2. Щомісячно та щоквартально ведетьсяСкачати 43.81 Kb.
Дата конвертації07.12.2016
Розмір43.81 Kb.
З метою запобігання вчиненню корупційних діянь в діяльності Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Дніпропетровській області та підпорядкованих органах державної виконавчої служби регіону Управлінням протягом І півріччя 2015 року були вжиті наступні заходи:
1. Розпорядженням за №73 затверджений План заходів, спрямованих на попередження та профілактику корупційних діянь в органах державної виконавчої служби Дніпропетровської області на 2015 рік (далі – План).

2. Щомісячно та щоквартально ведеться:

- облік правопорушень з ознаками корупції;

- облік результатів розслідування виявлених в діяльності службових осіб органів державної виконавчої служби правопорушень;

- облік заходів з профілактики та запобігання корупційним проявам;

- облік звернень громадян (фізичних та юридичних осіб) з викладеними доводами щодо вчинення корупційних дій посадовими особами Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Дніпропетровській області та підпорядкованих відділів регіону.


3. Протягом І півріччя 2015 року стан роботи з антикорупційного спрямування був перевірений у Дніпровському відділі державної виконавчої служби Дніпродзержинського міського управління юстиції в ході здійснення комплексної перевірки.

4. Управлінням здійснюються передбачені планами заходи щодо роз’яснення антикорупційного законодавства шляхом проведення низки семінарів з начальниками та іншими працівниками територіальних підрозділів.

Так, керівництвом Управління 14.02.2015 проведено виїзний семінар для працівників відділів державної виконавчої служби Криворізького міського управління юстиції, на якому були висвітлені питання проведення реформ у системі органів юстиції, розглянуті проблемні питання застосування чинного законодавства про виконавче провадження, а також стан організації роботи щодо профілактики корупції в підпорядкованих органах державної виконавчої служби.

16.02.2015 проведений семінар на тему «Функціонування системи запобігання корупції в Україні», на якому: окреслено правові та організаційні засади проведення очищення влади та функціонування системи запобігання корупції в цілому.

12.03.2015 в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області проведено семінар – навчання за участю 47 керівників територіальних органів державної виконавчої служби за темою: «Зміни в законодавстві антикорупційного спрямування від 12.02.2015 № 198-VІІІ». На даному семінарі обговорено нормативний матеріал, а саме: Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро України та Національного агентства з питань запобігання корупції» від 12.02.2015. Прокоментовано актуальні питання стосовно правових та організаційних засад функціонування системи запобігання корупції в органах державної виконавчої служби, змісту та порядку застосування превентивних антикорупційних механізмів, усунення наслідків корупційних правопорушень.

5. Постійно начальником Управління проводяться оперативні наради з начальниками підпорядкованих територіальних органів державної виконавчої служби на яких, серед інших питань, порушувались питання з приводу дотримання актів законодавства щодо боротьби з корупцією, а також забезпечення їх виконання, вивчення положень новоприйнятих законодавчих актів, які набули чинності. Доведення до відома підлеглих працівників вироків судів щодо осіб, яких визнано винними у скоєнні корупційних правопорушень, зокрема колишніх співробітників органів державної виконавчої служби області.

Протягом звітного періоду відповідні наради відбулись 12.03.2015, 08.04.2015, 13.05.2015, 12.06.2015. Для працівників Управління також проводяться оперативні наради, порядком денним яких є доведення до відома змін положень антикорупційного законодавства та їх обговорення. Так, у відділі примусового виконання рішень впродовж І півріччя 2015 року проведено 12 профілактичних бесід та 6 семінарських занять з тематики антикорупційного характеру.

6. Управлінням 20.03.2015 в режимі відеоконференцзв’язку проведено лекцію з працівниками територіальних органів державної виконавчої служби, за тематикою: «Загальні засади запобігання та протидії корупції в органах державної виконавчої служби».

7. Протягом І півріччя 2015 року у підпорядкованих відділах державної виконавчої служби проведено 275 відповідних семінарських занять, 200 профілактичних бесід та 280 оперативних нарад, порядком денним яких було обговорення питань профілактичного впливу щодо недопущення в діяльності державних виконавців корупційних правопорушень.

8. На сьогоднішній день керівникам органів державної виконавчої служби доручено забезпечити якісне виконання розпорядження Управління від 06.06.2014 № 44 «Про затвердження Плану заходів з організації проведення перевірок в частині дотримання державними виконавцями вимог законодавства при звільненні майна з-під арешту» та постійний належний контроль за дотриманням підпорядкованими працівниками вимог антикорупційного законодавства.

9. Органами ДВС Дніпропетровської області забезпечено дотримання вимог фінансового контролю, обумовленого вимогами ст. 12 Закону України «Про засади запобігання і протидію корупції». Так, державними службовцями Управління ДВС ГТУЮ у Дніпропетровській області та підпорядкованих відділів було надано декларації про доходи, зобов'язання фінансового характеру та майновий стан державного службовця щодо себе та членів своєї сім'ї.

10. У всіх територіальних відділах ДВС запроваджено «Скриньку довіри», до якої у кожного громадянина, що відвідує відділ, є вільний доступ.

11. З метою покращення роз’яснювально - інформаційної роботи серед громадськості по виконанню рішень судів та інших органів (посадових осіб) на офіційному сайті Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Дніпропетровській області (http://udvs-dp.gov.ua/) систематично розміщується актуальна інформація для широких верст населення стосовно організації роботи органів державної виконавчої служби області.

Даний захід надає можливість попередити корупційні правопорушення у зв’язку з висвітленням діяльності органів державної виконавчої служби.12. Протягом І півріччя 2015 року згідно з графіком керівництвом Управління ДВС проведено виїзні прийоми громадян з попереднім оголошенням через ЗМІ про місце та час проведення прийомів з метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених ст.40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів ДВС.База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка