19 жовтня у Галицькому інституті імені В’ячеслава Чорновола лікарем-наркологом диспансерного відділення кутор «Тернопільський обласний наркологічний диспансер» Г. П. Юренко були проведені студентам лекції “Наркоманія, алкоголізм, куріння”Дата конвертації30.12.2016
Розмір9.42 Kb.
19 жовтня у Галицькому інституті імені В’ячеслава Чорновола лікарем-наркологом диспансерного відділення КУТОР «Тернопільський обласний наркологічний диспансер» Г.П. Юренко були проведені студентам лекції “Наркоманія, алкоголізм, куріння”.

Медики області розуміють, що значно простіше попередити наркоманію, алкоголізм, тютюнокуріння, чим справлятися з численними проблемами, які створюють діти, що почали їх вживати.


На думку соціологів, зокрема, поширення в Україні дитячого алкоголізму, тютюнокуріння, в більшості випадків, впливають не соціальні проблеми, а терпимість родини і суспільства до їх вживання. Тому в протидію даній проблемі головний акцент потрібно ставити на зміні суспільних традицій і звичок, що стосуються алкоголю взагалі, а також на пропаганді загальнолюдських моральних цінностей.

Під час лекцій діти розібралися з тим, що таке наркозалежність, зрозуміли, що успішне життя людини можливе тільки без наркотиків, алкоголю і тютюну.


Головний лікар, канд.мед.наук

КУТОР «Тернопільський обласний

наркологічний диспансер» Ю.С.Шугалей.


База даних захищена авторським правом ©lecture.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка