойно відтиснених соках - ковтнути хоч одну молекулу вареного крохмалю у всякій формі, - і очищення організму миттю зупиняється і вся ваша робота стає марною!

КРОХМАЛЬ – ЦЕ ОТРУТА ВІДСТРОЧЕНОЇ ДІЇ!

Як вам удасться уникнути крохмалю при житті в сучасному вивернутому світі, і як вам і наскільки удасться впровадити безслизовий режим Арнольда Ерета – це ваший власний шлях спроб і помилок, і ваша боротьба, як з самим собою, так і з оточуючим вас ворожим світом й істотами в ньому, які пробують обдурити вам мільйонами способів. Пам’ятайте, що здоров’я – це резонанс з природою і з тим началом, завдяки якому ви взагалі появилися в цьому світі. Успіхів вам! Сам Арнольд Ерет за свої лекції і книги був по-звірячому убитий в 1922 р. в Лос-Анджелесі.

Проф. Столєшніков А.П. Нью-Йорк. Липень 2010 р.

ЩЕ ДЕЩО ВІД ПЕРЕКЛАДАЧА З АНГЛІЙСЬКОЇ
«Те, що не можна пояснити простими словами – це нісенітниця. Як би по-науковому воно не звучало».

Арнольд Ерет.


Я взявся за цей переклад тому, що цей автор неймовірним чином вплинув на моє життя. Другою причиною було те, що для російськомовного читача він невідомий. От чому перекладена на російську його більш слабка за змістом книга «Лікування голодом і плодами», а не ця книга, я не знаю. В цій же його роботі Ерет виказує всю могутність свого інтелекту, спостережливості і здорового глузду. І все це підкріплене величезним досвідом. Також мені подобається те, що складні медичні терміни й унікальний механізм функціонування людського тіла Ерет описує легко й невимушено. Так описує, що читач всякого рівня підготовки схоплює зміст «на льоту».

Адже найціннішим у нашому світі є знання. І куди тільки не направляє людина свою невгамовну старанність, але тільки не на вдосконалення свого тіла і духу. За останні роки знання про тіло пішло зовсім не в тому напрямку, який вигідний для простої людини. Учені «копають» все глибше і глибше в гени, геноми, хромосоми ДНК. Людина вміє вирощувати органи, робити досконалі протези, клонувати, пересаджувати частини тіла і таке інше. Але, коли запитати: а що створено в сьогоднішньому світі для здоров’я (душевного і фізичного) людини, як ці величезні технічні і теоретичні знання вплинули на отримання радості від життя в здоровому тілі?

Відповідь така: офіційна медицина – це конвеєр смерті і цей конвеєр вельми прибутковий. Те, що вона не має ніякого успіху у справі дарування здоров’я говорить те, що кількість хвороб за останні 100 років виросло, коли не помиляюсь, з 5 до 30 тисяч найменувань(!), а «вік» хвороб упав до страшних цифр. Так що зараз пора бабкам давати молоді місце в транспорті. І це прогрес?

Та й «лікування» ведеться токсичними хімікатами, кожний з який має свою «дозу смертельно допустимої концентрації». Фармакологія і хірургія процвітають! Начинити отрутами і відрізати, звичайно ж це легше, аніж вилікувати. Взагалі про медицину можна казати довго, та радості ця розмова не дасть. Прочитайте хоч би останні відкриття Столєшнікова і зрозумієте суть. Якщо розібратися, то зараз ВСЕ діє ПРОТИ людського здоров’я у сто раз більше, чим це було навіть 20 років тому: їжа (ГМО, добавки, барвники, загущувачі, стабілізатори, Е, дикі суміші, консерванти, «сгущенка» із шпалерного клейстеру і титанових білил); напої (99% шкідливих підробок всього – від соків до мінеральних вод і пива, та й «оригінали» мають сумнівну корисність; звички (куріння, алкоголь, гіподинамія, випадкові статеві зв’язки, спішка, перевтома, лінь); атмосфера (СО-2, викиди, аварії, шум, мікрохвильове випромінювання від мобілок, телеканалів, супутників…); суспільство (гомосексуалізм, педофілія, екстремізм, наплювательство влади на все…).

І от в цьому світі ви повинні вижити самі і викохати дітей. А на все треба енергія. І тіло на все це її витрачає. При теперішніх умовах, як наслідок, людина витрачає свій колосальний ресурс за 30-40 років замість 100-150. Дає дефектних нащадків, які однак вимирають через 2-3 покоління, тому що виродження й занепад сил наростають по прогресії з кожним поколінням. Ось чому я й хочу донести до світу погляди цієї великої людини – Арнольда Ерета, якого, до слова, убили за це знання. (Безглуздо вірити в те, що людина, яка пішки пройшла всю Європу й Азію «підковзнулася, упала» і не отямилася). А його погляди, між іншим, відомі вже 100 років. І ніхто, щось, не спішить їх впроваджувати. Значить комусь вигідна ця депопуляція і класове рабство.

Голодування і харчування за цією системою вже позбавили мене від двох хронічних хвороб, одною з яких я мучився все свідоме життя – фарингіт (простуди, нежиті, легко не одягнися, холодного не пий…), а другу підхопив 2 роки тому – простатит. Причому цією другою чоловіки хворіють років на 20-30 старші за мене. Від неї я натерпівся більше, чим за все життя від простуд. Не буду описувати офіційне «лікування». Хто його пройшов, той знає наскільки воно принизливе, неприємне і дороге. До того ж тобі зразу кажуть: «Все! Тепер це на все життя!». Але ні і ще раз ні! Нічого, крім травми і кулі в голові, в тілі нема незворотного, коли ще залишився ресурс життєвих сил.

Іще раз скажу. Знання – сила. Воно вам буде треба, щоб розуміти, що насправді відбувається у вашому тілі. Дійсно, треба бути дуже впевненим у собі, у своїх силах і в розумінні тобою ситуації, коли починає йти каміння із ясен, з’являється рвота кислотою, скакає температура і тиск, на шкірі появляються гнійники в місцях колишніх\майбутніх хвороб. Все це є ознаками елімінації – позбавлення вашого тіла від погані.

Вірте у те, про що каже Ерет. Якщо вистачить Віри і Сил, то скоро ця віра в його слова перейде на рівень Знання і тоді ніякі докази більш не будуть потрібні. Про голодування рекомендую ще почитати Столєшнікова «Як повернутися до життя».

В його книзі в кінці знайдете список літератури, де зібрані всі достойні уваги автори. І наостанок – я перекладав цей текст довго й іноді ночами. Тому в ньому можуть бути опечатки, граматичні помилки і повтори. Але всі вони не впливають на якість викладу і його суть.

Бажаю вам Сил і Терпіння йти шляхом «Проїдання свого шляху до здоров’я!». /…/

*** ***

8 жовтня 1922 року професор Ерет провів у Лос-Анджелесі одну із його найуспішніших лекцій. Десь сто бажаючих послухати не вмістилися в аудиторії і змушені були піти, (бо закони Лос-Анджелеса не дозволяють стояти в проходах). Ті з нас, хто слухав його натхненні і пророчі слова, ніколи не забудуть це зворушливе і пророче звернення до людства, зроблене зі всією силою і переконливістю, яке виказувало його некорисливу відданість і дійсне бажання допомогти його страждаючим ближнім.Покинувши лекційну залу, проф. Ерет спішно пішов до залізничної станції, щоб сісти на поїзд додому – у передмістя Лос-Анджелеса. На ньому була пара нових, не розношених черевиків, а вулиця була погано освітлена. Спіткнувшись на дорозі, він втратив рівновагу і, падаючи назад, ударився головою об камінь. Через кілька хвилин після падіння він помер, так і не отямившись. Розтин показав перелом основи черепа.

Тисячі людей, розсіяних по всьому цивілізованому світу, оплакували утрату їхнього вчителя і друга. Пролиті сльози були справжніми і щирими…


*** ***

БІОГРАФІЯ АРНОЛЬДА ЕРЕТА
Я знав проф.. Ерета спочатку як автора, пізніше як власника санаторію і лектора, і тепер вельми поважаю його як друга і піонера найповнішої, природної і наукової системи або культу для «лікування і попередження всяких відомих хвороб». Я без коливань можу заявити, що він розробив і розвинув те, що тепер здається «останнім словом» щодо здоров’я і довговічності.

Арнольд Ерет був народжений коло Фрайбурга в Бадені – це Німеччина і був забезпечений, дякуючи батьку, екстраординарним бажанням докопуватися до причин отриманих результатів. Його батько передав йому гарний навик успішного лікування як тварин, так і людей природніми засобами без застосування ліків.

Ерет учився в коледжі. Тривалі прогулянки, додані до роботи на фермі , плюс майже звичайна вегетаріанська дієта довели його до серйозного нападу бронхіальної простуди. Та незважаючи на це він успішно закінчив коледж. Його найбільшим захопленням були фізика, хімія, малювання та креслення. Він ходив на спеціальні академічні курси і в 21 рік отримав звання викладача малювання і креслення до тої пори, поки не був викликаний на військову службу. Однак був увільнений від неї через 9 місяців з-за «неврастенії серця», після чого відновив викладацьку діяльність. У 31 рік він був здоровим і гарно виглядав, як казали оточуючі його люди, однак він страждав від хронічного запалення нирок – нефриту (хвороби Брайта) з сухотною тенденцією.

Далі за його власними словами: «5 раз я брав відпустки, щоб виздоровіти, але нарешті був оголошений «невиліковним». Потім протягом 5 років я постраждав від дуже багатьох лікарів (від 24-х!), і частина цього страждання була в оплаті рахунків на суму приблизно 6 000$ (станом на 2010 р.- це не менше 100 000$ - примітка пер.), але результат був той же: «невиліковний».

Фізично і подумки банкрот, я думав про самогубство, але випадково почув про натуропатію і тричі пройшов лікування в санаторії Kneipp, отримуючи деяке полегшення і бажання жити, але так і не вилікувався. Потім були 5 чи 6 інших натуропатичних санаторіїв і я спробував всі інші методи, відомі в Європі, витрачаючи ще тисячі, з результатом: «не безнадійно хворий, але й не здоровий».

Правда, я зрозумів дещо, виходячи зі свого досвіду: головні симптоми були – слиз чи гній та альбумін в сечі і біль в нирках. Лікарі, гадаючи, що чиста і ясна сеча свідчить про здоров’я, намагалися зупинити цю елімінацію медикаментами і замінити альбумін м’ясом, яйцями та молоком, але це лиш посилювало негативні результати. Із цього всього я зрозумів те, що здавалося великим осяянням: ПРАВИЛЬНА ДІЄТА МАЄ БУТИ ВІЛЬНА ВІД СЛИЗУ І АЛЬТБУМІНУ.

Моє натуропатичне лікування витягувало частину слизу ваннами, вправами і іншим, але я знову її наїдав неправильною дієтою. І я рішив прийняти те, що здавалося трагедією для мене (і є такою для більшості хронічних хворих людей, які не отримують ніякого полегшення від лікарів), і спробувати на собі безпосередньо те, що я зрозумів із колишнього досвіду, що НЕПРАВИЛЬНА ЇЖА БУЛА ПРИЧИНОЮ, А ПРАВИЛЬНА ЇЖА МОГЛА Б СТАТИ ЛІКУВАННЯМ.

Далі в моєму житті було вегетаріанство, фруктові, горіхові дієти, багаточисельні «лікувальні дієти» і декілька натяків на те, що ГОЛОДУВАННЯ ТАКОЖ МОЖЕ ДОПОМОГТИ. Моє перше спостереження було в тому, що вегетаріанці не були набагато здоровішими за м’ясоїдів, оскільки багато з них мали хворобливий вигляд і були блідими. На крохмалистій їжі і молоці мені повільно гіршало, але, не дивлячись на це, я розпочав курс навчання в Університеті медицини, фізіології і хімії. Я відвідав школу натуропатії, вивчив дещо із психіатрії, християнської науки, лікування навіюванням, магнітного заживлення і т.д, і т.д. – все з метою узнати реальні і фундаментальні істини гарного здоров’я.

Був більш чи менш розчарований і потім направився в Ніццу в південній Франції, де випробував радикальну фруктову дієту, за винятком пінти молока за день, думаючи тоді, що мені потрібен альбумін. Я, як і більшість інших, не робив ніяких спеціальних змін фруктової дієти згідно із моїм станом і внаслідок отримав зовсім мало користі. В деякі дні я почував себе добре, а в інші – зовсім погано.

Таким чином я швидко вернувся додому і повернувся до так званої «нормальної їжі», яку вживали і яку радили мені щиро друзі, рідні і лікарі.

Я вивчив дещо про голодування, але воно було гостро негативно сприйнято друзями і родичами. Навіть мій колишній натуропатичний лікар сказав моїй сестрі, що для людини із запаленням нирок кілька днів голодування – це певна смерть.

Наступної зими я вирушив у Алжир (північна Африка). Помірний клімат і гарні фрукти покращили мій стан і дали мені більше віри в природні методи і розуміння їх. Я був настільки хоробрим, що випробував короткі голодування, щоб допомогти очищувальним властивостям фруктів і клімату. Якось вранці , коли я себе добре почував, я випадково помітив в дзеркалі, що моє обличчя мало зовсім новий вигляд – молодшого і здоровішого чоловіка. Але в наступний «поганий день» на мене знову дивилося старе і хворобливе обличчя.

Хоч це і не тривало довго, ці зміни в моєму обличчі зробили на мене вплив як «відкриття» від природи, що я частково знайшов її методи і був на правильному шляху. Я вирішив вивчати їх більше і впровадити в моє майбутнє життя. Невимовні, ніколи раніше невідомі мені відчуття кращого здоров’я, більшої життєвої енергії, кращої ефективності, більшої витривалості і сили охопили мене і дали мені велику радість і щастя просто відчувати себе живим!

Вони були не лише фізичні. Відбулися великі зміни в моїх розумових здібностях: відчувати, пам’ятати; збільшилася зросла відвага, надія і, перш за все, з’явилося розуміння духовного, яке стало, як схід сонця, яке пролило світло на вищі духовні проблеми. Всі мої здібності були покращані і вони перевершували свій стан в часи моєї квітучої молодості. Моя фізична ефективність і витривалість дивовижно покращилися. Я здійснив велопробіг приблизно на 800 миль від Алжиру до Тунісу, супроводжуваний товаришем – фаховим велосипедистом, який споживав звичайну їжу. Я ніколи не був позаду нього, але часто їхав попереду, ближче до ночі, коли витривалість ставала вирішальним фактором. Майте на увазі, що я раніше був кандидатом у покійники, оголошений таким лікарями. А тепер я відчував постійну радість і схвильованість від того, що уник «скотобійні» людства по імені «Наукові медичні клініки».

Вернувшись додому знову, я продемонстрував свою витривалість і здатність виконувати найважчу роботу на фермі і в тестах на силу мав кращий результат, аніж у тренованих людей, які споживали звичайну їжу. Але оточений друзями і родичами, які жили звичайним чином, і спілкуючись із лікарями-практиками, застраханими тим, що мої відкриття мали тверді основи, в кінці-кінців матимуть успіх і перевершать те, що вони рекомендували, я поступово перейшов на звичайну їжу.

Голодування було тоді дуже непопулярним, а я жив в родині моєї сестри, яка погрожувала перервати його, коли я спробую його провести. Я не міг голодувати. Але я твердо вірив і довів фактичним досвідом, що голодування (і навіть зменшення об’єму їжі!) є тим всемогутнім методом по очищуванню тіла від неправильного харчування і переїдання. Я також знайшов його головним ключем для розумового і духовного розковування і розвитку.

Я не зневажив дослідженням наукових причин, чому фрукти і безслизові продукти були настільки ефективні і вияснив, що вони в процесі травлення розкладаються на виноградний цукор, дякуючи якому аналітики дали назву вуглеводам. Мій досвід, тести і експерименти та виздоровлення показали, що виноградний цукор, який є у фруктах, є істотною складовою людської їжі. Він надає найвищу ефективність і витривалість і той же час є найкращим очищувачем від сміття, він є найбільш ефективним зцілюючим агентом, відомим у людському тілі.

Це прямо заперечувало білково-азотну теорію лікарів і вчених, а також більш сучасну теорію «мінеральних солей». У 1909 р. я написав статтю, в якій засуджував метаболічну теорію і в 1912 р. дізнався, що д-р Thomas Powell із Лос-Анджелесу зробив це ж відкриття й успішно проводив лікування, використовуючи продукти, які вміщують те, що він назвав «органічним вуглецем», тобто, продукти, які утворюють виноградний цукор при травленні.

Із зародками цих відкриттів у пам’яті і моїми спостереженнями, я покинув своїх друзів і родичів, які по доброті своїй скоротили б моє життя. Я відправився у південну Францію у супроводі вибраного мною за досвідом молодого чоловіка, який бажав випробувати експериментальну дієту і поголодувати для лікування його хвороб, а саме – заїкання. Тут протягом кількох місяців я поновив свій африканський досвід і утвердився у вірі, що фруктова дієта і голодування були безпомилковими факторами природи для відновлення і підтримання більш високого здоров’я, яке має більша частина цивілізованого людства.

Отримані результати часто називали дивовижними, але вони були гідні подиву лише з-за їхньої винятковості. Знання, яке я отримав, чудові методи, якими природа позбувалася нечистот від неправильної їжі, а потім регенерацію, відновлення й укріплення за рахунок неправильної їжі, було приголомшливим, але воно не було дивом. Особливо важливими були результати, отримані цим молодим чоловіком, молодшим від мене на 10 років.

Ми робили досліди зі всіма основними продуктами цивілізації після очищувальних голодувань. Наші тепер більш чутливі органи відразу повстали проти їх небажаних елементів і особливо проти комбінацій, даючи більше всього переконливих доказів, що сучасна кулінарія з її сумішами, і малим знанням про їхню якість, була фундаментальною причиною всіх хвороб. Неможливо визначити, що за їжа перед вами і яка буде її ефективність, допоки тіло не очиститься природним способом – голодом. Я не чув про схожі експерименти, проведені хоч ще кимось, а отримані факти були тепер з надлишком доведені протягом багаторічного пошуку і важкої практики. Вони підняли моє знання над всіма сумнівами чи аргументами з питань харчування,

які були в інших людей.

Щоб перевірити нашу ефективність тяжкою роботою, ми здійснивши подорож пішки через північну Італію і йшли 56 годин безперервно без сну, відпочинку і їжі, п’ючи лише воду. І це після 7 днів голодування, а потім лиш одного обіду із 2 фунтів вишень (800 г!). Розумні фахівці, які знали про цей тест, назвали його найдивовижнішим з їхньої точки зору. Із чого була отримана енергія для цієї ефективності? З азоту, альбуміну, органічних солей, жирів, вітамінів чи ще чогось? Після 16-годинної прогулянки я зробив 360 присідань з випрямленням рук за кілька хвилин, а більш пізніші багаточисельні тести сили з професійними атлетами показували мої переважаючі результати. І це після оголошення мене невиліковним, і це після смерті мого батька і брата від туберкульозу.

За час нашої подорожі через Італію ми часто чули цікаві коментарі дам про наші рум’яні лиця, нас запитували, як ми цього досягнули і т.д. Як людина, яка повністю переродилася, я бажав більш високих переживань, оскільки вони не були лише фізичними, але й розумовими та духовними. Те ж саме було з моїм молодим компаньйоном. Він почував себе значно краще, але його заїкання залишалось без змін. У мене була ідея, що навіть воно викликане фізичною перешкодою, забрудненнями. Ми відбули в ізольоване місце на острові Капрі і там проводили тривалі голодування, щоденно приймали сонячні ванни від чотирьох до шести годин при оточуючій температурі приблизно 50 градусів Цельсія (!). Ми так добре очистилися, що вже й не потіли. На 18-й день мій молодий товариш раптом зовсім охрип і, боячись, що втратить свій голос, не знаючи, чим ця проблема викликана, закінчив своє голодування за моєю порадою приблизно трьома фунтами фіг. Внаслідок цього майже годину він виривав з горла велику кількість слизу, а його тіло чистило себе також і в інших напрямах. Його голос швидко відновився, а заїкання щезло і ніколи більше не верталося. Ми досягли того, що його багатий батько даремно намагався зробити, застосовуючи майже всі відомі засоби без ніякого покращання.

ГОЛОДУВАННЯ – ВИЩИЙ ЗАСІБ ПРИРОДИ, так грубо застосовувалося і в основному було неправильно зрозумілим, що дуже важливо правильно його пояснити. Виходячи із мого тривалого досвіду в лікуванні себе голодуванням і безслизовою дієтою, а також нагляд за багатьма сотнями голодувань в моєму санаторії в Швейцарії протягом більш, як 10 років, я можу впевнено заявити: воно має дивну силу і переваги, коли проводиться правильно. Мої перші досліди дали такі гарні результати, що я побажав удосконалити і перевірити ці методи, продовжуючи свої спостереження і дослідження у всіх періодах життя.

Я провів багато широких експериментів, а потім разом із своїм зовсім відновленим молодим другом зробив тривалу подорож.

Спочатку пішки через південну Італію, живучи майже виключно на винограді; потім човном по Єгипту, Палестині і Туреччині, Румунії і Австрії – моїй Батьківщині. В цій подорожі ми багато чого вивчили про дієту, звички, характер і здоров’я різних народів, особливо на Сході. Внаслідок цього моя віра в переваги європейської цивілізації дуже похитнулася і це лише підсилювало те, що я був на правильному шляху до знання про прекрасне здоров’я, про кращий розумовий розвиток, про більш активне і тривале життя.

В Єгипті ми побачили расу людей надзвичайної сили і витривалості, які жили переважно на бідній вегетаріанській дієті, але з двома шкідливими звичками: палінням цигарок і пристрастю до міцної кави. Однак ми не помітили жодної людини, враженої неврозами і токсемією. Бачити, як мало видів і наскільки небагато їжі вони споживали і, знаючи, що вони їли ті ж самі види їжі, що і їхні предки, це дало підставу твердити про переваги старої єгипетської цивілізації.

В Палестині були ми кілька місяців, вивчаючи місцеві звичаї, записи, історію. Після цього моя концепція реального розуміння Нового Заповіту була дуже змінена. Я дізнався, що життя і вчення Христа було у повній згоді з нині відомими природними законами, які дали йому чудовий інтелект і здоров’я. Але коли ці Закони були записані за слухами через 150 років після нього, то вони були прикрашені східними формами виразів і метафор і показували їх неповне знання природних явищ. Те, що було дивовижним, але не більше, вважалось «дивом». Його «попередники», його пости, його дієта і спосіб життя, схоже, як і в його однодумців – все вказує на життя у згоді з Природою, яка дала йому гарне здоров’я без необхідності в спеціальній божественній допомозі. Він стверджував це, заявивши, що майбутні покоління «досягнуть більше чим він», оскільки вони отримають краще знання природніх-Божествених-«незмінних» законів і методів.

Моя наступна книга заявить з переконливим доказом, що походження Христа, так звані чуда заживлення і очевидні зміни природніх постулатів, його воскресіння і підйом у «небеса», були у відповідності з законами природи, але були зовсім неусвідомлені тоді і частково ще й зараз. Існуюче невігластво в законах, які забезпечують основу нормального здоров’я, є в цьому столітті найбільш помітним у порівнянні з минулими століттями, що й підтверджується деградацією так званих цивілізованих народів, яка зайшла далеко і є всебічною. Те, що я вивчив своїми дослідженнями і досвідом – можливості відновлення гарного здоров’я людства, завдяки досягненням сучасного часу, схоже на відкриття «Книги за сімома печатками». Показати життя Христа у світлі природніх і науковий законів, а тому вічних і дійсно божественних, ідентичних з такими ж з нашої власної природи, є натхненням і спрямуванням, яким багато хто сьогодні володіє, і ніхто не повинен на це «махнути рукою».

Інші відвідані країни дали приклади природніх принципів здоров’я і я з великою впевненістю та ентузіазмом зайнявся вдосконаленням мого власного здоров’я, ставлячи експерименти з голодуванням і покращеною дієтою. Я інстинктивно відчував і швидко доказав, що у певних природніх продуктів, підготованих правильним чином, була висока енергетична ефективність, яка дає сили. Вони також мали чудесні очисні здатності, коли використовувалися правильно при розумній відмові від всякої іншої їжі і тоді це попереджувало хвороби всіх видів і лікувало їх, коли вони були.

Коли це використовується у відповідності із індивідуальним рівнем забрудненості людини токсинами, (а не мікробами!), її віком, фахом, кліматом, порою року і т.д., воно акуратно і гарантовано допомагає навіть при так званих невиліковних хворобах, якщо людина не надто стара або не обтяжена надто шкідливими звичками. Правильні види продуктів і менша кількість їжі, як підготовка до короткого або більш тривалого голодування, дивлячись по стану людини, дають органам травлення відпочинок від понаднормової роботи, а потім відновлення харчування правильними продуктами, а це є дуже важливим, дає дивні і вигідні результати.

Я голодував протягом 24 днів і мав такі дивні і приємні результати і не лише по фізичному стану, а також розумовому і духовному, що в мене з’явилося бажання розповісти моїм друзям і іншим про мої відкриття, досліди і про підсумкові висновки. Я не міг описати їм мої почуття, але сказав їм, що вони мають випробувати їх на собі, що деякі відразу ж і зробили.

Я розпочав свою освітню діяльність з лекцій і загальновідомих голодувань (під спостереженням!), голодуючи двічі у великих німецьких містах і двічі у Швейцарії. Мене ізолювали в кімнаті представники держави, а лікарі вели суворе спостереження – без впливу зовнішнього світу. Одне голодування тривало 21 день, друге – 24, інше 32, а останнє в Кьольні - 49 днів. Все в межах 14 місяців. Між цими голодуваннями і після них я читав лекції, проводив тести фізичної і розумової ефективності, доводячи цінність того, що я вивчив і дослідив і що примусило мене навчати інших і давати їм поради, писати статті, відповідати на листи і відкрити санаторій у Швейцарії.

Моя перша стаття була написана після 49 днів голодування в Кьольні і опублікована у Вегетаріанському журналі. В ній показаний як новий досвід голодування, так описані й дієти та подолання хвороб, а ще було дещо про життя, задоволення від нього і про способи його продовження. Стаття мала сенсаційний і навіть революційний ефект. До мене пішли листи зі всього світу, а із Європи особливо, від шукачів здоров’я, реформаторів і медиків, які швидко розділилися на опонентів і палких прихильників. В Європі утворилися дві протилежні фракції: «Ehretists» і «Non-Ehretists». В цій переписці відбивалися наукові протиріччя і боротьба з новими, відкритими мною принципами.

Перші притримувалися поглядів, підсумованих відомим редактором і реформатором: «Він (Ерет) не винайшов голодування або використання фруктової та інших покращених дієт, оскільки вони відомі і використовуються давно як могутні засоби Натуропатії. Але те, що він дійсно зробив – це створив повністю нову систему, об’єднавши їх як системний зцілюючий метод на базі гарного харчування і голодування».

Моя теорія слизу – пізніше доведений факт – як фундаментальна причина всіх хвороб, була все більш признана людьми, як і моя система зцілення. Вона витримала випробування й принесла розуміння того, що один автор виразив, як «величезний успіх» і, що природнє лікування і дієта – це найчудесніша і успішна система зцілення. Її автоматично назвали «Харчовою терапією», яка породила культ «Натуропатії».

Більше 10 років я писав статті для журналів, читав лекції у великих містах Європи, обговорюючи переваги системи з медиками і фахівцями. Я приймав тисячі пацієнтів в моєму «Санаторії фруктів і голодування», давав поради в листах і при цьому фундаментальні принципи не змінювалися, а лише підсилювалися кращим знанням деталей і більш успішного їх застосування.

Із всього цього еволюціонувало те, що тепер стає добре відомим в Америці, як «Безслизова дієта». Я приїхав у цю країну безпосередньо перед війною, щоб відвідати Панамську виставку і дослідити вирощувані тут, а особливо в Каліфорнії, фрукти. Моє вимушене перебування тут з-за війни вийшло на краще: я знайшов однодумців, у яких були схожі на мої досягнення, відкриття і досвід. Тепер ми захищаємо і обнародуємо ті ж принципи, які були настільки успішні в Європі, по звільненню людства від страждань і попередження хвороб. Мета – отримання покращеної раси людей, які будуть знати, що таке хвороба, і створять краще цивілізоване людство».(кінець цитати А. Ерета – А.В.)
Редагуючи замітки проф. Ерета, – справи всього його життя - я дозволю собі додати, що відкриття, зроблені тут доктором Томасом Пауелом, якому я допомагав по розвитку органічних добавок, були інтуїтивно передбачені проф.. Еретом, а потім доведені його результатами, так як і хімічним аналізом продуктів доктором Генсом. Ними підтверджено, що у фруктів і овочів є елементи, які по якості переважають схожі елементи у всяких інших продуктах, необхідних для отримання життєвої енергії. Ці елементи або компоненти відомі як «організований вуглець» і «виноградний цукор» (за теперішніми уявленнями це є відповідно: сахароза + фруктоза і глюкоза –(А.В.). Їхня присутність в достатніх кількостях заперечує поширену ідею, що органічні, мінеральні і тканинні солі виробляють енергію. Ці солі існують лиш в безкінечно малій кількості у всіх продуктах і частина їх – наркотики.

Кількість калорій, отриманих з допомогою калориметра, також не є

розумною підставою для вибору правильної дієти. Більш ніж 40 років спостережень, дослідів і досліджень остаточно доказали мені, що фрукти й овочі мають всі необхідні для тканин солі. Присутність таких компонентів у рослинах у достатній кількості дає енергію і життя, що робить їх незмірно більш цінними в порівнянні зі всіма іншими продуктами, коли забруднення (слиз) від багатих на слиз продуктів виводяться ними із тіла. Тоді й спостерігається повний сприятливий ефект від «Безслизової дієти».

Професор B.W. Child.


  1   2   3   4   5   6   7   8   9


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка